Článek

První český bitcoinový pirát zadržen policií! Obchodoval s drogami. Zabavili mu luxusní auta i vilu!

 
Devětadvacetiletý Tomáš J. je obviněn z toho, že založil bitcoinové tržiště a pak ho vykradl. Dále také čelí obvinění ze šíření drog. Policie zabavila mladíkovi majetek v celkové částce přesahující 20 milionů korun.
29.09.2016 16:00 |

podobné články

Podobné články

Učitel páté třídy obchodoval s drogami: Sedí ve vazbě, zastupitelem ale zůstává

 
Z takového pana učitele asi rodiče jeho žáků radost neměli. Na třídního trmických páťáků, Marcela Cichého, totiž prasklo, že kšeftuje s drogami. Skončil sice ve vazbě, funkce v městském zastupitelstvu se ale drží zuby nehty.
30.10.2015 18:10 |

podobné články

To je on, pirát č. 2222! Za nic prý nemůže...

 
Pirát z D1 Aleš Trpišovský, známý jako "Pirát číslo 2222", promluvil! Jeho obhajoba ale přesvědčila asi málokoho. Místo neviny svoji vinu spíš potvrdil. To, že během své jízdy vážně ohrozil na životě dva řidiče, považuje podle svých slov nejspíš za úplně normální věc. Do televize dorazil suverénně, za volantem luxusního auta a s taškou Louis Vuitton pod paží.
03.01.2011 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Louis Vuitton (79 článků)

DALŠÍ POLICISTA V RUKOU INSPEKCE! Obchodoval s neokolkovanými cigaretami!

 
Inspekce Policie ČR zadržela příslušníka cizinecké policie, který dlouhodobě obchodoval s cigaretami, které nakoupil v bezcelní zóně pražského ruzyňského letiště.
09.09.2011 11:50 |

podobné články

Policie zatkla manžela slavné cyklistky. Obchodoval s dopingem

 
Patrice Ciprelli, který je manželem slavné francouzské cyklistky Jeannie Longové, byl zatčen ve středu po šesté hodině ranní ve svém domě u Grenoble. Policie vnikla do jeho domu a vzala jen do vazby, neboť je podezřelý že obchodoval se zakázaným prostředkem EPO.
08.02.2012 14:25 |

podobné články

Pirát srazil ženu i jejího manžela z kola a od nehody ujel

 
Další pirát na českých silnicích! U Blanska srazil řidič dodávky manželský pár na kolech. Žena utrpěla zranění a pirát od nehody ujel.
07.05.2012 18:15 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ: Krejčíř chce prodat luxusní vilu v Černošicích. PLÁN VILY

 
Uprchlý podnikatel Radovan Krejčíř hodlá prodat svou luxusní vilu v Černošicích, ze které před pěti lety uprchl policii.
12.09.2010 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (658 článků)

Paralelní polis: Bitcoin a továrna na budoucnost

 
Bitcoinový zákon připravovaný Finančním analytickým útvarem ministerstva financí (FAÚ) mine účinkem a státní kasu nenaplní, říká člen Ztohoven a věrozvěst českého bitcoinu Petr Žílka.
11.06.2015 21:41 |

podobné články

Zpěvačce Toni Braxton kvůli dluhům zabavili už druhý dům

 
Pětačtyřicetiletá zpěvačka Toni Braxton má pořád problémy s dluhy. Kvůli nesplácení hypotéky přišla o svůj dům ve státě Georgia. Před dvěma lety jí už zabavili vilu v Nevadě. Další články k tématu: Zpěvačka Toni Braxton je na mizině, už podruhé vyhlásila bankrot Zpěvačka Toni Braxton se po osmi letech rozchází s manželem Tony Braxton ukázala kalhotky Toni Braxtonová je sladkobolná, ale výborná
14.11.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Toni Braxton (24 článků)

Chomutov zabavil auta lidem, kteří si v nich přijeli pro dávky

 
Úřad práce v Chomutově kontroloval auta, kterými si lidé přijeli pro sociální dávky. Šest lidí nejspíš přijde o podporu kvůli zneužívání dávek a exekutoři zabavili pět aut dlužníků. Byl také zadržen řidič bez oprávnění a vyřešilo se několik přestupků. Novinářům to řekl primátor města Jan Mareš.
04.10.2011 16:00 |

podobné články

Brad Pitt se stěhuje na Mallorku! Tipněte si, kolik milionů vysolil za tuto luxusní vilu

 
Až pojedete v létě na Mallorku, tak si dávejte velký pozor, koho na ostrově potkáte. Když budete mít štěstí, můžete si z dovolené odvézt selfíčko s Bradem Pittem. Hollywoodská hvězda první velikosti na ostrově totiž zakoupila luxusní vilu.
01.06.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1525 článků)

Hollywoodský idol Brad Pitt měl Angeliny plné zuby a utekl na Mallorku! Uhádnete, kolik milionů vysolil za tuto luxusní vilu?

 
Až pojedete v létě na Mallorku, tak si dávejte velký pozor, koho na ostrově potkáte. Když budete mít štěstí, můžete si z dovolené odvézt selfíčko s Bradem Pittem. Hollywoodská hvězda první velikosti na ostrově totiž zakoupila luxusní vilu. Proč? Aby se dostal co nejdál od Angeliny Jolie.
21.09.2016 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1525 článků) , Angelina Jolie (1906 článků)

Předseda Národní demokracie Bartoš byl zadržen policií

 
Předseda krajně pravicové Národní demokracie Adam B. Bartoš byl dnes zadržen policií. Zadržení zřejmě souvisí s jeho politickou a publikační činností, uvedl na webu strany její místopředseda Luke Belson. Policisté podle něj provedli domovní prohlídky v Bartošově bytě a v kanceláři strany. Policie zásah nepotvrdila.
28.04.2016 21:55 |

podobné články

V Brně rozprášili drogový gang. Měli u sebe kokain

 
Národní protidrogová centrála zlikvidovala letos pětičlenný gang, který na jižní Moravě obchodoval s drogami.
15.12.2009 15:10 |

podobné články

Michael Douglas říká: Byl jsem krkavčí otec!

 
Jeho syn Cameron (31, Tak to chodí) sedí od loňského srpna ve vazbě a hrozí mu 10 let vězení. Obchodoval s drogami. Slavný otec Michael Douglas (65, Wall Street) cítí vinu.
04.03.2010 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (413 článků) , Michael Cameron (8 článků) , Cameron Douglas (33 článků) , Michael Cameron (8 článků)

HRŮZA Policista nechránil, ale obchodoval s drogami

 
Pracovníci Inspekce policie České republiky zadrželi policistu, který prodával marihuanu.
05.12.2010 19:25 |

podobné články

Americký „šerif roku“ sedí ve vězení pojmenovaném po něm. Za drogy a prostituci

 
Šerif Patrick Sullivan z coloradského okresu Arapahoe byl jednou zvolen „šerifem roku“. Byl tak slavný, že po něm dokonce v Coloradu pojmenovali věznici. Ovšem jak už to ve zkorumpovaném světě bývá, u největších „světců“ hledej největší hříchy. Sullivan obchodoval s drogami a kupoval si prostitutky. Takže teď sedí ve vězení nesoucí jeho jméno.
03.12.2011 16:45 |

podobné články

Policie zatkla zločince, který měl na tričku anglický nápis HLEDANÝ: Muž nevěděl, co znamená

 
Tchajwanská policie se tentokrát opravdu pobavila. Zadržela totiž podezřelého zločince jménem Wu, který obchodoval s drogami. Policisty zaujal nápis na jeho tričku, který hlásal WANTED, tedy anglicky hledaná.
21.03.2013 14:05 |

podobné články

Zlo se zmocnilo i muže s hrdinským jménem! Policie zatkla Singapurce Batmana bin Suparmana

 
Třiadvacetiletý nezaměstnaný muž ze Singapuru s hrdinským jménem Batman bin Suparman byl zatčen. Namísto toho, aby dělal čest svému jménu, kradl a obchodoval s drogami.
14.11.2013 07:16 |

podobné články

Policie zadržela učitele z Trmic za prodej drog! Byl i v zastupitelstvu

 
Národní protidrogová centrála zadržela v Trmicích u Ústí nad Labem učitele základní školy. Muž, který je zároveň i městským zastupitelem, skončil ve vyšetřovací vazbě. Podezřelý je z toho, že obchodoval s drogami.
15.01.2015 12:26 |

podobné články