Článek

Prezidentská debata v USA: urážky střídaly výhrůžky!

 
Donald Trump a Hillary Clintonová svedli druhý volební duel.Otázky kandidátům, na post amerického prezidenta tentokrát kladli kromě moderátorů také lidé z publika. Na přetřes přišla nahrávka, ve které Trump uráží ženy, i e-mailová kauza Clintonové.
09.10.2016 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3527 článků)
Podobné články

Prezidentská debata rozdrtila televizní zábavu na maděru! Skučící arénu si pustily 2,2 milionu diváků

 
Prezidentská debata mezi stávajícím prezidentem Milošem Zemanem (73) a profesorem Jiřím Drahošem (68), která proběhla v úterý večer na TV Prima, schytala velkou kritiku. Podle některých byla totiž naprosto nezvládnutá. I tak se na ni však dívaly přes dva miliony diváků.
24.01.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20131 článků) , Jiří Drahoš (956 článků)

Střídaly Verešovou v krátkých sukýnkách: A ostudu herečky z Cest domů rozhodně neudělaly

 
Dvojnásobná máma Andrea Verešová  (34) se pyšní postavou, kterou je hodně těžké trumfnout. Její kolegyně z Primy Petra Horváthová a Henrieta Hornáčková (hrají v Cestách domů, Andreu diváci zase znají ze Svateb v Benátkách) se toho ale nebály a v Plzni na pódiu střídaly majitelku prý nejhezčí postavy českého i slovenského šoubyznysu v krátkých sukýnkách. A ani jedna se od Andrey nenechala zastínit, vypadaly senzačně!
29.09.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1163 článků) , Petra Horváthová (44 článků) , Henrieta Hornáčková (26 článků)

Co se dělo v domě Bartošové po její smrti? Její památku zneuctila nahá žena a střídaly se tam prostitutky!

 
Další část svědectví zvukaře Standy, bývalého poskoka Josefa Rychtáře  (56) , je opravdu pikantní! Lysý se nám svěřil s tím, jaké dámské návštěvy se v domě zesnulé Ivety Bartošové  (✝48) střídaly. A nešlo rozhodně o žádný výkvět společnosti. „Připadá mi, že společnost prostitutek snad vyhledával,“ připouští.
12.12.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

Vila padlého krále kovodžínoviny Hošny je na prodej za 25 milionů! Střídaly se tu hvězdy, teď je to ruina

 
Před čtvrtstoletím se v ní konaly bujaré party, střídaly známé tváře showbyznysu. Rudolf Hošna (51), porevoluční podnikatelská kometa, to uměl nejen v Brně roztočit! Vila na Strážním vrchu, na místě někdejší německé výletní restaurace z roku 1914, s výhledem na Pisárky a areál výstaviště nabízela komfort. Dnes je z ní ruina, která je však stále k mání. Stačí mít 25 milionů.
28.03.2017 09:35 |

podobné články

Drsná válka v šoubyznysu: Skamene se potkal s vrahem Jonákem. Vzduchem létaly výhrůžky a urážky

 
Jak Super.cz již informoval, nejmenší český herec Roman Skamene chce podat žalobu na Ivana Jonáka , vraha, který byl nedávno propuštěn na svobodu. Ten o něm a jeho ženě totiž prohlásil, že jsou zloději a že ho okradli. Oba výtečníci se nyní potkali na premiéře filmu Bony a klid 2, v němž Roman Skamene  (59) hraje hlavní roli. Místo snahy o usmíření padala sprostá slova a výhrůžky!
21.05.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (103 článků)

„Plyn a černá sv*ně.“ Výhrůžky Bangovi za Ortela a Slavíky řeší policie

 
Romský zpěvák a raper Gipsy, občanským jménem Radek Banga, rozvášnil debaty po stříbrném úspěchu zpěváka Tomáše Ortela a jeho kontroverzní kapely na letošních Slavících. Dočkal se ostrých výhrůžek, nechyběly i hrozby smrtí. Právě ty nyní zkoumají kladenští vyšetřovatelé, uvedly Lidovky.cz. Banga „schytal“ urážky i výhrůžky na sociální síti, kde se do Ortela navezl a vysvětloval, proč na Slavících opustil sál.
21.12.2016 11:50 |

podobné články

Politická debata v Libanonu: urážky a nakonec i voda v obličeji

 
Mnoho lidí má politické debaty zažité jako nudné a uspávající pořady. Ta páteční na libanonské televizi Al-Manar byla ale poněkud ostřejší. Debatovalo se o syrské krizi, jelikož na ni ale oba hosté zastávají odlišný názor, brzo se do sebe pustili. Nechyběly urážky a nakonec jeden z oponentů chrstl na toho druhého dvě sklenice vody, informovala agentura Reuters.
12.02.2013 18:20 |

podobné články

Prezidentské volby v České televizi

 
Česká televize nabídne divákům před prvním kolem první přímé volby prezidenta České republiky čtyři specializované pořady. Každý z prezidentských kandidátů se divákům představí ve dvou rozhovorech s redaktory ČT ve formátu jeden na jednoho (pořady Interview a Hydepark), ve společných debatách více kandidátů (pořady Prezidentská debata a Prezidentská superdebata) a ve volebních spotech, pro které ČT poskytne na základě zákona bezplatně pět hodin vysílacího času.
05.11.2012 15:45 |

podobné články

Pane Drahoši, co jako? TV Prima se ohradila

 
První prezidentská debata, kterou odvysílala v úterý TV Prima, byla pro jejího účastníka, prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše, prý velkým zklamáním. Výběr témat byl podle něj bulvární, chyběla také důležitá prezidentská témata týkající se zahraniční politiky nebo sociálních věcí.
25.01.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (956 článků)

Neviděli jste Události, komentáře? Šou koaliční agónie naživo

 
Věci veřejné prý odstupují z vlády. Do Událostí, komentářů byli přizváni představitelé všech tří vládních stran a strhla se mela. Výčitky střídaly urážky, aby ty byly vystřídány komickými vsuvkami a nakonec přišly i melodramatické zvraty na závěr. Z politické debaty se stala absurdní tragikomedie.
03.04.2012 23:55 |

podobné články

Televizní debata se vymkla kontrole, politici po sobě cákali vodu

 
Dva političtí rivalové z Libanonu se toto pondělí sešli v televizním studiu. Jejich debata ohledně Sýrie se ovšem zvrtla a v přímém přenosu létala vzduchem kromě nadávek i voda. Urážky dokonce málem vyústily ve fyzický kontakt, když chtěl jeden z politiků po druhém hodit židlí.
16.11.2011 17:05 |

podobné články

Třetí prezidentská debata byla zatím nejsledovanější

 
Debata prezidentských kandidátů Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga ve středu na TV Nova sledovalo více než 1,5 milionu diváků starších 15 let a byl to nejsledovanější středeční pořad po 20:00. Ze tří dosud odvysílaných prezidentských televizních duelů před druhým kolem volby šlo zatím o nejsledovanější, uvedl dnes server  mediaguru.cz  s odkazem na ATO-Mediaresearch. 
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3711 článků) , Miloš Zeman (20131 článků)

Jakub Janda: Debata TV Prima vypadala jako v Rusku

 
Prezidentská debata na televizi Prima skončila, lidé se prospali a na sociálních sítích se objevila nová vlna reakcí na střet Miloše Zemana s Jiřím Drahošem. Říká se, že ráno bývá moudřejší večera. Jak se tedy dívá Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty a další lidé na klání Drahoše se Zemanem s odstupem několika hodin? Nahlédněte.
24.01.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (412 článků) , Miloš Zeman (20131 článků) , Jiří Drahoš (956 článků)

Jak prezidentská debata ovlivní výsledky voleb 2018? Slavní chválí Witowskou a koho pošlou na Hrad...

 
Poslední debata, poslední rozhodování. Kandidáti na prezidenta pro následujících pět let se ve čtvrtek utkali v duelu na České televizi, který si nenechaly ujít ani slavné osobnosti. Jedni hlasitě tleskali pro Miloše Zemana, druzí jasně podpořili Jiřího Drahoše, ale v jednom se shodli všichni stejně. Debatu s přehledem vyhrála moderátorka Světlana Witowská (45). Na její výkon padá jen samá chvála.
26.01.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (218 článků) , Miloš Zeman (20131 článků) , Jiří Drahoš (956 článků)

Měli by vás zažalovat, ale místo toho vám platí tisíce korun. Debata o hubnutí nabrala u Jílkové nečekané grády

 
Vánoční svátky skončily a mnozí lidé řeší kardinální otázku, jak zhubnout. Obézních lidí v Česku totiž přibývá. O tom, jak zdravě zhubnout, se diskutovalo také u moderátorky Michaely Jílkové v pořadu Máte slovo České televize. Debata se vedla o detoxikaci, dietě z doby kamenné a jiných radách, které ovšem podle lékařů mohou někoho i zabít. Před kamerami proto padly výhrůžky soudní žalobou. A došlo i na poslance.
14.01.2016 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (438 článků)

Debata o brexitu je stejně iracionální jako debata o islámu v Česku, zaznělo v ČT

 
Publicista David Voughan se v úterních Událostech, komentářích vyjádřil k možnému odchodu Velké Británie z EU. Debata o tzv. brexitu se dnes omezila na uprchlické téma, což považuje za podobně iracionální, jako debaty o islámu v Česku.
14.06.2016 23:20 |

podobné články

Zbyněk Fiala: Debata Clintonová – Trump

 
První televizní debata amerických prezidentských kandidátů Hillary Clintonové a Donalda Trumpa odpovídala předpokladům – přitáhla obrovský zájem a nepřinesla moc zajímavého. Vystihl to Jill Abramson v Guardianu, když napsal, že debata ukázala, proč tolika voličům připadají oba kandidáti stejně odpudiví. Z českého pohledu by se však našel i v té odpudivosti rozdíl.
28.09.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3527 článků)

USA mají za sebou pětihodinovou televizní debatu republikánských kandidátů na prezidenta

 
V Reaganově prezidentské knihovně v kalifornském Simi Valley proběhla ve středu odpoledne místního času (v noci na dnešek SELČ) druhá televizní debata republikánských kandidátů na prezidenta USA. V její první části se střetli čtyři kandidáti, kteří mají zatím podle průzkumů nejméně hlasů, ve druhé spolu pak debatovalo dalších 11 kandidátů včetně prozatímního favorita průzkumů Donalda Trumpa. Celkem debata pořádaná televizí CNN trvala pět hodin.
17.09.2015 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3527 článků)

Projednávání rozpočtu Ve Varech? Hysterie a urážky

 
Další jednání karlovarského zastupitelstva potvrdilo, že se ve městě bohužel neblýská na lepší časy. Sliby vládnoucí koalice K 20 zůstávají jen další líbivou proklamací, všechny politické strany jsou paralyzovány hlubokými rozpory a intrikami a namísto slibované politické kultury gradují urážky a hysterické výstupy.
17.02.2011 13:00 |

podobné články