Článek

Psychiatrické vyšetření Westa: Má mnohem vážnější problémy, než se tvrdí

 
Rapper Kanye West netrpí jen zhroucením z vyčerpání a nedostatku spánku. Ačkoli se snažili jeho manažeři a mluvčí zamlžit okolnosti jeho hospitalizace na psychiatrické klinice v Los Angeles, ke zrušení jeho světového turné nedošlo rozhodně jen kvůli vyčerpání a spánkové deprivaci. Hudebník strávil na oddělení i Díkuvzdání a propuštěn nebude ještě několik dní. Hovoří se dokonce o schizofrenii.
30.11.2016 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)
Podobné články

Breivik odmítá druhé psychiatrické vyšetření

 
Norský atentátník Anders Behring Breivik odmítá druhé psychiatrické vyšetření, které nařídil soud, a odvolá se proti němu. Obhájce 32letého obviněného dnes řekl internetovému vydání deníku Dagbladet, že soud v norské metropoli Oslu se při nařízení nového vyšetření Breivikova duševního zdraví dopustil procesní chyby.
18.01.2012 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

GLOSA: Kdo je Paul McCartney? Mnozí fanoušci Kanye Westa netuší

 
Only One, společná písnička amerického rappera, zpěváka a producenta Kanye Westa a britského zpěváka, skladatele, hudebníka a bývalého člena skupiny Beatles Paula McCartneyho, je první vlaštovkou jejich neočekávané spolupráce. Nad všemi překvapeními a údivy z ní však aktuálně stojí bezelstné reakce fanoušků Kanyeho Westa.
05.01.2015 15:22 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)

I ministr zdravotnictví začal gruntovat. Odvolal ředitelku psychiatrické léčebny

 
Ministr zdravotnictví Martin Holcát dnes odvolal z funkce ředitelku Psychiatrické léčebny Šternberk na Olomoucku Dagmar Malotovou. ČTK to dnes řekla Malotová, která v čele psychiatrické léčebny stála od začátku roku 2011 a s odůvodněním svého odvolání nesouhlasí. ČTK zjišťuje vyjádření Ministerstva zdravotnictví, které je zřizovatelem Psychiatrické léčebny Šternberk.
01.08.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Holcát (79 článků)

Ministr Němeček: Finanční zdroje pro rozvoj psychiatrické péče jsou dlouhodobě ve srovnání s Evropou hluboce podprůměrné

 
Na pozvání ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka se před pár dny na Ministerstvu zdravotnictví ČR uskutečnilo setkání s odborníky Psychiatrické společnosti ČLS JEP k tématu reformy psychiatrické péče. Odbornou veřejnost zastupovali předseda Psychiatrické společnosti ČLS JEP MUDr. Martin Hollý a budoucí předseda Doc. MUDr. Martin Anders, Ph.D.
21.12.2015 07:40 |

podobné články

Ministr Němeček: Reforma psychiatrické péče je v rukou odborných garantů

 
Na pozvání ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka se na MZ ČR konalo jednání odborníků o postupu transformace psychiatrické péče. Pozváni přijali jak přední kapacity české psychiatrie, tak ředitelé VZP a ÚZIS. Cílem je reformu psychiatrické péče pojmout mnohem komplexněji a šířeji než jen v souvislosti s jejím financováním prostřednictvím Strukturálních fondů EU.
12.01.2016 14:21 |

podobné články

Krize Kanyeho Westa pokračuje: Manželka ho musí krmit!

 
Zdravotní stav zpěváka Kanye Westa (39) je mnohem horší, než se původně předpokládalo. Stále se nemůže vzpamatovat z těžkého psychotického záchvatu, který utrpěl před devíti dny, a zůstává v nemocnici UCLA Medical Center v Los Angeles. „Není dost stabilní na to, aby mohl být propuštěn diomů,“ uvedli lékaři.
30.11.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)

Kanye West zůstává na psychiatrii, jeho stav je vážný

 
Ani po týdnu od počátku hospitalizace se stav rappera Kanyeho Westa nezlepšil natolik, aby mohl být propuštěn do ambulantní léčby. Pod dohledem psychiatrů zůstává v Univerzitní nemocnici v Los Angeles, kde se léčí s těžkou paranoiou. Jeho stav je mnohem vážnější, než se soudilo, a lékaři zatím vůbec nestanovují datum propuštění.
05.12.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)

Problémy se srdcem i břichem! Stav Karla Gotta je vážnější, než si všichni mysleli

 
Stav Karla Gotta (76) je evidentně vážnější, než rodina uvádí! Blesk přímo při návštěvě IKEM zjistil šokující fakta: Zpěvák tam skutečně podstoupil i zákrok na srdci, jak Blesk informoval. Pak se přidaly komplikace v břiše...
02.11.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4613 článků)

Žokej Josef Váňa: Vyšetření srdce! Lékaři se báli krevní sraženiny!

 
Zranění žokeje Josefa Váni (59) je vážnější, než vypadalo. Včera musel osminásobný vítěz Velké pardubické absolvovat vyšetření srdce! Bláznivá kobylka Dancing Babe mu totiž ve čtvrtek nepřerazila jen stehenní kost, ale pošramotila mu i hrudník. Lékaři se raději koukli i na srdíčko.
28.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (186 článků)

MZ: Reforma psychiatrické péče

 
Podle řady vědeckých výzkumů je stav péče o duševní zdraví v České republice v některých aspektech horší než u ostatních obyvatel států západní a severní Evropy. Ministerstvo zdravotnictví nyní představuje reformu systému psychiatrické péče, která si klade za cíl zlepšit kvalitu života duševně nemocných. V březnu letošního roku byla Reforma psychiatrické péče schválena jako součást Národního programu reforem 2013.
10.10.2013 09:35 |

podobné články

V červnu je vyšetření na plodnost partnera zdarma!

 
Chcete znát plodnost partnera? Nyní vyšetření zdarma! Problémy s početím potomka trápí stále více párů. Abyste zjistila, jak je na tom s plodností váš partner, můžete ho během června poslat zdarma na vyšetření spermatu pomocí spermiogramu. Tuto možnost momentálně nabízí Centum reprodukční medicíny GEST a testování probíhá anonymně.
21.06.2011 15:45 |

podobné články

James Franco s kámošem paroduje slavné svatební foto: Lepší než originál!

 
Obávaná šéfredaktorka magazínu Vogue Anna Wintour sklidila vlnu kritiky za to, že na obálku módní bible umístila snoubence Kim Kardashian a Kanyeho Westa ve svatebním. Ačkoli se tuto volbu rozhodla osobně obhajovat v úvodníku, její autoritu ještě podkopali herci James Franco a Seth Rogen. Už dříve parodizovali Westa a Kardashian, když společně natočili verzi k jejich klipu. Teď si vystřelili z obálky magazínu Vogue.
26.03.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (98 článků) , Seth Rogen (27 článků) , Kim Kardashian (1204 článků) , Anna Wintour (46 článků)

Ruský soud poslal demonstranta na nucené psychiatrické léčení

 
Ruský soud dnes poslal jednoho z účastníků loňské demonstrace proti prezidentu Vladimiru Putinovi na nucené psychiatrické léčení. Michail Kosenko podle obžaloby tehdy zaútočil na policistu, ale neuvědomoval si nebezpečí svých činů, protože trpí "vážnou psychickou poruchou". Podle ochránců lidských práv jde ale o návrat sovětské praxe, kdy bývali disidenti odsuzováni k časově neomezené psychiatrické „léčbě", uvedla agentura AP.
08.10.2013 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2972 článků)

Jágr nehraje! Zranění se zdá být vážnější

 
Opora Omsku Jaromír Jágr se nevrátila na led podle očekávání a zdravotní stav české hvězdy je vážnější, než se původně zdálo.
05.12.2010 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2449 článků)

Zraněná Brožová: Je to vážnější, než se zdálo

 
Přímo před zraky diváků se zřítili z nebezpečné konstrukce dva metry nad zemí během premiéry Ifigenie v Aulidě ve vinohradském divadle. Pád Václava Vydry (62) a Kateřiny Brožové (50) se neobešel bez následků. Zatímco Vydra neutrpěl vážnější zranění, Brožová je na tom jinak!
20.02.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (434 článků) , Václav Vydra (214 článků) , Václav Vydra (214 článků) , Václav Vydra (214 článků)

Nový hudební film Kanyeho Westa exkluzivně na MTV!

 
MTV přináší exkluzivní česko-slovenskou premiéru hudebního filmu Runaway populárního amerického rappera Kanye Westa.
29.10.2010 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)

Sídlo Kayne Westa bylo vykradeno

 
Vloupačky do domu se bohužel nevyhýbají ani slavným osobnostem. Dům amerického rappera Kayne Westa “poctila” ve středu 13. června kolem půl sedmé ráno nevítaná návštěva. Co vše zmizelo, zatím nebylo zveřejněno.
14.06.2012 17:25 |

podobné články

Policejní vyšetřování u Kanyeho Westa: Víme, co se stalo

 
Do honosného domu rappera Kanyeho Westa (35), který se nachází v Los Angeles, se kdosi vloupal. O incidentu informovali policii hudebníkovi zaměstnanci. West je momentálně na turné ve Velké Británii.
16.06.2012 06:20 |

podobné články

Video: Je tohle na výpověď? Asistent Kanye Westa poničil jeho Lamborghini!

 
Osobní asistent rappera "Kanye Westa":http://www.extra.cz/tema/kanye-west (35) má teď z ostudy pěkný kabát a bude muset svému zaměstnanci mnoho vysvětlovat. Při zajíždění do vrat mu totiž poškrábal jeho černé Lamborghini. I když se auto s vraty jen poťukalo, každý škrábanec všech majitelů auta bolí, jako kdyby vedl přímo do jejich srdce.
17.05.2013 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)