Článek

Psychologové o Grossových dcerách: Měly by otce doprovodit na poslední cestě!

 
Život Stanislava Grosse (†45) vyhasl v noci na čtvrtek. Šárka Grossová (45) ráno poté poslala dcery do školy. Bylo to tak správně, či ne? Rozdílný pohled na celou záležitost mají i psychologové. Ti se také zabývali otázkou, jak se k dětem dále chovat.
19.04.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (721 článků)
Podobné články

Bulvár píše o Grossových dcerách. Vydělávají prý desetitisíce

 
Dcery bývalého premiéra Stanislava Grosse vydělávají na svůj věk slušnou výplatu. Hraním v divadlech si vydělávají desetitisíce korun a otec je podporuje. I když je bývalý předseda ČSSD vážně nemocný, na jejich představení chodí.
20.04.2014 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (721 článků)

Herec Alec Baldwin se po dvou dcerách dočká syna

 
Hollywoodský herec Alec Baldwin (56) a Hilaria Thomasová (30) čekají třetí dítě. Po dvou dcerách se herec dočká syna. Prvorozené Ireland, již má s první chotí Kim Basingerovou, bude letos dvacet. Druhorozená Carmen oslaví dva roky.
05.01.2015 00:27 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (145 článků) , Kim Kim (1404 článků)

Alec Baldwin bude mít po dvou dcerách v 56 letech konečně syna!

 
Alec Baldwin se konečně dočká pokračovatele svého rodu. Hollywoodský herec čeká třetí dítě s manželkou Hilarií Thomas a po dvou dcerách bude mít syna. Prvorozené Ireland, již má s první chotí Kim Basinger, bude letos dvacet. Druhorozená Carmen bude mít dva roky.
06.01.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Kim Basinger (51 článků) , Alec Baldwin (145 článků) , Carmen Thomas (2 články)

Psychologové se podívali do vašich hlav: Politici vám lžou a vy to chcete

 
PSYCHOLOGOVÉ Každé volby jsou šancí na změnu. Po volbách se tato naděje promění na čekání na další volby, které jsou jen další šancí v pořadí. Podle psychologů si za své časté zklamání voliči mohou sami. Psychologové se často shodují, že lidé prostě chtějí být obelháni a politici jim tak vlastně dávají jen to, co si voliči sami přejí. A sice lež.
02.03.2014 12:10 |

podobné články

Psychologové se podívali do vašich hlav: Politici vám lžou a vy to chcete

 
PSYCHOLOGOVÉ Každé volby jsou šancí na změnu. Po volbách se tato naděje promění na čekání na další volby, které jsou jen další šancí v pořadí. Podle psychologů si za své časté zklamání voliči mohou sami. Psychologové se často shodují, že lidé prostě chtějí být obelháni a politici jim tak vlastně dávají jen to, co si voliči sami přejí. A sice lež.
02.03.2014 16:20 |

podobné články

Psychologové přišli na to, kteří muži nejvíc podvádějí: Výsledky průzkumu překvapí i vás

 
Dámy, rády byste se už "usadily":http://www.extra.cz/tema/svatba, ale nevíte, na kterého koně ze svého okolí vsadit? Pokud nechcete, aby vám chlapec v budoucnu zdrhnul za jinou, nesnažte se ho přetáhnout z jiného vztahu. "Psychologové":http://www.extra.cz/tema/psychologove z Alabamy tvrdí, že muži, kteří utíkají ze vztahu do vztahu, budou utíkat celý život. A ne, opravdu je nezmění ani vaše bezpodmínečná láska.
08.09.2014 11:26 |

podobné články

Zesnulý Gross (†45): Psychologové o vdově Šárce!

 
Nyní je na pořadu dne pohřeb bývalého premiéra. Debata o tom, zda měly být ve čtvrtek ráno dcery informovány o smrti tatínka, anebo bylo správné, že šly do školy, je stále otevřená. Manželka zesnulého expolitika Stanislava Grosse (†45) Šárka (45) poslala ráno Denisu (17) a Natálku (12) normálně do školy. Bylo to správné, či ne? Rozdílný pohled na celou záležitost mají i psychologové. A co bude dál? Jak se k dětem chovat?
19.04.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (721 článků)

Těžký život Grossových dcer: Ani koruna kapesného! Co všechno musely udělat, aby dostaly nějaké peníze?

 
Stanislav Gross (†46) rozhodně neumíral jako chudý člověk. Svou rodinu dobře zajistil, a to jak z politických (a následně právnických) výdělků, tak z podivných machinací s akciemi, které ho sice stály dobré jméno, ale měly mu vynést bezmála 100 milionů korun.
19.06.2015 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (721 článků)

Důstojný hlas pro katedrálu sv. Víta – dejme jí nové varhany

 
K úplnému dokončení stavby svatovítské katedrály schází po 672 letech zasadit už jen jeden pomyslný kámen. K dokončení díla otce vlasti Karla IV. chybí poslední, zato však nejdražší a nejtěžší kámen. Dejme katedrále varhany, které stejně jako největší zvon Zikmund dokáží důstojně doprovodit pro český národ zásadní a historické události.
23.11.2016 09:10 |

podobné články

Nebeská cesta domů - Co se dělo v letadle, které vezlo Matušku do Čech: Pánové, opatrně! Tohle je pan Waldemar Matuška

 
TAMPA/NEW YORK/PRAHA – Deník Aha! měl tu čest doprovodit legendárního »Slavíka z Madridu« Waldemara Matušku (†76) na jeho poslední cestě domů! Našim reportérům bylo dopřáno smutné privilegium sdílet zármutek s Olinou Matuškovou (60) a jejím synem Waldemarem Georgem (32), když v úterý ráno ve floridské Tampě nasedali do letadla, které převáželo zpěvákovo tělo se zastávkou v New Yorku do Čech.
11.06.2009 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Waldemar Matuška (319 článků)

31 laskavých vyznání... Velká anketa deníku Aha!

 
PRAHA (red) – Celá země truchlila. Na poslední cestě byly Waldu doprovodit vedle řady osobností i stovky obyčejných lidí. A další tisícovky Čechů se na pohřeb nedostaly. Není ale snad nikdo, koho by odchod tohoto velikána nechával lhostejným. Jak na něj vzpomíná národ? A které písně máme nejraději?
19.06.2009 02:15 |

podobné články

V Sýrii pohřbívají oběti demonstrací, mrtvých přibývá

 
Desetitisíce Syřanů se v sobotu vydaly doprovodit na poslední cestě oběti pátečních policejních zásahů proti demonstrantům a znovu se přitom domáhají svržení režimu. Za jediný den představuje tragická bilance zřejmě více než sto mrtvých.
23.04.2011 15:45 |

podobné články

Se zastřeleným mladíkem se v Tanvaldu loučí stovky Romů

 
Stovky lidí se zúčastní zádušní mše, kterou dnes po 11:00 začal pohřeb dvaadvacetiletého romského mladíka, který byl před týdnem zastřelen. Do tanvaldského kostela se ani všichni přítomní nedostali. Desítky lidí zůstaly před kostelem a čekají, aby mohly doprovodit rakev na poslední cestě na místní hřbitov.
07.01.2012 11:45 |

podobné články

Pohřeb policistovy ženy: Manželovi nikdo nepodal ruku!

 
Lucii, která se zastřelila policejní zbraní svého manžela, přišli doprovodit na její poslední cestě příbuzní, spolužáci a kamarádky. Nechyběl ani její manžel Roman, kterému však z Luciiných přátel nikdo nepodal ruku. Údájně se zabila, protože ji týral.
08.09.2012 18:15 |

podobné články

Dívku, která chce sama obeplout svět, budou zkoumat psychologové

 
Třináctiletá nizozemská dívka Laura Dekkerová musí prozatím odložit svou cestu kolem světa, na kterou se chystala vyplout příští týden sama na jachtě. Soud v nizozemském Utrechtu v pátek totiž děvče svěřil na dva měsíce do péče úřadům, které jí plavbu nepovolily. Psychologové by měli prozkoumat, jestli je děvče natolik vyspělé, aby dvouletou riskantní cestu zvládlo. Informovaly o tom tiskové agentury.
28.08.2009 14:30 |

podobné články

Lžete? Vaše písmo to odhalí, míní psychologové

 
Vědci a grafologové přišli na to, že písmo o člověku může prozradit více, než by sám možná chtěl. Styl psaných slov totiž údajně poměrně zřetelně ukazuje, zda se při psaném projevu lže, či ne. Tvrdí to aspoň vědci a psychologové z univerzity v izraelské Haifě.
18.09.2009 16:20 |

podobné články

V zatopených oblastech jsou potřeba psychologové

 
Psychologové jsou jednou z profesí vedle záchranářů, hasičů a policistů, které je nyní v povodněmi postižených oblastech velmi zapotřebí. Shodli se na tom zástupci Integrovaného záchranného systému (IZS) s tím, že se situace nyní v oblastech dostala z první fáze záchrany lidských životů, do druhé fáze, kdy stojí tváří v tvář realitě a vidí, co živel napáchal.
09.08.2010 10:55 |

podobné články

Psychologové zjistili, proč ženy podléhají grázlům

 
Hodný a spořádaný chlapec či muž nevyvolá v ženách a dívkách tak silnou reakci, jako pořádný grázl. A psychologové z Londýna už vědí, proč po „špatných“ hoších ženské pokolení touží. Narcističtí, nečestní a věčně rozervaní muži totiž představují symbol mužnosti. A pokud je žena v nejplodnější fázi svého cyklu, takovému muži jen stěží odolá.
05.01.2011 08:20 |

podobné články

Chládek (ČSSD): Josef Dobeš je zodpovědný za odchody psychologů ze škol

 
Podle posledních informací odcházejí ze škol psychologové, a to zejména kvůli pochybení ministra školství Josefa Dobeše, který díky své neschopnosti nedokázal plynule navázat na čerpání Evropských fondů, ze kterých byly psychologové placeni.
11.10.2011 08:20 |

podobné články