Článek
Podobné články

Vyskočilová: Nepatřím mezi kikiny, co se zvětšením prsů zviditelňují

 
Anife Vyskočilová si nechala chirurgicky upravit poprsí. Rozčílily ji ale články o silikonu a zvětšování. To prý nemá zapotřebí a nechce patřit do kategorie žen, co si nechávají prsa zvětšit, aby se zviditelnily. Další články k tématu: Rozvedení Vyskočilovi se sešli na jednom pódiu, Anife to tak chtěla Anife Vyskočilová se vrátila k exmanželovi. Zatím jen pracovně Bříšní tanečnice Anife si nechala odsát tuk, aby mohla opět tancovat Anife Hasan Vyskočilová: Na podvody nemám žaludek Anife Vyskočilová našla ve Strašnicích hnízdečko lásky Vyskočil líbal svou novou přítelkyni i exmanželku Anife!
25.01.2013 11:16 |

podobné články

VIDEO: Anife Vyskočilová zkusila snowboard a hned si střihla slalom

 
Bulharská Turkyně Anife Vyskočilová se lépe cítí u moře než na sněhu, ale chce si vyzkoušet všechno. Přijala proto pozvání na závod osobností, a ačkoli to na snowboardu vůbec neumí, pustila se neohroženě na slalom. Další články k tématu: Rozvedení Vyskočilovi se sešli na jednom pódiu, Anife to tak chtěla Bříšní tanečnice Anife si nechala odsát tuk, aby mohla opět tancovat
18.02.2013 12:40 |

podobné články

Anife už fakt nemá prachy? Neuvěříte, čím se teď tahle šílená Bulharka živí!

 
Když přijedete do Čech z Bulharska, pravděpodobně nejste jaderný fyzik ani přední odborník na otázky Blízkého východu. Předpokládá se, že budete pracovat na stavbě nebo jako pomocná síla v kuchyni. Konečně už to pochopila i "Anife Vyskočilová":http://www.extra.cz/anife-vyskocilova-nedavala-pozor-skakala-jak-jojo-odhalila-cerna-tanga-povadly-zadek-a-kratery-na-stehnech 39), která se roky snaží vecpat do vod showbyznysu. Původní plán byl zkusit to jako manželka známého herce, následně chvíli praktikovala model "bývalá manželka úspěšného herce". Poslední zprávy mluví o tom, že Anife prodává ve stánku před nejmenovaným obchodním domem.
08.12.2013 13:15 |

podobné články

Harém Ivana Vyskočila! Kdo se v tom má vyznat? Ženou jeho srdce je opět Anife č. 2!

 
Ivan Vyskočil je známý svým vkusem na ženy, vždyť všechny jeho partnerky jsou vlastně jedno a to samé, mění se jen jméno a občas věk. Po temperamentní Anife si totiž našel přítelkyně Romanu, alias Anife č. 2, a Kristýnu, Anife č. 3. Kvůli Kristýně opustil Romanu, aby zjistil, že po Romaně se mu bude přeci jen stýskat!
04.04.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (177 článků) , Ivan Vyskočil (176 článků)

KNIŽNÍ TIP Jídlo, cestování, příběhy. Vychází kuchařská kniha Anife Hassan Vyskočil

 
Nakladatelství Ikar vydává kuchařku temperamentní tanečnice, moderátorky a herečky Anife Hassan Vyskočil s názvem „To jsem já, Anife“. Výpravná kniha kromě receptů z nejrůznějších exotických kuchyní obsahuje nesčetné příběhy z cest, ale i historky ze soukromého života Anife. Zachovává také Anifin svérázný přístup k českému jazyku s výrazy jako jsou kokurky nebo měsíčníky.
23.01.2015 14:18 |

podobné články

Jeho záře vás dostane do kolen: Anife Vyskočilová se pochlubila zásnubním prstenem za půl miliónu

 
Anife Vyskočilová  (39) dostala od svého partnera Vernese další zásnubní prsten. Přesto ale zasnoubená opět není. Anife svému milému neřekla "Ano", ale nádherný prsten v hodnotě půl miliónu korun její prsteníček přesto zdobí.
05.10.2013 17:55 |

podobné články

Zhýralý herec Vyskočil: Sex s Anife byl neopakovatelný!

 
Herec a exmoderátor pořadu Riskuj Ivan Vyskočil (64) se proslavil především svou náklonností k dívkám a ženám exotického původu. S jednou takovou dokonce vydržel spoustu let – a to s tanečnicí Anife Vyskočilovou (36). Ivan dnes po dlouhé době přiznal, co jej k oné divošce tak táhlo...
01.05.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (177 článků) , Ivan Vyskočil (176 článků)

Exmilenec Anife Vyskočilové zmizel! Policie po něm pátrá

 
Policie pátrá po Američanovi Williamu Spenceru Markovi (41), který se ztratil 14. února v Benešově. Muž, který přechodně bydlel v Praze a v ČR podnikal, od té doby o sobě nepodal zprávu. Podnikatel měl před třemi roky vážnou známost s tureckou tanečnicí a moderátorkou Anife Vyskočilovou (37).
30.05.2011 13:10 |

podobné články

Anife Vyskočilovou při pózování s buldokem nepříjemně zradily šaty. Podívejte se

 
Známé tváře přišly podpořit akci nadace, která se stará o financování výchovy vodicích psů. Největší poprask způsobila Anife Vyskočilová. Přišla se dvěma vypůjčenými buldoky a při pózování fotografům jí z korzetových žlutých šatů vypadávala ňadra.
17.06.2011 10:10 |

podobné články

Anife Vyskočilová: Havarovala v letadle!

 
Cestování v oblacích skončilo pro Anife Vyskočilovou Hassan (38) nezdarem. V letadle prožila takové hrůzy, že se letištím bude v nejbližší době raději vyhýbat…
27.07.2012 05:15 |

podobné články

Ivan Vyskočil: Vytahal Anife za vlasy...a pak se muchloval v temné uličce!

 
Pozvat na stejnou akci bývalé manžele Ivana Vyskočila (66) a Anife Vyskočilovou (38) je jako šlápnutí do minového pole! Všichni přece vědí, že se nemají zrovna v lásce! To si ovšem asi neuvědomili pořadatelé otvíračky nového autosalonu s luxusními vozy.
31.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (177 článků) , Ivan Vyskočil (176 článků)

Vyskočilova mladičká Romka prozradila, na co ji senior dostal: Proč jsou za vším špinavé zuby a jeho naleštěný výfuk?

 
"Ivan Vyskočil":http://www.extra.cz/tema/ivan-vyskocil (67), čiperný důchodce a velký milovník mladého, nezkušeného romského nebo bulharského masíčka, nedávno představil světu svou novou rozvernou romskou školačku, která v jeho loži vystřídala předchozí dvě snědá děvčata a "Anife Vyskočilovou":http://www.extra.cz/tema/anife-vyskocilova (40).
17.06.2013 13:30 |

podobné články

Když nohy Jandovy přítelkyně psaly velké VÉ: Byla to Anife???

 
Možná mnohým fanouškům Dalibora Jandy unikl kuriózní porevoluční hit s názvem Pusť k milování rádio, kde se objevuje snědá krasavice. Fanoušci se v diskuzi na serveru youtube.com dohadují, zda li se nemůže jednat o Anife Vyskočilovou.
07.03.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (180 článků)

Anife se rozpovídala: Budu celou noc souložit, zpocená jako zebra!

 
Vysoká teplota, zimnice, bolest celého těla. Na Anife Ismet Vyskočilovou (40) se po příjezdu ze zimních hor do jarní Prahy okamžitě nalepily bacily a dostala chřipku, se kterou pořádně zápasí. O svém průběhu nemoci má ale jasno.
11.03.2015 12:05 |

podobné články

Anife: Budu celou noc souložit, zpocená jako zebra!

 
Vysoká teplota, zimnice, bolest celého těla. Na Anife Ismet Vyskočilovou (40) se po příjezdu ze zimních hor do jarní Prahy okamžitě nalepily bacily a dostala chřipku, se kterou pořádně zápasí. O svém průběhu nemoci má ale jasno.
11.03.2015 12:25 |

podobné články

Premiéra filmu Lovci a oběti: Anife Vyskočilová jako přestárlý diblík!

 
Na Anife Vyskočilovou (41) přišlo jaro, jinak si nelze vysvětlit, proč na premiéru krimi snímku Lovci a oběti přišla v růžové tylové sukni, keckách a čelence s obřími květy. V jejím věku už by takhle oblečená měla chodit jen na maškarní.
26.03.2015 20:15 |

podobné články

Vysmívá se Anife! Vyskočil zúčtoval se svou bývalkou v divadelní hře

 
Herec Ivan Vyskočil, který se proslavil nejdřív jako herec a pak také jako ten, který nadmíru miluje něžné pohlaví, jistý čas tvořil manželský pár s tureckým tornádem Anife Vyskočilovou  (41) . Léta po tom, co se ti dva rozešli, nyní napsal a zrežíroval divadelní hru, která je prý hodně inspirovaná životem s jeho bývalkou!
06.06.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (177 článků) , Ivan Vyskočil (176 článků)

Návrat do náruče divoké Anife? Milenka Ivana Vyskočila (69) ve střehu!

 
Kdo by to byl řekl! Ivan Vyskočil (69) se s bývalou ženou Anife Ismet Hassan Vyskočilovou (41) příliš nepřátelí. Na veřejnosti se k ní však tulí, jako by se nechumelilo. A jeho mladá přítelkyně  Romana Fenclová (27) nestačí zírat.
09.02.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (177 článků) , Ivan Vyskočil (176 článků)

Anife Vyskočilová: Nejvíc si pochutnám na pořádném kusu hovězího

 
Grilování miluje! Ať už prý připravuje žhavé dobroty pro svoji rodinu nebo pro kamarády, vždy je to pro Anife Ismet Vyskočilovou (42) rituál. Nejraději si pochutnává na grilovaném hovězím, ovšem nikdy na krásně prostřeném stole nechybí zeleninový salát. Jak exotická gurmánka prozradila, maso dochucuje vlastnoručně namíchanou směsí koření a pro inspiraci přidala i jeden ze svých oblíbených grilovacích receptů.
30.05.2016 16:30 |

podobné články