Článek

Pryč s mlhou před očima!

 
Šedý zákal – jedno z nejběžnějších očních onemocnění, které přichází s věkem. Trápí až 90 procent populace starší pětapadesáti let! Kromě rozostřeného či zamlženého vidění s sebou často přináší i zhoršení zraku vyžadující brýle. Od šedého zákalu i od brýlí přitom pomůže dnes již standardní operace, která trvá jen pár minut.
12.02.2016 08:15 |

podobné články

Podobné články

Silničáři varují před silnou mlhou na Ústecku a Teplicku

 
Silničáři varují před silnou mlhou, která se tvoří na některých místech na Teplicku a Ústecku. Silnice v Ústeckém kraji jsou jinak sjízdné bez omezení. Vyplývá to z informací správy a údržby silnic. Teploty v kraji se dnes v 7:00 pohybovaly od minus jednoho do pěti stupňů Celsia. 
09.01.2014 07:50 |

podobné články

Vzácný úkaz: Grand Canyon zmizel pod mlhou

 
Návštěvníci, kteří si v pátek ráno chtěli prohlédnout krásy Grand Canyonu, měli smůlu. Kvůli ojedinělému meteorologickému fenoménu byl totiž kaňon zcela zaplaven mlhou. Na druhou stranu se jim tak naskytl pohled na velmi vzácný úkaz, který se na místě vyskytuje zhruba jednou za deset let, informoval server dailymail.co.uk.
01.12.2013 16:20 |

podobné články

Slováček šel na operaci: Váčky pod očima jsou pryč

 
Pytle pod očima musí pryč. Tak se rozhodl muzikant Felix Slováček (70) a hned jednal. O víkendu si nechal odstranit váčky pod spodními víčky. A rovnou mu srovnali i horní.
14.04.2014 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (757 článků)

Kaczyńského Tu-154 bylo varováno před mlhou i letadlem s novináři

 
Hodinu a půl před odletem polského prezidenta Lecha Kaczyńského vyrazilo do ruského Smolensku i letadlo Jak-40 s polskými novináři.
23.04.2010 14:10 |

podobné články

Poláky varovali i jejich vlastní lidé!

 
Piloty prezidentského speciálu nevarovala před hustou mlhou pouze řídicí věž, ale také jejich kolegové!
23.04.2010 19:55 |

podobné články

Rusové Poláky varovali před mlhou. Kaczyński a spol. ale zemřeli

 
Mezistátní letecký výbor (MAK) se sídlem v Moskvě v noci na středu zveřejnil na svém webu přepis telefonické a rádiové komunikace mezi řídícími dispečery letiště ve Smolensku a posádkou polského prezidentského speciálu. Informuje o tom agentura AFP.
19.01.2011 13:55 |

podobné články

Silnice pokryl led! Dopravu komplikují i mlhy a sníh

 
Pozor by si měli dávat zejména řidiči v Jizerských horách, kde na silnicích leží vrstva nového sněhu. Ve Zlínském kraji zase varují před mlhou a nebezpečím namrzání vozovek.
19.12.2011 08:50 |

podobné články

Na Vysočině komplikuje řidičům jízdu mlha a padající jinovatka

 
Při jízdě Vysočinou musejí i dnes řidiči počítat s mlhou, mrznoucí jinovatkou a také s ledovkou v lesních úsecích. Po ránu byly u Hladova na Třebíčsku i sněhové jazyky. Nejhorší je situace na Žďársku, kde od středy musí hasiči a cestáři z vozovek odstraňovat na zem spadlé stromy a větve, které neunesly tíhu jinovatky. Také na dálnici D1 místy snižuje viditelnost mlha. Výstraha meteorologů před silnou námrazou a ledovkou platí do pondělního dopoledne. 
22.12.2013 15:02 |

podobné články

Sníh v Brně paralyzoval MHD. Problémy nadělal i ve zbytku Česka

 
Vydatné sněžení zkomplikovalo dopravu na území celého Česka, nejvíce však ve Zlínském kraji na dálnici D2 do Bratislavy, kde provoz zastavila nehoda kamionu, ze kterého se vysypaly betonové panely. Sníh komplikuje dopravu i na železnici, vlaky nabírají až čtyřicetiminutová zpoždění. Největší problémy hlásí Brno, kde kvůli sněhu má MHD zpoždění až 30 minut. Sněžení by mělo ustávat v noci na čtvrtek, meteorologové ale varují před mrznouzí mlhou a mrholením.
01.02.2017 07:15 |

podobné články

Módní trendy, od kterých rychle ruce pryč!

 
Některé módní trendy platí za nesmrtelnou klasiku, která ani po několika letech jednoduše nebude out. Ovšem hned vedle klasiky, která nikdy nezestárne, stojí celá řada módních přešlapů, které sice jeden čas skutečně platily za TOP špičku v módním žebříčku, ale postupem času jejich sláva vyprchala. Nechcete-li své okolí děsit a zanechat dojem, že jste se právě vrátili odněkud z Marsu a nemáte sebemenší tušení, co se ještě nosí a za co už se sekají hlavy, přečtěte si tento článek. Bude pro vás užitečným prozřením do módního světa. Módní trendy, které se nenosí – na co rozhodně nevsázet: Neonové barvy Neonky opravdu jeden čas zaplavily celý svět a každý po nich toužil, ovšem stejně tak rychle, jako se dostaly na absolutní špici z ní stejně tak rychle zase klesly do zapomnění. Potěšíme vás, že na ně nemusíte zanevřít úplně – stačí, když je budete nosit v malé míře, která ničemu neuškodí. Vpředu krátké, vzadu dlouhé Dlouholetým nešvarem něžného pohlaví jsou šaty typické pro svůj střih – zatímco na přední straně sahají maximálně ke kolenům, vzadu byste si po nich mohli šlapat. Tak takhle ne – šaty mají být buď dlouhé, nebo krátké, žádný kompromis mezi tím opravdu nevypadá dobře. Drsné ostny Kovové aplikace, drobnosti a maličkosti jakéhokoli množství, rázu či povahy možná byly jeden čas trendy, ale i ostny již mají svá nejlepší léta dávno za sebou. Pokud tedy nechcete vypadat jako byste byla hlaví herečkou z nějakého hororu, dejte od kovových blbůstek honem rychle ruce pryč! Tenisky naprosto ke všemu Tenisky jsou pohodlná a velice oblíbená obuv, které podléhají dívky i ženy nejrůznější věkové kategorie. Což o to, proti teniskám jakékoli barvy či designu nemáme jedině slůvko proti, ovšem pozor na to, k čemu si tyhle botky vlastně oblékáte. Jeden čas je totiž ženy nosily i k sukním či šatům – a s touto volbou letos opravdu nezabodujete.... Čtěte více Příspěvek Módní trendy, od kterých rychle ruce pryč! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
03.07.2015 08:56 |

podobné články

Pryč, pryč, pryč! Burziáni utíkají z USA, bojí se o své peníze. A budete koukat, kdo o tom informuje

 
Investoři opouštějí americké trhy s vidinou lepších zítřků. A svoje investice přesouvají do Evropy a Japonska. „Velká rotace“, jak tomu říkají někteří experti, však začala už minulý rok. Informuje server CNN.
11.08.2015 19:56 |

podobné články

Urban (ČSSD): Neskandujte „Pryč s EU“, přijdete o práci

 
Bylo by zajímavé vědět, kolik z rozezlených žen a mužů skandujících při nedávné vlně demonstrací „Pryč s Unií, pryč s Bruselem!“ si alespoň rámcově uvědomuje, co takové členství v EU vlastně obnáší.
17.02.2016 16:35 |

podobné články

Slavné matky v Tatrách: sauna, bazén, lanovka i žáby v kýblu

 
Vendula Auš Svobodová, Leona Machálková a Mahulena Bočanová, které pobývají i s dětmi na Slovensku, si vyšetřily několik minut na relaxaci. Jejich kroky vedly do saunového světa i do bazénů. Není divu, výprava na oblaky a mlhou zahalenou horu Chopok v Nízkých Tatrách si o prohřátí těla říkala.
20.06.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (711 článků) , Leona Machálková (384 článků) , Vendula Svobodová (789 článků)

Týden bude prosluněný, mrazivá rána však budou zastřená mlhou

 
V nadcházejících dnech nabídne počasí v České republice mrazivá rána doplněná leckde mlhami a nízkou oblačností. Přes den by naopak mělo být jasno či skoro jasno s maximálními teplotami do sedmi stupňů Celsia. Novinkám to řekla Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
14.11.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (601 článků)

POČASÍ: V Ostravě sněžilo! Sníh je i na dalších místech!

 
Česká republika zažívá téměř aprílové počasí. Na mnoha místech sněží, jinde je zase slunečná obloha a mnoho míst se potýká také s mlhou a mrazy.
15.11.2011 06:15 |

podobné články

Mlha na Ruzyni! Několik letů bylo ZRUŠENO!

 
Letiště Praha má od úterního rána problémy s mlhou, zrušeno bylo celkem šest letů, některé nabírají zpoždění. Agentuře Mediafax to sdělila mluvčí letiště Eva Krejčí.
15.11.2011 12:10 |

podobné články

Letiště Ruzyně stále v mlze! Další lety ZRUŠENY!

 
Letiště Praha má i ve středu problémy s mlhou, včetně úterý už bylo zrušeno celkem 27 letů. Agentuře Mediafax to sdělila mluvčí letiště Eva Krejčí.
16.11.2011 16:45 |

podobné články

Vrahem je samozřejmě pověstný zahradník

 
Mlhou pohřbený dům v anglické krajině připomínající blata Baskervillu. A soutěž o to, kdo se dočká neděleného dědictví vyvražděním konkurentů v rodině Tombových. V jejich žilách koluje krev Borgiů, vrahů a travičů. To je základní náčrt Hrobky s vyhlídkou Normana Robbinse, kterou hrají v mosteckém Městském divadle.
30.05.2012 10:05 |

podobné články

Úplně zničené auto!

 
Mlhou na silnici se v neděli ráno bezpečně neprokousali hned tři řidiči u Mostů u Jablunkova u slovenských hranic a jejich auta se navzájem zdemolovala. Výsledek nepřizpůsobení jízdy podmínkám je několik zraněných, jednu zaklíněnou osobu museli hasiči složitě vyprošťovat.
24.09.2012 12:15 |

podobné články