Článek

Příchod nového roku přivítali očistou mysli

 
Oslavit Nový rok s přáteli například v hospůdce nebo v horské chatě, k tomu si dát sklenku něčeho dobrého a na druhý den mít připravenou česnekovou polévku. Tento postup zná asi každý z nás. Jsou mezi námi ale i tací, kteří příchod nového roku pojali poněkud netradičně.
31.12.2015 23:50 |

podobné články

Podobné články

Pravicový blog: ODS prošla očistou a lze jí dát hlas. Zato ti ostatní...

 
Občanská demokratická strana prošla v poslední době tolik potřebnou očistou. Jména, ze kterých se ježí kůže, už stranické legitimace odevzdala nebo vyklidila pozice. Do komunikace se vrátila pokora a slušnost. Proto lze volit letos ODS i bez kroužkování. Takový názor zveřejnil pravicový blog blízký ODS Pravý břeh.
06.10.2013 06:45 |

podobné články

Rozchod z hlavy vyhání očistou těla i duše: Misska Válková takhle senzačně snad ještě nevypadala

 
Před pár měsíci se bláznivě zamilovala , oč rychleji ale s tehdejším přítelem Adamem Klavíkem plánovala založit rodinu , o to dramatičtěji se zničehonic rozešli . Česká Miss 2010 Jitka Válková  (22) se rozhodla překonat smutek ze ztráty vztahu radikální očistou těla i duše. A vypadá vskutku senzačně!
23.08.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (529 článků)

Češi oslavili příchod nového roku 2016

 
Lidé v České republice o půlnoci ze čtvrtka na pátek přivítali příchod nového roku 2016. Oslavy v Praze a na dalších místech země probíhají v poklidném duchu.
01.01.2016 00:10 |

podobné články

Lidé v Česku přivítali příchod roku 2012

 
Lidé v České republice oslavovali v noci na neděli příchod roku 2012. S půlnočním příchodem nového roku proběhl také novoroční ohňostroj v hlavním městě. Ten byl odpalovaný i z lodi na Vltavě. Mnohem dříve se však na řadě míst země objevilo velké množství dalších ohňostrojů.
01.01.2012 08:25 |

podobné články

Otužilci přivítali nový rok plaváním ve Vltavě

 
Plaváním v ledově chladné Vltavě v sobotu přivítali příchod nového roku členové pražského Klubu ledních medvědů. Šestice odvážlivců, včetně jedné ženy, urazila podle svých sil trať dlouhou až jeden a půl kilometru. Otužilce neodradil ani vlezlý mráz a silný vítr, který v pražském Braníku panoval.
01.01.2011 15:40 |

podobné články

Otužilci přivítali nový rok plaváním ve Vltavě

 
Plaváním v ledově chladné Vltavě v sobotu přivítali příchod nového roku členové pražského Klubu ledních medvědů. Šestice odvážlivců, včetně jedné ženy, urazila podle svých sil trať dlouhou až jeden a půl kilometru. Otužilce neodradil ani vlezlý mráz a silný vítr, který v pražském Braníku panoval.
01.01.2011 15:40 |

podobné články

V ulicích v centru Prahy lidé slaví příchod nového roku

 
V ulicích v centru Prahy lidé oslavují příchod nového roku. Nejvíc se shromažďují na Staroměstském a Václavském náměstí, půl hodiny před příchodem nového roku jich u sochy svatého Václava postávalo několik stovek a další po obvodu náměstí. Téměř nepřetržitě už několik hodin odpalují pyrotechniku. Záchranáři zatím v centru ošetřili první lidi, nešlo ale o nic vážného.
01.01.2015 00:06 |

podobné články

Silvestr v obraze: Takhle se slavil příchod nového roku ve světě

 
Stamiliony lidí na celém světě slavily v noci na dnešek příchod Nového roku. Po příchodu roku 2014 do části Tichomoří a Asie se velkolepé oslavy odehrály v evropských metropolích a poté v Americe. Podle některých odhadů až milion lidí přišel za mrazu na newyorské náměstí Times Square k tradičnímu odpočítávání poslední minuty do půlnoci při spouštění obří křišťálové koule.
01.01.2014 11:10 |

podobné články

Nejoblíbenější novoroční předsevzetí do roku 2018

 
Chystáte si s příchodem nového roku dát nějaké novoroční předsevzetí? Skutečnost se má tak, že předsevzetí k oslavám nového roku neodmyslitelně patří a většina z nás s úderem půlnoci neodolá a něco sami sobě slíbí. Pokud byste náhodou nevěděli, s jakým předsevzetím vkročit do roku 2018, můžete se inspirovat v našem dnešním článku. Sepsali jsme pro vás nejčastější novoroční předsevzetí, se kterými rok co rok lidé pravou nohou vstupují do nového roku plni přesvědčení, že tentokrát už to vyjde. A s těmi samými sliby, které dáváme sami sobě, můžete i vy za necelý měsíc vstoupit do roku se šťastným číslem 8 na konci! Tipy na novoroční předsevzetí pro rok 2018 Možná i vy zastáváte názor, že předsevzetí k začátku nového roku patří. Kdy jindy s něčím začít nebo naopak skoncovat, nežli první den v novém roce, do kterého všichni vstupujeme s čistým štítem a máme tak ideální příležitost chopit příležitost za pačesy. Až budete oslavovat Silvestra a těsně po půlnoci zvedat přípitek ke stropu, můžete si předsevzít následující: Konec s kouřením! Patříte mezi kuřáky? A nechtěli byste s tím přestat? Nový rok je ideální příležitostí, kdy zašlapat krabičku cigaret do země a sami sobě slíbit, že si už nikdy nezapálíte. Nebude to jednoduché, ale když si vezmete, kolik do toho investujete peněz a jak nikotin s dalšími látkami devastují vaše zdraví, pak těch několik dní s absťákem stojí za to, nemyslíte? Konečně zhubnout! Nejste spokojeni se svou postavou? Vadí vám povolené bříško po porodu? Silnější stehna? Nebo větší zadeček? Tak si s novým rokem slibte, že začnete cvičit. Nedávejte si nereálné cíle, že zhubnete 20 kilo, začněte třeba na deseti, to je daleko dosažitelnější. Začít zdravě jíst! Zdravá strava začíná zajímat stále více lidí a možná padla do oka i vám. A víte co? My vám změnu stravování jednoznačně schvalujeme!... Čtěte více Příspěvek Nejoblíbenější novoroční předsevzetí do roku 2018 pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.12.2017 21:05 |

podobné články

William a Kate oslavili příchod nového roku v týpí

 
Netradičně oslavili příchod nového roku královští novomanželé Kate  (29) a William  (29) . Ačkoliv měli být ve Skotsku společně s Williamovým otcem princem Charlesem, nakonec dorazili na večírek, který pořádala mladší sestra vévodkyně z Cambridge.
03.01.2012 10:50 |

podobné články

Gábina Partyšová prozradila recept na Silvestra!

 
Někdo touží po párty, jiný po tichu, někdo po oslavách ve městě, jiný se těší na příchod nového roku na sněhové peřině. Jak strávíte letošní příchod nového roku Vy? Ještě nevíte? Inspirujte se! Moderátorka Gábina Partyšová nám prozradila, kam na Silvestra vyrazí ona.
03.11.2014 11:45 |

podobné články

Česko přivítalo příchod nového roku: Nejdříve bujaré veselí, poté úklid desítek tun bordelu!

 
Česko přivítalo příchod nového roku ve velkém. Tisíce lidí slavily v Praze, Brně i dalších velkých i menších městech. A podle toho to také vypadalo. V hlavním město to po Silvestru vypadalo jako ve válečné zóně.
01.01.2015 11:11 |

podobné články

„Válečná zóna“ na Václavském náměstí: Střelba z pistole a výbuchy mezi lidmi

 
Příchod nového roku oslavily tisíce lidí na Václavském náměstí v Praze. Ve větší míře cizinci rozpoutali na jednom z největších náměstí v republice téměř válečnou zónu. Dělobuchy a rachejtle lítaly mezi přihlížejícími lidmi a v Krakovské ulici došlo v jednom z barů dokonce ke střelbě z pistole. Zraněných od pyrotechniky bylo několik desítek, jedna z žen zřejmě přijde i o prsty na ruce. Příchod nového roku sledoval na místě i redaktor Blesk.cz.
01.01.2017 03:00 |

podobné články

Česko bujaře oslavilo rok 2018: Z Václaváku bylo „minové pole“, sanitky měly napilno

 
Svět se rozloučil s rokem 2017 a vítá nový rok 2018. Pro Českou republiku bude obzvlášť významný, připomínáme si 25 let samostatného státu a sto let od vzniku Československa. Jako první oslavili příchod nového roku obyvatelé ostrovů v Tichomoří. V evropských státech i USA byla z obav z možných teroristických útoků posílena bezpečnost. Blesk.cz příchod nového roku sledoval online.
31.12.2017 11:15 |

podobné články

Lidé v Česku oslavují příchod roku 2012

 
Lidé v České republice oslavují příchod roku 2012. S půlnočním příchodem nového roku začal také novoroční ohňostroj v hlavním městě. Ten byl odpalovaný i z lodi na Vltavě. Mnohem dříve se však na řadě míst země objevilo velké množství dalších ohňostrojů.
01.01.2012 00:30 |

podobné články

Předseda ČMFS Hašek chce vysoudit milionové ztráty na minulém vedení

 
Ivan Hašek ukázal, že to s očistou českého fotbalu myslí opravdu vážně a chce předvést minulé vedení před Disciplinární komisi ale také před soud.
23.03.2010 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)

Číňané v Praze přivítali nový rok. Předvedli velkolepou show, učili i Čechy psát

 
Pátek 27. ledna. Pro někoho obyčejný den, nijak významný. Pro čínskou komunitu je ale jedním z nejdůležitějších. Slaví totiž příchod nového čínského roku. A díky tomu roztančili i Obecní dům v Praze. Návštěvníci si navíc mohli prohlédnout typická čínská řemesla, podívat se na barevné tance či si poslechnout netradiční čínskou operu.
27.01.2017 19:55 |

podobné články

Přenádherná Němcová bude slavit příchod roku 2014 v Praze. Přiveze s sebou prý i svého přítele

 
Možná si ještě pamatujete, jak se Petra Němcová  (34) během své poslední návštěvy svěřila Super.cz, že svátky stráví s největší pravděpodobností v zahraničí. Chyba lávky, slavná česká supermodelka oslaví příchod nového roku v Čechách.
19.12.2013 11:02 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (543 článků)

Příchod čínského roku psa slaví i Praha: Obecní dům představuje asijskou kulturu a praská ve švech

 
Praha slaví příchod nového čínského roku zemského psa. Oslavy probíhají v Obecním domě, kde jsou k vidění tradiční kulturní, hudební a taneční vystoupení, řemesla i gastronomie. Oslavy potrvají až do soboty 17. února.
16.02.2018 19:30 |

podobné články