Článek

Problémy s uprchlíky má i britská královna: Běženci spí před Buckinghamským palácem

 
Uprchlická krize sužuje už i britskou královskou rodinu. A to nejenom proto, že běženci berou celou Velkou Británii útokem, ale i proto, že vyspávají jen pár metrů od Buckinghamského paláce, sídla královny Alžběty II.
26.06.2015 12:25 |

podobné články

Podobné články

Olympijský závod cyklistů bude mít start i cíl před Buckinghamským palácem

 
Olympijský závod cyklistů s hromadným startem v roce 2012 v Londýně bude mít start i cíl před Buckinghamským palácem.
10.02.2011 15:05 |

podobné články

Královnin strážce si před Buckinghamským palácem střihl ve službě několik piruet

 
Příslušníci královské stráže před Buckinghamským palácem jsou známí svou kamennou tváří. Strážníkovi na tomto videu patrně přišla služba příliš jednotvárná, a proto si pochodování ozvláštnil tanečními kreacemi včetně několika piruet. Nyní po něm pátrá britské ministerstvo obrany.
04.09.2014 08:30 |

podobné články

Královna vykázala nacionalistu ze své párty

 
Britská královna Alžběta II. se po letech odhodlala k politickému rozhodnutí: zakázala vůdci nacionalistů vstup na zahradní slavnost pořádanou Buckinghamským palácem. Informuje o tom ve čtvrtek stanice BBC.
22.07.2010 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Pomoc, královna Alžběta stůně! Co bude, až nadejte její hodinka?

 
Tradiční britská média se sice drží zpátky, ale nad Buckinghamským palácem se vznáší zlověstné ticho. Královna se už dva týdny neukázala na veřejnosti, zbožná panovnice vynechala dokonce i vánoční a novoroční mši. Slova o jejím "silném nachlazení" v jejích devadesáti letech nevyhnutelně vyvolávají otázku, co bude, pokud…
06.01.2017 11:30 |

podobné články

Podívejte se na průchod Buckinghamským palácem v ZombiU

 
Tentokrát žádný trailer nebo vývojářský deníček, ale rovnou záběry z hraní části mise v Buckinghamském paláci. Aneb jak by taky mohl vypadat běžný průchod jednou úrovní v ZombiU. Tenhle ten průchod palácem se ukazoval novinářům před pár týdny na gamescomu, ale teď ho Ubisoft vydal pro širokou veřejnost. Kromě klasické pomalé a lekací hororové hratelnosti, kterou...
31.08.2012 14:15 |

podobné články

Dívka se syndromem Šípkové Růženky spí i dva týdny v kuse

 
Patnáctiletá Angličanka Louisa Ballová trpí Klein - Levinovým syndromem, kterému většina lidí říká syndrom Šípkové Růženky. Pohledná mladá dívka tak jednou za čas stejně jako pohádková princezna jen spí a spí a spí. Informoval o tom deník Daily Mail.
12.02.2010 13:30 |

podobné články

Šťastní lidé spí 7 hodin a 6 minut přesně, zjistili experti. A co ti smutní?

 
Lidé, kteří o sobě tvrdí, že jsou naprosto šťastní, spí v průměru 7 hodin a 6 minut denně. Ti, kteří jsou spíše šťastní, spí 7 hodin a ti, kterým se nedaří ve vztahu, spí pod 7 hodin. K takovým závěrům došli výzkumníci z Brighamské nemocnice, kteří zkoumali 2000 lidí. Potvrdili tak tezi, že pro psychickou pohodu většiny lidí je klíčových 7 hodin spánku denně. Zároveň ale dodávají, že je důležité, jaký mají lidé nastavený režim.
19.06.2017 21:45 |

podobné články

Uprchlíci v italském městě. Apokalyptický výjev, popisují situaci novináři

 
Situaci stovek uprchlíků, kteří v italském příhraničním městě Ventimiglia čekají na možnost dostat se do Francie, mapuje dnešní Mladá fronta Dnes v obsáhlé reportáži. Reportéři zjistili, že běženci přespávají na místním nádraží, které kvůli tomu působí apokalypticky. „Běženci leží zachumláni všude okolo, na okrasných ostrůvcích s palmami i na nakládací rampě,“ popisuje list. Upozorňuje i na to, že běženci také přespávají na špičatých balvanech na mořském pobřeží. Italská policie ve snaze donutit uprchlíky k tomu, aby se stáhli zpět do italského vnitrozemí je totiž nenechá nocovat na trávnících.
19.06.2015 13:56 |

podobné články

Příslušník královské stráže ve službě tančil před turisty, teď po něm pátrají

 
Britské ministerstvo obrany začalo pátrat po příslušníkovi královské stráže před Buckinghamským palácem, který si dlouhou chvíli služby krátil tanečními kroky a pohyby při pochodování, a dokonce ke značnému pobavení přihlížejících „vysekl” několik piruet.
05.09.2014 10:25 |

podobné články

VIDEO: Královská svatba je k vidění v Legolandu

 
Jak bude vypadat královská svatba? To poznají návštěvníci britského Legolandu, kde před malým Buckinghamským palácem líbá hranatý princ William svou lásku v bílém. Model z lega se ale od skutečných svatebních plánů trochu liší.
31.03.2011 16:45 |

podobné články

Královně zazpívají Paul McCartney, Elton John i Tom Jones

 
Britské královně zazpívá v červnu při slavnostním koncertě k 60. výročí jejího nástupu na trůn řada popových hvězd, včetně Paula McCartneyho , Eltona Johna a Toma Joness . Oznámil to dnes zpěvák skupiny Take That Gary Barlow, který je jedním z organizátorů koncertu před Buckinghamským palácem.
08.02.2012 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (471 článků) , Tom Jones (93 článků) , Gary Barlow (39 článků) , Gary Jones (5 článků) , Gary Jones (4 články) , Gary Jones (4 články) , Paul Jones (12 článků) , Gary Paul (3 články)

Alžbětě II. zazpívá k výročí na trůnu McCartney, Elton John i Tom Jones

 
Alžběta II. oslaví v červnu 60 let vlády na britském trůně. K jejímu výročí zazpívá řada popových hvězd od Paula McCartneyho, Eltona Johna až po Toma Jonese. Informoval o tom zpěvák skupiny Take That Gary Barlow, který je jedním z organizátorů koncertu před Buckinghamským palácem.
08.02.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Elton John (471 článků) , Tom Jones (93 článků) , Gary Barlow (39 článků) , Gary Jones (5 článků) , Gary Jones (4 články) , Gary Jones (4 články) , Gary Paul (3 články)

Královně k diamantovému výročí zazpívají Paul McCartney i Tom Jones

 
Britské královně zazpívá v červnu při slavnostním koncertě k 60. výročí jejího nástupu na trůn řada popových hvězd, včetně Paula McCartneyho, Eltona Johna a Toma Jonese. Oznámil to zpěvák skupiny Take That Gary Barlow, který je jedním z organizátorů koncertu před Buckinghamským palácem.
09.02.2012 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (471 článků) , Tom Jones (93 článků) , Gary Barlow (39 článků) , Gary Jones (5 článků) , Gary Jones (4 články) , Gary Jones (4 články) , Paul Jones (12 článků) , Gary Paul (3 články)

Británie se připravuje na výročí 60 let Alžběty II. na trůně. Oslavy vypuknou v sobotu

 
VIDEO. Čtyři dny budou trvat oslavy 60. výročí nástupu britské královny Alžběty II. na trůn. Británie zažije prodloužený víkend, který přinese koncert popových hvězd před Buckinghamským palácem, flotilu tisíce lodí na Temži i slavnostní bohoslužbu v katedrále sv. Pavla.
01.06.2012 11:00 |

podobné články

Hudební hvězdy vzdali hold britské královně Alžbětě II.

 
VIDEO. Londýn oslavil 60. výročí od nastoupení britské královny Alžběty II. na trůn velkolepým převážně popovým koncertem pod širým nebem. Slavnostní atmosféru před Buckinghamským palácem dnes ale poněkud zkalila hospitalizace chotě královny. Ta na koncert přišla v jeho průběhu.
05.06.2012 08:20 |

podobné články

Královně zazpívali Elton John, Paul McCartney, Stevie Wonder i Kylie

 
Na megakoncertu před Buckinghamským palácem v Londýně se v pondělí sešla popová elita. Všichni uctili královnu Alžbětu II., která slaví šedesát let na trůně.
05.06.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (471 článků) , Stevie Wonder (66 článků)

Všechny hvězdy světa zpívaly pro královnu!

 
Jen ti nejlepší z nejlepších umělců byli pozváni, aby v pondělí večer hudbou oslavili 60 let vlády své královny Alžběty II. (86) před Buckinghamským palácem. Vedle zpěváků a zpěvaček ozářil Londýn také skvělý ohňostroj.
06.06.2012 12:05 |

podobné články

Londýn šikanují čtyři nechutná gigantická miminka: Je to recese, kampaň, nebo má Ewa Farna fanoušky i v Anglii?

 
Londýn se baví novou marketingovou akcí irské sázkové kanceláře Paddy Power, která se rozhodla využít šílenství, které na ostrovech trvá pár dnů před porodem královského miminka tolik očekávaného Buckinghamským palácem.
02.07.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1080 článků)

Londýn propadl panice, kvůli vetřelci v paláci legitimovali i prince Andrewa

 
Britští policisté velmi razantně požadovali před Buckinghamským palácem doklady totožnosti po princi Andrewovi. Stalo se to pár dnů poté, co do areálu paláce pronikl vetřelec. Vévoda z Yorku, který je druhým synem královny Alžběty II., v sobotu ocenil, že se mu policie omluvila.
08.09.2013 15:30 |

podobné články