Článek

Pro větší sebevědomí

 
Jakékoli přečnívání na lidském těle, které není vyztužené kostí nebo aspoň chrupavkou, při pohybu a různých sportech vadí, a dokonce i bolí. S tím má zkušenost snad každý. Vynález podprsenky a zejména její soudobé střihy umožnily ženám daleko více sportovat. Pánské prádlo podobný problém řešilo až s nástupem slipů, kdy byl střihem předního dílu slipů vytvořen prostor pro uložení choulostivé části pánského těla. Proti volným trenýrkám to znamenalo částečnou stabilizaci a také materiál používaný na slipy byl jiný. Trenýrky se vyrábějí z tkaniny, která není pružná, kdežto slipy z pleteniny s různou mírou pružnosti. Pro sport se začaly vyrábět trenýrky s všitými slipy. Stabilita této části těla tak byla částečně zajištěna.
05.06.2015 09:00 |

podobné články

Podobné články

Potřebujete si zvýšit sebevědomí? Vědci našli "recept"

 
Sociální psychologové vědí, že pro lidskou psychiku a sebevědomí není nic zhoubnějšího než osamělost a společenská izolace. Jenže velká síť přátel nemusí být zárukou skvělého sebevědomí. Zato členství v různých sociálních skupinách ukazatelem dobrého sebevědomí je.
19.06.2015 14:05 |

podobné články

Úprava prsou zachránila unavené matce sebevědomí: Tuhle proměnu musíte vidět!

 
Kendra je mladá maminka od dvou malých dětí, která žije v Las Vegas. Její sebevědomí ovšem dostalo krutou ránu, kterou si především odtrpěla v pubertě. Žena se totiž už narodila s propadlým hrudníkem, a tak pro ni bylo naprostým sci-fi vzít si sexy tričko s výstřihem. Díky práci plastických chirurgů se ženě vrátilo ztracené sebevědomí. Podívejte se na úžasnou proměnu.
24.10.2016 12:50 |

podobné články

I potkani mají sebevědomí!

 
Sebevědomí bylo dosud vlastností vyhrazenou lidem. Jenže newyorští neurologové prokázali, že je to měřitelná kvantita, kterou navíc mají třeba také potkani. Centrum v mozku zodpovědné za sebevědomí se zapíná při vykonávání jistých činností a při rozhodování.
26.09.2014 13:00 |

podobné články

Polonahé modelky srážejí mužské sebevědomí a působí jim deprese!

 
Psychologové se během posledních let soustředí v souvislosti s reklamou plnou polonahých modelek především na ženy. Zkoumají, zda takové obrázky můžou u žen zvnitřnit dojem, že hodnotu má jen dokonalý vzhled. A jak má toto zvnitřnění negativní vliv na jejich sebevědomí a vyvolává poruchy příjmu potravy. Jenže polonahé krásky působí negativně na psychiku také u mužů. Ačkoli je podobné obrázky vzrušují, zároveň jim srážejí sebevědomí a vyvolávají u nich deprese.
23.09.2015 18:00 |

podobné články

V ČR to zatím nebouchlo. Zatím. Dnešní sebevědomí političtí nýmandi v čele EU a sluníčkáři... Babišův profesor má pro vás zásadní varování o vaší budoucnosti

 
ROZHOVOR Poslanec ANO Karel Rais říká, že EU nepostrádá občas totalitní rysy nadvlády vlivných nad slabšími. Dnešní sebevědomí političtí nýmandi v čele EU nejsou dle něj schopni předložit solidní řešení pro EU. „Rozhodně nelze přeceňovat fakt, že v ČR to ‚zatím nebouchlo‘, že zde nejsou vnější nepřátelské projevy ze strany muslimů,“ varuje Rais.
12.10.2016 08:25 |

podobné články

Bezradná ČSSD ztratila sebevědomí, tvrdí expředseda Paroubek

 
Ztráta sebevědomí a výraz vlastní bezradnosti. Tak komentoval v sobotu pro Mediafax programovou konferenci sociální demokracie její bývalý předseda Jiří Paroubek.
25.09.2010 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3165 článků)

VIDEO: Ženě, kterou týral otčím, zvýšil pořad New Look sebevědomí

 
Simona Smetanová (21) si prožila dlouhá léta týrání od nevlastního otce, který byl alkoholik. Bil ji a ponižoval, takže si nevybudovala žádné sebevědomí. Pomohl jí až přítel, pro něhož chce být nyní co nejkrásnější, takže hubne a přihlásila se do proměny pořadu New Look.
20.10.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (685 článků) , Russell Brand (95 článků) , Katy Perry (492 článků)

Nevšední dobrodružství aneb noční spaní ve školce posiluje sebevědomí dětí

 
Nevšedním dobrodružstvím a zkouškou odvahy bývá pro malé děti noční spaní v mateřské škole. Nocování v jiném prostředí než ve vlastním pokojíku může mít podle pedagogů i dětských psychologů dobrý vliv na sebevědomí dětí. Rodiče by ale neměli přecenit síly a citovou vybavenost potomků, aby se z nočního dobrodružství nestala noční můra.
23.04.2012 12:40 |

podobné články

Mastektomie druhého prsu jí pomohla najít ztracené sebevědomí a lásku k tetování

 
Ač to může znít většině žen nesmyslně, devětatřicetiletá Angličanka Ismena Clout tvrdí, že s odstraněním druhého ňadra se konečně znovu začala cítit skvěle. Když v roce 2004 přišla o to první, bylo to pro ni skličující, jelikož si připadala ‚nesouměrně‘. V roce 2010 pak přišla další rána, rakovina se vrátila. Ismena musela podstoupit druhou mastektomii, s níž se však překvapivě dostavilo i uvolnění. Britka si navíc nechala v místě jizvy vytetovat motýlka a jak sama říká, opět našla ztracené sebevědomí.
30.10.2013 20:00 |

podobné články

Buďte krásná, štíhlá a plná energie!

 
Ranní probuzení by mělo být příjemným okamžikem, který nás nastartuje do nového dne. Občas nastanou dny, kdy jediný pohledu do zrcadla dokáže člověku zkazit i ten nejpříjemnější den. Nejste spokojená se svou postavou, na které vidíte samé nedostatky a vaše sebevědomí je nulové? Myslíte si, že už jste vyzkoušela všechno, abyste se cítila skvěle? Omyl! Tyto revoluční výrobky jsou navrženy přesně pro vás, abyste se cítila skvěle, zdravě, štíhle a získala nazpět své sebevědomí.
28.09.2014 07:35 |

podobné články

Demi Lovato bojovala s bulimií, teď má zpět sebevědomí a pózuje nahá

 
Zpěvačka Demi Lovato (23) má za sebou v tak mladém věku řadu psychických propadů. Bojovala s bulimií i anorexií, vyvinula se u ní bipolární porucha. Zpěvačka ale nabyla ztracené sebevědomí a dokazuje to i odhalenými snímky, které nafotila pro časopis Vanity Fair.
06.10.2015 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Demi Lovato (48 článků)

Český Ken pro eXtra.cz: Prsa jsou zvedači sebevědomí

 
V dnešním blogu bych dále pokračoval na téma projektu „Nový život díky plastice dr. Tomáše Doležala", který je naprosto unikátní. Je určen všem, které trápí viditelná a pomocí plastické chirurgie odstranitelná vada na kráse. Cílem je nejen „opravit“ fyzické nedostatky, ale především navrátit ztracené sebevědomí, psychickou pohodu a nastolit plnohodnotný život bez mindráků.
18.04.2016 09:31 |

podobné články

Ministr Dienstbier o Romech: Pomozme jim zvýšit sebevědomí

 
Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) na konferenci v Bratislavě promluvil o mladých Romech. Právě ti by podle člena české vlády měli být hnací silou své komunity a v maximální možné míře přispět do integrace společnosti. My bychom jim měli pomoci ve snaze zvýšit si sebevědomí.
11.10.2016 16:40 |

podobné články

Sebevědomí v posteli: jak na to? 2. část

 
Nic nám nebrání, abychom si v posteli užívali, tak jako nízké sebevědomí. Zde je několik tipů, které vás "nabudí“!
01.09.2009 09:05 |

podobné články

TALENTMANIA: Rádi se vidí v kamerách, porotu však nenadchli

 
Talentmania maraton ukázal talenty ve třech městech. Přišli sebevědomí i skromní. Podívejte se na ty jimž by neškodilo nižší sebevědomí.
05.09.2010 07:46 |

podobné články

První sex? Mužům zvedá sebevědomí, ženám ho snižuje

 
První sex nebývá vždy tím nejkrásnějším zážitkem, který si nese člověk životem. Může totiž sebevědomí a vnímání vlastního těla nejen zlepšit, ale také zhoršit. Záleží to na pohlaví.
04.04.2011 08:50 |

podobné články

Získejte sebevědomí! Víme jak na to!

 
Špatná práce, málo peněz, láska na baterky, pocit, že vypadáme děsně… To jsou projevy nízkého sebevědomí. Přitom jeho zdravá dávka je základní ingredience, kterou potřebujete k lahůdce zvané šťastný život. Nedá se koupit, ale naučit ano. A stačí jen tři týdny.
23.05.2011 08:55 |

podobné články

Zíráte na sebe často do zrcadla? Ničíte si tím sebevědomí

 
Dlouhé a časté zírání do zrcadla neprospívá sebevědomí.
08.02.2012 14:00 |

podobné články

Depka z poprsí? Kupte push-upku. Zvedne prý sebevědomí o 75 procent

 
Neboli 2 v 1: nadzvedne prsa i sebevědomí!
21.03.2012 12:40 |

podobné články

Podprsenky push-up zvyšují sebevědomí žen o 75 procent

 
Vědci z Manchester University nefandí plastickým operacím. Proto se rozhodli zjistit, zda je bujný dekolt skutečně takovým posilovačem ženského sebevědomí. A zjistili, že je. Ovšem stačí k tomu pouze push-up podprsenka. A žena ušetří nejen desetitisíce za operaci, ale nemusí podstupovat velkou bolest a zdravotní rizika s implantáty spojená.
25.03.2012 19:15 |

podobné články