Článek

Prince Jackson: Neumím ani trochu tančit, natož zpívat

 
Nejstarší syn Michaela Jacksona tvrdí, že je na parketu absolutní dřevo a z hlasivek nevyloudí ani základní zpěvnou melodii. Kdo by to byl řekl do potomka jednoho z nejslavnějších zpěváků a výjimečných tanečníků konce dvacátého století. Ačkoli se o biologické identitě dětí popového krále pochybuje od jejich narození, devatenáctiletý Prince Jackson věří, že měl prostě genetickou smůlu a otcova DNA ho minula.
01.12.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků)
Podobné články

Jackson si prý kupoval mlčení zneužívaných chlapců, zaplatil miliony

 
Nejméně dvě desítky chlapců během 15 let prý zneužíval zesnulý zpěvák Michael Jackson. Aby se o tom nikdo nedozvěděl, vyplatil jim v přepočtu 700 milionů korun. Podle britského bulváru to vyplývá ze složek, které o královi popu vedl FBI. Další články k tématu: Culkin: Michael Jackson je můj nejlepší přítel Michael Jackson: Učím se od dětí Michael Jackson znovu u soudu Michael Jackson odhalí své soukromí
27.02.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Sacha Baron Cohen (81 článků) , Ryan Seacrest (5 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků)

Michael Jackson: Záhada dalšího „dítěte“

 
„Vypadá jako Jackson, zpívá jako Jackson, tančí jako Jackson. Věděl jsem, že měl Michael ještě jednoho syna a věřím, že je to Omer,“ rozplýval se Michaelův otec a zakladatel tehdy populárních Jacksons Five Joseph Jackson (80).
14.08.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Joseph Jackson (10 článků)

Cestující budou v brněnské šalině pít, tančit a zpívat

 
Cimbálová muzika Pajtáš pořádá v úterý 1. listopadu večer jízdu centrem města Brna. Zahraje zde cimbálovka, cestující se budou bavit, tančit, zpívat a užívat života.
25.10.2011 21:10 |

podobné články

Cvalík George a unavení William a Kate na prvním oficiálním portrétu

 
Na oficiálních fotografiích ze křtin prince George působí vévodkyně z Cambridge s manželem trochu unaveně a uměle. Malý budoucí britský král je ale rozkošný. Další články k tématu: William a Kate nechali pokřtít prince George, má sedm kmotrů William a Kate vybrali pro křtiny prince George fotografa hvězd Prince George pokřtíme 23. října, oznámili William a Kate Princ William a Kate poprvé ukázali syna. Na jméně pracujeme, oznámili První snímek rodiny prince Williama i se psy pořídil Michael Middleton
25.10.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (248 článků) , Kate Middleton (915 článků) , Michael Prince (28 článků) , William Prince (43 článků)

Michael Jackson poslední koncerty zpíval na playback

 
Matka Michaela Jacksona  (✝50) se rozhodla soudit s hudebními producenty společnosti AEG, kteří organizovali koncerty jejího syna v londýnské O2 areně. Popový král během zkoušek před samotným zahájením koncertní šňůry zemřel na předávkování lékem propofolem. Katherine Jackson je přesvědčená, že AEG o vážných zdravotních problémech věděla a snažila se s jejím synem manipulovat ke svému finančnímu prospěchu. Jackson na tom prý byl tak špatně, že už musel při vystoupení zpívat na playback.
09.05.2013 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Katherine Jackson (23 článků)

Michael Jackson se chtěl nechat naklonovat!

 
Michael Jackson se bál smrti a podle všeho se chtěl nechat naklonovat. Toto bizardní přání mělo navýšit jeho odkaz, který nám chtěl zanechat. Podle bývalého Jacksonova řidiče Ala bočana, Král popu navštívil v Las Vegas konference o lidském klonování. Učení sekty Raeliánů na něj udělalo takový dojem, že se jich ptal, zda by ho nenaklonovali. „Jackson byl nadšený,“ prozradil Bowman britským novinám Daily Mirror. „Z té konference se vrátil jako malé dítě. Byl jak v opojení a usmíval se. Slyšel jsem, jak se baví s Urim Gellarem vzadu v limuzíně.“ „Mluvil o nápadu nechat se naklonovat. Uchopil Uriho do obou dlaní a řekl mu, že to opravdu chce udělat a je mu jedno, kolik to stojí.“ „Taky si ještě moc dobře pamatuji na to, jak Jackson mluvil o naklonované britské ovci Dolly v roce 1996. Úplně ho to fascinovalo,“ dodává Bowman. „Potom, když slyšel o Raeliánech, začal věřit tomu, že tato zvláštní náboženská skupina opravdu může člověka naklonovat. Byla to výstřední záležitost, ale Michaela to zajímalo. Chtěl mít svou mini verzi. Klon jako své dědictví, aby mohl žít navěky.“
08.07.2009 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků)

Jacksonova rodina miliardy nedostane, prohrála soud

 
Kalifornský soud ve středu zamítl nárok rodiny bývalého krále popu Michaela Jacksona na mnohamiliardové odškodné od promotérské firmy AEG Live. Ta podle pozůstalých zavinila zpěvákovu smrt tím, že najala lékaře, jenž podal Jacksonovi smrtelnou dávku léků. Další články k tématu: Dědicové Michaela Jacksona dluží USA 702 milionů dolarů Doktora odsouzeného za zabití Jacksona propustí z vězení předčasně Jackson si prý kupoval mlčení zneužívaných chlapců, zaplatil miliony Prince Jackson vypovídal u soudu: Otec měl z pořadatelů turné hrůzu Paris Jacksonová je stále na psychiatrii, čeká ji dlouhodobá léčba Paris Jacksonová se pokusila o sebevraždu, je v nemocnici Jackson nemá klid ani po smrti, choreograf ho zažaloval pro zneužití Jacksonova rodina se znovu soudí, žádá miliardové odškodné
03.10.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Paris Jackson (133 článků)

Hvězdu Plesu upírů skolila nepříjemná nemoc! Nezvládla odehrát představení

 
Představení muzikálu Ples upírů bylo v ohrožení! Představitelka hlavní ženské role Michaela Gemrotová (31) na tom byla totiž hodně špatně. Prý nemohla ani chodit, natož tančit a zpívat.
04.03.2018 16:05 |

podobné články

Manželka prince Williama zklamala školáky, nepřišla jako princezna

 
Vévodkyně z Cambridge Catherine je známá tím, že se snaží chovat úplně normálně a vypadat jako obyčejná britská žena. Manželka prince Williama ale zklamala malé školáky, které přišla navštívit. Čekali skutečnou princeznu, ale přišla jen obyčejná holka v džínách a svetru. Další články k tématu: Vévodkyně Kate je nejlépe oblékanou ženou Británie Manželka prince Williama kopíruje hollywoodské hvězdy ANKETA: Líbí se vám manželka prince Williama v klobouku, nebo bez? Manželka prince Williama nosí oblíbené náušnice po princezně Dianě OBRAZEM: Vévodkyně Catherine „recyklovala“ své outfity i na svatbě Vévodkyně z Cambridge na turné vsadila na ženskost a obstála Svatební šaty vévodkyně z Cambridge vydělaly miliony na charitu
21.11.2011 13:05 |

podobné články

William a Kate vybrali pro křtiny prince George fotografa hvězd

 
Vévoda a vévodkyně z Cambridge ve středu 23. října nechají pokřtít svého prvorozeného syna prince George. O oficiální snímky se postará známý fotograf hollywoodských hvězd a rockových hudebníků Jason Bell. Další články k tématu: Princ George řve jako lev, „postěžoval“ si tatínek William Prince George pokřtíme 23. října, oznámili William a Kate OBRAZEM: Kate a další krásky, které byly štíhlé pár týdnů po porodu Vévodkyně Kate si od malého prince odskočila na nákupy Vévodkyně Kate rodila jedenáct hodin, léky proti bolesti nechtěla Královské dítě: Kate připomínala Dianu, pravnuka už viděla Alžběta II. Vévodkyně Kate porodila chlapce, budoucího britského krále William a Kate nechali pokřtít prince George, má sedm kmotrů Cvalík George a unavení William a Kate na prvním oficiálním portrétu
22.10.2013 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , William Prince (43 článků) , George Bell (2 články)

Paris Jackson v jejím vztahu s Carou Delevingne podporují sourozenci

 
Michael Jackson by byl prý hrdý na svou lesbickou dceru Paris Hilton, kdyby se dožil jejího vztahu s modelkou a herečkou Carou Delevingne. Myslí si to nejstarší syn popového krále a Parisin starší bratr Prince Michael. Sám Jackson se za svého života k menšinové sexuální orientaci nepřihlásil, ačkoli se to o něm vědělo od osmdesátých let.
27.03.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Paris Hilton (597 článků) , Michael Prince (28 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Paris Jackson (127 článků) , Paris Jackson (133 článků) , Cara Delevingne (211 článků)

Naučte se tančit jako Michael Jackson

 
Naučit se "měsíční chůzi" bude zřejmě o něco snazší poté, co bude koncem roku vydána první videohra o Michaelu Jacksonovi od jeho smrti v roce 2009. Každý bude mít šanci naučit se podle videa tančit jako král popu, uvedl francouzský herní gigant Ubisoft, který hru připravuje.
20.09.2010 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků)

Syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl má deprese: Neumí zpívat!

 
Syn slavné zpěvačky Lucie Bílé (46) Filip Kratochvíl (16) by chtěl být slavný zrovna tak jako jeho maminka, ale v čem vyniknout? „Jako zpěvák určitě ne, zpívat totiž neumím,“ povzdechl si klučina. „Modeling mě extra nebaví, tím si jen přivydělávám,“ přiznal Filip.
02.10.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2253 článků) , Filip Kratochvíl (84 článků)

Matka ubité Kristýnky: Snad mě z pohřbu nevykopou

 
Neumím odpovědět, neumím pochopit... Jen tato jediná krátká věta vyplňuje místo pro citát na smutečním parte maličké Kristýnky (†2 měsíce) z Náchodska. Víc slov ale není v případě její smrti ani potřeba. Pro zdravý rozum je těžké přijít na to, jak tohle miminko mohl dusit polštářem a pěstmi ubít jeho vlastní otec (30). Jen proto, že mu vadil dceřin pláč. Nebohou Kristýnku její blízcí pohřbí zítra.
31.03.2010 05:10 |

podobné články

Michael Jackson: Fotografie z tajného rodinného alba!

 
5:00 LOS ANGELES (šum) – Fotit své děti Michael Jackson (†50), zesnulá ikona popu, přísně zakazoval. Úzkostlivě chránil soukromí Prince Michaela I. (nyní 12), Paris (11) a Prince Michaela II. (7). Celý svět ale nyní obletěly unikátní snímky z jejich rodinného života!
30.07.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků)

Michael Jackson – Poslední show

 
Pohřeb krále popu, jen za doprovodu rodiny, se uskuteční, podle nejnovějších informací 3.září 2009. Koroner s definitivní platností potvrdil, že Michael Jacskon byl zavražděn. Do rakve budou vloženy dopisy na rozloučenou od jeho dětí – Prince Michaela I, Paris a Prince Michaela II.Zpěvákův bratr Marlon potvrdil, že Michael Jackson bude pohřben ve Forest Los Angeles ´Lawn [...]
01.09.2009 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků)

Syn Michaela Jacksona podpořil charitu v Berlíně, oblékl se jako otec

 
Čtrnáctiletý Prince Jackson má za sebou první samostatné vystoupení. Přiletěl do Berlína, aby tu dal do dražby Jacksonův vlastnoruční zápis skladby Bad. Prince Jackson se ukázal v černém obleku, červené košili a s červenou páskou na paži. Připomněl tak styl svého otce.
25.09.2011 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků)

OBRAZEM: Miroslav Kiss Etzler, z Vojtka Jackson a ze Slováčkové Prince

 
V dalším díle show Tvoje tvář má známý hlas se Jan Cina představil coby Naďa Urbánková, z Anny Slováčkové byl zpěvák Prince a z Romana Vojtka Michael Jackson. Podívejte se na všechny více či méně povedené proměny.
02.10.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Roman Vojtek (537 článků) , Naďa Urbánková (161 článků) , Jan Cina (94 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Anna Slováčková (58 článků) , Miroslav Etzler (385 článků)

Misska Zuzana Jandová: Bude zpívat i tančit v televizi!

 
Blesk.cz se podařilo získat další jméno z přísně střeženého seznamu celebrit, které se zúčastní velkolepé zábavní soutěže Duety aneb Když hvězdy zpívají, kterou na podzim chystá Česká televize. Zpívat se rozhodla i misska Zuzana Jandová!
26.08.2009 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Jandová (201 článků)