Článek
Podobné články

Baby z Hříšného tance byste už dnes nepoznali: Béčková herečka na stará kolena propadla plastikám

 
Herečka Jennifer Grey nikdy nebyla typickou krasavicí, před kterou by muži padali na kolena. Svých pět minut slávy si odbyla před třiceti lety ve filmu Hříšný tanec a pak už o žádnou pořádnou roli nezavadila. V současnosti jí je už 57 let a bohužel, jako spousta jejích kolegyň, propadla plastickým operacím. A výsledek příliš lichotivý není.
22.10.2017 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Grey (48 článků)

8 celebrit, které se kvůli plastikám proměnily ve strašidelná monstra

 
Chtěli zastavit čas, vylepšit svůj vzhled, jenže nakonec z kdysi pohledného obličeje zůstalo jen přešité torzo, které by teď mohlo "strašit ptáky v zelném poli":http://www.extra.cz/8-nejumelejsich-celebrit-ktere-jsou-posedle-plastickymi-operacemi-jak-tyhle-zrudy-vypadaly-drive. Kdo "propadl plastikám":http://www.extra.cz/megan-fox-si-zase-nechala-pozmenit-oblicej-stava-se-z-ni-plastikova-prisera-vime-jak-dopadne natolik, že z jeho původního zjevu nezbylo téměř nic?
26.07.2014 14:35 |

podobné články

Kim Kardashian už nemůže být umělejší: Z majitelky obří zadnice se stalo plastové monstrum

 
O zálibách Kim Kardashian v "plastických operacích":http://www.extra.cz/8-celebrit-ktere-se-kvuli-plastikam-promenily-ve-strasidelna-monstra a různých úpravách těla už vyšly mraky článků. Tahle hvězdička se ale začíná stávat chodící voskovou figurínou, což dokazují i její fotky z návštěvy San Franciska.
28.10.2014 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

Čas nezastavíme! Takhle teď vypadá hvězdička osmdesátých let Eva Hurychová, kterou kdysi týral její manžel

 
Někdejší pěvecká hvězdička osmdesátých let Eva Hurychová (62) se proměnila v tuto sympatickou šarmantní dámu. A to si kdysi prošla peklem domácího násilí!
15.11.2012 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Hurychová (6 článků)

Americká hvězdička Alexis Bellino zřejmě zapomněla antiperspirant. A takhle to dopadlo

 
Pořádné faux pas se podařilo americké televizní hvězdě Alexis Bellino. Tahání kufrů v kombinaci s vysokými teplotami v Los Angeles totiž zřejmě způsobilo, že se na veřejnosti ukázala s nepříjemným módním defektem – silně zpoceným podpažím.
13.10.2012 10:30 |

podobné články

Už i ty, Britney? Popová princezna po vzoru svých kolegyň nechala doma podprsenku. Takhle to dopadlo

 
I když americká popová hvězda Britney Spears  (31) už není nejmladší, zdá se, že se podobně jako jiné hvězdy šoubyznysu nebojí vyjít si na veřejnosti bez podprsenky. Svou odvahu předvedla nedávno, když jí pod růžovým topem vynikly bradavky.
03.07.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (794 článků)

Justin Bieber si našel další zálibu: Popová hvězdička poletí do vesmíru

 
Kanadská popová hvězda Justin Bieber  (19) má další koníček, který hodlá praktikovat společně s dalšími hereckými hvězdami, mezi nimiž jsou například Ashton Kutcher nebo Leonardo DiCaprio. Bývalý přítel zpěvačky Seleny Gomez poletí do vesmíru.
07.06.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (441 článků) , Selena Gomez (368 článků) , Justin Bieber (1379 článků)

Britney Spears ukázala během show v Las Vegas vypracované břicho jak z teleshoppingové reklamy na zázračné přístroje. Veřejnost ale tvrdí: Je falešné!

 
Popová hvězdička "Britney Spears":http://www.extra.cz/tema/britney-spears (31) se v závěru roku předvedla na své devadesátiminutové show v městě hazardu Las Vegas. Během vystoupení "vystřídala několik kostýmů":http://www.extra.cz/popova-princezna-to-rozjela-v-las-vegas-neuverite-do-jakych-kostymu-se-matka-od-dvou-deti-navlekla, ale nejvíce veřejnost zaujala Britney ve chvíli, kdy si k černým kalhotám vzala kraťoučký kožený topík s kovovými cvoky. Vyniklo tak břicho zpěvačky, které vypadalo vypracované téměř dokonale.
03.01.2014 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (794 článků)

Proboha! Co se stalo s Brigitte Nielsen? S placatkou vodky se válela v parku

 
Co se to proboha stalo s Brigitte Nielsen (49)? Ze slavné herečky je troska! V losangeleském parku chodila jako tělo bez duše, motala se a klopila do sebe vodku a kouřila jednu cigaretu za druhou. Nakonec usla přímo na trávníků
06.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Nielsen (21 článků)

Exotická hvězdička ze SuperStar předvedla do očí bijící nevkus: V krátké sukénce strašila svými macatými stehnisky

 
Někdejší hvězdička ze SuperStar, zpěvačka s angolskými předky Madalena Joao, se občas objeví na některé akci, kde přítomné hosty doslova šokuje svým do očí bijícím nevkusem .
08.08.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Taťána Kuchařová děsivě zhubla! Propadla anorexii, nebo plastikám?

 
Miss World 2006 Taťána Kuchařová (21) je v poslední době čím dál štíhlejší. Od dob, co byla zvolena Miss, její váha rapidně klesla. Dokonce ji závistivé drbny začaly napadat z anorexie. Super.cz se pokusil zjistit, co stojí za Tátinou štíhlounkou postavou.
29.09.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (918 článků)

Extrémní piercing: Německý model si dírou ve tváři znetvořil obličej!

 
"Fanoušci extrémního body artu":http://www.extra.cz/promena-zeny-v-upiri-monstrum-silne-verici-mexicanka-propadla-plastikam-tetovani-piercingu-a-modifikaci-tela jistě zaplesají při pohledu na Joela Migglera (23), který svou zálibu ve zdobení těla dotáhl až tak daleko, že si do tváří nechal udělat dva obří tunely.
25.05.2014 13:10 |

podobné články

Chloe Lattanzi propadla plastikám

 
Dcera Olivie Newton-John se pomalu ale jistě mění v panenku. Kolik plastik už prodělala?
24.06.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Chloe Lattanzi (10 článků) , John Newton (52 článků) , John Newton (51 článků)

ExVyVolená Feureislová po plastikách: Je k nepoznání!

 
Pamatujete si na Evu Feuereislovou (28), která se před lety účastnila reality show VyVolení? Od té doby, co byla zavřená ve vile, se temperamentní blondýnka pořádně změnila. Propadla totiž plastikám.
12.01.2018 21:15 |

podobné články

Barbie hrůzy Martina Big: Začala se měnit kvůli smrti rodičů a sestry

 
To je tedy extrém. V minulosti ji potkaly velmi smutné události a proces vyrovnávání se s nimi pojala opravdu po svém. Martina Big (29) propadla plastikám a změnila se k nepoznání. Z bělošky se dokonce nechala předělat na černošku. Jak a proč vlastně?
24.01.2018 20:15 |

podobné články

Co ukázala hvězdička Míša Doubravová v zoo? Nového psa a stehna v kratinkých šortkách

 
Muzikálová a seriálová herečka Michaela Doubravová už není žádná nastupující hvězdička, ale našla si své místo na slunci. My ji potkali, jak na hodně neobvyklém místě venčí svého křížence bígla a zajímavě se k tomu také oblékla. Kdyby takhle chodily všechny paničky, možná by si i více mužů pořídilo domácího mazlíčka.
07.08.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (121 článků)

Ta to rozjíždí: Takhle divoce umí zapařit blonďatá hvězdička z Novy

 
Je vidět, že má za sebou taneční průpravu z muzikálu Děti ráje. Vycházející seriálová hvězdička Michaela Sejnová to umí na večírku pěkně rozbalit. Když se pod pódiem na večírku pustila do tance, okamžitě na sebe upoutala veškerou pozornost.
29.08.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Sejnová (21 článků)

Zadnice Kim Kardashian je prý podvod, hvězdička si k obřímu podstavci uměle vypomohla, přečtěte si jak!

 
Hvězdička, kterou paparazzi nenechají ani minutu na pokoji, "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian (33), má teď opět co vysvětlovat. Zase se totiž rozvířily pochyby o tom, zda je "zadek Kim pravý":http://www.extra.cz/kardashian-pry-podvadi-s-fotkami-na-instagramu-a-zestihluje-si-obliny-takhle-opravdu-vypada-jeji-podstavec.
19.02.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

Dalibor Janda je nakrátko: Sám si vlasy zastřihl, a takhle to dopadlo!

 
Dalibor Janda  (61) si zahrál na kadeřníka, ale dopadlo to katastrofálně. Takové zuby na vlasech už nešly přehlédnout. Proto musel navštívit profesionála, který mu účes vrátí do původního stavu. Tedy ne úplně. Janda si účes tak "zprznil", že musel jít pořádně nakrátko. Na takhle krátké vlasy už dlouho není zvyklý.
21.05.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (178 článků)