Článek

Princeznička bude kašlat na protokol, ale rodině přinese štěstí, říká mistr feng-šuej

 
Malá britská princezna, která se narodila v sobotu princi Williamovi a jeho manželce Kate, bude mít silnou a tvořivou vůli, svobodného ducha a vdechne královské rodině novou energii. Předpovídají to alespoň hongkongští mistři dávného čínského umění feng-šuej.
04.05.2015 12:35 |

podobné články

Podobné články

Feng-šuej: Vše, co jste nevěděli a báli se optat!

 
Co všechno víte o feng-šuej? Jde o 1000 let starý životní styl, který je známý po celém světě a který k nám dorazil až z daleké Číny. Pokud máte tedy pocit, že váš život potřebuje uklidit a nastavit na nová pravidla, bude feng-šuej tou správnou volbou právě pro vás.
18.08.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (36 článků)

Symbolika barev a jejich použití: Vylaďte si barvy v interiéru podle učení feng-šuej!

 
Tradiční čínské umění "feng-šuej":http://www.extra.cz/tema/feng-suej věnuje působení barev na lidský organismus zvláštní pozornost. "Barvy":http://www.extra.cz/tema/barvy vyzařují energie, které při správném užití v interiéru *(ať už jde o barvu stěn, nábytku, nebo doplňků)* umožňují harmonické plynutí životodárné síly "čchi":http://www.extra.cz/tema/cchi.
19.10.2014 22:15 |

podobné články

Jak do domu dostat štěstí? Poradí feng-šuej

 
Pravidla feng-šuej jsou často velmi logická a pochopitelná. Samotná nauka má široký záběr. Zabývá se bydlením, prostory a životem komplexně,...
04.06.2012 00:05 |

podobné články

10 kroků k lásce podle feng-šuej: Trápí vás samota a toužíte po opravdovém vztahu? Máte ho mít!

 
Cílem tradičního "čínského učení":http://www.extra.cz/cinsky-horoskop-2014-co-muzeme-ocekavat-od-roku-dreveneho-kone-bude-to-jizda feng-šuej je dosažení harmonického plynutí energie čchi. Všechno, co nás obklopuje, má vliv na naše zdraví, práci, úspěch, majetek, ale i vztahy a lásku.
09.03.2014 22:55 |

podobné články

Feng-šuej jako cesta k harmonii: 15 kroků k tomu, aby vám u vás doma bylo dobře

 
Předpokládáme, že jste už o feng-šuej slyšeli. Jedná se o tradiční čínské učení, které se snaží nastolit harmonii a umožnit ničím nerušený tok energie čchi. Pracuje s polaritou jingu a jangu a pěti elementy, kterými jsou voda, dřevo, země, oheň a kov. Pracuje i s barvami, tvary, materiály, vůněmi a zvuky. Zkuste pustit čínskou filozofii i k vám domů, třeba se vám najednou bude prostě lépe žít.
06.10.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (36 článků)

Zhubněte podle feng-šuej, Gottové hrozí jojo efekt!

 
2. díl: Pokud jste „ohniví“ jako Ivana Gottová, dejte si jakékoliv červené potraviny, ovšem zapomeňte na červené víno. Nebo Marta Jandová jako element dřevo nesmí ostrá a studená jídla, naopak může kyselé. Vylaďte také svou vnitřní energii podle feng-šuej a kila půjdou dolů.
23.03.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (885 článků)

Hubněte podle feng-šuej, Kobzanové golf prospívá

 
3. díl: Pokud jste podle feng-šuej voda jako Diana Kobzanová, musíte se vzdát sladkostí, slaného a studených pochutin. Kila pak půjdou dolů snadněji. A pokud jste jako Ilona Csáková kov a stále marně svádíte boj s kily, zkuste vypustit mléčné výrobky.
24.03.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (479 článků)

Nedaří se vám v lásce? Zkuste feng-šuej

 
Když si správně uklidíte a vyladíte ložnici, potkáte toho pravého nebo zachráníte vztah, který za moc nestojí. Že je to nesmysl? Podle učení feng-šuej je to opravdu možné.
10.07.2011 07:10 |

podobné články

Devět zahradních zón podle Feng-Šuej

 
Správě rozdělená zahrada se přirozeně dělí na oblasti s různými významy. Zásady feng šuej dokáží taková místa správně vybrat a doporučit, co se do nich nejlépe hodí.
16.09.2011 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (36 článků)

Feng-šuej v ložnici: Aby to klapalo i po svatbě

 
Ve feng-šuej se svatba považuje za jednu z nejvýznamnějších životních událostí. Číňané proto dodržují mnoho svatebních obřadů a rituálů,...
21.05.2012 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (36 článků)

Harmonický domov: očista prostoru podle feng-šuej (II. část)

 
V minulém článku o učení feng-šuej jsme vám poskytli několik tipů, jak očistit energii v prostoru. Dnes pro vás máme pokračování v podobě...
08.11.2012 00:05 |

podobné články

Přichází bouřlivý rok koně. Co to pro nás znamená?

 
Konflikty, přírodní katastrofy, krize v Asii a nové problémy kanadského popového zpěváka Justina Biebera. To všechno předpovídají hongkongští mistři feng-šuej pro rok koně, který podle čínského kalendáře přijde 31. ledna. Feng-šuej je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Štěstěnu předpovídá s pomocí dat a klasických čínských textů a snaží se jí napomáhat "správným" rozmístěním objektů či načasováním. 
30.01.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1379 článků) , Feng Feng (36 článků)

Zlepšete milostný život podle feng-šuej

 
Feng-šuej stále zůstává fenoménem především při zařizování interiérů našich bytů či domů. A s tím souvisí celá řada věcí –...
09.05.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (36 článků)

Zlepšete milostný život podle feng-šuej

 
Feng-šuej stále zůstává fenoménem především při zařizování interiérů našich bytů či domů. A s tím souvisí celá řada věcí –...
21.05.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (36 článků)

Tipy na štěstí – aktivity, které vyvolají záplavu endorfinů

 
Endorfiny neboli hormony štěstí nám pomáhají zlepšit náladu a jednoduše se cítit dobře. Jedná se o látky, které jsou podobné narkotikum a výhodou je, že si je naše tělo vyrábí samo – tudíž jsou zcela neškodné. Jakmile se vyplaví do těla, je nám dobře, jsme veselí a cítíme se fajn. Chcete prozradit tipy na štěstí? Možná si říkáte, že žádné tipy na štěstí neexistují. My však víme, že ano. Sepsali jsme pro vás seznam aktivit, při kterých se vaše tělo zaplaví hormony štěstí a vy se budete plavit na obláčku pohody. Chcete vědět více? Pak čtěte dál! Tipy na štěstí, aneb jak tělo zaplavit endorfiny? Endorfiny jsou pro naše tělo hodně prospěšné. Pomáhají nám lépe zvládat určité situace. Věděli jste například, že se hormony štěstí vyplavují i při stresu nebo strachu, díky čemuž jsme schopni reagovat na riziko a v případě potřeby bojovat o život nebo utéct, i když nám dochází síly? Při kterých aktivitách se vyplavují endorfiny? Cvičení Proč lidé cvičí? Někteří chtějí zhubnout, jiní chtějí mít lepší pocit sám ze sebe. Ať už cvičíte pro kterýkoli důvod, díky endorfinům, které se vám při této aktivitě vyplavují do těla, máte více síly, energie i chuti se nevzdávat. Navíc pocity štěstí po hodinách mučení sebe sama v posilovně jsou bezesporu tou nejlepší odměnou. Sex Asi by byla někde chyba, pokud bychom mezi aktivity, při kterých se vyplavují endorfiny v obrovském množství, nezařadili tolik oblíbený sex. Pokud si dopřejte dlouhý a opravu kvalitní sex, hormony nabité štěstím na sebe nenechají dlouho čekat. Endorfiny uvolňuje i pouhé líbání, při kterém dochází k produkci neuropeptifů a ty podpoří výrobu hormonů štěstí. Smích Říká se, že smích léčí. A vy po přečtení dnešního článku budete vědět, že i zlepšuje náladu. Ano, i při smíchu se do těla vyplavuje velké množství endorfinů, které často mohou... Čtěte více Příspěvek Tipy na štěstí – aktivity, které vyvolají záplavu endorfinů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.03.2017 15:05 |

podobné články

Uspořádejte si zahradu ve stylu feng šuej, II. díl

 
Zahrada rozdělená na devět zón přinese klid a řád.
21.07.2009 06:25 |

podobné články

Sestřička (4) a bráška vypili v restauraci džus a začali kašlat krev. Byl v něm jed!

 
Měla to být veselá rodinná oslava. Richie Zaragoza slavil se svými sourozenci a maminkou své 10. narozeniny v restauraci Star Buffet and Grill v Pensylvánii. Jenže když se on a jeho mladší nevlastní sestřička Ginaya Mendoza (4) napili jablečného džusu, začali kašlat krev!
06.03.2017 10:05 |

podobné články

Dva váleční veteráni spolu na JIP: Setkání po 72 letech!

 
K nesmírně dojemnému, i když čistě náhodnému setkání dvou vojenských veteránů po dlouhých letech došlo v jedné jihočínské nemocnici. Čuang Šuej-fa (88) a Lin Šuej-šou (90) spolu sloužili v zákopech 2. světové války, ale pak na sebe ztratili kontakt. Na dlouhých 72 let! Teď se vedle probudili na jednotce intenzivní péče.
21.05.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lin Lin (53 článků)

Chcete žít v harmonii? Zbavte se těchto 5 věcí!

 
Uznáváte zásady feng-šuej a snažíte se vykouzlit harmonický a pohodový domov? V tom případě vás bude rozhodně zajímat, kterých věcí je potřeba se zbavit. Když ve vaší domácnosti nebude těchto 5 předmětů, bude se vám dýchat mnohem líp.
28.10.2016 15:35 |

podobné články