Článek

Přísně tajný pohřeb Prince (†57): Sestra odnesla urnu pod bundou

 
Skromný obřad za 40 tisíc korun, bez veřejnosti a jen dva dny po úmrtí legendárního zpěváka. Tak vypadalo poslední rozloučení s Princem (†57), jehož ostatky v urně si rodina odnesla skryté pod bundou.
25.04.2016 12:50 |

podobné články

Podobné články

Maminku Bartošové rozlítilo Rychtářovo pózování s urnou: Tvrdě se do něj pustila!

 
Josef Rychtář (56) zhroucený u poličky s urnou své ženy Ivety Bartošové (†48), Josef Rychtář smutně hledící na urnu, Josef Rychtář hladící urnu, Josef Rychtář nastavující urnu tak, aby byl vidět nápis. Vdovec po Ivetě Bartošové nafotil snímky, které se následně prodávají za velké peníze. Není divu, že Ivetina maminka šílí…
19.05.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků) , Josef Rychtář (1276 článků)

Žena nalezla v lese urnu s popelem, nález oznámila strážníkům

 
Dne 27.8.2014 v 17:15 hod. přijali strážníci Městské policie Kolín oznámení, kde žena uvedla, že při procházce v lese, v části Kolín – Borky, našla urnu s ostatky. Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že se jedná o urnu z Krematoria hl. města Prahy. Urna měla na štítku uvedené jméno a příjmení muže, který zemřel v roce 1947, data jeho narození a úmrtí a evidenční číslo.
29.08.2014 01:30 |

podobné články

Zpěvačka Lucie Bílá (49): Tajný pohřeb matky na zahradě?!

 
Se smrtí maminky Hany Zaňákové (†76) se Lucie Bílá (49) nedokázala stále smířit. I proto se rozhodla uložit urnu s jejími ostatky na své zahradě. Dokonce už chystá tajný obřad s knězem.
24.02.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2146 článků)

Přísně tajný porod Vilhelmové: Herečka je v porodnici, Dyk je nezvěstný, NightWork ho marně shánějí! Víme víc!

 
"Tatiana Vilhelmová":http://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova (34) zatím úspěšně "hraje s bulvárem hru na slepou bábu":http://www.extra.cz/prisne-tajny-porod-vilhelmove-rodit-by-mela-uz-za-deset-dnu-a-extra-cz-vi-kde-to-bude. Její porod (první termín měla podle informací eXtra.cz v sobotu, druhý zítra) připomíná špionážní manévry.
30.04.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (427 článků)

Manželka prince Williama zklamala školáky, nepřišla jako princezna

 
Vévodkyně z Cambridge Catherine je známá tím, že se snaží chovat úplně normálně a vypadat jako obyčejná britská žena. Manželka prince Williama ale zklamala malé školáky, které přišla navštívit. Čekali skutečnou princeznu, ale přišla jen obyčejná holka v džínách a svetru. Další články k tématu: Vévodkyně Kate je nejlépe oblékanou ženou Británie Manželka prince Williama kopíruje hollywoodské hvězdy ANKETA: Líbí se vám manželka prince Williama v klobouku, nebo bez? Manželka prince Williama nosí oblíbené náušnice po princezně Dianě OBRAZEM: Vévodkyně Catherine „recyklovala“ své outfity i na svatbě Vévodkyně z Cambridge na turné vsadila na ženskost a obstála Svatební šaty vévodkyně z Cambridge vydělaly miliony na charitu
21.11.2011 13:05 |

podobné články

Cvalík George a unavení William a Kate na prvním oficiálním portrétu

 
Na oficiálních fotografiích ze křtin prince George působí vévodkyně z Cambridge s manželem trochu unaveně a uměle. Malý budoucí britský král je ale rozkošný. Další články k tématu: William a Kate nechali pokřtít prince George, má sedm kmotrů William a Kate vybrali pro křtiny prince George fotografa hvězd Prince George pokřtíme 23. října, oznámili William a Kate Princ William a Kate poprvé ukázali syna. Na jméně pracujeme, oznámili První snímek rodiny prince Williama i se psy pořídil Michael Middleton
25.10.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (243 článků) , Kate Middleton (874 článků) , Michael Prince (27 článků) , William Prince (40 článků)

William a Kate vybrali pro křtiny prince George fotografa hvězd

 
Vévoda a vévodkyně z Cambridge ve středu 23. října nechají pokřtít svého prvorozeného syna prince George. O oficiální snímky se postará známý fotograf hollywoodských hvězd a rockových hudebníků Jason Bell. Další články k tématu: Princ George řve jako lev, „postěžoval“ si tatínek William Prince George pokřtíme 23. října, oznámili William a Kate OBRAZEM: Kate a další krásky, které byly štíhlé pár týdnů po porodu Vévodkyně Kate si od malého prince odskočila na nákupy Vévodkyně Kate rodila jedenáct hodin, léky proti bolesti nechtěla Královské dítě: Kate připomínala Dianu, pravnuka už viděla Alžběta II. Vévodkyně Kate porodila chlapce, budoucího britského krále William a Kate nechali pokřtít prince George, má sedm kmotrů Cvalík George a unavení William a Kate na prvním oficiálním portrétu
22.10.2013 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , William Prince (40 článků) , George Bell (2 články)

Rychtář nedá Ivetě pokoj ani po smrti. Ukazuje její urnu a udělal si její oltář!

 
Ani po pohřbu tragicky zesnulé Ivety Bartošové (†48) Josefu Rychtářovi pieta dlouho nevydržela. Tvrdošíjně odmítá vydat její ostatky rodině ve Frenštátě pod Radhoštěm, přestože sama Iveta si přála být pohřbena se svým tatínkem právě tam. Navíc její urnu nyní ukazuje médiím a "rejžuje" na smrti populární zpěvačky dále ve velkém!
18.05.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků) , Josef Rychtář (1276 článků)

Tajný protiatomový kryt pod Špilberkem: 500 vyvolených by ochránil 3 dny

 
Protiatomový brněnský kryt pod Špilberkem byl přísně tajný až do roku 1993. S kapacitou 500 lidí by komunisty vybrané jedince ochránil tři dny. Do dvou let ho chce obecně prospěšná společnost Americký fond zpřístupnit lidem. Pro návštěvníky připraví výstavu s připomínkou studené války a komunismu. Projektu však zatím chybí peníze.
15.06.2015 16:20 |

podobné články

Nejsmutnější den »majora Zemana« Vladimíra Brabce: Tajný pohřeb manželky!

 
Tušila, že se blíží konec a dokud ještě mohla, rozhodla o tom, kde chce být pohřbená. Manželka »majora Zemana« Vladimíra Brabce (82) podle svého posledního přání spočinula v hrobce své rodiny mimo Prahu. Uplynulý víkend proběhl tajný pohřeb. Herec měl přitom jiné plány...
15.06.2016 05:05 |

podobné články

TRAGÉDIE VE FRENŠTÁTU: Pravděpodobný viník nebude mít pohřeb!

 
Rodina pravděpodobného viníka tragédie ve Frenštátu pod Radhoštěm Antonína Blažka se rozhodla, že mu žádný pohřeb neuspořádá. Jeho tělo nechají příbuzní spálit a urnu buď uloží do jednoho z rodinných hrobů nebo popel rozptýlí.
04.03.2013 21:10 |

podobné články

Vdova po Plzákovi (†85): Urnu má už doma

 
Vdova po slavném psychiatrovi Miroslavu Plzákovi (†85), který zemřel 13. listopadu, si ve čtvrtek vyzvedla urnu s popelem svého muže. „Byla jsem ráda, že mě na té smutné cestě doprovodila Mirkova dcera Renata,“ řekla Ema (61) Blesku. „Je toho na mě hodně. Nedokázala jsem ani hned jít a koupit si smuteční černé oblečení,“ prozradila Plzáková.
26.11.2010 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Plzák (25 článků)

S Havlem se loučili nejbližší, paní Dagmar políbila urnu

 
Rodina exprezidenta Václava Havla uložila ve středu krátce po 11. hodině urnu s jeho ostatky do rodinné hrobky na Vinohradském hřbitově.
03.01.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4540 článků)

Polonahé aktivistky chtěly ukrást urnu s Putinovým hlasem

 
Ukrajinské aktivistky z hnutí FEMEN, které jsou známé protesty nahoře bez, vystrčily drápky i při ruských prezidentských volbách. Odhodily svršky a chtěly ukrást urnu, kam předtím Vladimír Putin vhodil svůj hlas. Přitom křičely hesla "Kradu za Putina" a "Putin zloděj." To samé měly i napsané na tělech.
05.03.2012 13:05 |

podobné články

Bárta poslancům ukázal urnu. Aby bylo jasné, kam míří školství v Česku

 
Poněkud bizarní postoj k úrovni českého školství zaujal ve sněmovně poslanec a exministr dopravy Vít Bárta (VV). Přinesl si totiž do sněmovny pohřební urnu a ukázal ji za debatním pultíkem, aby bylo jasné, kam míří české školství. "Vtipné" dialogy pak lítaly i mezi poslanci Michalem Babákem a Jeronýmem Tejcem.
18.09.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (636 článků) , Michal Babák (379 článků) , Vít Bárta (2828 článků)

Groteska ve Sněmovně: Bárta si donesl urnu. Víme proč!

 
Vítek Bárta vytáhl na řečnický pultík ve Sněmovně urnu. Prý je pro ministra školství. Víme, proč! Jeroným Tejc (ČSSD) zase navrhoval, aby se jednalo o ztrátě paměti poslance Michala Babáka (VV). Pořádně absurdní divadýlko si připravili dnes ve Sněmovně páni politici...
18.09.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (636 článků) , Michal Babák (379 článků)

Bárta přinesl do Sněmovny urnu. Prý kvůli českému školství

 
Poslanec Věcí veřejných Vít Bárta se po delší době dostal zase do středu pozornosti médií. Do Sněmovny dnes totiž přinesl pohřební urnu. O tu se u řečnického pultu vzápětí strhl souboj, neboť jeden z koaličních poslanců ji sundal z pultíku a druhý z VV ji tam zase rychle vrátil.
18.09.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2828 článků)

Chládek (ČSSD): Bárta měl dát urnu spíše Josefu Dobešovi

 
K zajímavé sněmovní "perličce", kdy faktický šéf politické strany Věci veřejné Vít Bárta dal ministrovi školství Petru Fialovi urnu.
19.09.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1050 článků) , Vít Bárta (2828 článků)

Bárta: Ministr Fiala dostal urnu. Školství míří do kytek

 
Na úterní 46. schůzi Poslanecké Sněmovny jsem učinil symbolické gesto, dal jsem ministru školství Fialovi urnu, aby viděl, kam směřuje naše konkurenceschopnost vycházející ze školského systému.
19.09.2012 12:40 |

podobné články