Článek

Při požáru na Třebíčsku zemřeli seniorský pár a pes: Oheň hasiči zlikvidovali do 5 minut

 
Při požáru rodinného domu v obci Chlístov na Třebíčsku dnes zemřeli dva lidé. Příčinu úmrtí a okolnosti vzniku požáru vyšetřují policisté a hasiči. ČTK to řekla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. Škoda na majetku zatím nebyla vyčíslena.
19.04.2016 10:20 |

podobné články

Podobné články

Při požáru v Blatné zemřeli dva lidé

 
Dva lidé zemřeli ráno při požáru v areálu technických služeb v Blatné. Další čtyři lidé stačili před ohněm utéct do bezpečí. Hasiči požár zlikvidovali.
11.08.2009 10:30 |

podobné články

VIDEO Z ŘÁDĚNÍ party staříků: Když se splaší seniorský vozík

 
Že se může splašit seniorský vozík, když si jeho majitel na chvíli zdřímne, o tom se nechtíc přesvědčila partička mladých dívek. To je jeden z vtípků nového seriálu TV Nova Sígři ve výslužbě.
24.07.2013 19:00 |

podobné články

Požár zachvátil rodinný dům, hasiči bojovali s ohněm dvě hodiny

 
Doslova ohnivé ráno zažili hasiči v sobotu v Brně. Ve 4:44 totiž vyjížděli k požáru rodinného domu do Líšně. Plameny v té době šlehaly do výše několika metrů. Hasiči oheň zlikvidovali v 6:45.
30.07.2017 16:40 |

podobné články

ŽHÁŘ na Třebíčsku: Zapálil sušárnu květin

 
Hasiči a policisté začínají rozplétat záhadu požárů sušárny květin v Babicích na Třebíčsku. Hořelo tu už pětkrát a minimálně jednou někdo oheň zapálil schválně.
18.01.2011 21:45 |

podobné články

Hasiči bojovali na lávce U loděnice v Přerově s hořícími kabely. Škoda je dva miliony

 
Lávku u Loděnice v Přerově zasáhl dnes ráno požár. Po roce a půl opět hořely kabely vedoucí pod mostem. Kvůli vysokému napětí musela být v centru města vypnuta elektřina, teprve poté mohli hasiči začít likvidovat oheň. Při požáru nebyl nikdo zraněn, most byl okamžitě uzavřen. Hasiči museli zároveň postavit na řece Bečvě norné stěny pro zachytávání odpadu, řekla ČTK mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková. Škoda je podle policie předběžně odhadnuta na dva miliony korun. Ke stejnému požáru lávky, ve které vedou elektrické kabely, vyjížděli hasiči loni v květnu. 
18.10.2013 15:50 |

podobné články

Tragický požár na Sokolovsku: V bytě zemřeli dva lidé

 
Dva lidé zemřeli při nočním požáru panelového bytu v Horním Slavkově na Sokolovsku. Oheň se nerozšířil mimo zasažený byt. Hasiči kvůli kouři evakuovali 26 osob z celého vchodu panelového domu, uvedl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Příčina požáru a výše škody je zatím v šetření.
16.12.2017 10:00 |

podobné články

Při požáru domu v Jihlavě zemřeli dva lidé a pes

 
Při požáru domu v Mahenově ulici v Jihlavě zemřeli v pátek odpoledne dva lidé. Dalšího člověka hasiči zachránili, řekla mluvčí hasičů Petra Musilová.
12.11.2010 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Petra Musilová (67 článků)

Kvůli požáru v pankrácké věznici v Praze bylo evakuováno 440 lidí

 
Kvůli požáru v pankrácké věznici v Praze bylo dnes evakuováno 440 lidí. Hořel však jen stavební materiál na dvoře a hasiči zhruba za hodinu požár zlikvidovali. Dva lidé se nadýchali kouře. ČTK to řekly mluvčí hasičů a záchranné služby. Mluvčí věznice Jiří Dolejší uvedl, že vězni byli při evakuaci přesunováni jen uvnitř areálu věznice. Příčiny vzniku požáru ani výše škod zatím nejsou známy.
09.04.2015 23:05 |

podobné články

Policejní pes v akci! Prohledal trosky domu, v němž na Štědrý den zemřeli 3 lidé

 
Trosky po výbuchu a požáru rodinného domu v Českých Budějovicích, kde na Štědrý den zemřeli tři lidé, začal prohledávat policejní pes. Je vycvičený na vyhledávání látek urychlujících hoření. Příčina požáru, který způsobil škodu dva miliony korun, stále není známá. Dům je částečně zdemolován, pracovníci odborné firmy po celý den odstraňovali trosky z ulice.
25.12.2015 17:30 |

podobné články

Při požáru domu na Kladensku zemřel pes, 5 lidí bylo zraněno. Oheň chytil od svíčky

 
Dva dospělí a tři děti se nadýchali zplodin při nočním požáru rodinného domu v Pleteném Újezdu na Kladensku. Oheň se rozšířil od adventní svíčky, řekl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík.
11.12.2016 13:00 |

podobné články

Hasiči kvůli požáru v prostějovské nemocnici evakuovali 20 pacientů

 
Hasiči dnes časně ráno kvůli požáru kantýny v areálu Nemocnice Prostějov evakuovali dvě desítky pacientů včetně novorozenců z gynekologicko-porodnického oddělení. Oheň se už hasičům podařilo uhasit. Při požáru nebyl nikdo zraněn a škoda byla zatím vyčíslena na půl milionu korun, řekl ČTK krajský mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. 
26.09.2013 07:45 |

podobné články

Náklady na likvidaci vyhořelé továrny firmu položí!

 
Tři dny hořela továrna na plasty v Chropyni. Ale situace se v neděli obrátila. Hasiči se dostali k ohniskům požáru a  zlikvidovali ho. Hasiči se rozhodli, že oheň nechají dohořet a likvidační práce budou na náklady firmy, která plasty zpracovávala.
10.04.2011 18:40 |

podobné články

Tragédie na Třebíčsku: Pes prokousl Danečkovi (3) krk

 
K obrovské tragédii došlo v pondělí v obci Mladějovice - Dobrá Voda na Třebíčsku. Teprve tříletého chlapečka tam napadl rozzuřený pes. Dítě přežilo jen zázrakem.
07.01.2014 11:15 |

podobné články

Dva lidé zemřeli v Praze při požáru bytu, hořelo zřejmě od svíčky

 
Dva lidé zemřeli dnes ráno při požáru bytu v Kolínské ulici v Praze. Hořící předsíň uhasla ještě před příjezdem hasičů. ČTK to řekla mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Předběžnou příčinou požáru je vzplanutí od svíčky adventního věnce, uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Oběti se pravděpodobně udusily kouřem.
21.12.2014 09:05 |

podobné články

Při požáru sousedé zachránili důchodkyni, zmatená žena vběhla zpět do plamenů

 
Střecha rodinného domku v Březolupech začala hořet krátce po šesté hodině. Hasiči oheň zlikvidovali za hodinu.
17.08.2009 08:15 |

podobné články

OBRAZEM: Muž a pes zemřeli při nočním požáru na Zlínsku

 
Při požáru v Nedašově Lhotě u Valašských Klobouků zemřel majitel domu a jeho pes.
22.12.2009 09:45 |

podobné články

Při požáru domu na Hradecku zemřeli dva lidé

 
Při požáru domku v Nedělišti na Hradecku v noci na pondělí zemřeli dva lidé. Příčinu ohně hasiči vyšetřují, škoda je asi 600.000 korun. Řekl to operační důstojník hradeckých hasičů.
19.10.2009 07:55 |

podobné články

Při požáru chatky našli hasiči mrtvolu: Oheň měl patrně zakrýt stopy po vraždě!

 
Hasiči našli při požáru chatky v zahrádkářské kolonii v Brně tělo muže. Kriminalisté teď případ vyšetřují a podle televize Prima je nejpravděpodobnější verze ta, že byl zavražděn. Vyšetřovatelé dokonce prý pokročili tak, že možný pachatel už sedí v cele. Zatím se k vraždě však nepřiznal.
06.03.2017 23:15 |

podobné články

Po požáru na prostějovském nádraží našli hasiči mrtvolu: Jde patrně o bezdomovce

 
Lidské tělo našli v noci na dnešek hasiči v Prostějově, když zasahovali u požáru odpadu v objektu poblíž místního nádraží. „Okolnosti úmrtí vyšetřuje policie,“ řekl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Podle informací ČTK šlo zřejmě o bezdomovce. V regionu hasiči časně nad ránem zasahovali také u rozsáhlého požáru domu v Tištíně. Podle informací hasičů se v domě nikdo nenacházel a nikdo nebyl zraněn.
30.11.2016 07:55 |

podobné články