Článek

Proboha, co se jí to stalo? Známá česká zpěvačka nikdy nebyla ošklivější

 
Zpěvačka Michaela Nosková  (32) byla na svém koncertu k nepoznání. Na začátku show se objevila v neuvěřitelném stylingu. Měla zástěru, culíky a velké brýle se skly jako půllitry. "Tenhle model jsem nenechala vybírat stylistovi, to jsem v pohodě zvládla sama. Na tohle ten můj vkus v pohodě stačil," řekla Super.cz se smíchem Míša.
12.04.2015 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (195 článků)
Podobné články

„Bez aut je náměstí ošklivější,“ tvrdí poslanec. Stropnický zuří: Nenasytnost

 
Za vypuzení aut z pražského Malostranského náměstí bojuje řada politiků i aktivistů už delší dobu. Metropole dokonce vypsala soutěž, jak by náměstí bez aut mohlo vypadat, která zná svého vítěze. S návrhem ale nesouhlasí poslanec Roman Váňa (ČSSD). Tvrdí, že poslanci tu parkoviště potřebují a že je ostatně náměstí s auty hezčí. A bez nich ošklivější a nelidské. Šéfa Strany zelených Matěje Stropnického to naštvalo. Mluví o poslanecké nenasytnosti.
16.02.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (440 článků) , Roman Váňa (59 článků)

Proboha! Co se stalo s Brigitte Nielsen? S placatkou vodky se válela v parku

 
Co se to proboha stalo s Brigitte Nielsen (49)? Ze slavné herečky je troska! V losangeleském parku chodila jako tělo bez duše, motala se a klopila do sebe vodku a kouřila jednu cigaretu za druhou. Nakonec usla přímo na trávníků
06.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Nielsen (21 článků)

Ženě vypadaly všechny vlasy a už jí nikdy nenarostou. Rakovinu ale nemá. Co se jí proboha stalo?

 
Každý, komu začnou padat vlasy, tak si hned myslí, že je nějak vážně nemocný. Holá hlava je mnohdy spojena se zákeřnou chorobou – rakovinou. Emma Nelsons (23) má holou hlavu a vlasy jí už nikdy nenarostou. Přesto rakovinu nemá a je úplně zdravá. Co se jí stalo?
30.08.2016 12:05 |

podobné články

Co se to proboha stalo s kdysi SEXY Nikol Trojanovou? Na posledních fotkách vypadá jako BUŘTÍK a KYNE dál!

 
Co se to proboha v poslední době děje s kdysi štíhlou Nikol Trojanovou? Na sociální síť vyvěsila fotky, které jasně říkají, že v poslední době razantně přibrala. Tohle je hodně zvláštní, protože u Nikol jsme zvyklí na žhavé fotky, ze kterých nám padá brada!
20.04.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Trojanová (55 článků)

Žižkovská věž je podle turistů druhou nejošklivější stavbou světa

 
Televizní věž na pražském Žižkově je druhou nejošklivější stavbou na světě. Vyplývá to z hodnocení webu VirtualTourist, který výroční žebříček deseti architektonických "katastrof" sestavil. Ošklivější je prý jen budova Morrisova mechanického divadla v americkém Baltimoru.
20.11.2009 12:00 |

podobné články

Muži že zrají jak víno?! Podívejte se na celebrity, u kterých to neplatí!

 
Čím starší, tím ošklivější. Přesvědčte se sami.
04.03.2010 02:25 |

podobné články

Americká studie půvabu: Čím ošklivější otec, tím krásnější dcera!

 
Jsou krásné, sexy... A tím pádem vlastně úplně jiné než jejich tatíci. Nová studie amerických vědců ukázala, že právě vzhled není tím, co automaticky dostanete do vínku. Nabízíme pár příkladů.
12.04.2011 05:10 |

podobné články

Jsme hezčí, než si myslíme! Proč si ubíráme na kráse?

 
VIDEO: Vysoké čelo, křivý nos, vystouplé lícní kosti, špičatá brada... Na svém obličeji poukazujeme na spoustu chyb. Většinou těch, které nikdo jiný nevidí. Jedinečný projekt dokázal, že ženy samy sebe vnímají mnohem ošklivější, než ve skutečnosti jsou.
23.04.2013 07:15 |

podobné články

Podívejte se na nejošklivějšího psa! Porazil soupeře z celého světa

 
Ošklivější pes prý na světě není. Nelichotivý titul získal v pátek večer v Kalifornii čtyřletý kříženec Walle, v jehož rysech lze vypozorovat předky z řad bíglů, basetů a boxerů.
22.06.2013 09:20 |

podobné články

Ošklivější zůstanou? Hezounka Honzu vyhodili z VyVolených, nic tam nedělal!

 
Sice má obličej jako manekýn, ale ve VyVolených se jen vezl s ostatními, neprojevoval se a divákům neukázal žádnou show. Štáb Primy se proto rozhodl, že hezká tvářička pro setrvání ve Vile nestačí a Hezounek Honza letěl ze soutěže ven.
28.10.2013 07:30 |

podobné články

Missky opustily zmrzlé Česko: Kufry plné kalhotek!

 
Česko je zase o něco ošklivější. Nejkrásnější dívky letošního roku totiž včera odcestovaly na slunný Mauricius. V narvaných kufrech vezly hračky a... hromady spodního prádla!
25.01.2014 12:05 |

podobné články

Krásná tvářička není vždycky tou největší životní výhrou. Lidský mozek si prý mnohem lépe zapamatuje ty ošklivější

 
Ve společnosti panuje utkvělá představa, že "krásní lidé":http://www.extra.cz/tema/krasni-lide to mají v životě o mnoho snazší. Lépe si hledají přátele, životní partnery, ale třeba také práci. Nejen že ve společnosti zaujmou, působí sympatičtějším dojmem, ale také si je jejich okolí lépe fixuje a pamatuje.
09.02.2014 08:25 |

podobné články

Ošklivější verze Pamely Anderson má sebevědomí na rozdávání. Myslí si, že je lepší než sexbomba z Pobřežní hlídky, a za plastiky už utratila majlant!

 
Když se "Pamela Anderson":http://www.extra.cz/tema/pamela-anderson-herecka (46) před pětadvaceti lety objevila v seriálu "Pobřežní hlídka":http://www.extra.cz/tema/pobrezni-hlidka, okamžitě se stala světovým sexsymbolem. Její styl začalo napodobovat mnoho žen a jednu to neopustilo dodnes.
15.02.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (598 článků) , Pamela Anderson (550 článků)

Tahle lidská Barbie je pěkná rasistka! Zakázala by míchání etnik a plození míšenců, víte proč? To nepochopíte!

 
"Valeria Lukyanova":http://www.extra.cz/tupa-ukrajinska-blondyna-co-chce-byt-jako-barbie-rika-ze-bude-zit-jenom-ze-vzduchu prohlásila, že hlavní důvod, proč je plastická a estetická chirurgie v současnosti na vzestupu, představují mezirasové vztahy, kvůli kterým jsou lidé stále ošklivější.
11.04.2014 14:00 |

podobné články

"Bourák" Karel Gott: Už měl šest karambolů!

 
Byla to jen drobná autonehoda, při které do zpěvákova mercedesu narazila z boku oktávka! Rodinu, kamarády i fanoušky Karla Gotta (75) ale událost v úterý nepěkně vylekala. V minulosti přitom Slavík zažil daleko ošklivější karamboly.
14.11.2014 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4613 článků)

Rapperka Lil Kim: Plastická chirurgie s.r.o.! Takhle vypadala před 15 lety, dnes je monstrum ošklivější než Rytmus! Není lepší se jít zabít?

 
Letos bude rapperce Lil Kim čtyřicet, ale vypadá na padesát, a to ještě v tom lepším případě. To je tak, když je někdo tak tupý, že mu nedojde, že dvacet zásahů plastického chirurga je asi tak o sedmnáct víc, že bylo nutné.
28.03.2015 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1271 článků)

Ošklivější tvář doby po roce 1989? Zázračné trubky brali Sověti, zůstaly solární panely. Plus Romové a vzpomínky

 
ČESKÉ HOSPODÁŘSTVÍ Závody bratrů vynálezců Mannesmannů, později Válcovny trub, živily v Chomutově před lety půlku města. Téměř šest tisíc lidí. Krach, masové propouštění v 90. letech, rozprodání – to vše způsobilo tak zásadní zásah do trhu práce, že se oživení zaměstnanosti nepodařilo dodnes. Polovina areálu je poseta solárními panely, několik budov bylo zbouráno. Další podniky zaměstnávají jen po stovkách. Přibyly ubytovny pro nepřizpůsobivé.
26.05.2015 04:50 |

podobné články

Kavkazské jedle: bomba letošních Vánoc

 
Také patříte k těm, kteří se rok co rok podivují vysokým cenám vánočních stromků? A také si každý rok říkáte, že ty stromky za ty peníze jsou čím dál ošklivější? Potom pro Vás máme dobrou zprávu: nejkrásnější vánoční stromky za poloviční ceny prodává společnost Mountfield. Jsou to kavkazské jedle.
01.12.2015 00:05 |

podobné články

Polonahé útoky na Zemana: V 1. kole sexy kočička, teď ho chtěla skolit šílená velryba! VIDEO

 
GLOSA: Prezident Miloš Zeman (73) zažívá při letošních prezidentských volbách krušné chvíle. V prvním kole na něj vystartovala ukrajinská feministka Angelina Diash, která měla na sobě nápis Zeman je Putinova děvka. Na tom není nic hrozného, kdejaký chlap by si přál, aby po něm vystartovala taková kočička a Miloš Zeman na to jistě dlouho nezapomene. Jsou ale dny, kdy po vás chtějí startovat mnohem větší a ošklivější aktivistky.
26.01.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20141 článků)