Článek

Protikorupční policie obvinila člena předsednictva ČSSD Duška

 
Protikorupční policie obvinila zatím z blíže nespecifikovaných trestných činů člena předsednictva ČSSD Roberta Duška. Bývalý dlouholetý předseda ČSSD v Libereckého kraji to dnes ČTK potvrdil.
10.06.2015 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (27 článků)
Podobné články

Exbosse z ČSSD obvinila protikorupční policie. Jde o podvod s dotacemi?

 
Protikorupční policie obvinila člena představenstva ČSSD Roberta Duška, důvody zatím nespecifikovala. Mohlo by však jít o podvod s čerpáním evropské dotace na výstavbu lázní. Dušek obvinění odmítá.
10.06.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (27 článků)

Ministr dopravy srovnal Duška s Hitlerem a podal na něj trestní oznámení

 
Ministr dopravy Gustav Slamečka v pondělí přirovnal homofobní výroky odborového předáka Jaromíra Duška k rétorice Adolfa Hitlera a šéfa SS Heinricha Himmlera. Na Duška, který o víkendu obvinil Slamečku, že je členem spiknutí homosexuálů, kteří v rezortu přebírají moc, navíc podal trestní oznámení.
08.03.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (641 článků) , Heinrich Himmler (12 článků)

Další úřad Karolíny Peake? Profesorka Dvořáková omdlévá: Stopněte to

 
POLITOLOGOVÉ Tancovala se protikorupční polka, pekly se protikorupční rohlíky a ten klobouk, co mám na hlavě, je také protikorupční... mohlo by se v budoucnu objevit v textu nové Cimrmanovy hry, bude-li nějaká. Když si vláda ČR při svém sestavování dala do názvu protikorupční, patrně ani sami ministři netušili, jakého přesahu toto motto nabude a co vše se bude boji proti korupci podřizovat. Kromě zřízení Vládního úřadu proti korupci vedeného místopředsedkyní VV Karolínou Peake má navíc vzniknout jakási odnož, rovněž protikorupční, tentokrát se má však čistě soustředit na financování politických stran.
19.10.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1607 článků)

Pomsta za jeho výroky o homosexuálech, říká Tvrdík o Duškovi

 
Vyjádření odborářského předáka Jaromíra Duška, že ČSSD sere na odboráře, nadzdvihlo ze židle bývalého volebního manažera sociální demokracie Jaroslava Tvrdíka. Ten prohlásil, že je to jasná pomsta za to, že ČSSD vyškrtlo Duška kvůli jeho drsným protihomosexuálním výrokům z dřívější kandidatury do Senátu.
24.04.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Dušek (74 článků)

Bomba v ČSSD: Noviny rozmazávají údajnou obří korupci předního činitele strany

 
Robert Dušek býval vlivným sociálním demokratem z Liberecka. Poslancem, krajským předsedou, pak dokonce europoslancem. A svůj vliv prý neváhal patřičně využít. Tvrdí to policisté, kteří nyní Duška podezírají hned v několika kauzách. A při svém vyšetřování mají prý „atomovou zbraň“. Zabavený deník samotného Duška, do něhož si vše potřebné zaznamenával.
27.01.2016 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (27 článků)

V kauze Promopro obvinila policie 10 lidí

 
Protikorupční policie obvinila v případu sporné zakázky pro firmu Promopro z doby českého předsednictví EU deset lidí. Tři z nich jsou bývalí zaměstnanci státu. Informoval o tom mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej. Podle detektivů byla zakázka předražená zhruba o 388 miliónů korun.
13.04.2012 15:40 |

podobné články

Policie v kauze Promopro obvinila deset lidí

 
Protikorupční policie obvinila v případu sporné zakázky pro firmu Promopro z doby českého předsednictví EU deset lidí. Tři z nich jsou bývalí zaměstnanci státu, informoval dnes ČTK mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej. Podle detektivů byla zakázka předražená zhruba o 388 milionů korun.
13.04.2012 17:35 |

podobné články

Policie obvinila členy představenstva na politiky napojené firmy Key Investments

 
Protikorupční policie obvinila tři bývalé členy představenstva investiční společnosti Key Investments (KI). Podle detektivů svými aktivitami způsobili pěti městům či městským částem, 32 lidem a čtyřem právnickým osobám škodu zhruba 315 milionů korun. Kriminalisté trojici viní z porušení povinnosti při správě cizího majetku a porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže, řekl dnes mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej. V případě odsouzení jim hrozí až osm let vězení. 
16.04.2013 12:00 |

podobné články

Policie obvinila 4 bývalé členy představenstva Krajské zdravotní

 
Protikorupční policie obvinila čtyři bývalé členy představenstva společnosti Krajská zdravotní kvůli veřejné zakázce na nákup zdravotnické techniky z roku 2008. Informaci zveřejněnou na serveru Aktuálně.cz potvrdil ČTK mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej.
03.07.2013 12:30 |

podobné články

Policie obvinila šest lidí kvůli Pražským službám a tendru Prahy

 
Protikorupční policie v souvislosti se zásahem v Pražských službách obvinila dva lidi. Případ se týká hospodaření společnosti v letech 2010 a 2011. Další čtyři lidé byli obviněni kvůli zakázce malého rozsahu, kterou zadal pražský magistrát v roce 2011. Trestní stíhání obviněných je vedeno na svobodě. ČTK to dnes sdělil mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej.
01.08.2014 12:45 |

podobné články

Slamečka žádá trest pro Duška. Zuří i šéf ČD Žaluda

 
Ministr dopravy Gustáv Slamečka a generální ředitel Českých drah Petr Žaluda si nenechali líbit útoky odboráře Duška.
08.03.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Gustáv Slamečka (25 článků)

Ministr Slamečka podá na odboráře Duška trestní oznámení

 
Ministr dopravy Gustáv Slamečka přirovnal výroky odborového předáka Jaromíra Duška o homosexuálech k výrokům nacistů Adolfa Hitlera a Heinricha Himmlera. Hodlá na něj také podat trestní oznámení kvůli pomluvě.
08.03.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (641 článků) , Heinrich Himmler (12 článků) , Gustáv Slamečka (25 článků)

Dráhy žalují odboráře Duška! V televizi prozradil PLATY MANAŽERŮ!

 
Společnost České dráhy podá na Jaromíra Duška trestní oznámení kvůli jeho výrokům ve čtvrtečním vysílání pořadu Impulsy Václava Moravce, uvedl v pátek mluvčí Českých drah Radek Joklík. Dušek v rádiu uvedl, že generální ředitel Českých drah Petr Žaluda vydělá měsíčně dva miliony korun.
10.06.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Dušek (23 článků) , Radek Petr (180 článků) , Petr Václav (737 článků)

ČD budou žalovat Duška za výroky o miliónových platech pro vyvolené

 
České dráhy podají trestní oznámení na předsedu Svazu odborářů služeb a dopravy (SOSaD) Jaromíra Duška kvůli jeho čtvrtečním vyjádřením o platu členů managementu drah a ombudsmana ČD Petra Fejka. Podle drah jsou jeho prohlášení, která zazněla v pořadu Impulsy Václava Moravce, lživá. "České dráhy se cítí těmito lživými výroky poškozeny," sdělil v pátek mluvčí drah Radek Joklík.
10.06.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Dušek (23 článků) , Radek Petr (180 článků) , Petr Václav (737 článků)

LMC, provozovatel Jobs.cz, koupil od Romana Duška portál VysokéŠkoly.cz

 
Společnost LMC, provozovatel portálu Jobs.cz, se k 11. červnu koupila portál VysokeSkoly.cz, od zakladatele a dosavadního jediného vlastníka, Romana Duška. Cena transakce nebude zveřejněna.
15.06.2012 18:50 |

podobné články

Protikorupční policie obvinila hradecké úředníky za nákup nábytku

 
Protikorupční policie obvinila šestici bývalých členů vedení Královéhradeckého kraje včetně exhejtmana za ODS Pavla Bradíka.
13.04.2010 19:20 |

podobné články

Protikorupční policie obvinila místostarostu Prahy 3

 
Ze zneužití pravomoci úřední osoby obvinila v úterý protikorupční policie místostarostu Prahy 3 Jana Šmída (ODS) a vedoucího odboru výstavby Karla Urbana. Informoval o tom tiskový mluvčí Prahy 3 Jan Sotona.
08.06.2010 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Karl Urban (8 článků) , Jan Šmíd (11 článků) , Karel Šmída (3 články)

Protikorupční policie obvinila deset mužů z úvěrových podvodů za 160 milionů korun!

 
Z úvěrových podvodů za 160 milionů korun obvinila v těchto dnech protikorupční policie deset mužů. Podvodně vylákali v bance úvěry, které nespláceli, mezi nimi je i zaměstnanec banky, který jim pomáhal.
21.03.2012 10:25 |

podobné články

Protikorupční policie obvinila starosty ze severu Čech. Zneužili povodňové dotace

 
Protikorupční policie obvinila sedmadvacet lidí ze zneužití pravomoci úřední osoby, dotační a úvěrové podvody v kauze neoprávněného čerpání dotací ve výši 125 milionů korun na odstranění neexistujících povodňových škod. Mezi obviněnými je i dvacet pět současných či bývalých starostů. Vyšetřování kauzy bylo natolik utajené, že o něm nevědělo ani Ministerstvo pro místní rozvoj, které dotace vyplácelo. O případu informuje sobotní MF Dnes.
02.02.2013 08:55 |

podobné články