Článek

Protibabišovský server obviňuje ČT, že se účastní politického boje na straně ANO

 
Investigativní redaktor České televize Jiří Hynek nápadně často otevírá takové kauzy, které pomáhají politickým a obchodním cílům Andreje Babiše. Píše o tom server Svobodné fórum, který poukazuje také na to, že případům, spojeným s hnutím ANO, se Hynek vyhýbá.
26.10.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12405 článků)
Podobné články

Andrej Babiš je nadpřirozená bytost, řekla doktorka Kleslová. A z ČSSD se ozval smích

 
Nezvykle obdivně promluvila o šéfovi hnutí ANO a ministru financí Andreji Babišovi místopředsedkyně ANO a šéfka pražské organizace tohoto hnutí Radmila Kleslová v rozhovoru pro týdeník Euro. Na její slova, hraničící s glorifikací Babiše upozornil tradičně protibabišovsky zaměřený server Echo 24.
09.03.2015 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12405 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

No to je fór. Ale Andreji Babišovi se to líbit nebude ani trochu. Jde o mrtvé

 
Povedený kousek se povedl neznámé osobě, která si zadala inzerát do Mladé fronty Dnes. V něm několik mrtvých lidí gratuluje k narozeninám „Andymu ze Storchnestu“, neboli Andreji Babišovi z Čapího hnízda. Informuje o tom server Svobodné fórum s tím, že jako první na to upozornil podobně protibabišovsky zaměřený server Echo24.
03.09.2015 08:11 |

podobné články

Nejstarší anti-babišovská skupina na FB podpořila Mládka. Šéfovi ANO vzkázala, že desetkrát ročně na dovolenou jezdí asi jen on

 
Do mediálně atraktivní vřavy mezi ministrem průmyslu Mládkem a šéfem resortu financí Babišem vstoupila také sociální síť. Respektive nejstarší protibabišovsky zaměřená skupina Řekněte ANO ne, čítající téměř 20 tisíc fanoušků. Na své zdi ve středu vyvěsila obrázek, jenž poměrně vtipně glosuje výše popsaný spor.
08.02.2017 16:15 |

podobné články

Fuj! Do Balšínkova média prý přišla vánoční pozornost od Babiše. Olezlá plísní

 
Klienti a vážení zákazníci vydavatelství Mafra, které vydává Mladou frontu Dnes a Lidové noviny, dostali letos jako vánoční dárek plesnivý salám. Alespoň to tvrdí tradičně protibabišovský server Echo24.
23.12.2015 19:25 |

podobné články

Protibabišovský internet: Lepší než porno s trpaslíkama. Chce se mi zvracet. Jako kdybych slyšel Husáka

 
Včerejší vystoupení ministra financí a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše v Poslanecké sněmovně je hojně komentováno napříč sociálními sítěmi. V jedné z protibabišovských skupin se dokonce jali hodnotit i takové téma jako jsou ministrovy hygienické návyky.
24.03.2016 11:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12405 článků)

Protibabišovský Šuman znovu vysílá. Tentokrát národu představil jeho dvorního šéfredaktora Istvana Léko

 
István Léko, šéfredaktor Lidových novin, se dnes dostal na paškál skupiny Julius Šuman, jež se rozhodla představit 32 Andrejových kluků. To jest mužů, kteří podle ní patří do okruhu předsedy hnutí ANO Andreje Babiše.
06.06.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12405 článků) , Julius Julius (37 článků)

Humplík (ODS): Kdo všechny kolem sebe obviňuje z podrazu je většinou sám ten největší podrazák

 
Mám praktickou zkušenost, že Andrej Babiš často obviňuje novináře z toho, že píší na zadání. A přitom to je předseda ANO a majitel Mafry, který zatím jako jediný prokazatelně vyhrožoval redaktorovi svých novin kvůli nevydané zprávě z tiskovky.
15.11.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12405 článků)

Babiš radí: John nedělal reportáže, měl byznys. Takové si prověřte

 
NA HRANĚ S XAVEREM Šéf Agrofertu a vůdčí postava politického hnutí ANO 2011 Andrej Babiš hodnotí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, do jaké míry je možné zasadit se o změnu současného politického klimatu a vrací se i k některým mediálním útokům vůči jeho osobě. Lidé by si před nadcházejícími parlamentními volbami měli především zjistit, koho skutečně volí. Uspět ve volbách ale podle Babiše nebude vůbec lehké – dědictví Věcí veřejných jakožto nového politického subjektu je totiž natolik šílené, že občané už nevěří nikomu.
03.06.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12405 článků)

Felix Slováček se chystá do politiky, s ním i protibabišovský řezník. Soukromníci představili kandidáty do Senátu

 
Známý hudebník Felix Slováček, slavný řezník Pavel Havlíček, který se postavil Andreji Babišovi nebo bývalý pražský primátor Jan Koukal. I tyto osobnosti budou kandidovat do Senátu v dresu Strany soukromníků ČR. Všechny senátní kandidátky představili Soukromníci na úterní tiskové konferenci v Praze.
31.05.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (941 článků) , Honza Havlíček (20 článků)

Sněmovna je bitevním polem, prohlásila Němcová. Lidovec Bartošek dodává...

 
V posledních dnech se především na půdě Poslanecké sněmovny strhl další boj. Na jedné straně stojí Andrej Babiš (ANO), na druhé straně pravicová opozice TOP 09 a ODS. Lidovci, které čeká o víkendu sjezd, jsou tak trochu na pomezí. Na jedné straně kritizují Andreje Babiše, ale na straně druhé v koalici drží slovo, což také považují za svou devizu, jak zdůraznil místopředseda křesťanských demokratů Jan Bartošek.
22.05.2015 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12405 článků)

Rusko obviňuje Ukrajince z válečných zločinů: Zajali pilotku, která měla zabít jejich novináře!

 
Po nočních náletech na základny rebelů v oblasti Luhansku zemřely stovky separatistů. Rusko ale obviňuje po útocích Ukrajinu z válečných zločinů a chce se mstít za mrtvé ruské občany. V zajetí údajně drží i ukrajinskou pilotku, která se měla podílet na smrti dvou ruských novinářů!
12.07.2014 12:00 |

podobné články

Kauza Dejvice pokračuje? Porušili jste zákony, obviňuje iniciativa z Prahy 6 Veolii

 
Ze špatné vody v pražských Dejvicích onemocnělo přes 4000 lidí. Pražské vodovody a kanalizace (majitel Veolia Voda) jim nabídly každému odškodnění 5000 korun a doufaly, že tím kauza utichne. K tomu ale nedošlo. Iniciativa místních občanů Otrávení Pražané obviňuje podnik z toho, že svým postupem hrubě porušil právní předpisy. Nelíbí se jí, že nečekal na kompletní laboratorní výsledky rozboru vody před jejím spuštěním.
10.08.2015 19:05 |

podobné články

Berlín obviňuje Brusel, že pomalu reaguje na uprchlickou krizi

 
Německo obviňuje EU, že jedná pomalu v budování jednotné azylové politiky, přerozdělování uprchlíků i ve sjednocování standardů péče o migranty. Evropská komise ale takovéto nařčení odmítá. Někteří němečtí politici žádají, aby v celé EU byly zavedeny závazné kvóty, které by zohledňovaly možnosti jednotlivých členských států. 
23.08.2015 17:26 |

podobné články

Bývalka obviňuje Jima Carreyho: Nutil mě brát kokain a spát s prostitutkami

 
Jim Carrey už několik měsíců čelí žalobě, že svou bývalou přítelkyni Cat White psychicky vydíral a nakazil pohlavní chorobou. Před dvěma roky White spáchala sebevraždu a loni se její bývalý manžel Mark Burton rozhodl slavného herce žalovat. Teď v případu vytáhl nový dopis psaný rukou Whiteové. Ta v něm Carreyho obviňuje, že ji nutil užívat kokain, mít sex s prostitutkami, mentálně vydíral a nakazil pohlavní chorobou.
02.10.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (195 článků) , Mark Burton (5 článků) , Mark Burton (5 článků) , Mark Burton (5 článků)

UPRCHLICKÁ KRIZE: Nemá dobré řešení! Radikalizace hrozí na straně běženců i Evropanů.

 
Co s námi a Evropou příliv migrantů z východu udělá? Na straně běženců jedni prosí, druzí hrozí silou. Na straně naší jedni otevírají náruč, druzí vyzývají do boje na ochranu společnosti. Podle expertů hrozí radikalizace na obou stranách.
19.09.2015 12:15 |

podobné články

Rusové podle Američanů přibližují vojáky k hranicím s Ukrajinou

 
Dle serveru Novinky.cz obviňují Spojené státy americké Rusko z toho, že vysílá své jednotky k ukrajinským hranicím. Počet ruských vojáků u ukrajinských hranic je prý největší od října. Zároveň mluvčí ministerstva zahraničí USA Marie Harfová obviňuje Rusko z toho, že posiluje protivzdušnou obranu na východě Ukrajiny a účastní se výcviku proruských separatistů. Rusko tak prý porušuje příměří, které bylo dojednané v Minsku.
23.04.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rusová (6 článků)

Řeči kolem Paroubkova přestupu: Jinde neuspěje a ČSSD bez něj posílí

 
POLITOLOGOVÉ Jiří Paroubek před časem avizoval svůj přestup z ČSSD k národním socialistům. Ke straně odkazující se na osobnost Edvarda Beneše a Milady Horákové. Ke straně, jež v poválečných volbách získala přes 20 procent hlasů, ale také ke straně, která v porevolučních dobách ztratila majetek a její poslední výsledky jsou víceméně marginální. Podle politologů ani politik jako je Jiří Paroubek straně preference nezvýší. Naopak svým odchodem by prý mohl pomoci ČSSD.
09.07.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Edvard Beneš (161 článků) , Milada Horáková (299 článků)

Prezident republiky podepsal asociační dohody mezi EU a Gruzií a Moldavskem

 
Prezident republiky Miloš Zeman v úterý dne 19. května 2015 podepsal Ratifikační listinu k Dohodě o přidružení mezi Evropskou unií a Evropským společenstvím pro atomovou energii a jejich členskými státy na jedné straně a Gruzií na straně druhé a Ratifikační listinu k Dohodě o přidružení mezi Evropskou unií a Evropským společenstvím pro atomovou energii a jejich členskými státy na jedné straně a Moldavskou republikou na straně druhé.
19.05.2015 16:52 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20459 článků)

Petra Procházková vystoupila v ČT a vysvětlila situaci na Ukrajině

 
Známá válečná zpravodajka Petra Procházková vystoupila v ranním vysílání České televize se svým hodnocením aktuálního dění na Ukrajině. V průběhu čtvrtka se na straně ukrajinské vlády objevilo tvrzení, že bojů se na straně povstalců účastní i vojáci z Ruska a rovněž je používána Rusy dodaná technika. Podle Procházkové je zjevné, že prezident Putin chce potrestat vzpurnou Ukrajinu absolutním rozkladem.
29.08.2014 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Petra Procházková (118 článků)