Článek

PRIMKY budou Českou republiku reprezentovat i na zahajovacím ceremoniálu OH

 
Jediný český výrobce hodinek PRIM, společnost ELTON hodinářská, a.s. se již potřetí stal oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu. Poprvé byli čeští sportovci vybaveni hodinkami značky PRIM na OH v Londýně, Primky zdobily jejich zápěstí i na zimní olympiádě v Soči.
14.07.2016 15:20 |

podobné články

Podobné články

Dcera Janka Ledeckého pojede na olympiádu reprezentovat Českou republiku

 
Děti slavných rodičů někdy úplně zmizí, aby se o nich nevědělo. Jindy jdou ve šlépějích rodičů a někdy se rozhodnou sportovat. V případě Ester Ledecké je to sport na té nejvyšší úrovni, kdy pojede reprezentovat Českou republiku na olympiádu.
27.11.2013 09:32 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (277 článků)

Studenti VŠE a UK budou reprezentovat ČR na mezinárodní soutěži v Dubaji

 
Dvanáct čtyřčlenných týmů studentů českých i zahraničních vysokých škol v polovině února bojovalo o účast ve finále mezinárodní soutěže KPMG International Case Competition. V Dubaji nakonec budou Českou republiku reprezentovat studenti z Vysoké školy ekonomické v Praze a Univerzity Karlovy. Čtveřice studentů ve složení Karel Kotoun, Martin Žák, Michal Voskár a Nadzeya Hauryliuk prokázala vynikající prezentační a analytické schopnosti. Porazila dokonce i favorizovaný tým českých vysokoškoláků, jež studují v zahraničí. Roli soutěžících si letos vyzkoušela i odborná porota z KPMG Česká republika, která studentům ukázala, jak řeší zadané obchodní situace v praxi.
23.02.2015 16:26 |

podobné články

Osobnosti: Karel Michal (37 článků) , Martin Michal (314 článků) , Michal Žák (2 články)

Natáčí se klip k písni, která nás bude reprezentovat na Eurosongu

 
V jednom ze studií České televize vznikal ve čtvrtek 26. února videoklip k písničce Hope Never Dies. Ta letos bude reprezentovat Českou republiku na šedesátém ročníku písničkové soutěže Eurovision Song Contest.
26.02.2015 14:46 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (31 článků)

Česká Miss Nikol Švantnerová ukáže světu proklatě sexy vnady. Podívejte se, v jakých žhavých modelech nás bude reprezentovat

 
Nejuznávanější soutěž světa Miss Universe se kvapem blíží. A naše Nikol Švantnerová, která poletí reprezentovat Českou republiku do Las Vegas, se pilně připravuje. Nejenže každý den dře v posilovně, ale ví, že důležitá je i správná róba. A že si vybrala pořádně sexy šaty, které hodně odhalují...
26.11.2015 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Švantnerová (286 článků)

Petr Koukal, vlajkonoš č. 52, jde do akce: Hlavně nezakopni!

 
Oči celého národa budou v tom okamžiku upřeny na něj. Badmintonista Petr Koukal (26) ponese dnes pozdě večer na zahajovacím ceremoniálu olympijských her v Londýně českou vlajku. Rutina? Kdepak, číhá na něj celá řada nebezpečí! Bude to jeho pár minutek slávy, i když z televizní obrazovky jukne na miliardu lidí sotva na pár vteřinek. I během té chviličky ale může přijít kolosální malér...
27.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (120 článků) , Petr Koukal (120 článků)

Hvězdy zpívaly na olympijském ceremoniálu za symbolickou libru

 
VIDEO. Hlavní hvězdy zahajovacího ceremoniálu londýnské olympiády hráli za symbolický honorář jedné libry. Bez finanční odměny vystupovalo všech 10.000 dobrovolníků, kteří při zahájení na ploše olympijského stadionu účinkovali. Podle listu London Evening Standard bude stejné uspořádání i při závěrečném ceremoniálu.
30.07.2012 13:20 |

podobné články

Řecko zahajuje Euro proti domácímu Polsku

 
Řečtí fotbalisté věří, že se bude opakovat historie z roku 2004. Tehdy začali mistrovství Evropy výhrou v zahajovacím utkáním s domácím Portugalskem a nakonec došli až k celkovému triumfu. I tentokrát vstoupí do turnaje zahajovacím zápasem proti domácímu Polsku. Duelu bude předcházet slavnostní zahájení, při němž zazní tóny Chopinovy etudy a hromadné choreografie se zúčastní 800 dobrovolníků z více než 63 zemí.
08.06.2012 18:15 |

podobné články

V dokumentu BBC zaměnili Českou republiku a Rakousko

 
Na to, že si Českou republiku ve světě ještě dnes často pletou s Československem, nebo nás považují za část Ruska, už si mnozí z nás zvykli. Britská televize BBC ale neznalost zeměpisu dotáhla ještě o něco dál. Ve svém novém dokumentu o fotbalovém šampionátu Euro 2012 totiž v ilustrační mapě zaměnila Českou republiku s Rakouskem. Srbsko navíc nazvala Jugoslávií.
03.06.2012 15:40 |

podobné články

Českou cyklistiku budou na OH reprezentovat Bárta a Kreuziger

 
České barvy budou na letošní olympiádě v Londýně hájit v silniční cyklistice reprezentovat Jan Bárta ze stáje NetApp a Roman Kreuziger oblékající dres kazašské Astany.
25.06.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Jan Bárta (158 článků)

Titul Česká Miss 2012 získala jednadvacetiletá budoucí zpěvačka Tereza Chlebovská z Krnova

 
Po dnešním večeru již víme, která z českých dívek se stala tou úplně nejkrásnější. V soutěži Česká Miss soupeřilo celkem 14 finalistek o tři tituly. Českou Miss se stala jednadvacetiletá Tereza Chlebovská z Krnova, která reprezentovala po celý průběh večera číslo 14. Terezu zvolili svými sms hlasy televizní diváci. Titul Česká Miss World, která odjede reprezentovat Českou republiku na stejnojmennou světovou soutěž do Číny, získala osmnáctiletá Linda Bartošová z Pardubic. Českou Miss Earth se stala Tereza Fajksová (22) z Ivančic. Ta se nejvíce líbila čtenářům deníku Blesk a serveru Blesk.cz.
31.03.2012 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Fajksová (188 článků) , Tereza Chlebovská (271 článků) , Linda Bartošová (94 článků)

Tak, a je to tady. Máme novou Českou Miss Andreu Bezděkovou. Co na ni říkáte?

 
Rok se s rokem sešel a opět jsme si volili na rok dívčinu, která svou krásou má reprezentovat Českou republiku. Jestli porota vybrala dobře, to ukáže až čas, ale teď se dívce s číslem.........totálně změnil svět. Stala se Českou Miss a začíná jí kolotoč plný povinností. Jak se jich dokáže zhostit? Líbí se vám vůbec vítězka?
02.04.2016 22:35 |

podobné články

Tak, a je to tady. Máme novou Českou Miss Andreu Bezděkovou. Co na ni říkáte?

 
Rok se s rokem sešel a opět jsme si volili na rok dívčinu, která svou krásou má reprezentovat Českou republiku. Jestli porota vybrala dobře, to ukáže až čas, ale teď se dívce s číslem čtyři Andree Bezděkové totálně změnil svět. Stala se Českou Miss a začíná jí kolotoč plný povinností. Jak se jich dokáže zhostit? Líbí se vám vůbec vítězka?
02.04.2016 23:40 |

podobné články

Beznohý Pistorius může znovu závodit a reprezentovat JAR

 
Handicapovaný atlet Oscar Pistorius, kterého minulý týden soud uznal vinným ze zabití přítelkyně z nedbalosti, může znovu závodit a reprezentovat Jihoafrickou republiku.
15.09.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Pistorius (145 článků)

Pistorius může navzdory rozsudku opět závodit a reprezentovat JAR

 
Navzdory skutečnosti, že byl handicapovaný atlet Oscar Pistorius uznán vinným ze zabití přítelkyně z nedbalosti , může i nadále závodit a reprezentovat Jihoafrickou republiku. Žádné omezení, které by sportovcům se záznamem v trestním rejstříku bránilo v reprezentaci, totiž neexistuje, oznámil výkonný ředitel Jihoafrické sportovní konfederace a národního olympijského výboru Tubby Reddy. Pistorius se výši svého trestu dozví 13. října.
15.09.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Pistorius (145 článků)

OH v Londýně už za 28 dní! Češi představili oblečení, v němž nastoupí na olympiádě: Londýnské kočky!

 
Elegantní a módní holinky, přiléhavé legíny, apartní šatičky, sáčko a k tomu pro londýnské psí počasí nezbytný deštník. Když si tohle vezme na sebe třeba překážkářka Zuzana Hejnová (25)... No, ať zvedne paži, kdo by se neohlídl. Žádný les rukou by nikde nevyrostl. České olympioničky prostě budou při zahajovacím ceremoniálu Her v Londýně kočky.
29.06.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Bolt jako Marley: Nafasoval marihuanu?

 
Slováci budou s prapodivnou vizáží bačů všem pro smích, ani Češi se svou avantgardní kolekcí žádnou díru do světa módy neudělají. Kdo naopak při zahajovacím ceremoniálu Her v Londýně oslní? Jamajčané!
19.07.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Marley (10 článků)

Muž roku má prvního vítěze: Podívejte se, jak vypadá jen ve slipech

 
První cena letošního ročníku soutěže Muž roku je udělena. Čtyřiadvacetiletý student Martin Gardavský poletí na podzim do Jižní Koreje, kde bude Českou republiku reprezentovat v soutěži Manhunt International. Tu loni vyhrál Slovák Peter Menky, který zvítězil v klání Muž roku pro Slovenskou republiku.
17.08.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Martin (7 článků) , Peter Martin (7 článků)

Michael Jackson zpívá ze záhrobí v nové We Are The World

 
V nové verzi písničky We Are The World zní i hlas loni zesnulého Michaela Jacksona. Těsně před premiérou skladby na zahajovacím ceremoniálu zimních olympijských her ve Vancouveru to serveru aceshowbiz.com řekli Lionel Richie a producent nově natočené skladby Quincy Jones.
12.02.2010 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1627 článků) , Lionel Richie (45 článků) , Quincy Jones (23 článků) , Michael Jackson (603 článků) , Michael Jackson (603 článků)

VIDEO: Sisa Sklovska Slovákům pokazila hokejové mistrovství!

 
Slovenská státní hymna byla při zahájení Mistrovství světa v hokeji svěřena hudební divě Sise Sklovske (45), která při zahajovacím ceremoniálu naprosto pohořela...
04.05.2011 05:10 |

podobné články