Článek

Putina dnes dvakrát píchlo v podbřišku

 
Dva bývalé sovětské státy, Uzbekistán a Kyrgyzstán, se dostaly na přední příčky médií. Oba dva byly totiž stiženy tragédií. V Uzbekistánu údajně zemřel prezident Islam Karimov, zprávy o jeho smrti se však zatím nepotvrdily. Zato v Kyrgyzstánu vybuchla bomba, a to přímo před čínskou ambasádou.
30.08.2016 15:25 |

podobné články

Podobné články

Píchlo mě u srdce, ale mrákoty mě neobcházely, řekl k vyřazení Vítkovic z play-off trenér Trličík

 
Až s nečekaným nadhledem a bez zbytečných emocí nesl vyřazení hokejových Vítkovic ze čtvrtfinále play-off Tipsport extraligy trenér Mojmír Trličík.
21.03.2012 09:55 |

podobné články

Bolavá záda a únava: Nemoc rozkládá kosti zevnitř, jaké jsou další příznaky?

 
Pan Josef od mladí jezdil na kole a miloval motorky. Občas ho bolela záda, ale nevšímal si toho. V roce 2006 zvedal motorku a píchlo ho v zádech. Myslel si, že prochladl. Jenže bolest se stupňovala. Fyzioterapeuti nepomohli. Nakonec se ukázalo, že má rozpadlý obratel. Diagnóza zněla: Mnohočetný myelom, druhé nejčastější rakovinné onemocnění krve.
30.03.2017 19:00 |

podobné články

Tisíce lidí dnes v Moskvě demonstrovaly proti návratu Putina

 
Tisíce Rusů dnes poblíž centra Moskvy protestovaly proti návratu Vladimira Putina do čela státu. "Rusko bez Putina!" skandoval dav přes řeku směrem ke Kremlu, kde v pondělí Putin už potřetí symbolicky převezme moc do svých rukou. Na rozdíl od předchozích povolených demonstrací tentokráte došlo i ke srážkám s policií a k zatýkání.
06.05.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2727 článků)

Podpořte Putina nahotou, vyzývají Rusové ženy

 
VIDEO. Na internetu byla zahájena kampaň za zvolení ruského exprezidenta a nynějšího premiéra Vladimira Putina příštím prezidentem státu. Neznámí organizátoři v ní vyzývají mladé ženy, aby Putina podpořily nahotou.
18.07.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2727 článků)

Olympijské hry začínají: GOOGLE vtipně provokuje Putina kvůli gayům!

 
GOOGLE PROVOKUJE PUTINA! Americká společnost Google před dnešním zahájením zimních olympijských her v Sochi změnila úvodní logo svého internetového vyhledávače a jedná se o jasnou provokaci prezidenta Putina.
07.02.2014 10:50 |

podobné články

Američané prý chtěli svrhnout Putina, ale selhali. Ruského prezidenta navíc vychvaluje slavný finančník

 
Západ, především USA, se zaměřil na svržení Putina. Vyplývá to z prohlášení Sergeje Ivanova, šéfa kanceláře ruského prezidenta na zasedání diskuzního Valdajského klubu, který se koná v Soči. Informoval o tom web Literarky.cz, který v článku nazvaném “Lze svrhnout Putina?” mapuje také další názory na budoucnost vztahů Ruska s USA a s EU, které se objevily ve světových médiích.
25.10.2014 15:40 |

podobné články

Putina v Praze nechceme, říká jasně židovská obec

 
Židovská obec nechce v Česku ruského prezidenta Vladimira Putina. Režim, který nastolil a ztělesňuje Putin, podle oficiálního vyjádření české židovské obce, nedodržuje mezinárodní dohody, je agresivní navenek a okupuje silou území sousedního státu. Federace židovských obcí se proto distancuje od případné lednové návštěvy Putina v Praze.
20.12.2014 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2727 článků)

Zeman by se proti té své „lumpenkavárně“ spojil i s ďáblem. Je zajatec svých komplexů, říká Džamila Stehlíková. A pak stejně rozebrala i Vladimira Putina...

 
ROZHOVOR Bývalá ministryně, občanská aktivistka, a původní profesí psychiatrička Džamila Stehlíková v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rozebrala psychologické profily prezidentů Zemana a Putina. Jejich velikášství podle exministryně stojí za současnými bouřlivými událostmi, ať už v případě Zemana na české politické scéně, nebo v případě Putina na světové šachovnici.
29.11.2015 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (63 článků)

Leonardo DiCaprio si chce zahrát Putina. Velmi by mě to zajímalo, řekl herec

 
Americký herec Leonardo DiCaprio se v rozhovoru pro německý deník Die Welt nechal slyšet, že by ve svém příštím filmu rád ztvárnil ruského prezidenta Vladimira Putina. "Zahrát si Putina by bylo velmi, opravdu velmi zajímavé," řekl. Na Oscara šestkrát nominovaný herec se s ruským státníkem setkal před čtyřmi roky v Petrohradu při příležitosti mezinárodní konference na ochranu tygrů. "Moje nadace zastřešuje několik projektů, které se specializují na ochranu těchto divokých zvířat. S Putinem jsme ale hovořili pouze o sibiřských tygrech, nikoliv o politice," upřesnil DiCaprio s tím, že v ruské historii existuje vícero příběhů hodných filmového zpracování. Konkrétně zmínil Lenina nebo Rasputina.
18.01.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2727 článků)

Jedna z nejhlasitějších odpůrkyň Putina sepsala jeho osud. Cesta neznámého Vladimira Vladimiroviče na vrchol

 
Masha Gessenová je rusko-americká novinářka, spisovatelka a politická aktivistka. Patří k nejhlasitějším a nejvýznamnějším odpůrcům ruského prezidenta Vladimira Putina v západních médiích. V těchto dnech v České republice vychází překlad její knihy "Muž bez tváře. Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina". ParlamentníList.cz měly možnost knihu pročíst.
14.10.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2727 článků)

Akce na podporu Zemana, Trumpa a Putina se ve zlém obrátila proti ČT a Bruselu. Došlo i na islamisty a varování homosexuálům, feministkám...

 
REPORTÁŽ Na náměstí Míru v Praze se sešli příznivci prezidentů Miloše Zemana, Donalda Trumpa a Vladimira Putina. Desítky lidí chtěly dát najevo, že všichni tři prezidenti mají jejich plnou podporu. Akce nesla název „Setkání vlastenců na podporu 3 prezidentů – Zemana, Trumpa a Putina“. Česká televize si tu vysloužila pár ostrých slov. Podpory se dočkala Slovenka Adriana Meleková, která pomočila a pálila Korán.
25.02.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2727 článků) , Donald Trump (2713 článků) , Miloš Zeman (16985 článků)

Bartošová je po operaci. Bude mít ještě někdy dítě?

 
Zpěvačka Iveta Bartošová podstoupila dnes v ranních hodinách operaci osmicentimetrové cysty v podbřišku. Ze soukromé kliniky GHC byla proto ve středu převezena do nemocnice v pražském Podolí, kde zákrok podstoupila.
08.10.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6612 článků)

Bartošová je po operaci. Bude mít ještě někdy dítě?

 
Zpěvačka Iveta Bartošová podstoupila dnes v ranních hodinách operaci osmicentimetrové cysty v podbřišku. Ze soukromé kliniky GHC byla proto ve středu převezena do nemocnice v pražském Podolí, kde zákrok podstoupila.
09.10.2009 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6612 článků)

Iveta Bartošová je po operaci!

 
Iveta Bartošová (43) je po operaci. Lékaři v podolské nemocnici jí zdárně odebrali deseticentimetrovou cystu v podbřišku.
07.10.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6612 článků)

Ženy se odhalují a infekcí močových cest přibývá

 
Jarní sluníčko je zrádné, málo hřeje. Stačí prochladnutí a bolest a pálení v podbřišku jsou na světě.
12.04.2010 00:30 |

podobné články

POMOC, pálí mě při ČURÁNÍ!

 
Bolí vás v podbřišku či v oblasti měchýře? Chce se vám nezvykle často na malou? Pálí vás či řeže při močení nebo máte v moči krev? Pak je možné, že trpíte infekcí močových cest. Nepodceňujte ji! Při častém opakování a nedostatečné léčbě totiž může vést až k chronickému zánětu ledvin.
29.04.2010 21:50 |

podobné články

Jákl skončil pod kudlou, prasklo mu slepé střevo

 
Režisér Petr Jákl (36) kvůli fi lmu Kajínek zanedbal akutní zánět slepého střeva. Podcenil bolesti v podbřišku, jen aby dokončil rozdělanou práci, a v noci o víkendu ho museli narychlo převézt do nemocnice, kde na poslední chvíli podstoupil operaci.
20.07.2010 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (188 článků)

Johnova náměstka "mrazí v podbřišku". Čeká, zda na něho dojde

 
V případě odchodu ministrů strany Věci veřejné z vlády určitě proběhnou čistky i v jejich úřadech. Někteří náměstci napojení na Víta Bártu a jeho bývalou firmu ABL odešli, jiní se funkcí stále drží. Právě oni byli vždy faktickými šéfy ministerstev. Například Michal Moroz na ministerstvu vnitra, který prý cítí mírné mrazení. Rozpadání vlivného kruhu kolem Víta Bárty však může být podle politologa Zdenka Zbořila zapříčiněno nárazem na ještě silovější skupinu kolem ministra financí Miroslava Kalouska.
12.04.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6013 článků) , Vít Bárta (2827 článků)

Soutěžte s Bleskem pro ženy o balíčky Sarapis Mensis!

 
Doplněk stravy je vhodný zejména pro dívky a ženy při problematické či nepravidelné menstruaci a pro dívky a ženy při premenstruačním syndromu (PMS tj. při potížích spojených s menstruací - napětí a citlivost prsou, potíže v oblasti podbřišku, nechutenství, nervozita, a jiné). Lze jej použít také jako podpůrný prostředek při opakujících se potížích s mikroorganismy v oblasti pochvy a močových cest.
05.12.2011 00:05 |

podobné články