Článek

První dáma slovenského humoru odešla do hereckého nebe

 
Úspěšná komička Magda Paveleková je po smrti. Naposledy vydechla včera ve věku čtyřiaosmdesáti let.
21.07.2015 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Magda Paveleková (4 články)
Podobné články

Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou

 
Třiačtyřicetiletá Carla Bruniová-Sarkozyová se za pět let v Elysejském paláci změnila. První dáma Francie v začátcích platila za typickou Francouzku s vytříbeným módním vkusem. Bývalá modelka se však při odchodu svého manžela z funkce předvedla coby šedá myška. Další články k tématu: První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Carla Bruniová plánuje vrátit se k hudbě. Už má natočené další album Občas si vezmu paruku a jdu mezi lid, prozradila první dáma Francie První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie
16.05.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (175 článků)

Zemřela komediální herečka Paveleková. První dáma slovenského humoru

 
Ve věku 84 let zemřela oblíbená slovenská herečka a bavička Magda Paveleková. Podle serveru Sme.sk byla první dámou slovenského humoru. Hrála ve 12 filmech, 205 inscenacích, dabovala a byla hlavní hvězdou v seriálu o nadváze. Vystupovala také v bezmála šedesáti zábavných pořadech v rozhlase a televizi.
20.07.2015 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Magda Paveleková (4 články)

Carla Bruniová-Sarkozyová se vrátila k práci modelky, předvádí šperky

 
Bývalá první dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová se opět postavila před objektiv. Nafotila svou první reklamní kampaň od odchodu z Elysejského paláce. Více než modelingu se však věnuje hudbě. Další články k tématu: Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou S kily navíc jsem vypadala ošklivě, říká bývalá první dáma Francie RECENZE: Carla Bruniová si zaslouží být brána jako písničkářka vážně Carla Bruniová předvedla těhotenské břicho v bikinách První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Místo ženy je v domácnosti, říká bývalá první dáma Francie
05.08.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (175 článků)

Nejstarší česká gorila Judita: Odešla do opičího nebe!

 
Judita (49), nejstarší gorila nížinná žijící v Česku, odešla do opičího nebe. „Zemřela na celkovou sešlost. Trpěla artrózou, měla revma a nechtěla jíst. Prostě odešla na nemoci stáří,“ vysvětluje Pavel Shromáždil ze zlínské zoo, kde Judita šestnáct let společně žila s o osm let mladším samcem Bossem. Je škoda, že spolu nepřivedli na svět potomky.
16.03.2013 12:10 |

podobné články

Nejstarší česká gorila Judita: Odešla do opičího nebe!

 
Judita (49), nejstarší gorila nížinná žijící v Česku, odešla do opičího nebe. „Zemřela na celkovou sešlost. Trpěla artrózou, měla revma a nechtěla jíst. Prostě odešla na nemoci stáří,“ vysvětluje Pavel Shromáždil ze zlínské zoo, kde Judita šestnáct let společně žila s o osm let mladším samcem Bossem. Je škoda, že spolu nepřivedli na svět potomky.
17.03.2013 07:40 |

podobné články

Po pěti měsících a před volbami se podařilo vyfotit dceru Sarkozyho

 
První dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová prohlašovala, že se na veřejnosti nikdy neobjeví snímky její dcery. Přesto ale fotografové malou Giulii s matkou vyfotili při odchodu od lékaře. Spekuluje se, že jde o součást předvolební kampaně francouzského prezidenta. Další články k tématu: První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho kampaň je v úzkých, na pomoc mu přispěchá Merkelová Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie Fotku dítěte nikdy neukážu, říká první dáma Francie Carla Sarkozyová Bruniová-Sarkozyová má být odlita z bronzu, její socha ale budí nevoli Carla Bruniová prý otěhotněla nečekaně, manželovi se to ale hodí
13.03.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (175 článků)

Herečka Portia De Rossi končí, odchází do hereckého důchodu

 
Portia De Rossi přiznala, že už odešla do hereckého důchodu. Blondýna, již známe jako právničku ze seriálu Ally McBeal, se prý hodlá věnovat jiným projektům a podnikat. O všem promluvila v talk show své manželky Ellen DeGeneres.
17.05.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ellen Ross (5 článků)

Unikátní podívaná: To jsou první kroky Radka Brzobohatého před kamerou. Charisma měl už tenkrát

 
Radek Brzobohatý  (✝79) , který odešel do hereckého nebe, zůstane už navždy hereckou legendou a jedničkou ve svém oboru. Do srdcí všech diváků se zapsal desítkami rolí. Ty stěžejní natočil v šedesátých a sedmdesátých letech. Filmy jako Atentát, Dáma na kolejích, Všichni dobří rodáci či Ucho patří ke klenotům domácí kinematografie.
23.09.2012 16:20 |

podobné články

Ruská první dáma budí rozruch, v Itálii si pronajala celý hotel

 
Manželka ruského prezidenta Dmitrije Medveděva odjela na dovolenou do Itálie bez svého manžela a pronajala si celý pětihvězdičkový hotel v Toskánsku, ačkoli potřebovala jen jedno patro. Kreml tvrdí, že si první dáma vše platí ze svého. Ruští novináři ale upozorňují na to, že Medveděvová oficiálně žádné peníze nemá. Další články k tématu: První dáma Ruska doprovodila svého chotě ze školních lavic až do Kremlu S Medveděvem poklábosil i Zeman, první dámy korzovaly po náměstí
09.03.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Dmitrij Medveděv (328 článků)

Smutná zpráva: V 91 letech zemřela nejlépe placená hollywoodská hvězda čtyřicátých let

 
Ve věku 91 let odešla do hereckého nebe slavná hvězda filmů 30. a 40. let Deanna Durbin. Rodačka z kanadského Winnipegu se proslavila nejen příjemným hereckým, ale především úchvatným hlasovým projevem. Ve své době platila za jednu z nejpopulárnějších hereček, která za filmy dostávala největší honoráře ze všech tehdejších hollywoodských krásek.
03.05.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Deanna Durbin (1 článek)

Konec spekulacím: Víme, komu Jiřina Jirásková odkázala milovanou vilu v Malenicích

 
Tak tohle nikdo nečekal. Zesnulá herečka Jiřina Jirásková  (✝81) , která do hereckého nebe odešla letos v lednu, udělala velkou čáru přes rozpočet rodině svého celoživotního druha Zdeňka Podskalského. Půlku malenické vily, do které jezdila už od poloviny šedesátých let, v závěti neodkázala Podskalskému mladšímu, nýbrž své opatrovnici Janě Svítivé.
05.06.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (423 článků)

Zemřela hvězda divadla, básníků i pitavala Nina Jiránková

 
Do hereckého nebe odešla další hvězda. Ve věku 87 let zemřela Nina Jiránková. Diváci ji znají například z filmu Jak básníkům chutná život nebo ze seriálu Malý pitaval z velkého města.
10.10.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Nina Jiránková (9 článků)

Nina Jiránková odešla do hereckého nebe

 
Úspěšná umělkyně a matka režiséra Petra Šíchy zemřela minulou sobotu ve věku sedmaosmdesáti let.
10.10.2014 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Nina Jiránková (9 článků) , Petr Šícha (2 články)

Zemřela hvězda hororu Přichází Satan!

 
Billie Whitelaw odešla do hereckého nebe. Bylo jí dvaaosmdesát let.
22.12.2014 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Billie Whitelaw (2 články)

Zemřela maminka Terezy Pergnerové

 
Jana Pergnerová odešla do hereckého nebe. Bylo jí dvaasedmdesát let.
09.02.2015 18:12 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (433 článků)

Slovensko v slzách kvůli smrti herečky Zdeny Gruberové: Vše začalo zlomeninou nohy

 
Do hereckého nebe odešla další hvězda. Slovenská herečka Zdena Gruberová (†83) se sice už roky nevěnovala herectví, její talent však zůstal v srdcích fanoušků nadále. Co se vlastně stalo?
20.01.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Grúberová (1 článek)

Zemřela babička z Kouzelné školky: Libuše Havelková (†92) odešla do hereckého nebe!

 
Milovali ji dospělí i děti. Hrála v Národním divadle i ve slavných českých seriálech. Do srdcí televizních diváků se nejvíc zapsala jako babička z Kouzelné školky. Sympatická herečka Libuše Havelková bohužel podlehla dlouhé a vážné nemoci. Od roku 2014 byla hospitalizována kvůli vážnému zdravotnímu stavu.
06.04.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Havelková (22 článků)

Zemřela Libuše Havelková (†92): Zničila ji Meniérova choroba!

 
Už nikdy nebude vyprávět pohádku, ani si v žádné nezahraje! Libuše Havelková (†92), kterou jako babičku z Kouzelné školky milovali malí i velcí, odešla po dlouhé nemoci do hereckého nebe.
07.04.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Havelková (22 článků)

Další rána pro českou kulturu. Odešla Květa Fialová

 
Český kulturní svět se ještě nestihl vyrovnat s úmrtím Jana Třísky a přišla další smutná zpráva. Svého kolegu do hereckého nebe následovala také Květa Fialová.
26.09.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (255 článků) , Jan Fiala (87 článků) , Jan Fiala (87 článků)