Článek

Psí surfaři sjížděli vlny jako profíci

 
Již posedmé poměřili v neděli u Los Angeles hafani své umění v pro ně poněkud netradiční disciplíně – surfování. Na více než 60 čtyřnohých surfařů se přišlo podívat přes 2500 lidí.
29.09.2015 20:40 |

podobné články

Podobné články

Britští surfaři si užívali vzácné devítimetrové vlny

 
Profesionální surfaři z celého světa se sjeli do Cornwallu ve Velké Británii, aby se svezli na vzácných obřích vlnách. Při pohledu na video z pláže Milook to vypadá, jakoby bylo natočené někde na Havaji nebo v Austrálii. Místy až devítimetrové vlny však narážely na pláže po celém pobřeží v okolí města Newquay.
01.11.2011 08:40 |

podobné články

Čtyřnozí surfaři předvedli své umění

 
Kalifornskou Imperial Beach nedaleko San Diega ovládli minulou neděli čtyřnozí surfaři. Konala se tam totiž surfařská soutěž, které se účastnili jen psi, napsala agentura Reuters.
20.07.2014 05:35 |

podobné články

Fotospeciál: Nejvíc sexy surfaři

 
Vášeň najdete ve vlnách! A možná jim odpustíte i to, že 93 % procent z nich prý močí do neoprenu (anketa probíhala mezi americkými surfaři v...
03.06.2011 11:15 |

podobné články

VIDEO: Dvanáctimetrové vlny? No a co! Tenhle surfař je frajer

 
Nejlepší surfaři světa závodili v Peru. Nedaleko Limy byly až dvanáctimetrové vlny a nejlépe si s nimi poradil Havajan Makua Rothman. Podívejte se na jeho neuvěřitelné kousky.
06.07.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Makua Rothman (1 článek)

Herní profíci želí odchodu Muzyky se Zeschukem

 
Zatímco kvůli nepřiměřenosti reakcí veřejnosti na odchod zakladatelů BioWare, Grega Zeschuka a Raye Muzyky (viz náš článek) musela být uzavřena komentářová sekce na BioWare Blogu (jistě to bylo kvůli silné emocionalitě a žalu daných příspěvků, že...), profíci z herní branže se vyjadřují kultivovaně a s hlubokým respektem. Víme to díky GamesIndustry International,...
21.12.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků)

Jak berou bouračku profíci? Ir Meeke předvedl parádní karambol

 
Jak berou bouračku profíci? Na Australské rallye měli nehodu Kris Meeke se spolujezdcem Chrisem Pattersonem. Auto několikrát otočili, ale vůbec nic se jim nestalo. Karambol vzali v naprostém klidu.
15.09.2013 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Chris Patterson (1 článek)

Hitem tohoto léta jsou plážové vlny! Víte, jak na ně?

 
Stále nevíte, co tohle léto frčí a jak si upravovat své vlasy? V tom případě jste na správné adrese! Letošní léto jsou v kurzu vlny, vlny a zase jen vlny. Pokud tedy chcete být za kočku, rozhodně se je naučte. Tohle je malý návod.
12.07.2016 08:45 |

podobné články

Psi to s námi umějí: Nad jejich smutným pohledem by se i kámen ustrnul

 
Psi rozumějí lidem jako žádné jiné zvíře a jako žádné jiné zvíře dokáží reagovat na naše signály a podněty. A to platí nejen pro dospělé hafany, ale i pro štěňata. Psi se zkrátka už rodí s tím, že člověka pokládají za relevantního tvora. Teď vědci zkoumají, zda náš nejlepší přítel nasazuje svůj proslulý smutný psí pohled záměrně, aby z toho pro sebe vytěžil nějaké výhody.
14.10.2017 09:50 |

podobné články

Do surfařské soutěže se připletli delfíni a byli lepší než borci

 
Zajímavé oživení měl letošní ročník kalifornské surfařské soutěže Rincon Classic v Santa Barbaře. Mezi závodníky se totiž několikrát připletli delfíni a také sjížděli vlny.
25.01.2014 06:05 |

podobné články

Surfaři v Rio de Janeiru hazardují se životem v obřích vlnách

 
Obrovské vlny, některé z nich až 3,6 metru vysoké, přilákaly ve středu na pláže v Rio de Janeiru bláznivé surfaře. Zimní období, kterým právě Brazílie prochází, totiž přineslo neobvykle chladné počasí a silné deště a vítr, který rozbouřil moře.
25.08.2011 16:05 |

podobné články

PSURFAŘI! aneb Když do vln vyrazí chlupáči!

 
Na kalifornské pláži Huntington Beach to o víkendu pořádně štěkalo. Konala se tam každoroční soutěž v psím surfování – důležitá byla nejen výdrž, ale i styl, jakým čtyřnozí surfaři vlny zdolávali.
04.10.2015 12:05 |

podobné články

Pohřešuje se šéf Quiksilveru: Našli jen převrácenou jachtu...

 
Šéfuje firmě, pro jejíž zboží horují snowboardisti i surfaři. V logu má horu a vlnu a právě vlny se Pierru Agnesovi (54), výkonnému řediteli původně australské oděvní značky Quiksilver, zřejmě staly osudnými.
03.02.2018 10:00 |

podobné články

Psi slavných našli pod stromečkem bahenní lázně či lak na drápky

 
Že jsou někteří psi členové rodiny? Tak proč by neměli dostávat dárky. Jenže zapomeňte na to, že by pod stromečkem našli pouze kostičky nebo jiné psí dobrůtky. Psi českých celebrit se mohli těšit i z poukázek na bahenní lázně či laků na drápky.
28.12.2010 07:10 |

podobné články

Jezevčík na brusinkách? Česká restaurace nabízí psí maso!

 
Grilovaný vlčák na česneku, jezevčík na brusinkách nebo karbanátek z knírače! Takové speciality nabízí první psí restaurace v Česku! A proč právě psí maso? To v porovnání s průmyslově chovanými hospodářskými zvířaty neobsahuje pesticidy ani antibiotika. Zuříte, že někdo může psí maso nabízet na jídelníčku? Nebojte se, jde jen o nechutný vtip!
01.02.2013 12:15 |

podobné články

Vědci konečně přišli na to, co znamená dělat "psí oči"! Tohle byste možná nečekali!

 
Takzvané "psí oči" u psů dost dobře známe. Když se na nás těmi svými kukadly pes podívá, snesli bychom mu modré z nebe. Vědci konečně zjistili, co psi prožívají, když dělají "psí oči". A budete hodně překvapení!
21.02.2017 18:35 |

podobné články

Soutěž surfařů: Obrovské vlny smetly diváky z tribun!

 
Víkendová soutěž v surfování na kalifornské pláži Mavericks málem skončila tragédií. Dvě vlny byly tak velké, že smetly z tribuny na pláži desítky lidí. Všichni přežili, někteří však utrpěli zranění, většinou zlomeniny. Vlny vten den dosahovaly podle některých médií až patnácti metrů. Dvě z nich se přehnaly přes tribunu i pódium, kde stáli komentátoři soutěže.
16.02.2010 05:10 |

podobné články

Někteří chlupáči toho měli ve vlnách plné tlapky: Haf, my jsme psí surfaři!

 
„Uvolni se, seš jako prkno!“ I tak povzbuzovali někteří páničkové své chundelaté miláčky, kteří se zúčastnili už šestého ročníku soutěže v surfování psů na proslulé kalifornské plaži Huntington Beach.
03.10.2014 05:10 |

podobné články

Psi brázdí vlny na surfařském prkně a soutěží, kdo je nejlepší

 
O tom, že psi jsou zvířata všestranně nadaná a s trochou trpělivosti se naučí kdejaké kousky, ví každý, ale učit svého psa surfovat si troufne asi jen velký nadšenec. Přesto se dnes najde několik desítek psů, kteří na surfařském prkně udrží rovnováhu jako ostřílený profesionál. Ti nejlepší se dokonce mohou utkat s konkurencí v soutěži Purina Incredible Dog Challenge.
18.06.2010 08:40 |

podobné články

Co dělá psí máma se svými štěňaty, když se nikdo nedívá? Podívejte se na úchvatné video!

 
Podívejte se na úchvatné video, které ukazuje psí mámu, jak si hraje se svým potomstvem. Skáče z pohovky na pohovku a provokuje je. To, co vypadá jako obyčejné psí blbnutí, je ve skutečnosti příprava na dospělost.
15.03.2015 12:00 |

podobné články