Článek

Protekce v televizi? Kubalova žena v Objektivu jitří emoce!

 
Vedle tuzemské Toulavé kamery patří Objektiv k nejoblíbenějším cestovatelským pořadům vysílaným Českou televizí. Jeho příznivci se ale začínají bouřit. Důvodem je moderátorka Anetta Kubalová (36).
07.05.2016 12:10 |

podobné články

Podobné články

Kubalová z Objektivu terčem kritiky: Nečekaně intenzivní reakce diváků!

 
Známá slovenská moderátorka Anetta Kubalová, která od roku 2014 uvádí v České televizi pořad Objektiv, se i po mnoha letech v oboru setkává s kritikou. Lidé píšou rozzlobené příspěvky, ve kterých si stěžují, že se jim moderování Kubalové nelíbí. A kde je vlastně problém? Moderátorka Kubalová pochází ze Slovenska, a proto pořad moderuje ve svém rodném jazyce.
17.01.2018 12:20 |

podobné články

Canon jako první na světě pokořil hranici 100 miliónů vyrobených výměnných objektivů

 
Značka Canon dosáhla dalšího významného milníku ve výrobě objektivů. Právě dnes slaví svůj stomilióntý výměnný objektiv řady EF. Jako vůbec první na světě tak Canon překonal tuto významnou hranici, a to jen 11 měsíců od loňského května, kdy dosáhl celkového počtu 90 miliónů vyrobených objektivů.
30.04.2014 15:05 |

podobné články

Leoš Mareš po dlouhé pauze v televizi v obleku za 32 tisíc: Dostal kšeft na Andělech z protekce?

 
Moderátor Leoš Mareš  (36) se po dlouhé době objevil v televizi, uváděl přímý přenos cen Anděl, který vysílala Česká televize. A hned musel čelit podezření, že kšeft dostal z protekce, protože veřejnoprávní televizi nyní šéfuje bývalý ředitel Novy, která bývala Leošovou domovskou televizní stanicí.
17.03.2013 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků)

Znovuzrozený Jakubisko: Dostal nové srdce z protekce?

 
Před necelým rokem lékaři transplantovali slavnému režisérovi Juraji Jakubiskovi (74) srdce. Vzhledem k jeho vysokému věku byla operace srdce v jeho případě ojedinělá, proto se nabízí otázka, zda režisér nedostal nové srdce tak trochu z protekce. Co na to říká jeho žena Deana Jakubisková?
21.03.2013 12:20 |

podobné články

Muži potřebují ke sbližování alkohol, bez něj se stydí projevovat emoce

 
Většina mužů nedokáže volně projevovat emoce. Ve skupině jiných mužů o to méně. Většina žen emoce projevuje svobodněji a klidně i v prostředí kamarádek či cizích žen. Tento rozdíl mezi pohlavími vysvětluje, proč muži potřebují ke sbližování a sdružování ve skupině alkohol. Ten totiž bourá bariéry a umožňuje jim projevovat a ukazovat ostatním mužům svobodněji své emoce.
22.03.2017 14:30 |

podobné články

Protekce: Střihavku hodnotí kámoš Balage

 
Protekce v Duetech? Hned první kolo pěvecké soutěže Duety... když hvězdy zpívají, ukázalo, že všichni nemají stejné podmínky.
06.11.2009 05:05 |

podobné články

Travesti Scramers v Talentu: Postup Haškové z protekce?

 
Travesti skupina Screamers nepostoupila do finále soutěže Česko Slovensko má talent. Screamers, kteří parodovali Lucii Bílou, jež sedí v porotě soutěže, neprošli přes porotu. Ta jednohlasně poslala do finále zpěvačku Dominiku Haškovou, dceru slavného Dominátora. Pomohla jí do finále protekce? Diváci se v internetových diskuzích bouří. Co na to Sceramers? Na dotazy odpovídali na chatu v redakci Blesk.cz.
27.10.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Dominika Hašková (45 článků)

Dcera Batulkové jde do seriálu Ulice: PROTEKCE? Čtěte, co na to řekla!

 
Marianě Prachařové (21) pulzuje herectví v žilách. Má za sebou účinkování v pěti seriálech a jednom filmu. Zatím vždy hrála po boku někoho z rodiny, to může vzbudit pocit, že zafungovala protekce. Jenže najít v její rodině někoho, kdo není hercem, je jako hledat jehlu v kupce sena. Teď Mariana promluvila o tom, jak to ve skutečnosti je.
23.06.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Mariana Prachařová (41 článků)

Sony připravila trojici nových objektivů

 
Japonská Sony uvedla do početné rodiny více než třiceti objektivů novinky určené jak pro náročné fotografy, tak pro fotoamatéry, kteří se zrcadlovkami teprve začínají.
04.08.2010 13:25 |

podobné články

Výjimečné snímky lvouna, který zkoumal svůj odraz v objektivu

 
Pod vodou moc zrcadel k nalezení není, a tak není divu, že se zvědavý lvoun nemohl svého odrazu v čočce objektivu nabažit. A profesionální fotograf Jon Cornforth z toho měl náležitou radost.
17.09.2012 14:35 |

podobné články

Největší prudy Hollywoodu: Do objektivů se přetvařují, lidé je přitom nesnášejí!

 
Magazín Star opět sestavil žebříček nejvíce nenáviděných celebrit. Zajímavé je, že v anketě přední příčky obsadily hlavně ženy. Líbivé úsměvy do objektivů fotografů jsou zřejmě málo oproti zkušenostem novinářů, kteří mají možnost se poznat s celebritami během rozhovorů, nebo třeba fanoušků, kteří jen zdvořile požádají o společnou fotografii.
19.04.2013 18:55 |

podobné články

Poslanec ODS Šnajdr zostudil odboráře. Živě. Na Primě

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ I několik dnů po skončení stávky jitří toto téma emoce, řekl ParlamentnímListům.cz analytik Břetislav Polách. Navázal tak na své hodnocení nedělní Partie televize Prima, jejímiž hosty byli zástupce pravicové ODS Marek Šnajdr a levicových komunistů Vojtěch Filip.
19.06.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (995 článků) , Marek Šnajdr (313 článků)

ON-LINE CHAT: Ministr zdravotnictví Leoš Heger

 
Na otázky čtenářů v pátek dopoledne odpovídal ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09). Jeho reforma zdravotnictví je vedle rekonstrukce penzijního systému vlajkovou lodí vlády Petra Nečase (ODS). Velká část reformního balíku už se projednává v parlamentu, přičemž tam i za jeho zdmi jitří emoce.
15.07.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Leoš Heger (1267 článků)

Sociální fotografie jitří emoce v každé době

 
Výstava Neúprosné světlo (s podtitulem sociální fotografie v meziválečném Československu) probíhá v pražské Leica Gallery. Jsou tam prezentovány práce jedenácti autorů, kteří se v první polovině minulého století zabývali reportážní, sociální či dokumentární fotografií. Jména Oldřich Straka, Karel Hájek, Tibor Honty nebo Irena Blühová jsou v oblasti tohoto druhu umění známými pojmy.
21.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (20 článků)

Drastichová (VV): Školné musí vyvážit systém půjček

 
Otázka zavedení školného na vysokých školách budí diskuse a jitří emoce. Vypovídá o tom i vznik protestní petice, kterou podepsalo přes jedenáct tisíc lidí. Poslankyně VV Jana Drastichová upozorňuje, že případné zpoplatnění vysokoškolského studia musí jít ruku v ruce se systémem studentských půjček.
22.11.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Drastichová (41 článků)

RECENZE: Fotografie z okupace 1968 stále jitří emoce

 
Výstava Nejdelší noc, která je věnována 45. výročí okupace Československa v roce 1968, probíhá v pražském Muzeu Policie ČR.
30.08.2013 16:25 |

podobné články

Co se stane, když budete na konvoj USA házet rajčata? Úvahy serveru nejsledovanější TV vzbudily vlnu vzteku

 
Průjezd amerického vojenského konvoje přes území České republiky, který se uskuteční na přelomu března a dubna, jitří v české společnosti emoce. Možná i proto se na internetu setkal s tak velkým ohlasem článek serveru TV Nova popisující, co se údajně stane lidem, kteří by na americké vojáky zaútočili. Na článek se následně začali odvolávat blogeři a aktivisté, kteří si průjezd americké kolony přes území ČR nepřejí. Jejich výstupy byly značně rozhořčené.
18.03.2015 09:10 |

podobné články

Zvára (Svobodní): Spojenecký konvoj není žádný problém

 
V poslední době jitří emoce americký konvoj, který má projíždět také přes naše území. Strykery jsou už na cestě a stránky novin i zpravodajských portálů se plní propagandou všech směrů.
27.03.2015 16:51 |

podobné články

Vlak s nacistickým zlatem v Polsku na 99 % existuje! Potvrdil to radarový snímek

 
Polský generální inspektor historických památek Piotr Žuchowski si je na 99 procent jist, že záhadný vlak s nacistickým zlatem skutečně existuje. Emoce Poláků v posledních dnech jitří zprávy hledačů pokladů, že pod městem Walbrzych na jihozápadě země našli vlak plný zlata a šperků, který zmizel před 70 lety, když tehdejší město Vratislav dobývala Rudá armáda.
28.08.2015 23:55 |

podobné články