Článek

První přehlídka MBPFW a první trapas: Po karambolu odešla modelka s botami nad hlavou!

 
Někdo musel být první. Nebohá modelka předváděla na první přehlídce letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku šaty dlouhé až na zem a ty se jí zamotaly do vysokého podpatku. Měla co dělat, aby nespadla. Podařilo se, ale choreografii došla už bez zabijáckých střevíců…
18.03.2016 15:55 |

podobné články

Podobné články

Lvice Babčáková: Zběsile tančila, házela botami a skákala po lidech

 
S komediální herečkou Simonou Babčákovou (40) se člověk rozhodně nenudí. Na večírku Českých lvů do sebe statná Simona kopala jednoho panáka za druhým a postarala se o neuvěřitelnou šou. Tančila, házela botami a skákala po lidech...
03.03.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (57 článků)

Lvice Babčáková: Zběsile tančila, házela botami a skákala po lidech

 
S komediální herečkou Simonou Babčákovou (40) se člověk rozhodně nenudí. Na večírku Českých lvů do sebe statná Simona kopala jednoho panáka za druhým a postarala se o neuvěřitelnou šou. Tančila, házela botami a skákala po lidech...
03.03.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (57 článků)

Leningradští kovbojové se špičatými botami se vrátí do Prahy

 
Skupina Leningrad Cowboys, známá mimo jiné svou podivínskou image, špičatými botami a parukami, se znovu představí českému publiku 11. dubna v Meet Factory.
05.03.2014 16:55 |

podobné články

Obchod s botami nevpouští zákazníky v outdoorovém oblečení

 
Pokud jste vyrazili do přírody a jen tak mimochodem se po cestě rozhodnete zastavit v jednom nejmenovaném pražském obchodu s botami, vykážou vás odtud ven. Platí tam totiž zákaz vstupu v turistickém oblečení.  O obdobném kroku uvažují i další obchody a restaurace, problém by s tím ale mohla mít Česká obchodní inspekce. 
22.11.2014 11:56 |

podobné články

Cyklista Boonen je po karambolu na Tour fit a brzy se vrátí k závodění

 
Belgický cyklista Tom Boonen je po karambolu na Tour de France, kdy ze závodu odstoupil během sedmé etapy, fit a vrací se k závodění.
19.07.2011 07:50 |

podobné články

Mercedes-Benz Prague Fashion Week: Akce, kterou nelze prošvihnout! Je to otázka prestiže

 
Maraton přehlídek od pátku do neděle. Řada zajímavých instalací, přednášek, diskuzí a jiných doprovodných akcí. Prestižní osobnosti módní branže ze světa. To vše tento týden se odehrávající Mercedes-Benz Prague Fashion Week nabízí. Kdejaká tuzemská osobnost, herečka, zpěvačka, modelka, známí parádníci, módní blogeři chtějí být na místě. Nejlépe figurovat v seznamu hostů, protože objevit se na MBPFW je otázka prestiže. A také zážitku, nutno dodat.
01.09.2015 05:11 |

podobné články

Jihlava: Přehlídka trofejí opět na radnici

 
V gotickém sále jihlavské radnice proběhne tradiční chovatelská přehlídka trofejí spárkaté zvěře ulovené v roce 2010. Chovatelská přehlídka začne ve čtvrtek 12. května 2011 ve 13 hodin, potrvá do 16. května 2011.
10.05.2011 14:15 |

podobné články

SEKRETÁŘKA - internetová módní přehlídka

 
Internetová přehlídka Sekretářka je inspirovaná korporátním prostředím. Sekretářka je dokonalá. Je taková ale vždy? Co se stane, když jí z každodenních monotónních činností vyruší - práce? Kolekce šperků "Sekretářka" je vyrobená ze stříbra a říčních perel. Klade důraz na funkčnost, minimalistický design a kvalitu materiálu. Přehlídka se uskuteční ve čtvrtek 21. února od 20.00 a pozváno na ni bude vice než million lidí.
21.02.2013 15:35 |

podobné články

I kadeřník se někdy utne: Mašlíková odešla modrozelená, sexy Pavelková skončila oškubaná

 
Snad každá dívka či žena zažila to, že odešla z kadeřnictví zoufalá a se zcela jinými vlasy, než chtěla. I české krásky si prošly tím, že jim bylo po zásahu kadeřníka do pláče. Kdo dopadl nejhůř? Modelka Hanka Mašlíková  (30) odešla s vlasy zelenomodrými, Tereza Zimová měla vlasy fialové.
20.11.2012 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Zimová (59 článků)

Oscarová Markéta Irglová je těhotná: Připomeňte si trapas s žabími botami, za který sklidila od módních guru strašlivou kritiku

 
Zpěvačka Markéta Irglová (25) na svém facebookovém profilu oznámila, že je těhotná. Výrazná umělkyně, kterou si oblíbily miliony posluchačů po celém světě, se i přes obrovskou slávu, kterou získala, nepodřídila diktátu komerční sféry a s ní spojené představy o tom, jak musí hvězda na červeném koberci vypadat.
25.07.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Irglová (94 článků)

Česká držitelka Oscara ukázala novorozenou dceru: Markéta Irglová našla štěstí až ve třetím vážném vztahu

 
Je jí teprve pětadvacet let, ale už má za sebou jeden dlouhodobý vztah, který jí změnil život, a dokonce už i rozvod. "Markéta Irglová":http://www.extra.cz/oscarova-marketa-irglova-je-tehotna-pripomente-si-trapas-s-zabimi-botami-za-ktery-sklidila-od-modnich-guru-straslivou-kritiku (25) se svého štěstí ale dočkala až na Islandu se třetím partnerem, kterému nyní porodila dceru.
03.11.2013 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Irglová (94 článků)

Prague Fashion Weekend očima Františky: Mejdan plný zážitků

 
Dnes začíná jedna ze zásadních, oblasti odívání věnovaných akcí zvaná Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend (MBPFW). Jde o grandiózně prodloužený víkend, jenž je s jistou nadsázkou řečeno velkou módní party, sešlostí, kam je zvaná ulice. To ale bude i následný Unique Fashion Week, či říjnový Designblok Fashion Week. Nicméně MBPW je jiný. Unikátní. Čím vlastně?
03.09.2014 17:50 |

podobné články

Módní policie: Milují módu. Ale umí s ní zacházet?

 
Jedna z prestižních událostí tuzemského světa módy, na kreativitu českých oděvních výtvarníků zaměřený Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend (MBPFW), lákal širokou veřejnost i branže znalé profesionály. Zvědavce, snoby, estéty, alternativce, blogery. Také známé tváře společenských rubrik, osobnosti showbyznysu, na něž mířily objektivy foťáků.
11.09.2014 06:00 |

podobné články

Zážitek týdne: Hvězdy i veřejnost míří na Strahov

 
Nejen Paříž, Londýn, Milán, New York a další jiné světové metropole, ale i Praha má svůj týden módy zvaný Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW). Navštívit jeho přehlídky a doprovodné akce je dobré. Pro milovníka módy povinné.  Atmosférou tenhle týden tuzemské, světem návrhářské kreativity rozhodně nezklame.
18.03.2016 05:40 |

podobné články

Tip Františky Čížkové: Bomba vybuchne v pražské Kotvě

 
Bomba nese název Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW) a sílu její výbušnosti udává kreativita progresivních českých oděvních výtvarníků. Plus řada doprovodných, s akcí souvisejících podniků. Místem přehlídkových bloků je tentokrát podzemí garáž OD Kotva. O účast na nich se perou české celebrity, parádnice s touhou po puncu módní ikony a chybět nebude řada světových osobností. Nebývalý zájem má i veřejnost. Být při tom totiž znamená být in. Odnést si zážitek.
02.09.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Františka Čížková (29 článků)

Syn Mirka Topolánka má nový objev: Je rozvedená, STARÁ a mohla by mu dělat mámu!

 
Tomáš Topolánek si nenechal ujít slavnostní otevření nového luxusního butiku. Opět ho doprovodila půvabná brunetka, s níž se ukázal už na MBPFW. Jedná se o Terezu Michovskou, která je o dost let starší než Tomáš.
30.03.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků)

Tip na víkend: Orgastické módní prožitky na Štvanici. Dejte si je spolu s hvězdami!

 
Prázdniny končí a nová společenská sezóna startuje prestižní světem sledovanou událostí, jakou je dvakrát do roka se v české metropoli pod zkratkou MBPFW odehrávající Mercedes - Benz Prague Fashion Week. Tentokrát se jeho podzimní edice odehraje ve Fashion Templu zbudovaném na centrálním kurtu štvanického tenisového areálu a o smeče a prohozy míčů kreativity tu nouze nebude.
01.09.2017 05:35 |

podobné články

Módní policie ulice: Bezprizorní otroci jinakosti

 
Jaro nedávno uvozující Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW) je týdenní, světem sledovaný maraton přehlídek tuzemské oděvní tvorby a dalších doprovodných akcí, který si milovníci módy, společenští snobové a pro extravaganci horující exhibicionisté rozhodně ujít nedají.
02.04.2018 05:45 |

podobné články

Trapas, nebo úmysl? Modelka na přehlídce skončila nahoře bez

 
Lepší reklamu si italský návrhář Renato Balestra nemohl přát. Na přehlídce v Římě jedna modelka ukázala víc, než chtěla. Když si sundávala kabát, rozepnula se jí ramínka na overalu a čokoládová kráska ukázala ňadra. Další články k tématu: Modelka v šatech z proužků odhalila umělá prsa a ukázala zadek Modelka Bar Refaeli neuhlídala plavky a ukázala bradavku Modelka ukázala svá ňadra po sedmi letech
11.07.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Bar Refaeli (169 článků)