Domácí recepty pro krásné vlasy

Kdo z nás by nechtěl krásné vlasy! Bujná hříva plná zdravého lesku a života, který by z ní  vyzařoval do dálky a dával tak okolí najevo, že o sebe dostatečně pečujeme, je tajným snem mnoha z nás. Ne ke všem ale byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila krásné vlasy bez nutnosti speciální péče. Možná ani vy nepatříte k těm, jejichž  vlasy by byly bezproblémové, nechyběl jim přitažlivý lesk a zdraví by měly na rozdávání. I přesto si ale nemusíte zoufat nebo si na hlavu potupně nasazovat čepice. Našli jsme pro vás několik receptů pro krásné vlasy, které se za pár korun vyrobíte doma a své hřívě tak dopřejete tu správnou péči. Recepty pro krásné vlasy pěkně po domácku Nebyla k vám příroda příliš shovívavá? Máte vlasy zplihlé, za které se stydíte? Právě vaše příběhy byly pro nás tou největší inspirací, proč jsme se rozhodli zapátrat mezi domácími recepty, ze kterých jsme pro vás vylovili tři nejlepší. I vy můžete mít krásné vlasy! Chce to jen vědět, jak správně na to! 1. Banánová maska s nádechem mandlí Banán pomocí vidličky rozmačkejte v misce a promíchejte ho s lžičkou mandlového oleje. Vytvořte kaši, kterou si následně v masírujte do celé délky vašich vlasů, přičemž s aplikací začněte zhruba pět cm od kořínků. Banánovou kaši v masírujte především do konečků. Masku nechte na vlasech působit minimálně 30 minut a poté důkladně smyjte vodou. Na závěr si vlasy umyjte šamponem tak, jak jste zvyklá. 2. Medovo jogurtová maska Dalším domácím receptem pro krásné vlasy je jogurtovo medová maska. Tu si vyrobíte smícháním bílého jogurtu se lžičkou medu, dobře promíchejte  a nanesete na vlasy před jejich umytím. Pečlivě vmasírujete do pokožky a necháte působit alespoň 15 minut, během kterých dojde k vyčištění pokožky a zároveň i k vyrovnání hladiny pH. Po 15 minutách... Čtěte více Příspěvek Domácí recepty pro krásné vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.10.2016 06:45 |

MS v judu: Krpálek senzačně vybojoval BRONZ!

Judista Lukáš Krpálek vyhrál v sobotu na mistrovství světa v Paříži boj o bronz ve hmotnostní kategorii do 100 kilogramů. Krpálek udolal Belgičana Elco Van der Elsta po pětiminutovém boji na waza-ari.
27.08.2011 14:05 |

Judista Krpálek je mistrem Evropy

Český judista Lukáš Krpálek se stal mistrem Evropy ve váze do 100 kg. Na šampionátu v Budapešti dnes porazil ve finále Nizozemce Henka Grola. Krpálek navázal na evropské tituly Jiřího Sosny z roku 1988 a Zdeňka Písaříka z roku 1954. Dvaadvacetiletý český reprezentant dosáhl dalšího velkého úspěchu po předloňském třetím místě na mistrovství světa.
27.04.2013 14:05 |

Osobnosti: Lukáš Krpálek (63 článků)

Krpálek na olympiádě skončil. V první minutě podlehl Grolovi

Judista Lukáš Krpálek skončil sedmý na olympijských hrách v Londýně. Bronzový medailista z loňského mistrovství světa prohrál v opravách váhy do 100 kg s Nizozemcem Henkem Grolem na ipon už v první minutě.
02.08.2012 16:25 |

Srdcař Krpálek dojal celé Česko: Zlatou medaili věnoval svému zesnulému kamarádovi!

Navenek možná působí jako gladiátor, ovšem uvnitř je to člověk s velkým srdcem. Zlatý medailista Lukáš Krpálek věnoval svoji zlatou medaili zesnulému parťákovi Alexandru Jurečkovi. Tímto gestem dojal celý svět!
12.08.2016 12:05 |

Desetiletá nadvláda žen je u konce. Sportovcem roku se stal Lukáš Krpálek

Judista Lukáš Krpálek se podle očekávání stal vítězem ankety o nejlepšího sportovce České republiky za rok 2016. Zlatý medailista z Ria tak ukončil desetiletou nadvládu žen na tuzemské scéně. V hlasování novinářů obsadil druhé místo kanoista Josef Dostál, který si z Brazílie přivezl stříbro a bronz, třetí místo pak připadlo biatlonistce Gabriele Koukalové, vítězce minulého ročníku Světového poháru.
22.12.2016 20:00 |

Osobnosti: Lukáš Krpálek (63 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Josef Dostál (32 článků)

FANTASTICKÉ! Krpálek vyhrál Grand prix v Japonsku, v kolébce juda!

Judista Lukáš Krpálek zaznamenal další velký úspěch! V neděli vyhrál turnaj série Grand Slam v Tokiu a cestou za triumfem porazil i dva olympijské vítěze!
01.12.2013 12:25 |

Malý Toník ale vyrostl! Zlatý judista z Ria Lukáš Krpálek se pochlubil krásnou rodinou!

Od zisku olympijského zlata uplynul rok. Judista Lukáš Krpálek (26) má doma ale dvě mnohem cennější zlatíčka - nádhernou manželku Evu a šikovného syna Antonína.
26.08.2017 13:40 |

Olympionici začali fasovat oblečení pro Londýn! Judista Lukáš Krpálek: A co boty? Číslo 48...

Ramena jako obr Atlas, co podpírá nebeskou klenbu. Velké tlapy a nohy číslo 48. Bez 2 cenťáků dvoumetrový rambousek se těžko obléká. A hlavně obouvá. Lukáš Krpálek (21) si včera spolu s ostatními judisty vyzvedl oblečení pro olympijské hry v Londýně. To bylo zkoušení a převlékání!
30.06.2012 12:10 |

Krpálek získal na mistrovství světa v judu bronz

Krpálek získal medaili pro Česko po 12 letech
27.08.2011 18:10 |

Krpálek: Medaile z MS tady nebyla dvacet let

Judista Lukáš Krpálek vybojoval v Paříži po dvaceti letech pro české mužské judo medaili z mistrovství světa, v kategorii do 100 kilogramů získal bronz.
29.08.2011 18:15 |

Krpálek přivezl bronz, jeho děda s novým účesem oběhne vesnici

Judista Lukáš Krpálek si plnými doušky užívá zisku historické bronzové medaile na mistrovství světa v Paříži. Hlavní oslavy přijdou ve středu, přesto už dostal mnoho gratulací k tomu, že vybojoval pro české judo první mužskou medaili z MS po 20 letech. Blahopřáli mu dokonce i Francouzi, kteří ho zastavovali na pařížských ulicích. Už se také těší na to, že bude moci naplnit vyhranou sázku a upravit účes svému dědovi.
30.08.2011 21:55 |

Lukáš Krpálek je prvním českým mistrem světa v judu

Lukáš Krpálek vybojoval historicky první titul mistra světa pro české judo. Na šampionátu v Čeljabinsku dnes vyhrál v kategorii do 100 kilogramů všech pět zápasů včetně semifinále s domácím favoritem a mistrem světa z roku 2011 Tagirem Chajbulajevem a finále s Kubáncem Josém Armenterosem. Ke dvěma titulům mistra Evropy a dvěma bronzům ze světových šampionátů přidal i kov nejcennější a stal se definitivně nejúspěšnějším českým judistou všech dob, i když mu je teprve 23 let.
30.08.2014 14:20 |

FANTAZIE! Judista Krpálek je mistrem světa

Lukáš Krpálek vybojoval historicky první titul mistra světa pro české judo.
30.08.2014 15:00 |

Judista Krpálek v Baku na zlato nedosáhl, ve finále podlehl Nizozemci Grolovi

Zlatá medaile je pro českou výpravu na Evropských hrách zřejmě zapovězena. Judista Lukáš Krpálek ve finále kategorie do 100 kilogramů prohrál s Nizozemcem Henkem Grolem na juko a neobhájil tak evropský primát. Ziskem stříbra si ale upevnil pozici světové jedničky.
27.06.2015 18:06 |

Judista Krpálek je olympijským vítězem! To zlato je pro mého mrtvého kamaráda, řekl

Česká výprava slaví na olympijských hrách v Riu de Janeiro první zlatou medaili! Judista Lukáš Krpálek porazil ve finále kategorie do 100 kilogramů po jasné převaze nasazenou jedničku Ázerbájdžánce Elmara Gasimova na ipon. Den po bronzu kajakáře Jiřího Prskavce přidal do české sbírky 2. cenný kov.
11.08.2016 18:10 |

Dva nejslavnější judisté tváří v tvář: Přemohl by Krpálek i legendárního Koudelku, Chvojkovice-Brod?

Judista Lukáš Krpálek v Riu nenašel přemožitele a urval pro Českou republiku zlatou medaili. Hodně se ale spekuluje o tom, zda by dokázal přemoci i nezdolného Koudelku ze slavného filmu Jáchyme, hoď ho stroje!
01.09.2016 10:20 |

Poslední chvíle teroristů z Londýna: Grilovačka se sousedy a pusa pro dcerku

Grilování se sousedy a pusa na dobrou noc pro 18měsíční dceru. Tak vypadaly poslední chvíle dvou teroristů, kteří v sobotu večer vyvraždili v centru Londýna sedm lidí, než je zastřelila policie. Mezitím vyplouvají na povrch detaily z jejich života. Ukazuje se, že jeden z nich byl domácí násilník, zatímco druhého i přes radikální názory policie přehlížela, a dokonce ho přijali na práci v londýnském metru.
06.06.2017 22:30 |