Článek

Příroda je krutá: Tohle je 5 nejpodivnějších nemocí na světě!

 
U kolébky některých z nás stály asi hodně zhulené sudičky. Jinak si to nedokážeme vysvětlit!
31.10.2015 09:50 |

podobné články

Podobné články

Pořád nevíte, kam na poslední chvíli na dovolenou? Tady je 10 nejpodivnějších pláží na světě!

 
Omrzelo vás Bibione? Fajn, je na čase najít nějakou famózní pláž, kterou se budete moci chlubit na Facebooku. Tady je deset nejpodivnějších pláží na světě. Sbalte ručník a plavky a hurá na letiště!
20.08.2013 16:55 |

podobné články

5 nejpodivnějších nemocí světa, které děsí i samotné lékaře

 
Příroda je kreativní, ale často také velice krutá. Pokud máte čas od času pocit, že k vám nebyla nejštědřejší, vězte, že mnohým lidem předurčila opravdu hodně smutný osud.
06.05.2015 08:20 |

podobné články

Paráda: Tohle je 9 nejpodivnějších vědeckých objevů!

 
Věda v posledních letech značně pokročila a přinesla celou řadu zajímavých poznatků. Některé "objevy":http://www.extra.cz/vynalez-stoleti-sledujte-zazracny-sprej-ktery-odpuzuje-nejen-vodu-budete-prekvapeni-co-tenhle-objev-dokaze jsou však natolik bizarní, že drtivé většině normálních lidí musí připadat spíš jako science fiction. V tomto článku vám přinášíme devět těch nejpodivnějších.
27.10.2013 17:10 |

podobné články

Příroda se na nich vyřádila! Tohle jsou nejpodivnější zvířecí mutanti. GALERIE

 
Stejně jako genetické mutace postihují lidský druh, nevyhnou se jím ani zvířata. Podívejte se na galerii těch nejpodivnějších zvířecích mutantů.
07.06.2014 14:55 |

podobné články

Krutá příroda: Neuvěřitelné genetické nehody

 
Příroda některé lidi obdařila šerednými vadami.
10.03.2010 17:00 |

podobné články

Krutá příroda: Racek sežral v nestřežené chvíli dvě malá kachňátka

 
Příroda je pro mnoho lidí nekonečným zdrojem inspirace. Bohužel pro slabší povahy zde platí zákon silnějšího. V irském Dublinu fotograf zachytil krutou scénu, když v Herbert Parku racek sežral dvě malá kachňátka jen malý kousek od jejich rodičů.
24.04.2012 15:40 |

podobné články

KOLIK STOJÍ PŘÍRODA? Britové to zkusili spočítat!

 
Británie se snažila vyčíslit, jakou cenu má pro její obyvatele příroda. Vůbec první vládní studie tohoto druhu nazvaná Posouzení národního ekosystému (NEA) se snažila v penězích vyčíslit služby, které příroda Britům poskytuje.
04.06.2011 08:45 |

podobné články

Co dokáže vykouzlit příroda na obloze? Neuvěřitelná oblaka

 
Člověk se odlišuje od zvířat tím, že dostal do vínku rozum. Ponecháme stranou, zda tato obecná poučka opravdu platí či ne a položíme si otázku obdobnou. Čím se liší příroda od lidského společenství? Odpověď se při následujících snímcích nabízí sama. Žádní lidé by nedokázali vytvořit takovou nádheru, jako dokáže příroda na obloze. 
19.10.2013 16:00 |

podobné články

Příroda chrání před povodněmi i suchem, obohacuje i inspiruje. Vyfoťte to a své úlovky posílejte do fotosoutěže

 
Zachyťte na fotografii, čím vás příroda obohacuje, a přihlaste se do soutěže NATURE@work, kterou každoročně pořádá Evropská agentura pro životní prostředí (EEA). Tématem letošního ročníku soutěže je vliv přírody a přihlásit se může každý občan EU starší 18 let. Vítězové jednotlivých kategorií NATUREprovides, NATUREprotects a NATUREinspires) mohou získat finanční odměnu ve výši 1000 eur. Cílem soutěže je upozornit na roli, jakou v našem životě hraje příroda. Ta nám poskytuje např. čistý vzduch a pitnou vodu, oblečení, potraviny a materiály pro stavbu obydlí. Mezi další velmi významné přínosy patří například role přírody při zmírňování dopadů změny klimatu.
26.03.2017 19:45 |

podobné články

7 nejděsivějších míst světa: Jedno z nich je v Česku!

 
Tohle vás možná překvapí. Mezinárodní turistický web CNN sestavil žebříček nejpodivnějších a nejděsivějších míst na světě, podívejte se, která tam zařadil a prohlédněte si fotky.
23.01.2014 06:25 |

podobné články

Naprosto šílené! Tohle se vám může stát, když budete na pláži na ruské Sibiři!

 
Ano, představte si to, na Sibiři "mají také pláže":http://www.extra.cz/porad-nevite-kam-na-posledni-chvili-na-dovolenou-tady-je-10-nejpodivnejsich-plazi-na-svete a v létě se tam dá dokonce i koupat.
16.07.2014 08:50 |

podobné články

Krutá rána pro Džambulku: Žena, která Bartošové odloudila Sepéšiho, křičí do světa: Nikdy nebyla jeho láskou!

 
Tak tohle je teď, kdy Iveta Bartošová  (47) potřebuje klid za zotavení, aby se dala dohromady ze všeho, co ji poslední dobou potkalo, krutá rána. Marie Kovalecká, do níž se Sepéši před téměř třiceti lety zamiloval, a jejich společný syn Petr Belhocine znovu vzkazují: Sepéši s Bartošovou nikdy nechodil, žila v bludu!
17.08.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

5 nejpodivnějších nemocí světa

 
Modrá barva pleti, mrtvolná tvář a odpoutanost od emocí. Kreativita přírody je nekonečná a láme hlavu nejen lékařům. Ti si mnohdy s roztodivnými nemocemi nevědí rady. ...
15.08.2012 00:05 |

podobné články

Chodící mrtvoly: Podivná nemoc, kvůli které si lidé myslí, že jsou mrtví

 
Představte si, že se jednoho dne probudíte a uvědomíte si, že jste mrtví. Nesmysl? Ne, jedna z nejpodivnějších nemocí, která je tak vzácná, že se o ní téměř neví. Pacienti si při něm myslí, že jsou po smrti, nemají vnitřnosti, zahnívají nebo že rovnou neexistují.
02.12.2016 20:25 |

podobné články

Známý fotograf zachytil drtivý útok krokodýla na zebru! "Na tohle si nikdy nezvyknu," říká

 
Příroda je drsná a krutá. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila zebra, která se se svým stádem snažila přebrodit řeku Nil. Jenže v ní čekali krokodýli! Jeden z nich se po ní vrhl, zakousl se do ní a rozcupoval ji doslova na kousky.
22.09.2015 15:10 |

podobné články

Skutečný Jurský park: Dva velcí plazi rozsápali nebohou kozičku

 
Na první pohled to vypadá jako scéna z filmového Jurského parku, ale nejde o nic takového. Tohle je krutá příroda ve své naturalistické drsnosti. Dva varani komodští na indonéském ostrově Komodo napadli kozu. Nebohé zvíře nemělo šanci.
30.03.2016 05:45 |

podobné články

Jsou tohle ta nejkrásnější ňadra na světě? Jejich slavná majitelka je přesvědčena, že ano

 
Tohle je už za hranou zdravého sebevědomí. Anglická herečka Helen Flanagan přiznala, že nemá problém pochválit samu sebe, ale její domýšlivá prohlášení na vlastní osobu nejspíš neznají hranic. Flanagan je totiž přesvědčena, že ji příroda obdařila těmi nejkrásnějšími ňadry na celém širém světě.
04.08.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Helen Flanagan (17 článků)

Kilo peří vs. kilo oceli: Co je silnější?!

 
Na vše, co člověk objeví, přišla příroda většinou před miliony let. A tak není nikdy od věci inspirovat se ve světě rostlin a zvířat při vývoji nových technologií. Vědí to také experti pracující s uhlíkovými nanovlákny. Ty jsou jen staronovým objevem, který s úspěchem příroda objevila před miliony let. Ptačí peří je vyrobeno z jakýchsi nanovláken keratinu a jeho unikátní struktura mu dává větší sílu než oceli.
23.10.2014 11:00 |

podobné články

5 nejpodivnějších zaměstnání na světě

 
Jsou to zaměstnání slušně placená, legální - ale dosti zvláštní.
01.08.2009 10:35 |

podobné články