Článek

Při pohledu na rentgenový snímek pejska BUDETE ZDĚŠENI! Ani veterináři nemohli uvěřit, co našli v těle zvířete

 
Kdo má psa, tak ví, že čtyřnohý miláček dokáže sníst vše, co mu přijde pod nos. Jenže majitelé malého štěněte ani veterináři nemohli věřit svým vlastním očím, když uviděli rentgenový snímek. Co našli v žaludku této nevinné tvářičky?
23.08.2016 21:05 |

podobné články

Podobné články

ArcelorMittal: Válcovna pásů dostala do nového roku nový rentgenový měřič za 22 milionů

 
Steckelova válcovací trať P1500, která v ArcelorMittal Ostrava vyrábí od roku 1999 za tepla válcované pásy, uvedla do provozu nový univerzální rentgenový měřič za 22 miliony korun. Nové zařízení pomůže zlepšit kvalitu vyráběných pásů.
21.01.2014 15:05 |

podobné články

Polské jedy jsou v Česku: Veterináři našli antibiotika v drubežím mase

 
A je to tady! Jedy z Polska se dostaly do Česka. Veterináři našli v polském drůbežím mase neznámá antibiotika. Nyní se provádí další analýzy, které určí, přesné složení. Do Česka bylo dovezeno celkem 1200 kilogramů, veterináři nařídili stažení masa z trhu.
11.07.2013 16:20 |

podobné články

KRÁLÍKY ZKLIDŇUJE hypnózou

 
Vzít domácího mazlíčka k veterináři je samozřejmost. Ale navštívit s ním zvířecího hypnotizéra? To můžete jen a jen v Anglii. A co takhle zakoupit do si sbírky rentgenový snímek hrudníku legendární Marylin Monroe? Není problém, právě je v aukci! Čtěte náš Extra svět!
29.04.2010 21:40 |

podobné články

Po tomto dojemném videu budete chtít okamžitě adoptovat pejska z útulku!

 
Chtělo by vaše dítko nebo vy samotní pejska? Váháte nad adopcí z útulku, nebo koupí zvířete u chovatele? Toto video vám pomůže se rozhodnout.
12.10.2014 07:26 |

podobné články

Ptačí chřipka se dál šíří republikou: Veterináři potvrdili ohnisko v Ostravě

 
Veterináři potvrdili v Česku dvanácté ohnisko ptačí chřipky, a to v Ostravě-Svinově v Moravskoslezském kraji. Podle mluvčího Státní veterinární správy (SVS) Petra Pejchala bude chov o 20 ptácích okolo desáté hodiny vyhuben. V Moravskoslezském kraji ohnisko zatím nebylo, byly tam ale zaznamenány úhyny volně žijících ptáků. Zároveň veterináři potvrdili chřipku u další volně žijící labutě v Opavě a ve Veselí nad Lužnicí.
29.01.2017 10:45 |

podobné články

Veterináři v Zárybech u Prahy utratili chov drůbeže: Byl napaden ptačí chřipkou

 
Veterináři spolu s hasiči ve středu v Zárybech utratili 160 kusů drůbeže. Ten se nachází na kraji vesnice zhruba 250 metrů od Labe. Práce začaly zhruba v 10:30 a skončily ve 12:00. Veterináři kolem Záryb také vyhlásí tříkilometrové ochranné pásmo a desetikilometrové dozorové pásmo. Ve středních Čechách jsou tak již čtyři potvrzená ohniska ptačí chřipky.
08.02.2017 14:20 |

podobné články

Pokutu za stáhnutí pejska zaplatil a do vězení nejde!

 
Zabil a stáhl pejska svého známého! Bývalému řezníkovi Josefu J. (65) za týrání zvířete hrozilo čtyřměsíční vězení. To v případě, že by neuhradil soudu pokutu 50 tisíc.
16.05.2009 06:25 |

podobné články

Muž zachránil tonoucího pejska. Reakce zvířete vás překvapí!

 
Šlapal tam, kde neměl a nakonec skončil v ledové řece. Plaval, jak jen mohl, ale síly začaly pejska pomalu opouštět. Naštěstí šel kolem dobrodinec, který nebohé zvíře vytáhl.
05.01.2016 15:00 |

podobné články

Zanedbaného psa žrali červi zaživa, veterináři mu už nedokázali pomoci

 
Tragický příběh pejska z Kynšperka nad Ohří trhá srdce. Dlouhé hodiny se topil v korytě strouhy, než mu někdo zavolal pomoc. A na veterině teprve lékaři zjistili, o jak nemocného a zanedbaného pejska se jedná. Zadní polovinu těla měl prolezlou červy a selhávaly mu ledviny. Stařičké zvíře svůj boj bohužel prohrálo.
24.08.2016 13:30 |

podobné články

Muži při nehodě prorazila hlavu tlustá kovová tyč, zázrakem přežil

 
Andrew Linn, 28letý rodák z Las Vegas, jako zázrakem přežil nehodu, při které mu hlavu prorazila pět centimetrů silná trubka. Rentgenový snímek ukazuje, jak mu trubka vede skrz ústní dutinu, krk a dále ven. Od smrti ho zachránily pouhé milimetry.
15.05.2011 17:05 |

podobné články

Jak se zbavit poporodních kil?

 
Jak se zbavit poporodních kil? To je otázka, kterou si položí každá novopečená maminka, jež právě dala život svému dítěti a která se při pohledu do zrcadla zděsila nad tím, jak hodně jí těhotenství poznamenalo. Nehledě na skutečnost, jak hodně a z jakého důvodu šla rafička na váze nahoru, je nyní poměrně těžké se poporodních kil zbavit a dostat se zpátky na svou váhu. Nečekejte zázraky přes noc. Uvědomte si, že kila, která nyní nosíte na těle, jste postupně přibírali po dobu čtyřiceti týdnů, proto byste i na jejich důkladnou likvidaci potřebovali stejný čas. Ještě než se pustíte do radikálního hubnutí, pamatujte, že musíte brát ohledy i na váš zdravotní stav, který v poslední době dostal pořádně zabrat. Vyzkoušejte našich X tipů, které vám pomohou zbavit se poporodních kil. Nevymlouvejte se! Snažte se přemluvit alespoň k nějakému pohybu – ať už to bude procházka parkem, projížďka na kole, kolečko okolo baráku. Zkrátka myslete na to, abyste každý den měli nějaký pohyb. Cvičení ve vašem těle vyvolá uvolňování serotoninu, díky kterému budete mít lepší náladu a na nějaké výmluvy, proč ještě dnes večer sedět na zadku, si ani nevzpomenete. Zdravě jezte! Pokud to bude možné, stravujte se kvalitně. Ovšem pozor, nepouštějte se do radikálních diet, protože ty jsou zvláště po porodu nevhodné – zbytečně by vaše tělo připravily o živiny, které potřebujete pro dítě. Mějte nápady! I když se chcete zbavit poporodních kil, nemusí být každý váš den nutně stejný. To znamená, že pokud jste si v pondělí našla čas na příjemnou procházku okolo ulice, ve středu si můžete zaskákat přes švihadlo, v pátek třeba udělat pár dřepů během mytí kojenecké lahvičky a když budete stát u dřezu s nádobím, několikrát zatněte zadeček. I maličkosti stačí, důležité je hlavně nepřestávat! Udělejte si čas! Na závěr možná ta nejtěžší rada ze všech –... Čtěte více Příspěvek Jak se zbavit poporodních kil? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.07.2015 08:40 |

podobné články

Pozor na kančí guláše, veterináři našli divočáky s nebezpečným svalovcem

 
V masu divočáků, které nedávno myslivci ulovili v Dolní Dobrouče na Orlickoústecku, našli veterináři larvy smrtelně nebezpečného cizopasníka svalovce.
31.01.2011 09:00 |

podobné články

Při dražbách se bojuje o kus hollywoodské historie

 
Rentgenový snímek hrudi Marilyn Monroeové. Kostkovaná čapka Barbry Streisandové z filmu Co dál, doktore? Prázdné lahvičky na léky Elvise Presleyho. Řidičský průkaz režiséra hororů Alfreda Hitchcocka. Kdo všechny ty věci chce? A proč by za ně zaplatili tisíce dolarů? Odpovědi hledala agentura AP.
01.09.2010 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Elvis Presley (149 článků) , Barbra Streisand (56 článků) , Alfred Hitchcock (89 článků) , Marilyn Monroe (392 článků)

Žralok v akváriu provedl samičce císařský řez

 
Veterináři na Novém Zélandu nemohli uvěřit vlastním očím, když spatřili, jak žralok provádí těhotné samičce doslova císařský řez. Z řezné rány samičky začali po malé chvíli vyplouvat čtyři malí žraloci.
12.11.2009 16:45 |

podobné články

Drastická dieta Angeliny Jolie: Pilulky a ořechy!

 
Pokud opravdu někdo dietu držet nepotřebuje, je to hollywoodská herečka Angelina Jolie (36), která posledních několik let vypadá jako rentgenový snímek.
23.10.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (1905 článků)

Demi Moore: Kolaps a převoz do nemocnice! Předávkovala se léky!

 
Nevěry manžela Ashtona Kutchera (33), následné nepříjemné rozvodové tahanice a smrt nejlepší kamarádky. Americké herečce Demi Moore (49) se během několika měsíců sesypal celý život a z divy se sexy křivkami se stal chodící rentgenový snímek. „To nedopadne dobře,“ strachovali se její přátelé. A stalo se. Demi musela být kvůli totálnímu vysílení hospitalizována v nemocnici!
26.01.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (553 článků) , Ashton Kutcher (431 článků)

Ženu přepadli a postřelili. Lékaře šokoval její rentgenový snímek

 
O štěstí v neštěstí může mluvit Američanka Evelin Matamorosová, kterou minulý týden střelil lupič do hlavy. Kulka se šťastnou shodou náhod odrazila od její lícní kosti a prošla až do krku. Šestatřicetiletou ženu ještě čekají plastické operace, jinak se jí ale daří dobře. Dokonce zvládla i identifikovat útočníka, informoval MailOnline.
03.02.2013 14:15 |

podobné články

Brutální útok na psa: Lidská zrůda mu uřízla mačetou nos, veterináři ho tři hodiny dávali dohromady

 
Jak tohle někdo může udělat? řeknete si možná při pohledu na krutý osud pejska jménem Fresa, jemuž někdo "brutálním způsobem":http://www.extra.cz/tohle-jsou-slovenky-ktere-brutalne-umlatily-nevinne-psy-v-galerii-jsme-odhalili-jejich-obliceje uřízl čumák.
04.09.2014 17:50 |

podobné články

Šťastný konec příběhu pejska z útulku: Smutné oči zabraly!

 
Věrnou a důvěřivou psí duši Lotynku bývalý majitel připoutal ke stromu a náplastí jí zalepil tlamu, aby se »nedovolala« pomoci. Lidé ji ale našli a dali do útulku v Kralupech nad Vltavou. Poté, co deník Aha! uveřejnil smutný příběh tohoto pejska, velmi rychle se našli noví majitelé, kteří si Lotynku nyní odvezli domů…
04.04.2011 12:05 |

podobné články