Článek

Prohlášení Policie ČR k postupu při sobotních událostech

 
Vedení Policejního prezidiia stojí za policisty, kteří zajišťovali bezpečnostní opatření při sobotních demonstracích v centru Prahy.
08.02.2016 09:45 |

podobné články

Podobné články

Prohlášení ministra vnitra Chovance k postupu policie při událostech v sobotu 6. února 2016

 
Jsem rád, že Policie ČR zvládla během sobotních událostí v Praze udržet situaci pod kontrolou. A to i přesto, že šlo o koncentraci několika vzájemně antagonistických akcí v průběhu jednoho dne. Zároveň jsem zadal policejnímu prezidentovi důkladné prošetření údajných excesů, na které v průběhu neděle upozornila některá média.
08.02.2016 09:56 |

podobné články

Po sobotních střetech radikálů s policií je v Ostravě klid

 
Po sobotních střetech policie s radikály, kteří se účastnili protiromské demonstrace a následného pochodu, byl v Ostravě v noci klid a policie nezaznamenala výrazné narušení veřejného pořádku. Policisté nyní vyslýchají zadržené demonstranty, mezi nimiž byly kromě podnapilých osob i mladistvé dívky, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Policie zadržela celkem 62 lidí, při akci bylo zraněno 21 policistů a několik radikálů.
25.08.2013 10:25 |

podobné články

Demokracie by dostala na prdel. A s útoky na Kliniku to může být úplně jinak. Ohlasy sobotních bitev od znalců

 
Jakou roli vlastně hrála česká policie při sobotních demonstracích v Praze, které se týkaly migrační krize? Zúčastnily se jí bezpečnostní složky jen ve své tradiční roli ochránců zákona, anebo i jinak? Tyto otázky dnes nedávají spát nejen značné části veřejnosti, novinářům, ale i vysokým policejním důstojníkům. Redakce ParlamentníchListů.cz oslovila v této souvislosti několik známých osobností.
08.02.2016 20:46 |

podobné články

Známá tvář ČT Jolana Voldánová končí v Událostech. Zprávy uváděla 18 let

 
Moderátorka Jolana Voldánová se v nedělních Událostech rozloučila s diváky naposledy. Hlavní zpravodajskou relaci České televize uváděla 18 let. Nyní se rozhodla pro změnu, v ČT však zůstane i nadále. V Událostech ji nahradí Daniela Písařovicová. Další články k tématu: Nová dětská televize se bude jmenovat Déčko, vysílat začne na konci srpna Daniela Písařovicová: Události byly příležitost, ale nejsem zapšklá Objev TýTý Písařovicová: V miss jsem neuspěla, pak ztloustla 25 kilo OBRAZEM: Dvacet let v televizi. Jak šel čas s Jolanou Voldánovou
16.06.2013 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jolana Voldánová (135 článků) , Daniela Písařovicová (81 článků)

Premiéři zemí Visegrádské skupiny přijali na summitu v Praze společné prohlášení k migraci

 
Premiéři zemí Visegrádské skupiny přijali na summitu v Praze společné prohlášení k migraci 4. září 2015 V pátek 4. září se v Praze uskutečnil mimořádný summitu premiérů zemí Visegrádské skupiny, který se zabýval současným vývojem a dopady migrační krize v Evropě. Výsledkem summitu je přijetí Společného prohlášení předsedů vlád států Visegrádské skupiny, ve kterém se premiéři zemí V4 shodli na společném postupu při řešení migrační krize a deklarovali vzájemnou solidaritu.
04.09.2015 20:11 |

podobné články

Že by to policie přepískla? Chovanec potrápí jejího šéfa kvůli Zemanovi a Číně

 
Ministr Milan Chovanec (ČSSD) chce od policejního prezidenta Tomáše Tuhého do příštího týdne vysvětlení postupu policie při incidentu s tibetskou vlajkou na FAMU při nedávné návštěvě čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Praze. Ministr to řekl v rozhovoru pro server Aktuálně.cz. Do týdne chce Chovanec také vysvětlení postupu policie v karlovarském Bochově, kde lidé s transparenty proti prezidentovi Miloši Zemanovi byli zváni na výslech.
05.04.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1026 článků)

Podle trenéra Vrby by k postupu na ME mohlo stačit 21 bodů

 
Vítězství v listopadovém utkání s Islandem by kouč české fotbalové reprezentace Pavel Vrba považoval za velký krok k postupu na mistrovství Evropy 2016. Po třech kvalifikačních zápasech má český celek na kontě plný počet bodů a podle Vrby by k postupu mohlo stačit 21 bodů.
24.10.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vrba (387 článků) , Pavel Vrba (381 článků)

ČT podává trestní oznámení kvůli policejní razii

 
Česká televize kvůli páteční razii Vojenské policie v budově ČT podává trestní oznámení pro zneužití pravomoci úřední osoby, žádost na státní zastupitelství k přezkoumání postupu policejního orgánu a podnět Vrchnímu státnímu zastupitelství k přezkoumání postupu státního zástupce, uvedl v sobotním prohlášení mluvčí ČT Ladislav Šticha.
12.03.2011 14:25 |

podobné články

Výsledky šetření postupu Policie ČR při událostech v Praze 6. února 2016

 
Na základě informací v médiích k událostem během demonstrací v Praze 6. února 2016 zadal ministr vnitra Milan Chovanec policejnímu prezidentovi, aby důkladně prošetřil údajné excesy během policejních zásahů. Události současně šetřilo také Krajské ředitelství Policie ČR Hlavního města Prahy a vzhledem k mimořádnému ohlasu na události také Ministerstvo vnitra.
23.02.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1026 článků)

SPOZ: ČT záměrně poškozuje Zemanovce

 
Politická rada Strany Práv Občanů ZEMANOVCI se důrazně ohrazuje proti nepravdivému tvrzení, které zaznělo v sobotních Událostech.
18.08.2013 09:25 |

podobné články

Volby v Praze by vyhrála TOP 09, druzí by skončili babišovci

 
Největší šanci vyhrát nadcházející komunální volby v Praze má TOP 09. Druhou příčku by voliči přiřknuli politickému hnutí ANO. Vyplývá to z průzkumu agentury Median, o kterém Česká televize informovala v sobotních Událostech.
04.10.2014 19:56 |

podobné články

Státní zástupci s božským komplexem se pokusili o státní převrat. Ivan Langer řádil v Událostech, komentářích

 
Exministři vnitra Ivan Langer za ODS a Cyril Svoboda z KDU-ČSL debatovali ve čtvrtečních Událostech, komentářích České televize o situaci v policii. Zatímco Cyril Svoboda poukazoval na to, že ČSSD porušila koaliční smlouvu, Ivan Langer pravil, že jsme zde sledovali další pokus státních zástupců s božským komplexem o státní převrat. Obětí tohoto pokusu je policie, o které se říká, že kromě Šlachty tam nikdo nestojí za moc.
16.06.2016 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (316 článků) , Ivan Langer (628 článků)

Čunek se odvolá proti postupu policie v kauze H-Systemu. A podá další trestní oznámení

 
Senátor Jiří Čunek (KDU-ČSL) se odvolá proti rozhodnutí protikorupční policie, která odmítla zahájit trestní řízení pro podezření, že majetek zkrachovalé firmy H-System byl prodáván pod cenou. Uvedl to dnes při veřejném slyšení ke kauze klientů H-Systemu, jimž v důsledku postupu konkurzního správce hrozí ztráta bydlení.
05.01.2015 16:27 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (449 článků)

GIBS stále nevyšetřila postup policie při střelbě v Brodu

 
Ani po půl roce neukončila Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) vyšetřování policejního postupu při střelbě v Uherském Brodu. Zatím podle mluvčí inspekce Radky Sandorové není jasné, kdy vyšetřování postupu, který kritizovala radnice i obyvatelé města, skončí.
20.08.2015 10:45 |

podobné články

Země Visegrádské skupiny vydaly Společné prohlášení k migrační krizi

 
Před dnešním zasedáním Evropské rady v Bruselu vydali premiéři zemí Visegrádské skupiny společné prohlášení k postupu EU při řešení migrační krize. Společný dokument vyjmenovává oblasti, na které by se dle V4 měl dnešní summit zaměřit.
15.10.2015 19:36 |

podobné články

Prověřování postupu policistů u Janouškova případu skončilo. Výsledky zítra!

 
Policie již skončila prověrku postupu policistů týkající se páteční nehody podnikatele Romana Janouška. Výsledky prověrky zveřejní v úterý, sdělila dnes mluvčí policejního prezidia Pavla Kopecká. Policie vlivného lobbistu, který podle ní svým vozem srazil v opilosti ženu, v neděli obvinila z těžkého ublížení na zdraví, což je úmyslný trestný čin, a ohrožení pod vlivem návykové látky.
26.03.2012 21:13 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (275 článků)

Čunek se zastává klientů H-Systemu, odvolá se proti postupu policie

 
Senátor Jiří Čunek se plánuje odvolat proti postupu policie, která odmítla zahájit trestní řízení pro podezření, že se majetek zkrachovalé společnosti H-System prodává pod cenou. Uvedl to na jednání Senátu, které se zabývalo peticí 150 poškozených v kauze H-System.
05.01.2015 16:37 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (449 článků)

Jolana Voldánová se loučí s Událostmi. Spolupráce s Českou televizí ale pokračuje

 
Dnes naposled se moderátorka zpravodajství České televize loučila s diváky v závěru hlavní zpravodajské relace Události. Po osmnácti letech působení v Událostech a více než dvaceti letech ve zpravodajství se Jolana Voldánová rozhodla vykročit do nové etapy svého profesního života. V Událostech ji nahradí Daniela Písařovicová.
17.06.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jolana Voldánová (135 článků) , Daniela Písařovicová (81 článků)

Pohled pro bohy: Tahle nádherná kočička nahradí v Událostech Jolanu Voldánovou

 
Nádherná moderátorka Daniela Písařovicová je novou hvězdou Událostí na České televizi. Před rokem ji těsně porazila Aneta Savarová  (27) , nyní už ji o místo nepřipraví nic. Daniela nahradí Jolanu Voldánovou  (44) , která po osmnácti letech v Událostech končí.
17.06.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jolana Voldánová (135 článků) , Daniela Písařovicová (81 článků) , Aneta Savarová (79 článků)