Článek

Prostřeno: Nová pětice gastromágů s nejvyššími kulinářskými dovednostmi je připravena!

 
Máme tu nový týden a s ním i novou plejádu českých gastromágů, kteří nám své kulinářské dovednosti předvedou v pořadu Prostřeno. Pojďme si krátce představit, které exempláře nám kreativní dramaturgie dala dohromady nyní.
13.04.2015 19:51 |

podobné články

Podobné články

VIP Prostřeno: Urbanovy blafy na talíři nezaujaly!

 
Populární kreslíř Petr Urban (52) se v kuchařské show VIP Prostřeno! zřejmě nechal inspirovat kulinářskými výtvory Jiřího Babici. Podobně totiž vypadala jídla, se kterými mu pomáhala jeho manželka Inka. Naštěstí hosté neskončili s otravou, jako vojáci v Afghánistánu.
25.01.2013 11:13 |

podobné články

Osobnosti: Petr Urban (45 článků)

Další pětice tratí je připravena do soutěží na nového dopravce

 
Další pětice rychlíkových tratí je připravena pro výběrová řízení na nového provozovatele. Ještě do konce roku chce Ministerstvo dopravy v rámci otevírání trhu soukromým dopravcům vypsat tendry na trati z Prahy do Chebu přes Karlovy Vary a Ústí nad Labem, z Prahy do Děčína přes Roudnici, spojení Plzně a Mostu, Liberce s Pardubicemi a rovněž spojení Liberce s Ústím nad Labem.
17.09.2013 11:25 |

podobné články

Další pětice železničních tratí je připravena do soutěží na nového dopravce

 
Další pětice rychlíkových tratí je připravena pro výběrová řízení na nového provozovatele. Ještě do konce roku chce ministerstvo dopravy v rámci otevírání trhu soukromým dopravcům vypsat tendry na trati z Prahy do Chebu přes Karlovy Vary a Ústí nad Labem, z Prahy do Děčína přes Roudnici, spojení Plzně a Mostu, Liberce s Pardubicemi a rovněž spojení Liberce s Ústím nad Labem. Vyplývá to z materiálu, který ve středu předloží ministr dopravy Zdeněk Žák k projednání vládě, jejíž souhlas pro spuštění soutěží potřebuje. První dva tendry vypsalo ministerstvo už v roce 2006. Tehdy obě zakázky získaly České dráhy. 
17.09.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (147 článků) , Zdeněk Žák (147 článků)

Paroubkova strana: Chceme lidi s nejvyššími příjmy zdanit 50 procenty

 
Strana expředsedy ČSSD Jiřího Paroubka NS-LEV 21 odtajnila svůj program. Patří do něj padesátiprocentní zdanění lidí s nejvyššími příjmy, nulová DPH na potřeby pro děti nebo změny v penzijní reformě.
26.11.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3405 článků)

Zaorálek dnes jednal v Alžírsku s nejvyššími představiteli země

 
Český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek dnes navštívil Alžírsko, kde jednal s nejvyššími představiteli země. Podle tiskového prohlášení Černínského paláce šlo o první návštěvu šéfa české diplomacie v Alžírsku od roku 2002.
14.04.2015 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2391 článků)

Internetem kolují petice proti kandidátům. Hlavně proti Schwarzenbergovi

 
Na internetové stránce, kam se lidé mohou elektronicky podepisovat pod petice, vzniklo i několik petic souvisejících s prezidentskými volbami. Nejprve šlo o petice na podporu některého z kandidátů, nově se zde objevily petice proti Miloši Zemanovi i Karlu Schwarzenbergovi.
25.01.2013 19:10 |

podobné články

V Rakousku vznikla petice na Putinovu podporu

 
Petice na podporu ruského prezidenta Vladimira Putina vznikla v Rakousku. Dosud ji podepsalo více než 39 tisíc lidí z celého světa. V úvodu se petice Putinovi omlouvá za chování západních vlád v čele s USA, které podle autorů petice chtějí vyprovokovat válku s Ruskem.
20.09.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2992 článků)

Autoři petice požadující odvoz munice z Vrbětic jedou do Sněmovny

 
Autoři petice, která požaduje odvoz veškeré munice a nebezpečného materiálu z areálu ve Vrběticích na Zlínsku, kde vybuchly dva muniční sklady, se vydají v úterý do Poslanecké sněmovny. Budou se tam veřejně projednávat jednotlivé body petice. Spousta okolností dosud nebyla vysvětlena, sdělila dnes ČTK spoluautorka petice Monika Ševčíková z Vlachovic, pod které Vrbětice spadají. Petici podepsalo 4721 lidí. Spolu s petičním výborem do Sněmovny pojedou také starostové okolních obcí.
08.01.2015 11:37 |

podobné články

Petice Osm set milionů pro Liberec

 
„Petice 800 milionů pro Liberec“ - Petice podle § 1 zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním. Autor petice: Mgr. Jan Korytář.
30.09.2016 10:20 |

podobné články

V Senátu odstartovala petice za ochranu samospráv. Byli jsme u toho

 
V Senátu Parlamentu České republiky ve středu 6. prosince oficiálně odstartovala petice za záchranu místních samospráv. Petice vznikla z platformy iniciativy Akademie samospráv, za kterou stojí advokátka a bývalá politička Jana Zwyrtek Hamplová a senátor Ivo Valenta (za Soukromníky). Iniciátorům petice, jejíž arch bude rozeslán na všechny radnice v České republice, vadí zásahy ze strany státu do oblasti působnosti samospráv měst a obcí, a to zejména v souvislosti s přibýváním administrativy, která se podle jejich soudu v posledních letech valí na starosty a zastupitele i těch nejmenších obcí stále více.
06.12.2017 16:30 |

podobné články

TV Prima uniklo ze střižny brutální video ze show Prostřeno: Sledujte nejhloupější účinkující televizní historie!

 
Nejnovější internetovou senzací je jako obvykle video, které publiku ukazuje nepříliš bystrého člověka. Tím je tentokrát paní v tyrkysové haleně, účastnice lidového "jídelního souboje":http://www.extra.cz/tema/prostreno s názvem "Prostřeno":http://www.extra.cz/tema/prostreno. Ten je notoricky známý každému Čechovi, jenž někdy slyšel o vynálezu jménem televize.
02.06.2014 17:10 |

podobné články

PROSTŘENO: Martin (34) si místo přítelkyně pořídil plyšáky!

 
Nesmělý Martin se v Prostřenu chtěl nejen předvést se svými kuchařskými dovednostmi, ale také dokázat, že má zázemí pro potenciální přítelkyni.
03.09.2012 05:10 |

podobné články

Známe tajemství nezapomenutelného léta!

 
Léto je v plném proudu, a proto si nenechte ujít příležitost vychutnat si jeho nezaměnitelnou atmosféru se vším, co k ní patří. Užívejte si romantických dovolených, poznávejte nová místa, prožívejte veselé chvíle s přáteli a rozmazlujte se kulinářskými specialitami. S HYPERSLEVY.CZ si sluneční dny užijete naplno, a to vždy přesně podle svých představ i finančních možností.
30.07.2012 09:20 |

podobné články

Kvůli českému zlatu je TV Nova připravena přesunout i SuperStar!

 
Televize Nova fandí českým hokejistům a bude s nimi na cestě za vítězstvím! A kvůli zlatu, o které věříme, že český tým bude v neděli bojovat, bude TV Nova připravena změnit své vysílací schéma. Chce tak vyjít vstříc fanouškům jak hokejového turnaje, tak napínavého finálového zápolení v soutěži Česko Slovenská SuperStar.
11.05.2011 18:55 |

podobné články

HVĚZDNÝ RECEPT: Pizza alla Napoletana podle Sophie Loren

 
Čtyřiasedmdesátiletá Sophia je smyslná žena milující dobré jídlo a pití. V kuchyni ji zastihnou lidé velmi často, stejně ráda totiž vaří všem svým milým a zároveň s nimi vyráží za kulinářskými specialitami do vyhlášených podniků.
20.08.2009 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Sophia Loren (90 článků)

Tato žena naučila Itala Emanuela vařit: Bravo, »mama« Ridi!

 
Ital v kuchyni se vrací ke kořenům a hlavně k ženě, která mu dala kuchařské základy. Právě tato sympatická bruneta, Emanova máma, stojí za jeho kulinářskými úspěchy. Konečně je vidíme společně u plotny.
13.08.2012 05:20 |

podobné články

Martina Gavriely ostře zaútočila na Jiřího Babicu: Je to dobytek!

 
Novácký vařič Jiří Babica  (51) , který svými kulinářskými výplody oblažuje strávníky každou sobotu v pořadu Babicovy dobroty, pořádně hnul žlučí moderátorce Martině Gavriely  (34) . Té se z jeho kuchařského umu dělá špatně od žaludku. „Babica není kuchař, ale dobytek,“ rýpla si do něj.
07.10.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Babica (154 článků)

Hmyzí šéfkuchař opaluje tarantule zapalovačem

 
Kulinářskými výtvory určenými pro odvážné žaludky se vyznačuje hollywoodský gastronomický festival Bug-A-Thon. Podávají se tu tarantule v těstíčku, škorpióní plátky s omáčkou, luční koníci, švábi, mravenci, termiti i červi. Páteční třetí ročník tohoto festivalu se znovu snažil ukázat možné využití hmyzu.
26.05.2013 07:20 |

podobné články

Kapka vody? Kdepak, japonský dortík!

 
V kuchyni Japonci velmi rádi experimentují a svými odvážnými kulinářskými výtvory nepřestávají udivovat okolní svět...
21.06.2014 05:10 |

podobné články