Článek

Prodám pervitinovou varnu, značka: Ihned. Co slibuje prodávající za rychlé jednání?

 
Na internetu se objevil velmi zajímavý inzerát. Buď byl ten člověk pod vlivem drog, nebo si ze všech pěkně vystřelil. Prodává totiž pervitinovou varnu. A při rychlém jednání přihodí i tři igelitky Modafenu. No, nekup to!
10.10.2016 13:05 |

podobné články

Podobné články

Záchranáři vyjížděli k feťačce v bezvědomí. Našli u ní varnu pervitinu

 
Varnu drog v bytě v pražských Kobylisích objevili ve středu večer policisté. Původně do bytu vyjížděli záchranáři k muži v bezvědomí, objevili ale jen spící ženu a varnu drog, řekla v pátek Mediafaxu policejní mluvčí Jana Rösslerová s tím, že zadrželi i podezřelého muže.
03.02.2012 11:05 |

podobné články

Inzerát zoufalého muže: Prodám ledvinu

 
Propadl se do půjček za čtyři sta tisíc, o více než polovinu mu sletěla mzda, manželka odešla, bratr pije, stará maminka je o berlích. Když zaplatí měsíční splátky a složenky, zůstanou mu dva tisíce. Na obráběče kovů Antonína Č. z Uherského Hradiště toho bylo moc. Zoufalý muž podal zoufalý inzerát: Prodám ledvinu.
07.05.2015 04:05 |

podobné články

Policie na Šumpersku objevila varnu pervitinu

 
Šumperští kriminalisté obvinili čtyřiadvacetiletou ženu ze Šumperka z výroby a distribuce pervitinu. Žena vedla čtyřčlennou skupinu, při domovní prohlídce zajistili policisté varnu, padělky peněz a plynové pistole, uvedl kriminalista Petr Kolář.
29.06.2010 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (481 článků)

Policisté rozbili drogový gang! Na Hodonínsku odkryli varnu

 
Policisté odhalili na Hodonínsku varnu drog, zatkli tři podezřelé. Dvěma výrobcům drog hrozí až desetileté a distributorovi pětileté vězení, uvedl ve středu agentuře Mediafax mluvčí hodonínských policistů Petr Zámečník.
02.02.2011 12:45 |

podobné články

Policie objevila na Jesenicku varnu pervitinu. Vařič chtěl utéct do ciziny

 
Kompletní varnu pervitinu objevili v těchto dnech policisté na Jesenicku. Devětadvacetiletého údajného pachatele z České Vsi zadrželi.
23.02.2011 17:20 |

podobné články

Jihlavská policie DRTÍ VAŘIČE PERVITINU. Letos vybrala už jedenáctou varnu

 
Jihlavští policisté úspěšně pokračují v tažení proti výrobcům drog. Minulý týden odhalili letos už jedenáctou varnu pervitinu, potvrdila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.
20.06.2011 11:00 |

podobné články

V centru Mělníka našli policisté VARNU PERVITINU

 
Policie odhalila varnu pervitinu v centru Mělníka, byla v garáži.
02.08.2011 13:30 |

podobné články

ZFETOVANÝ narkoman BEZ ŘIDIČÁKU ujížděl policistům! V autě měl VARNU PERVITINU!

 
Další úspěšný zásah proti výrobcům drog si připsali jihlavští policisté, v pondělí po honičce ulicemi Jihlavy dostihli muže, který v autě převážel varnu. Jak agentuře Mediafax ve čtvrtek potvrdila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová, muž měl zákaz řízení, byl pod vlivem drog a chtěl ujet.
08.09.2011 11:05 |

podobné články

Varnu pervitinu prozradil smrad! Feťáci se schovávali pod linkou!

 
Díky silnému zápachu chemikálií odhalili policisté v bytě v Brně varnu pervitinu. Do obydlí je přitom zavedlo pátrání po čtyřiačtyřicetileté ženě podezřelé z krádeží, řekl Mediafaxu brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb.
23.11.2011 15:25 |

podobné články

Policie objevila v Praze varnu drog

 
Pražští kriminalisté ve středu večer objevili v jednom z bytů ve Skálově ulici v osmé městské části varnu drog. Na místo je přitom nepřímo upozornil sám obyvatel bytu, který zavolal záchrannou službu, aby na místě pomohla předávkované ženě.
03.02.2012 11:55 |

podobné články

Motorkář, který ujížděl policii, vezl na zádech varnu pervitinu

 
Neobvyklou nehodu řešili v noci na sobotu liberečtí policisté. Do auta jim totiž naboural motorkář, který se na zádech vezl kompletní varnu pevitinu!
16.06.2012 20:00 |

podobné články

Požár v pražských Dejvicích odhalil varnu pervitinu

 
Při likvidaci požáru v bytě ve Studentské ulici na Praze 6 našli hasiči 23. března ráno podezřelou sestavu skleněných nádob a kanystrů s chemikáliemi. Přivolaný policejní technik pak zjistil, že se jednalo o varnu pervitinu. Na policejním webu o tom dnes informoval mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Mladící, kteří pervitin vyráběli, podle něj chtěli vůni drogy vylepšit přilitím aviváže, pak ale usnuli a probudili je až hasiči. 
01.04.2013 18:10 |

podobné články

Mladá řidička z Náchodska vezla v autě varnu pervitinu

 
Policisté a celníci při kontrole nedaleko česko - polských hranic v Náchodě - Bělovsi objevili v autě varnu pervitinu. Jednadvacetileté řidičce hrozí za držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky až pět let vězení, sdělila dnes ČTK mluvčí náchodské policie. 
22.01.2014 08:55 |

podobné články

Policie zlikvidovala varnu pervitinu v Praze

 
Kriminalisté odhalili varnu drog v Praze 5 Lipencích. Pět podezřelých těsně před zatčením vyrobili za 16 hodin 1,5 kilogramu pervitinu, který by se na černém trhu dal prodat za šest milionů korun. Pětice byla obviněna z výroby drog, za což hrozí až pět až dvanáct let vězení.
25.08.2014 18:00 |

podobné články

Kriminalisté odhalili v příhraničí další varnu pervitinu

 
Chebští kriminalisté po několikatýdenním rozpracování odhalili v Lubech další varnu pervitinu a přímo při výrobě drogy zadrželi dva vietnamské občany.
24.10.2014 01:50 |

podobné články

V Česku vládne pervitin! Každý den odhalíme jednu varnu, říká šéf protidrogové centrály

 
Policisté odhalí v Česku každý den jednu varnu pervitinu, nebezpečné návykové drogy. Podle ředitele Národní protidrogové centrály Jakuba Frydrycha je velkým problémem, že droga prorazila do nočních klubů a diskoték. A může se vám také stát, že bydlíte v bývalé varně. Se všemi zdravotními důsledky…
06.10.2015 05:20 |

podobné články

Policisté v Klánovicích objevili varnu drog: Při zásahu se nadýchali chemikálií

 
Pražští policisté zasahovali v průběhu dopoledne ve středu 21. prosince v Klánovicích. Kdosi kriminalistům oznámil, že se v městské části na východě metropole nacházejí cizí osoby. Policie na místě odhalila varnu drog, některé z nich musela z místa odvézt záchranka.
21.12.2016 13:15 |

podobné články

Policie v Sapě našla varnu drog: Pervitin mohl kontaminovat hračky i jídlo

 
Velký zásah kriminalistů včetně Útvaru rychlého nasazení (URNA) proběhl ve středu od ranních hodin v pražské tržnici Sapa. Policie na místě objevila obrovskou varnu drog. V jejím okolí sídlí nejrůznější obchody i restaurace. Odborník na toxické látky Blesk.cz prozradil, že chemikálie mohly kontaminovat například potraviny, ze kterých se zde vařilo, a třeba i hračky v okolí 70 metrů.
12.04.2017 17:30 |

podobné články

Čech v Británii si vyrobil bombu a varnu drog! Dostala ho protiteroristická jednotka

 
Čech Vladimír M. (42) je nebezpečný pro veřejnost, alespoň tak se nyní vyjádřil soudce Mushtaq Khokhar. Doma měl sestrojenou bombu a varnu. Rozhodnutí Královského soudu v Leedsu zní jasně: Vladimír si má odsedět třináct let.
23.02.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čech (137 článků) , Vladimír Čech (138 článků)