První závod Turné čtyř můstků vyhrál Freund, Češi až ve třetí desítce

Úvodní závod Turné čtyř můstků v německém Oberstdorfu ovládl domácí závodník Severin Freund. Z českých reprezentantů si vedl nejlépe Jakub Janda, který obsadil 22. příčku. O dvě místa za ním skončil jeho krajan Roman Koudelka.
29.12.2015 21:40 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

Morgenstern vyhrál v Innsbrucku třetí závod Turné čtyř můstků

Domácí závodník Thomas Morgenstern vyhrál v pondělí v rakouském Innsbrucku třetí závod Turné čtyř můstků.
03.01.2011 17:10 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků)

Jednokolový závod v Lillehameru vyhrál Freund, Koudelka byl osmý

Pouze jedno kolo měl závod skokanů na lyžích v norském Lillehameru, který byl kvůli silnému větru přeložen z velkého můstku na střední. Ze svého devatenáctého vítězství ve Světovém poháru se radoval Němec Severin Freund, Roman Koudelka skončil na dělené osmé příčce. Bodoval i sedmnáctý Jakub Janda.
05.12.2015 20:00 |

Skokan Koudelka zahájil Turné čtyř můstků sedmým místem

Úvodní závod Turné čtyř můstků v Oberstdorfu skončil absolutním triumfem rakouských skokanů na lyžích. Vyhrál Gregor Schlierenzauer, druhý byl vedoucí muž Světového poháru Andreas Kofler a třetí místo obsadil obhájce celkového prvenství v Turné Thomas Morgenstern.
31.12.2011 12:05 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Andreas Kofler (5 článků) , Gregor Schlierenzauer (18 článků)

Janda je zase nejlepší z Čechů. Na Turné chce sbírat body

Jakub Janda je poprvé od března 2010 nejlepším Čechem ve Světovém poháru ve skoku na lyžích a aktuální dobrou výkonnost chce potvrdit na Turné čtyř můstků. Pětatřicetiletý vítěz Světového poháru ze sezony 2005/06 by rád bodoval v každém závodu tradičního seriálu. Turné čtyř můstků, které Janda v roce 2006 vyhrál, začne v sobotu kvalifikací na nedělní závod v Oberstdorfu.
28.12.2013 07:03 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků)

Turné čtyř můstků pokračuje druhým závodem v Ga-Pa

Tradiční Turné čtyř můstků skokanů na lyžích pokračuje v neděli druhým závodem na velkém můstku v Garmisch - Partenkirchenu, ze sobotní kvalifikace do něj postoupili všichni čtyři čeští reprezentanti.
01.01.2012 12:05 |

Koudelka skončil v úvodu Turné čtyř můstků sedmý

Rakušan Gregor Schlierenzauer s obrovským náskokem vyhrál úvodní závod skokanského Turné čtyř můstků v Oberstdorfu.
30.12.2011 20:40 |

Osobnosti: Gregor Schlierenzauer (18 článků)

Tři čeští letci na bodech, vyhrál suverénní Freund

Nepříznivými povětrnostními podmínkami poznamenaný závod v letech na lyžích v Bad Mittendorfu vyhrál Němec Severin Freund. Roman Koudelka obsadil desáté místo. Na bodovaném umístění skončili i další dva Češi Jan Matura a Antonín Hájek.
10.01.2015 17:36 |

Osobnosti: Antonín Hájek (14 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Antonín Hájek (14 článků)

Skoky odvála chumelenice. Turné čtyř můstků se odkládá

Úvodní závod Turné čtyř můstků ve skocích na lyžích v německém Oberstdorfu byl vinou nepříznivých podmínek zrušen v průběhu prvního kola. Jury rozhodla, že se bude skákat znovu v pondělí na stejném místě se začátkem v 17:30.
28.12.2014 20:36 |

V Rusku triumfoval Freund, Koudelka si dolétl pro 14. místo

Němec Severin Freund vyhrál závod v ruském Nižním Tagilu a upevnil si pozici lídra celkového pořadí Světového poháru ve skocích na lyžích. Z českých závodníků byl nejlepší Roman Koudelka, který se umístil na 14. místě. Bodovali také Jakub Janda, Lukáš Hlava a Jan Matura.
12.12.2015 18:35 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Koudelka byl v druhém závodu Turné čtyř můstků jedenáctý

Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil v druhém závodu Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu jedenáctou příčku. Vítězství si připsal na konto jeho norský kolega Anders Jacobsen, pro kterého to byl první triumf v sezóně.
01.01.2015 20:07 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Anders Jacobsen (2 články)

Hájek na Turné čtyř můstků nepojede, Jiroutek oznámil nominaci

Janda, Matura, Koudelka, Sedlák, Hlava - to jsou čeští skokané na lyžích, kteří se zůčastní tradičního Turné čtyř můstků.
22.12.2010 18:10 |

BRAVO: Všichni čeští skokané postoupili do třetího závodu Turné čtyř můstků

Všech pět českých skokanů postoupilo z nedělní kvalifikace do třetího závodu Turné čtyř můstků v rakouském Innsbrucku.
02.01.2011 16:40 |

Turné čtyř můstků začne prvním závodem v Oberstdorfu

Jubilejní šedesátý ročník Turné čtyř můstků, prestižního podniku ve skocích na lyžích, začne za umělého osvětlení v pátek v německém Oberstdorfu.
30.12.2011 08:00 |

Slavný orel bude zase létat! Eddie Edwards se chystá Turné čtyř můstků!

Nejslavnější britský skokan na lyžích Eddie "Eagle" Edwards se vrátí ke sportu, který ho proslavil po celém světě. Edwardsovi je právě dnes padesát let a prozradil, že bude dělat předskokana na Turné čtyř můstků!
05.12.2013 20:20 |

Česká nominace na Turné čtyř můstků bez překvapení

Do úvodních závodů tradičního seriálu Turné čtyř můstků zasáhne v českých barvách očekávaná čtveřice skokanů. S vítězem tří závodů Světového poháru Romanem Koudelkou jsou v týmu Jan Matura, Jakub Janda a Antonín Hájek. Konečnou nominaci oznámil sportovní ředitel úseku Rostislav Jozífek.
23.12.2014 21:01 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Antonín Hájek (14 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Antonín Hájek (14 článků)

Skokany čeká Turné čtyř můstků! Přibrat nesměli ani gram tuku

Úplně jinak než zbytek populace trávili Vánoce skokani na lyžích. Během svátků si nemůžou dovolit přibrat ani gram tuku, protože už dnes budou odjíždět na prestižní Turné čtyř můstků. Tým povede Roman Koudelka, který je v životní formě.
26.12.2014 10:25 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků)

Na Turné čtyř můstků pomýšlím vysoko, přiznává Koudelka

Už v sobotu 27. prosince odstartuje úvodním závodem v Oberstdorfu tradiční skokanský seriál Turné čtyř můstků. Mezi hlavní favority patří se svou aktuální formou i Roman Koudelka. Druhý muž průběžného pořadí Světového poháru si přes Vánoce odpočinul a závody neřešil.
26.12.2014 14:21 |

Ammann vyhrál jednokolový závod v Ga-Pa, Koudelka byl 17.

Švýcarský skokan na lyžích Simon Ammann vyhrál druhý závod Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu.
01.01.2011 16:30 |

Osobnosti: Simon Ammann (8 článků)

Koudelka se v Innsbrucku blýskl nejlepším umístěním na Turné, byl pátý

Rakušan Andreas Kofler vyhrál třetí závod skokanského Turné čtyř můstků v Innsbrucku. Ve větrné loterii porazil druhého krajana Gregora Schlierenzauera a třetího Japonce Taku Takeuchiho, nejlepším Čechem byl pátý Roman Koudelka.
04.01.2012 16:30 |

Osobnosti: Andreas Kofler (5 článků) , Gregor Schlierenzauer (18 článků) , Roman Koudelka (122 článků)