Článek

Propastný rozdíl v oblíbenosti. Takhle to vypadá u Haška a Krnáčové

 
Nový průzkum společnosti SANEP ukazuje, že hejtman Jihomoravského kraje už rok sedí na pomyslném trůnu oblíbenosti mezi šéfy krajů. Kladně jeho práci hodnotí padesát procent respondentů. Na druhém konci žebříčku najdeme pražskou primátorku Adrianu Krnáčovou, jejíž působení ve funkci oceňuje jen 19 procent dotázaných.
26.08.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (655 článků)
Podobné články

Průzkum oblíbenosti: Velmi zajímavé číslo u Michala Haška

 
V zářijovém průzkumu oblíbenosti hejtmanů uspěl šéf Jihočeského kraje Jiří Zimola. Předběhl kolegu z ČSSD, jihomoravského hejtmana Michala Haška. Výzkum prováděla společnost Phoenix research online, která k běžnému výzkumu připojila i měřítko neoblíbenosti. A v tomto případě nejlépe dopadl Hašek.
22.09.2014 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků)

Pražské ANO vyjádřilo primátorce Krnáčové nedůvěru

 
Členové pražského hnutí ANO vyjádřili primátorce Adrianě Krnáčové nedůvěru. Předseda strany Andrej Babiš tvrdí, že jde o problém v komunikaci mezi primátorkou, zastupiteli a pražskou organizací. Návrh na odstoupení Krnáčové nezaznamenal. Na společném večerním jednání problém vyřešíme, řekl dnes Babiš novinářům. Primátorka v tiskovém prohlášení uznala špatnou komunikaci se spolustraníky i médii. Usnesení spolustraníků o nedůvěře prý nebere na lehkou váhu, chce ale dál pracovat.
25.08.2015 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků) , Adriana Krnáčová (655 článků)

Krnáčová na Haška nestačila. Jihomoravský hejtman je nejpopulárnější

 
Listopadovému měření oblíbenosti hejtmanů dominuje zástupce Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD). Druhé místo připadá čerstvě zvolené pražské primátorce Adrianě Krnáčové (nestr.za hnutí ANO 2011). Velmi těsně ji následuje jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD), který obsadil bronzovou příčku popularity. Výzkum provedl Phoenix research on-line ve dnech 1. listopadu až 30. listopadu na počtu 15.211 respondentů.
10.12.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků)

John se v oblíbenosti dotahuje na Schwarzenberga

 
Předseda Věcí veřejných Radek John se v oblíbenosti lídrů stran, které by se podle průzkumů nyní dostaly se do Poslanecké sněmovny, dotahuje na dlouhodobě populárního šéfa TOP09 Karla Schwarzenberga. Vyplývá to z ankety společnosti SANEP zveřejněné v neděli. Na třetí příčce je předseda ČSSD Jiří Paroubek, zatímco jeho hlavní rival Mirek Topolánek z ODS se dělí o páté až šesté místo.
21.03.2010 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3427 článků) , Radek John (2465 článků) , Mirek Topolánek (2141 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků)

ČSSD v průzkumech válcuje ostatní strany. Žebříček oblíbenosti vede Dienstbier

 
Lidem se už zajídá neustálé zdražování a zvyšování daní. Je to znát i na oblíbenosti politiků. Všechny pomyslné medailové pozice patří členům opoziční ČSSD. Z koaličních stran skončila nejlépe mistopředsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová.
12.04.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1376 článků)

Politickou hitparádu oblíbenosti vyhrává na plné čáře Babiš

 
Aktuální průzkum agentury STEM ve svých výsledcích ukázal, že na první příčce v oblíbenosti politiků se ocitá Andrej Babiš, současný ministr financí. Jeho obliba má vzrůstající charakter. Drží si momentálně 66 procent příznivých hodnocení.
06.06.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků)

Krásná a vždy dokonalá Kylie Jenner se ukázala bez make-upu: Vypadala jako strašák do zelí!

 
To je šok. Kylie by nejspíš bez úprav svého obličeje raději snad ani neměla opouštět svůj domov. Rozdíl mezi nalíčenou Kylie a nenalíčenou je totiž opravdu propastný. Takhle ji nejspíše nikdo vidět neměl!
08.12.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Jenner (106 článků)

Ach jéje: Linda Finková ukázala, jak vypadá, když vstane z postele, a po zásahu odborníků. Ten rozdíl je propastný!

 
Zpěvačka Linda Finková si ze sebe umí udělat legraci a nestydí se ukázat bez líčidel a s mastnými vlasy do culíku. A že to není pohled, nad nímž lze zaplesat. Ve stavu, jako když vstane z postele a sotva si stihne protřít oči, se dokonce nechala i vyfotit.
21.03.2014 13:55 |

podobné články

VIDEO: Kopřivová se ukázala po boku Jágra bez líčidel: Vypadá jako tuctovka z Teplic

 
Někdy je ten rozdíl opravdu propastný. Jarda se asi na svou Verunku raději dívá, když je nalíčená, ráno by ji radši neviděl. Na internetu je podivné video, jak Jágr a Kopřivová jedou do Prahy.
05.06.2016 12:05 |

podobné články

Tunel Blanka stále není otevřen: Pátrání po »debilech«, kteří za to mohou! Slova Krnáčové visí ve vzduchu

 
Za průtahy s otevřením tunelu Blanka může podle primátorky Adriany Krnáčové (ANO) několik debilů – ano, takhle se o kauze vyjadřuje. Kdo ale opravdu nese vinu? Blesk se to pokusil zjistit…
07.03.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (655 článků)

Krnáčové se rozpadla koalice. Co dál, neví, mlčí. Svolává se krajské vedení ANO

 
Jako obehraný kolovrátek vypadá princip fungování pražské primátorky Adriany Krnáčové. Co bude dál s děním na magistrátu, tak na to neexistuje odpověď. Místo toho hnutí v Praze, v čele s poslancem Fichtnerem, svolalo další regionální schůzi.
10.11.2015 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (655 článků)

Hejtman Hašek u lidí boduje, od primátorky Krnáčové se odvracejí

 
Nejoblíbenějším krajským šéfem je jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD), nejrychleji popularitu ztrácí pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO). Uvádí to aspoň červnový průzkum oblíbenosti hejtmanů společnosti Phoenix Research, který má Blesk.cz k dispozici.
22.06.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků) , Adriana Krnáčová (655 článků)

Co vy na to: Sluší to mileneckému páru Hůlka-Vaňková?

 
Mezi milenci je propastný věkový rozdíl.
22.05.2009 12:00 |

podobné články

Basiková ukázala své dospělé dcery. Obě mají propíchané obličeje

 
Zpěvačka Bára Basiková (47) má celkem tři děti, mezi nimiž je však propastný věkový rozdíl. Nejmladšímu Theodorovi je jeden rok a dvojčatům Anně a Marii, které má Bára se svým prvním manželem Petrem Basikou Jíchou, je dnes osmnáct let. Rozhodně to však už nejsou žádné máminy holčičky!
24.09.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (567 článků) , Maria Petre (16 článků)

Nové srovnání platů Česko vs. Německo: Češi berou až 4x méně!

 
Rozdíl platů mezi Německem a Českem je i dvacet let po revoluci stále propastný. A největší je u pracovníků ve službách, jako jsou číšníci, prodavači, uklízečky nebo kuchaři. Zatímco jejich výplatní pásky se v Německu příliš neliší od pásek zubních techniků nebo zdravotních sester, u nás je situace jiná. Oproti německým kolegům berou čtvrtinový plat a v porovnání s jinými zaměstnáními vydělávají nejméně.
05.01.2012 07:20 |

podobné články

Nepodstrčil ODS někdo program KSČM? ptá se komunista Štefek

 
Zdravotnictví Středočeského kraje možná dokáže vyléčit netypické horečky, ale s těmi předvolebními si neporadí. Napsal to v tiskovém vyjádření Zdeněk Štefek, kandidát KSČM do zastupitelstva. Naráží tím na propastný rozdíl mezi sliby ODS a jejich dosavadní dlouholetou politikou.
27.09.2012 15:35 |

podobné články

Duely v boji o Senát přilákaly voliče jen v Praze

 
Propastný byl v pátek rozdíl v účasti voličů v druhém kole senátních voleb. V Praze, kde ODS bojuje s opozičními kandidáty o svou dosavadní baštu, přišlo k urnám víc lidí než jinde, jinde už to bylo zatím viditelně slabší.
20.10.2012 03:50 |

podobné články

UNIKÁTNÍ FOTO: Srovnání, kolik toho sní lidé na celém světě za jeden týden

 
Mezi jídelníčky lidí po celém světě je propastný rozdíl. Zatímco v Německu utratí čtyřčlenná rodina devět tisíc korun týdně, třináctičlenná rodina v Bhútánu vyjde s devadesáti korunami a pytlíkem rýže.
29.06.2013 13:50 |

podobné články

Alkoholový experiment: kapela natočila stejnou skladbu v různých fázích opilosti

 
Jak působí alkohol na lidský organismus, to všichni dobře víme. Britská kapela Moones se však rozhodla to názorně zdokumentovat. Natočila několikrát jednu svou skladbu v různém stadiu opilosti svých členů, uvedl server news.ninemsn.com.au. A rozdíl mezi výkonem střízlivé kapely a tím, jaký podala po 80 pivech, je opravdu propastný.
29.06.2013 19:05 |

podobné články