Článek

Přišel o milióny a odstěhoval se na pustý ostrov. Teď ho z něj vyženou

 
Bývalý úspěšný obchodník David Glasheen žije již 20 let na jednom z australských ostrovů. Poté, co po osobním bankrotu na burze přišel o milióny i o ženu, odešel začít nový život na ostrov Restoration.
03.08.2015 18:31 |

podobné články

Podobné články

Přišel o milióny a odstěhoval se na pustý ostrov. Teď ho z něj vyženou

 
Bývalý úspěšný obchodník David Glasheen žije již 20 let na jednom z australských ostrovů. Poté, co po osobním bankrotu na burze přišel o milióny i o ženu, odešel začít nový život na ostrov Restoration.
04.03.2013 09:15 |

podobné články

Martin Kraus: Se sudy rumu bych se odstěhoval na pustý ostrov

 
Známý herec ze seriálu Cesty domů, Martin Kraus (30), skáče radostí, že prohibice skončila a on si tak opět může dát sklenku své oblíbené whisky. Kdyby totiž prohibice neskončila, odstěhoval by se na pustý ostrov s několika sudy rumu.
28.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (148 článků) , Martin Kraus (148 článků)

Novodobý Robinson: Padesátiletý muž prodal celý svůj život na eBay a odjel na pustý ostrov. Co tam proboha dělá?

 
Jednoho krásného dne se zamyslíte nad svým životem a dojdete k závěru, že nastal nejvyšší čas dát sbohem civilizaci. Prodáte svůj dům, auto, motorku, a dokonce i zaměstnání na eBay a odjedete na pustý "karibský ostrov":http://www.extra.cz/jessica-alba-predvedla-svou-vystavni-postavicku-a-bradavky-v-karibiku….
26.02.2014 21:55 |

podobné články

Novodobý Robinson, který býval multimilionářem!

 
Řídil těžební firmu, na kontě měl přes 650 milionů korun. Pak ale společnost Australana Davida Glasheena (73) zkrachovala a on přišel o drtivou většinu peněz i o ženu, která od něj utekla. Svízelnou situaci vyřešil striktně: Odstěhoval se na pustý ostrov a tam žije přesně 20 let!
06.07.2017 12:15 |

podobné články

Novodobý Robinson, který býval multimilionářem!

 
Řídil těžební firmu, na kontě měl přes 650 milionů korun. Pak ale společnost Australana Davida Glasheena (73) zkrachovala a on přišel o drtivou většinu peněz i o ženu, která od něj utekla. Svízelnou situaci vyřešil striktně: Odstěhoval se na pustý ostrov a tam žije přesně 20 let!
11.07.2017 12:25 |

podobné články

Máte chuť vypnout? Je čas vyrazit do oblíbené destinace hvězd! Seznamte se s Necker Islandem

 
Chtěli byste někdy nejradši odjet na pustý ostrov a užít si pár chvil bez civilizace? Urovnat si myšlenky, zrelaxovat se a načerpat nové síly? Tento sen už není rozhodně nereálný! Stačí vám 330 000 eur a luxusní ostrov Necker Island je na týden váš.
19.02.2016 22:05 |

podobné články

Shakira si koupila ostrov!

 
Zpěvačka Shakira (34) pořádně zainvestovala! Spolu s Rogerem Watersem (68) z kapely Pink Floyd koupili ostrov Bonds Cay severně od Bahamského souostroví. Dvojice má v plánu ostrov předělat na dovolenkový ráj pro multimilionáře. Ostrov jim k tomu nabízí pět větších pláží, tři zátoky a několik úchvatných vodopádů.  
11.10.2011 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků) , Pink (320 článků) , Roger Waters (45 článků)

Milionář David vyměnil peníze za pustý ostrov. Žije tu už 20 let a hledá ženu

 
Nejslavnějším trosečníkem už možná nebude Robinson Crusoe, ale Australan David Glasheen (73). Na jinak opuštěném ostrově žije dvě desítky let. Věrným druhem mu nebyl Pátek, ale fenka Polly. Nynější vousáč býval přitom uhlazenýmm milionářem, který mohl hýřit penězi. Pak ale přišel krach na burze, rozvod a odchod z civilizace.
20.06.2017 22:25 |

podobné články

Čtvrtina Čechů si neumí představit život bez internetu: Co by si vzali na pustý ostrov?

 
Průzkum mezi českými uživateli internetu ukázal, že čtvrtina z nich si už vůbec nedokáže představit svůj život bez této sítě. Kdyby tak žili na pustém ostrově, vzali by si na něj muži prakticky nůž. Ženy naopak svého přítele s vidinou, že se o ně postará. Ukázal to výzkum Googlu.
24.05.2014 08:35 |

podobné články

Pitomosti a zprávy z blázince. My burani z Čech a Cimrman, rozjel se Zdeněk Zbořil na téma Trump-Putin a Hamburk. A ponižování lidí bohatými...

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Snad ať se raději nescházejí vůbec a posílají si „velké myšlenky“ po SMS! „Pokud se tito sumitáři nemohou zbavit svých nutkání, ať odjedou na nějaký pustý ostrov, postaví si tam svoje zemljanky nebo týpí a neukazují se nejen mezi slušnými lidmi, ale ani na TV obrazovkách...,“ tepe politolog Zdeněk Zbořil elity summitu G20. Vyjádřil se také k násilným protestům v Hamburku. Pravé důvody sociální nespokojenosti se podle něj zatajují: „Není to ani konflikt mezi chudými a bohatými, ale mezi uraženými, poníženými a těmi, kteří jim svou pýchu a nadřazenost dávají až okázale najevo.“ Reagoval na komentáře světových médií o podávání rukou a řeči těla Donalda Trumpa a Vladimira Putina: „Usuzovat na velikost a sílu velmoci podle slov ‚je mi ctí‘ a ‚teší mne‘ by si nedovolil snad ani Cimrmanův britský plukovník Colonel na své štaci v Indii.“ A že Amerika získala za Obamy autoritu? Co se zeptat „buranů“ na východ od Rýna?
10.07.2017 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , Donald Trump (3645 článků)

Rychtář se odstěhoval z Říčan, zanechal po sobě spoušť! Otrávil studnu!

 
Darina Nová (59) se konečně zbavila svého exmanžela, vdovce po Ivetě Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (59). Ten se konečně odstěhoval z vily v Říčanech, kterou s Novou obýval, a o jejíž část před časem po prohraném soudu a exekuci přišel. A hrozivě se pomstil!
27.03.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků) , Josef Rychtář (1326 článků)

Pavel Petráček: Na smetiště dějin!

 
Jsou v životě člověka okamžiky, kdy ztrácí na chvíli víru v dobro a chce odjet někam na pustý ostrov, kde následně zahodí zpáteční lístek. Jako pozitivní optimista, který má navíc ambice ovlivňovat veřejné dění, je naštěstí prakticky nezažívám. Až na výjimky…
10.08.2012 13:35 |

podobné články

Rouček (ČSSD): Česko není pustý ostrov. Volme podle toho!

 
Celý svět si vydechl, když média přinesla zprávu o kompromisu mezi demokraty a republikány v USA.
18.10.2013 15:00 |

podobné články

Blondýny jsou prostě lepší. Vždycky byly. A tohle je 10 důvodů, proč se brunety nakonec taky odbarví!

 
Říká se, že "blondýnky":http://www.extra.cz/tema/blondyny si muži berou do postele a brunetky do života. Tohle je 10 důvodů, proč by si muži vzali blondýny nejraději do postele, na pustý ostrov i do domova důchodců a zůstali s nimi až do skonání světa. Brunetky nechť brečí v koutě nebo upalují do drogerky pro peroxid!
02.05.2014 09:25 |

podobné články

Sníte rádi? 3 tipy, co udělat s jackpotem 1,1 miliardy Kč!

 
Praštit s prací, odjet na pustý ostrov (a předtím si ho koupit), pořídit ženě drahý šperk. Každý máme sny, eXtra přináší inspiraci, jak naložit s hlavní výhrou hry EuroJackpot, pokud by se na vás dnes při losování usmálo štěstí.
21.11.2014 19:21 |

podobné články

Krutá pravda o pohádkách od Disney: Celé vaše dětství je lež!

 
Pokud jste jako děti prožívali u obrazovek příběhy Sněhurky a sedmi trpaslíků, Šípkové Růženky, Krásky a zvířete nebo jiných animací od Disney, možná po přečtení tohoto článku zahořknete a odjedete žít na pustý ostrov, kde obrovské korporace nelžou do očí naivním dětem (i dospělým). Ale jednou to přijít muselo: Ježíšek neexistuje a Disney kopíruje vlastní animace, aby ušetřilo na honorářích pro výtvarníky.
19.05.2015 21:31 |

podobné články

Ostrov Kos: Z ostrova uprchlíků je ideální místo na dovolenou

 
„Uprchlíci nám vyhání turisty.“ Ještě na začátku roku takhle plakali hoteliéři na jednom z nejpopulárnějších řeckých ostrovů. Dohoda s Tureckem ale uprchlíky, kterých na malý ostrov Kos dorazilo i 6000 denně, vrátila zpět do Turecka. A díky slevám cestovek se z něj stává hit letní sezony. Redaktor Blesku se na Kos vydal, aby zjistil, jak je ostrov připravený na letní dovolené.
02.07.2016 15:25 |

podobné články

Syn Schwarzeneggera (17) se odstěhoval od rodiny!

 
Patrick Schwarzenegger (17), syn herce Arnolda Schwarzeneggera, má nejspíš v hlavě pěkný zmatek. Nejdřív se rozhodl stát za každou cenu na straně matky, ale otce milovat nepřestal. Jen neví, jak se teď k němu chovat. Aby si všechno v hlavě srovnal, odstěhoval se od rodiny do menšího bytu poblíž školy.
03.06.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (553 článků) , Patrick Schwarzenegger (45 článků)

Rodinu kvůli soukromí odstěhoval na Floridu a teď s nimi pózoval? Dejdar ukázal manželku a obě děti

 
Jedním z důvodů k tomu, aby rodinu před třemi lety odstěhoval do Ameriky, bylo kromě vzdělání v angličtině i to, že chtěl manželku a děti ušetřit zájmu médií. A tak se při jejich letní návštěvě Martin Dejdar  (50) vyhýbal společenským akcím jako čert kříži. Ukázal se jen se synem Matějem. Jednu výjimku ale udělal.
01.10.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků)