Článek

Propad země pohltil autobus, během chvíle ho odnesla voda

 
Dramatické chvíle prožívali pasažéři, kteří v pondělí cestovali autobusem v brazilském státě Pará. Ten totiž zapadl na rozbahněné cestě a chvíli poté, co z něj cestující vystoupili, se propadl úplně a odnesla ho povodňová vlna, napsala agentura Reuters.
25.03.2015 12:06 |

podobné články

Podobné články

Propad, propad, propad. O tištěné noviny už prý skoro nikdo nestojí

 
Tištěné deníky mají problém – i nadále totiž pokračuje propad jejich prodeje. Píše o tom server Mediahub.cz.
12.07.2016 15:45 |

podobné články

Jupiter obestírá záhada. Nejspíš pohltil velkou planetu

 
Největší planeta v naší Sluneční soustavě Jupiter je zřejmě kanibal. Podle vědců Jupiter kdysi pohltil blízkou planetu, která byla asi desetkrát větší než Země.
16.08.2010 06:15 |

podobné články

Náhlý propad země pohltil auto

 
Díra vzniklá propadem země před domem ve floridském městečku Holiday, ležícím nedaleko Tampy, pohltila zaparkovaný vůz, informovala agentura Reuters. V autě v době propadu nikdo nebyl.
12.11.2014 07:41 |

podobné články

Voda odnesla oktávku i s řidičem: Uplavala 2 kilometry!

 
Na průtrž mračen, která se v noci na sobotu přehnala Zlínskem, dlouho nezapomene majitel (58) Škody Octavia. Voda z rozvodněného potoka odnesla oktávku i s ním! Zatímco šoférovi pomohli z vody hasiči, auto uplavalo 2 kilometry daleko!
07.08.2016 20:20 |

podobné články

Propad vozovky v Číně zabil dva lidi: Jako zázrakem přežila tato malá holčička

 
Ohromný kus štěstí měla tahle malá holčička z čínské provincie Chej-lung-ťiang. Jako jedna z mála přežila náhlý propad vozovky ve městě Charbin a z více jak desetimetrového pádu si odnesla jen drobná zranění.
16.08.2012 18:10 |

podobné články

Na Jindřichohradecku havaroval autobus plný Číňanů: Několik zraněných

 
Zájezd po krásách Čech pokazil 34 čínským turistům nepříjemný zážitek. Autobus, který je převážel, totiž havaroval u Studené na Jindřichohradecku. Několik pasažérů je lehce zraněných. Na místě zasahují záchranáři, policie i hasiči, kteří přistavili evakuační autobus. Podle prvotních informací šlo o zájezdový autobus.
27.07.2017 12:15 |

podobné články

Desetimetrová díra v silnici pohltila auto i s řidičkou

 
Propad silnice v americkém městě Toledo ve státě Ohio pohltil ve středu odpoledne jedoucí auto. Řidička, které se nic nestalo, se téměř desetimetrové díře nemohla vyhnout. Podle hasičů stála za propadem nehoda vodovodního řadu, napsala agentura Reuters.
04.07.2013 11:05 |

podobné články

Propad chodníku pohltil dva lidi

 
Dva lidé skončili v nemocnici poté, co se pod nimi v jihokorejském Soulu propadl chodník. Vzniklá díra měla hloubku tří metrů. Nic vážného se jim ale nestalo.
24.02.2015 19:26 |

podobné články

Auto odnesla povodeň: Po půl kilometru a dvou týdnech ho vytáhli

 
Ničivé povodně, které zasáhly Česko před dvěma týdny, už odkryly místa zkázy, stále ale probíhají úklidové práce a náprava napáchaných škod. Velká voda odnesla i osobní auto ze středočeské Libeře, které vylovili o půl kilometru dál.
18.06.2013 21:00 |

podobné články

Katastrofa si nevybírá: Voda vyhnala z domova Bartošovou, Rolins i Rottrovou!

 
Do povědomí celého národa vtrhli jako velká voda. A teď velká voda dělá neplechu jim! Řeč je o českých celebritách, sportovcích, politicích i podnikatelích, kteří si vybrali luxusní sídla u nezvladatelných vodních toků v Praze i jejím okolí. Kdo musel opustit dům a koho voda odřízla od světa zjistilo Aha!
04.06.2013 12:05 |

podobné články

Veolia Voda pokračuje v prodeji „afrických karaf“ - společně stavíme studny v Etiopii.

 
Od 1. listopadu je v prodeji, v rámci projektu Voda pro Afriku, čtvrtá edice křišťálových karaf na vodu. Letos jsou karafy ozdobeny motivem zeber. Výtěžek prodeje půjde opět ve prospěch veřejné sbírky Skutečná pomoc společnosti Člověk v tísni. Finanční prostředky z letošní edice budou použity na opravu vybraného vodního vrtu na etiopském venkově. Charitativní projekt Voda pro Afriku pořádají společnosti Veolia Voda a Nadační fond Veolia společně se svými partnery.
08.11.2013 00:11 |

podobné články

Povodně ONLINE: Na severu přetékají hráze, voda se rozlévá do ulic

 
SLEDUJEME ONLINE: Zatímco střed Čech už velká voda opustila, krušné chvíle zažívají na severu. Voda se v Ústí nad Labem přelila přes povodňové zábrany a rozlila se do ulic. Labe by mělo kulminovat dnes odpoledne a to o zhruba 40 centimetrů níž, než tomu bylo v roce 2002.
05.06.2013 07:25 |

podobné články

Na tříletou dívku se převrátil autobus, vyvázla jen s modřinami

 
O obrovském štěstí může mluvit tříletá čínská holčička z města Laj-jang, kterou srazil a následně pod sebou uvěznil autobus. Z hrozivě vypadající nehody si však odnesla pouze několik pohmožděnin.
09.09.2012 12:00 |

podobné články

Na Šumavě začal hořet autobus plný dětí!

 
Těšili si na táborová dobrodružství a hned na úvod prožili pořádné drama. Autobus, který vezl plzeňské táborníky na Šumavu, začal během cesty hořet. Děti včas utekly, ale přišly o veškeré své věci, protože autobus lehl popelem.
12.08.2013 14:55 |

podobné články

Chmurná prognóza pro ruskou ekonomiku: Evropská banka pro rozvoj mu věští propad až o pět procent

 
Ruská ekonomika zaznamená v letošním roce propad o téměř pět procent. Předpověděla to dnes Evropská banka pro obnovu a rozvoj . Upozornila přitom, že nepříznivý hospodářský vývoj v Rusku bude mít dopady i na další rozvíjející se země, které mají na ruskou ekonomiku vazby. Celá skupina rozvíjejících se ekonomik, ve kterých EBRD působí, by tak letos měla vykázat první pokles od roku 2009.
19.01.2015 17:07 |

podobné články

Chmurná prognóza pro ruskou ekonomiku: Evropská banka pro rozvoj věští propad až o pět procent

 
Ruská ekonomika zaznamená v letošním roce propad o téměř pět procent. Předpověděla to dnes Evropská banka pro obnovu a rozvoj. Upozornila přitom, že nepříznivý hospodářský vývoj v Rusku bude mít dopady i na další rozvíjející se země, které mají na ruskou ekonomiku vazby. Celá skupina rozvíjejících se ekonomik, ve kterých EBRD působí, by tak letos měla vykázat první pokles od roku 2009.
19.01.2015 17:12 |

podobné články

Americkou Wall Street postihl strmý propad

 
Wall Street během úterního obchodování zaznamenal silný propad. Index Nasdaq umazal dokonce 3,85 procenta, informovala agentura Reuters.
30.06.2010 08:25 |

podobné články

Ženu při věšení prádla pohltila země

 
Otvor vzniklý při propadu země pohltil v úterý poblíž Melbourne 52letou ženu, která zrovna věšela prádlo na zahradě. Ve více než třímetrové díře dvacet minut šlapala vodu, než soused zaslechl její volání o pomoc. Přivolaní hasiči ji vytáhli ven, podle agentury Reuters se jí nic vážného nestalo.
25.11.2014 17:06 |

podobné články

Děsivá smrt! Řidička se utopila v autě, které pohltil kanál

 
Pětačtyřicetileté slovenské řidičce nachystal osud krutou smrt. Udusila se ve svém autě, do kterého pronikla voda. Oživit se ji už nepodařilo ani záchranářům.
23.02.2013 19:55 |

podobné články