Článek

Primátor Fink: Prodej tepelného hospodářství opatovické elektrárně? Nepřipadá v úvahu!

 
Reakce města na nabídku Elektráren Opatovice ve věci majetkového vstupu do společnosti Tepelné hospodářství Hradec Králové.
20.06.2015 13:21 |

podobné články

Podobné články

K písním mě přivedla Amy Winehouse, říká britský písničkář Fink

 
Svůj premiérový festivalový koncert v České republice si pochvalovali. Britský písničkář Fink a dva jeho spoluhráči hráli na druhé hlavní scéně Colours of Ostrava v závěrečný nedělní den. Lídr Fink (vlastním jménem Fin Greenall) hned po koncertě Novinkám mimo jiné řekl, že ho k písničkám přivedla Amy Winehouse. Rozhovoru se účastnil i bubeník Tim Thornton.
17.07.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (390 článků)

Lady GaGa: Rozvod u mě nepřipadá v úvahu!

 
Rozvod totiž v jejím případně prý nepřipadá v úvahu, ačkoli jinak zastává velmi liberální názory.
14.08.2012 10:25 |

podobné články

Zásah NATO na Krymu nepřipadá v úvahu, uvedl Stropnický

 
Případný zásah Severoatlantické aliance na ukrajinském Krymu, který obsadili údajně ruští vojáci, nepřipadá podle ministra obrany Martina Stropnického (ANO) v úvahu. Stropnický navíc soudí, že neúspěchem skončí monitorovací mise Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE), jež se zatím na poloostrov ani nedostala
09.03.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

Primátor Fink: Nečasova vláda z části ztratila mandát už po krajských volbách

 
Primátor Hradce Králové Zdeněk Fink (BPP) působí v komunální politice již dlouho a má ambice příští rok mandát obhájit. Jak se ale podle něj komunální politika proměnila a jak nahlíží na vývoj vládní krize? Působí také jako ambulantní specialita a našim stránkám se tak svěřil i se svým názorem na nadstandardy ve zdravotnictví a nejen s tím. Řeč byla i o problémech města a investicích, které magistrát v nejbližší době plánuje.
14.08.2013 16:30 |

podobné články

Primátor Fink: Nečasova vláda zčásti ztratila mandát už po krajských volbách

 
Primátor Hradce Králové Zdeněk Fink (BPP) působí v komunální politice již dlouho a má ambice příští rok mandát obhájit. Jak se ale podle něj komunální politika proměnila a jak nahlíží na vývoj vládní krize? Působí také jako ambulantní specialista a našim stránkám se tak svěřil i se svým názorem na nadstandardy ve zdravotnictví. Řeč byla i o problémech města a investicích, které magistrát v nejbližší době plánuje.
14.08.2013 17:50 |

podobné články

Hezčí Vánoce s kradeným stromem? Muži ho vzali z oplocené prodejny, nakonec za něj zaplatili

 
Pražští strážníci mají oči všude. V noci ze 13. na 14. prosince operátor kamerového systému prováděl kontrolu v Opatovické ulici, když si všiml trojice mužů. Ti se na ulici různě poflakovali, jeden z legrace dokonce kopal do lavičky a během toho jeho dva kamarádi spřádali plán. Nalákal je jeden vánoční stromek, který byl za oplocením venkovní prodejny v Opatovické ulici, a rozhodli se ho ukrást.
14.12.2017 14:15 |

podobné články

Pozor na parametry a konstrukci tepelného čerpadla

 
Stále častěji se na trhu objevují vysokoteplotní tepelná čerpadla typu vzduch-voda. Vysokoteplotní tepelné čerpadlo je oproti nízkoteplotním zařízením dražší zhruba o 50 %, můžete jej však hospodárně a komfortně provozovat ve stávajícím otopném systému bez nutnosti výměny radiátorů, navíc vám ohřeje vodu až na 80 °C. Při koupi vysokoteplotního tepelného čerpadla se však vyplatí pozorně si prostudovat technickou dokumentaci.
19.02.2014 10:35 |

podobné články

Primátor Fink: Nemyslím si, že kroky ministra zdravotnictví ohrožují dostupnost a kvalitu péče

 
Zdeněk Fink, který vedle funkce primátora Hradce Králové působí i jako lékař nesouhlasí se všemi kroky Leoše Hegera, přesto si jej ale váží. Jak ale nahlíží na současnou situaci ve zdravotnictví? A do jaké míry trápí obyvatele města nezaměstnanost či problémy s nepřizpůsobivými? Nejen na to se zeptali ParlamentníListy.cz.
21.02.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Hradec Králové je stále bez primátora. Fink neuspěl

 
Zastupitelé stotisícového Hradce Králové v úterý ani napočtvrté nezvolili primátora. V prvním ani druhém kole volby nezískal podporu jediný kandidát Zdeněk Fink z Hradeckého demokratického klubu, zastupitelé přerušili své jednání do 28. prosince.
14.12.2010 17:35 |

podobné články

Fink se rozhodl, že pomůže bundesligovému Hamburku

 
Fink by měl tým v pozici kouče převzít ihned.
13.10.2011 13:10 |

podobné články

Primátorem Hradce Králové je znovu lékař Zdeněk Fink

 
Lékař Zdeněk Fink byl v úterý opět zvolen primátorem Hradce Králové. V tajné volbě ho podpořilo 27 z celkem 37 královéhradeckých zastupitelů, deset hlasovacích lístků bylo neplatných. Stotisícové město bude následující čtyři roky vést koalice Hradeckého demokratického klubu, ČSSD, TOP 09 a Koalice pro Hradec, která disponuje 22 mandáty.
25.11.2014 15:41 |

podobné články

Elektrárna přešla do útoku: Dlužníkem jsou těžaři

 
Po oznámení z minulého týdne, že severočeská těžební skupina Czech Coal ukončila smlouvu na dodávky uhlí opatovické elektrárně, se karta obrací. Elektrárna se postavila do útoku a tvrdí, že dlužníkem jsou naopak těžaři.
12.06.2012 17:45 |

podobné články

Odbory lesního a vodního hospodářství k novele zákona o vodách: Nepřijatelný návrh

 
Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice posoudil v Komisi OS DLV pro vodní hospodářství, návrh novely vodního zákona ve znění předloženém ministerstvem životního prostředí ČR a shledal ho jako nepřijatelný, a to zejména z pohledu jeho sociálních dopadů, které jsou předkladatelem zásadně podhodnoceny. Z toho důvodu Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice požaduje vrácení návrhu novely do přípravného řízení, jeho podrobné vyhodnocení ve spolupráci s odbornými kruhy a přepracování tak, aby budoucí novela zákona nepřinášela neopodstatněné zvýšené zatížení zejména občanů ČR.
29.12.2015 15:46 |

podobné články

Ladislav Balcar: Černobyl 02 na obzoru

 
Od nejstrašnější technologické katastrofy lidstva, při níž došlo k výbuchu reaktoru na Černobylské jaderné elektrárně, uplynulo 31 let. Následovala po havárii v roce 1979 na jaderné elektrárně na Three Mile Island v USA. Poté v roce 2011 došlo k havárii na japonská jaderné elektrárně ve Fukušimě jako důsledek zemětřesení a tsunami.
05.05.2017 16:45 |

podobné články

Lidé z Hradce si mohou na internetu zjistit, zda jim uniká teplo ze střech

 
Majitelé domů v Hradci Králové si budou moci na internetu zjistit, jak moc a kudy jim uniká teplo ze střech. Většina města už ve třech etapách prošla leteckým termickým snímkováním a jeho výsledky město v pátek zveřejní na svémwebu a webu městského Tepelného hospodářství. Dnes to řekla mluvčí magistrátu Magdaléna Vlčková.
31.05.2012 17:05 |

podobné články

Nové kotelny v nemocnicích přispějí k úspoře i snížení emisí

 
Již začátkem příštího roku by měly být dokončeny rekonstrukce tepelného hospodářství v Kroměřížské a Vsetínské nemocnici. Akce, jejichž investorem je kraj, jsou spolufinancovány z Operačního programu Životní prostředí.
31.10.2014 16:45 |

podobné články

Bastlová (ČSSD): Bytes v roce 2016 snižuje cenu tepla pro své odběratele

 
Činností městské společnosti Bytes Tábor s.r.o jsou nejen opravy a rekonstrukce bytového fondu města, ale i provoz tzv. „tepelného hospodářství“, tedy nákup tepla od Teplárny Tábor a.s., rozvod tepla a TUV (teplé vody) do bytů, provoz kotelen, výměníkových a domovních předávacích stanic.
10.01.2016 21:01 |

podobné články

Primátor Hradce Králové: Boj s korupcí? Víte, kdo všechno by musel odejít?

 
ROZHOVOR Primátor východočeské metropole Zdeněk Fink (HDK) je zároveň ambulantním specialistou. ParlamentnímListům.cz proto řekl své dojmy nejen ze sociálních, ale také zdravotních reforem.
23.01.2012 20:05 |

podobné články

Drtivé výhry levice se nebojím, odpověděl čtenáři primátor Hradce

 
Zdeněk Fink, primátor východočeské metropole Hradce Králové, v odpovědi čtenáři vysvětlil své pocity z výzkumu krajských preferencí, který ve čtvrtek uveřejnila agentura SANEP.
29.04.2012 19:15 |

podobné články