Článek

Pýcha, předsudek a zombie? Parodie spíše zklamala

 
Léta diskutovaná parodie na slavný román Pýcha a předsudek byla konečně realizována. Vpád zombií do aristokratické společnosti ale zřejmě nedopadl tak vtipně, jak si diváci přáli. Píše to známý americký server The Hollywood Reporter (THR).
28.01.2016 10:20 |

podobné články

Podobné články

Austenová dostane nakládačku. Pýcha a zombie už za rok

 
Jestli se dosud někteří domnívali, že film Pýcha a předsudek a zombie je jen aprílový žertík, nyní je jasné, že není. Film existuje a seriózní americký magazín Variety uveřejnil datum premiéry: 19. února 2016.
01.04.2015 16:31 |

podobné články

Nezávislá CD: Republic of two, Špinarová či Pýcha a předsudek

 
Mimo svět největších vydavatelství se urodilo album českých indie nostalgiků Republic of two nebo audio verze knihy Pýcha a předsudek. Své hity vydává na 3CD Věra Špinarová.
10.11.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (113 článků)

Trailer na State of Decay přináší další zombie

 
Zombie sem, zombie tam, zombie, kam se podívám. I tak by se dalo s notnou dávkou poezie vyjádřit, jak se současný herní průmysl zakoukal do zombie tématiky. Jenže mnoho povolaných a málo vyvolených. State of Decay se pokouší o přístup, který předvedlo DayZ, tedy vytvoření světa s hráči, kteří spolupracují (či ne) a brání se mozkožravým potvorám. !-- video embed start...
22.08.2012 10:20 |

podobné články

Portmanová si zahraje v hororu na motivy Jane Austenové

 
Americká herecká hvězda Natalie Portmanová je připravena bojovat s mrtvolami vstávajícími z hrobů ve filmové adaptaci bestselleru Pýcha a předsudek a zombies. O chystaném projektu píšou internetové st...
14.12.2009 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jane Austen (9 článků)

Natalie Portmanová bude bojovat s mrtvolami v hororu podle Austenové

 
Americká herečka Natalie Portmanová je připravena bojovat s mrtvolami vstávajícími z hrobů ve filmové adaptaci bestselleru Pýcha a předsudek a zombies podle předlohy Jane Austenové. Portmanová si zahraje udatnou hlavní hrdinku Elizabeth Bennetovou.
14.12.2009 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jane Austen (9 článků)

Další velký rozchod: Keira Knightleyová je po pěti letech opět sama

 
Britský herecký pár Keira Knightleyová a Rupert Friend ohlásili rozpad svého pětiletého vztahu. Dvojice se potkala na natáčení hollywoodské adaptace románu Jane Austinové Pýcha a Předsudek. Podle dostupných informací se pár rozešel před Vánoci a šlo o společné rozhodnutí.
13.01.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků) , Rupert Friend (4 články)

Keira Knightley se po pěti letech rozešla s přítelem

 
Herečka Keira Knightley prožila konec roku sama. Těsně před Vánoci se totiž rozešla s hercem Rupertem Friendem, kterého poznala při natáčení filmu Pýcha a předsudek. Podle jejich přátel za to mohla stoupající sláva herečky.
14.01.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků) , Rupert Friend (4 články)

Dieta podle Keiry Knightley: Pivo a škvarky

 
Hvězda filmu Pýcha a předsudek má totiž nového muže, který její jídelníček dost pozměnil.
27.07.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků)

Keira Knightleyová bude Anna Karenina

 
Britská filmová herečka Keira Knightleyová (Piráti z Karibiku, Pýcha a předsudek) bude podle informací BBC hrát hlavní roli v novém filmu podle klasického ruského románu Anna Karenina.
12.09.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků)

To je proměna: Éterická Rosamund Pike se představila v sexy kostýmu řecké bojovnice

 
Herečku Rosamund Pike (33) si většina filmových fanoušků pamatuje jako něžnou Jane z filmu Pýcha a předsudek. Teď ale dokázala, že jí neuvěřitelně sluší nejen romantické šaty, ale i kostým drsné bojovnice, v němž se divákům představila ve svém nejnovějším filmu. A je to vážně pecka.
02.04.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Rosamund Pike (6 článků)

Oblíbená herečka Keira Knightley se zasnoubila. Podívejte se, kdo je jejím vyvoleným

 
Britská herečka Keira Knightley (27), kterou jste mohli vidět například ve filmech Pýcha a předsudek nebo Piráti z Karibiku, se zasnoubila s přítelem, rockerem Jamesem Rightonem, po jehož boku se objevovala už patnáct měsíců. Šťastnou novinu potvrdila hereččina mluvčí, která ale odmítla podat další informace.
28.05.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků)

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 5x DVD Anna Karenina

 
Třetí spolupráce na Cenu Akademie® nominované Keiry Knightley s proslulým režisérem Joem Wrightem, jež přichází po cenami ověnčených kasovních trhácích Pýcha a předsudek a Pokání, nabízí nové odvážné filmové zpracování velkého příběhu lásky, který podle nadčasového románu Lva Nikolajeviče Tolstého adaptoval držitel Ceny Akademie® Tom Stoppard (Zamilovaný Shakespeare).
22.04.2013 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků) , Tom Stoppard (11 článků) , Tom Stoppard (5 článků)

Herečka Keira Knightley se vdala!

 
Britská herečka Keira Knightleyová se dnes ve Francii vdala za hudebníka z britské rockové skupiny The Klaxons Jamese Rightona. Informoval o tom list La Provence. Osmadvacetiletá Knightleyová byla před několika lety nominována na Oscara za hlavní roli ve filmu Pýcha a předsudek a má za sebou také několik kasovních trháků. 
05.05.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků)

Hvězda Keira Knightley je pořád přecitlivělá »holčička«: Z každé kritiky je na umření

 
Herečka Keira Knightley dostala do vínku nadměrnou citlivost. Někdo by možná řekl přecitlivělost, ale tento dar z ní činí také jeden z největších talentů současného britského herectví. Devětadvacetiletá hvězda filmu Pýcha a předsudek je stále příliš mladá na to, aby zvládala přecitlivělost v soukromí. Když se dozví o jakékoli kritice svého výkonu, vizáže či chování, je z toho na umření.
23.07.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků)

Plochá Keira Knightley ukáže své NAHÉ »rozinky«: Má to ale podmínku!

 
Herečka Keira Knightley nepatří k žádným prsatkám. Má velmi štíhlé tělo a na něm drobná ňadérka. Ale mladá britská herečka je na ně náležitě hrdá. Štve ji tak, když s nimi nejsou spokojeni producenti filmů a na plakátech či přímo ve filmech její dekolt digitálně zvětšují. Hvězda filmu Pýcha a předsudek své poprsí nedávno odhalila v magazínu Interview. A udělala by to prý klidně znova. Jedině však pod podmínkou, že je nikdo digitálně neupraví.
11.11.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků)

Úplně plochá Keira Knightley má šanci na větší prsa: Je totiž těhotná!

 
Herečka Keira Knightley si dá na pár měsíců pauzu před filmovou kamerou. Devětadvacetiletá britská hvězda totiž čeká potomka s manželem Jamesem Rightonem. Kráska z filmů Pýcha a předsudek či Anna Karenina je těhotná poprvé a rovněž pro jejího chotě, hudebníka ze skupiny Klaxons, to bude prvorozený potomek.
15.12.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (171 článků)

Colin Firth: Nechápu, proč ženy šílejí kvůli Darcymu z Pýchy a předsudku

 
Herec Colin Firth dostal dvakrát v životě příležitost zahrát si pana Darcyho. Poprvé v seriálu Pýcha a předsudek – ve filmové verzi obsadili producenti do této role Matthewa Mcfadyena – a podruhé ve filmu Deník Bridget Jonesové a jeho pokračováních. Oscarovou hvězdu si ale spojují ženy z celého světa právě s Darcym z období anglického romantismu, což on sám nechápe. Postavu, která mu přinesla slávu a uznání a díky níž začal být obsazován do velkofilmů, osobně rád nemá.
07.09.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (89 článků)

Procházka po filmu: George Romero se vrací. A s ním zombie

 
Jsou dva druhy typy zombie filmů, říká režisér legendárního snímku Noc oživlých mrtvol. Jedni režiséři se snaží diváky lekat a nechávají krvežíznivé bestie, které povstaly z hrobu, vykouknout zpoza každého rohu skoro až do kamery. Druzí, k nimž se řadí tento hororový klasik, sázejí na hrůzu, kterou působí pomalu se blížící zombie.
16.09.2009 15:00 |

podobné články

Americká univerzita nabízí zombie přednášky

 
Speciálních lekcí zaměřených na oživlé mrtvoly se dosud dostalo zřejmě jen studentům jedné univerzity v Chicagu. Nyní se však chystají další v jiné škole, tentokrát v Baltimore. Hlavním lektorem má být autor knihy o zombie filmech a kurátor muzea Geppi´s Entertainment specializovaného na americkou popovou kulturu Arnold Blumberg. Podle deníku Baltimore Sun čeká tamější studenty opravdový zombie nářez.
08.09.2010 13:10 |

podobné články