Článek

Příběh Bethany Hamilton: Syna chová na jediné dlani a jednou mu bude vyprávět, jak jí ruku ukousl žralok!

 
Ve třinácti letech jí levou ruku ukousl žralok. Bethany ztratila hodně krve, ale neztratila odhodlání vrátit se zpět do života a znovu se postavit na surfařské prkno. Nakonec se vrátila k závodům, dokonce natočila film o osudovém zranění. Nyní porodila syna Tobiase, který její hodnoty zase posune o kus dál.
16.06.2015 20:37 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)
Podobné články

Žralok jí ukousl ruku, ale ona to nevzdala! Jaký je příběh téhle krásné surfařky?

 
Američance Bethany bylo tehdy 13 let, když si surfovala v zálivu. Ležela na prkně a trpělivě čekala na správnou vlnu. Najednou se objevil žralok a ukousl jí celou ruku. Mladá dívka tehdy ztratila 60 % krve, byla v těžkém šoku a je zázrak, že útok přežila. Jenomže ani to ji neodradilo od toho, aby se stala šampiónkou. Ani ne za měsíc už byla zpátky ve vodě a trénovala jako o život.
03.06.2016 18:05 |

podobné články

Žralok jí ukousl ruku, ale ona surfuje dál: Na prkně i v 9. měsíci těhotenství

 
Přežila útok žraloka, v pouhých 13 letech však kvůli němu přišla o ruku. Svůj sen stát se profesionální surfařkou však Bethany Hamilton nevzdala. A svou vůlí se stala inspirací pro mnohé lidi. Ze surfu však neslézá ani v době, kdy má již pořádný "buben". Bethany totiž čeká první dítě, podle německého Bildu je již v devátém měsíci.
10.05.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)

Svatba osudu navzdory: Surfařka, které žralok uhryzl ruku, se vdala

 
Surfařce Bethany Hamilton je sice teprve třiadvacet, ale už je bez nadsázky legendou. Vlny totiž krotí dál i poté, co jí žralok ukousl ruku. A teď se vrhla do nového dobrodružství - vdala se.
19.08.2013 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)

Ani tragédie jí nevzala radost ze života: Kráska, jíž ukousl ruku žralok, bude maminkou

 
Bethany Hamilton (25) doplatila snad nejděsivějším způsobem na svou zálibu v surfování. Při střetu se žralokem tygřím přišla o celou levou ruku.
11.02.2015 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)

Žralok jí ukousl ruku: Teď bojuje o život!

 
Dovolená na havajském ostrově Maui se pro dvacetiletou Němku změnila v boj o holý život. Při šnorchlování asi 50 metrů od břehu ji totiž napadl žralok a ukousl jí pravou ruku!
17.08.2013 12:10 |

podobné články

Tragická dovolená na Havaji: Žralok ukousl Janě (20) ruku!

 
Dovolená na havajském ostrově Maui se pro dvacetiletou Němku Janu L. změnila v boj o holý život. Při šnorchlování asi 50 metrů od břehu ji totiž napadl žralok a ukousl jí pravou ruku!
17.08.2013 15:50 |

podobné články

Bezruká surfařka porodila synka!

 
Od chvíle, kdy jí ukousl levou ruku žralok, uběhlo už 12 let. Přesto se v životě surfařky Bethany Hamilton (25) vlastně nic zásadního nezměnilo.
16.06.2015 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)

Šestiletá Bethany (6) má orgány obráceně!

 
Na první pohled vypadá Bethany Jordan (6) jako každé normální dítě jejího věku. Je usměvavá a ráda si hraje. Doktoři jí ale přesto nedávali skoro žádnou šanci na přežití. Bethany má totiž v těle některé orgány umístěny zrcadlově…
21.06.2009 05:10 |

podobné články

U francouzského ostrova Réunion ukousl žralok mladíkovi nohu

 
U francouzského ostrova Réunion v Indickém oceánu ukousl mladíkovi žralok nohu. Dravec napadl v sobotu čtyřiadvacetiletého surfaře jen 20 metrů od břehu. Stalo se to ale v místě, kde jsou zakázané vodní aktivity. Uvedl to dnes web francouzského týdeníku Le Point. 
27.10.2013 16:50 |

podobné články

Žralok zabil v Austrálii turistu: Ukousl mu obě nohy!

 
Strach znovu obchází Austrálii! Turista, pravděpodobně japonské národnosti, zemřel v pondělí v Austrálii poté, co ho v moři u východního pobřeží napadl žralok a ukousl mu obě nohy. Útok se odehrál jen den poté, co ve stejné oblasti utrpěl vážná poranění od žraloka pětatřicetiletý surfař.
09.02.2015 08:40 |

podobné články

Jeden neuvěřitelný příběh: Muže napadl žralok, muž žraloka pobodal, pak se sešil a šel na pivo!

 
Nad statečností některých lidí prostě zůstává rozum stát. O víkendu se totiž stalo něco, o čem bude jeden muž vyprávět v "hospodách":http://www.extra.cz/tema/hospoda až do "důchodu":http://www.extra.cz/tema/duchod. Napadl ho totiž v moři velký "žralok":http://www.extra.cz/tema/zralok, ale podařilo se mu ubránit pomocí "nože":http://www.extra.cz/tema/nuz. Utrpěl zranění "nohy":http://www.extra.cz/tema/noha, ale to si ošetřil a zašel do baru na "pivo":http://www.extra.cz/tema/pivo. A až pak šel do "nemocnice":http://www.extra.cz/tema/nemocnice.
29.01.2014 12:45 |

podobné články

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

 
Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Scherzinger (152 článků) , Lewis Hamilton (501 článků)

Tragédie v zoo: Chlapec (9) krmil medvěda, ten mu ukousl ruku!

 
Dítěti se podařilo prostrčit ruku mříží a medvěda chtěl nakrmit. Ten mu s pamlskem ukousl pravou ruku. Lékaři ji museli chlapci amputovat.
20.10.2014 10:40 |

podobné články

Hendikep jí v mateřství nebrání: Surfařka, kterou žralok připravil o ruku, se pochlubila miminkem

 
Pětadvacetiletá Američanka Bethany Hamilton sice v minulosti přišla o levou horní končetinu, ale přesto si užívá plnohodnotný život. Nejenže se nevzdala záliby v surfování, ale dokonce založila rodinu.
16.06.2015 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)

Březí ŽRALOK ZAÚTOČIL! Ukousl ženě RUKU!

 
V turistickém letovisku Cancún na jihovýchodě Mexika napadl žralok osmatřicetiletou kanadskou turistku a vážně ji poranil.
01.02.2011 08:40 |

podobné články

Dívka (20) šnorchlovala u pláže, žralok jí ukousl ruku

 
Mladá turistka si šla zaplavat, žralok ji napadl pouhých 40 metrů od břehu. Nyní je v kritickém stavu v nemocnici a lékaři bojují o její život.
16.08.2013 10:35 |

podobné články

Janě (†20) ukousl na Havaji ruku žralok: Po 5 dnech v nemocnici zemřela!

 
Dovolená, která skončila obrovskou tragédií! Dvacetiletou Němku Janu, která pracovala ve Spojených státech jako au-pair, kousl o víkendu při šnorchlování na Havaji žralok. Přišla o roku a obrovské množství krve a svým zraněním nakonec podlehla.
22.08.2013 08:25 |

podobné články

Dojemný příběh: Surfařka, která přišla po útoku žraloka o ruku, oznámila prostřednictvím Facebooku velkou novinu

 
Příběh Bethany Hamilton proběhl před lety ve všech světových médiích. Surfařka, která přišla po útoku pětimetrového žraloka o celou levou paži, je v zahraničí neuvěřitelně populární a oznámila se svým přítelem přes sociální síť Twitter velkou novinu. Je těhotná!
11.02.2015 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)

Čelisti v Austrálii. Žralok bílý ukousl surfaři nohu a prkno mu překousl vejpůl

 
Australský surfař je v kritickém stavu po středečním útoku velkého bílého žraloka, který ho napadl u západního pobřeží státu a ukousl mu nohu. Dle svědků útok připomínal děsivé scény z legendárního filmu Čelisti.
02.06.2016 09:45 |

podobné články