Prokletá Slovenka. Plíškové zhatila jistý start na Turnaji mistryň

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková prohrála i třetí vzájemný zápas se Slovenkou Dominikou Cibulkovou. Prohra dvakrát 6:2 pro ni znamená, že si nezajistila jistou účast na Turnaji mistryň. Na stejném turnaji ale uspěla Petra Kvitová i Barbora Strýcová . Dařilo se i Češkám na turnaji v Taškentu, kde Kristýna Plíšková a Denisa Allertová postoupily do semifinále.
29.09.2016 13:45 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků) , Barbora Strýcová (184 článků) , Karolína Plíšková (307 článků) , Kristýna Plíšková (45 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Kvitová má jistý start na Turnaji mistryň

Česká tenistka Petra Kvitová si potřetí v kariéře zahraje na Turnaji mistryň. Kvůli zranění pravého ramena naopak v Istanbulu, kde se osm nejlepších hráček sezony představí od 22. do 27. října, bude chybět světová trojka Ruska Maria Šarapovová. WTA o tom dnes informovala na svých internetových stránkách.
07.10.2013 18:00 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Premiéra Plíškové na Turnaji mistryň: Je připravená, říká trenér

Česká tenistka Karolína Plíšková je podle svého trenéra Jiřího Vaňka na Turnaj mistryň připravená a potřebuje už jen tenisově vyladit. Mohl by to být dobrý zápas, řek po nedělním hodinovém tréninku. Účast na turnaji odstartuje v Bílé skupině proti Španělce Garbiňe Muguruzaové.
23.10.2016 18:05 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (307 článků)

Plíšková udělala z premiéry na Turnaji mistryň drama. Ale vítězné!

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková opět zvedala diváky ze sedadel. Na Turnaji mistryň po dramatickém souboji urvala vítězství nad Španělkou Garbinou Muguruazovou po setech 6:2, 6:7 a 7:5 a ozdobila tak svůj premiérový start na turnaji v Singapuru.
24.10.2016 20:10 |

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Kvitová je čtvrtá v pořadí pro postup na Turnaj mistryň, Šafářová sedmá

Česká tenisová jednička Petra Kvitová poskočila na čtvrté místo v pořadí hráček pro účast na Turnaji mistryň v Singapuru, zatímco Lucie Šafářová klesla na sedmou příčku. Elitní osmička se vzdaluje Karolíně Plíškové, která spadla na 12. místo.
12.10.2015 20:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Od Pavla Šafra: Místo pálení by si ta Slovenka měla Korán raději přečíst. Je to hloupá a nevyrovnaná dívka

Slovenka Adriana Meleková počůrala a demonstrativně pálila Korán. Video z tohoto „hrdinského činu“ posléze umístila na internet. Komentátorka Lucie Sulovská na Svobodném fóru Pavla Šafra čin této ženy zhodnotila. Slovenka by si vyjádření Sulovské rozhodně za rámeček nedala. Slovenka je prý hloupá, nevyzrálá a agresivní až na půdu.
21.02.2017 22:15 |

Peschkeová si zahraje finále čtyřhry na Turnaji mistryň

Česká tenistka Květa Peschkeová postoupila společně se Slovinkou Katarinou Srebotnikovou do finále čtyhřy na Turnaji mistryň.
30.10.2010 17:25 |

Osobnosti: Květa Peschkeová (41 článků) , Katarina Srebotniková (17 článků)

Kvitová zná jméno další potenciální soupeřky na turnaji mistryň - čínská tenistka Li Na

Šampionka z Roland Garros Li Na si zahraje jako první čínská tenistka ve dvouhře na Turnaji mistryň.
05.10.2011 19:40 |

ŽIVĚ Kvitová zahájila Turnaj mistryň jasnou výhrou

Sledujte on-line přenos Aktuálně.cz z úvodního zápasu Petry Kvitové na prestižním Turnaji mistryň. Česká jednička a světová trojka ve svém prvním utkání na turnaji v úterý od 16:00 vyzve ruskou tenistku Veru Zvonarevovou.
25.10.2011 09:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Šarapovová nezískala set ani ve druhém zápase na Turnaji mistryň

Ruská tenistka Maria Šarapovová ani ve druhém zápase Bílé skupiny na Turnaji mistryň v Istanbulu nezískala set. Číňance Li Na podlehla 6:7, 4:6. Přemožitelka Šarapovové z prvního zápasu Samantha Stosurová dnes prohrála s Běloruskou Viktorií Azarenkovou také ve dvou setech 2:6, 2:6.
26.10.2011 21:05 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Kvitová šlape na Turnaji mistryň jako namazaný stroj: Už má 16 milionů!

Je jednička, skvělá, nejlepší. Petra Kvitová (21) válcuje na Turnaji mistryň v tureckém Istanbulu své soupeřky. Už si podala čtyři, naposledy »vykousla« Australanku Samanthu Stosurovou 5:7, 6:3, 6:3 za dvě hodiny a pět minut.
30.10.2011 12:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Hlaváčková s Hradeckou si zahrají na Turnaji mistryň

Finalistky US Open Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká si zahrají na Turnaji mistryň. Do Istanbulu, kde se prestižní podnik uskuteční od 23. do 28. října, se kvalifikovaly hlavně díky skvělým výkonům z posledních měsíců.
10.09.2012 16:30 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (132 článků)

Kvitová si opět zahraje na Turnaji mistryň. Obhájí titul?

Tenistka Petra Kvitová si definitivně zajistila účast na Turnaji mistryň, který se uskuteční 23. až 28. října v Istanbulu.
04.10.2012 17:05 |

ON-LINE: Petra Kvitová prohrála na Turnaji mistryň s Radwaňskou 3:6. 2:6.

Obhájkyně vítězství Petra Kvitová prohrála na Turnaji mistryň v Istanbulu hned první zápas. Polské tenistce Agnieszce Radwaňské podlehla 3:6 a 2:6. , prohrála s ní poprvé v kariéře.
23.10.2012 16:20 |

Kvitová zná soupeřky! Na Turnaji mistryň ji čekají S. Williamsová, Radwaňská a Kerberová

Světovou jedničku a suverénku letošní sezony Serenu Williamsovou z USA má Petra Kvitová v Červené skupině na Turnaji mistryň v Istanbulu. Dnešní los rozhodl, že se česká tenistka střetne také s Polka Agnieszkou Radwaňskou a Němkou Angelique Kerberovou. Hrát se začne v úterý.
20.10.2013 18:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Serena Williams (291 článků)

Kvitovou čeká ve skupině na Turnaji mistryň i Serena Williamsová

Světovou jedničku a suverénku letošní sezony Serenu Williamsovou z USA má Petra Kvitová v Červené skupině na Turnaji mistryň v Istanbulu. Dnešní los rozhodl, že se česká tenistka utká také s Polkou Agnieszkou Radwaňskou a Němkou Angelique Kerberovou. Hrát se začne v úterý.
20.10.2013 18:45 |

Petra Kvitová si finále Turnaje mistryň nezahraje. Podlehla Číňance Na Li

Petra Kvitová si o titul na tenisovém Turnaji mistryň v Istanbulu nezahraje. Souboj se čtvrtou nasazenou Číňankou Li Na prohrála ve dvou setech 4:6 a 2:6. Číňanka hraje na turnaji ve skvělé formě, vyhrála všechny tři zápasy ve skupině a porazila i Kvitovou.
26.10.2013 14:25 |

Překvapení na Turnaji mistryň! Halepová porazila jedničku Williamsovou

O velké překvapení se na Turnaji mistryň v Singapuru postarala rumunská tenistka Simona Halepová, která pokořila světovou jedničku Američanku Serenu Williamsovou suverénně 6:0 a 6:2. Ve druhém utkání Červené skupiny pak  Srbka Ana Ivanovičová zdolala Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:1, 6:3.
22.10.2014 12:46 |