Prezident Zeman: Všichni jste první liga a všichni máte zlatou medaili

Projev prezidenta republiky při slavnostním ceremoniálu udělení ocenění XVII. ročníku Zlatého záchranářského kříže
21.04.2017 16:40 |

Přišel o nohy, teď má zlatou medaili. PŘÍBĚH sledge hokejisty

Dvanáctiletému Lukášovi, který v roce 2005 přišel o nohy, se splnil sen. Získal zlatou medaili na juniorském turnaji ve sledge hokeji ve švédském Malmö.
09.05.2009 08:10 |

V Česku vyrobili NEJDRAŽŠÍ zlatou medaili! Stojí 1,2 milionu korun

Jablonecká mincovna vydala do oběhu zatím nejdražší zlatou medaili, jakou kdy kdo v České republice vyrazil. Váží přesně 1 kilogram a je na ní vyobrazen portrét slavné operní pěvkyně Emy Destinnové. V prodeji jich bude přesně sto a už teď jsou téměř všechny vyprodané.
23.03.2011 22:00 |

Osobnosti: Ema Destinnová (11 článků)

Kličko vydražil zlatou medaili z olympiády v Atlantě, vytěžek šel na charitu

Ukrajinský boxer Vladimir Kličko v pátek vydražil svou zlatou olympijskou medaili z Atlanty 1996 za milion amerických dolarů. Nejmenovaný kupec mu ji ovšem okamžitě věnoval zpět, zisk z celé akce šel okamžitě na charitativní účely.
30.03.2012 18:55 |

Osobnosti: Vladimir Kličko (164 článků)

Etiopský vytrvalec Bekele se chystá na útok na třetí zlatou olympijskou medailí

Kenenisa Bekele se chystá na útok na zlatou olympijskou medailí v běhu na 10.000 metrů za sebou a do Londýna vyrazí po vysokohorském tréninku poblíž Addis Abeby opět se sebevědomím. A to i přesto, že jej v posledních letech trápilo zranění a naposledy na velké akci slavil vítězství v roce 2009 na mistrovství světa.
01.08.2012 11:25 |

Osobnosti: Kenenisa Bekele (9 článků)

České holínky pobavily i noviny The Guardian, dostali jsme zlatou medaili

České holínky na olympiádě v Londýně okouzlily i britský list The Guardian, který dal dnes zlatou medaili za nejlepší olympijský stejnokroj České republice před Jamajkou a Nizozemskem. Sloupkařka listu Hadley Freemanová byla naopak hluboce zklamaná z domácích Britů i z amerického stejnokroje.
07.08.2012 17:55 |

Moderní pětibojař Svoboda vyhrál zlatou medaili!

Moderní pětibojař David Svoboda vybojoval pro Českou republiku třetí zlatou olympijskou medaili z Her v Londýně 2012. Druhý byl Číňan Čung-žung Cchao.
11.08.2012 13:15 |

Osobnosti: David Svoboda (122 článků)

Paroží Krále lesa získalo zlatou medaili

Zlatou medaili – nejvyšší myslivecké ocenění získaly letos na vimperské výstavě mysliveckých trofejí parohy Krále lesa – jelena, který pravidelně tráví zimu v přezimovací obůrce Národního parku Šumava (NPŠ) Beranky na Srní.
20.03.2013 07:55 |

Světlý ležák značky Budweiser Budvar získal zlatou medaili Monde Selection

Světlý ležák značky Budweiser Budvar získal v celosvětové soutěži pro hodnocení kvality výrobků Monde Selection další zlatou medaili. Hodnocení výrobků provádí již 52 let belgický International Quality Institute. Soutěž patří mezi největší na světě: letos bylo do soutěže přihlášeno 3234 výrobků od tisícovky výrobců z 87 zemí. V kategorii piva bylo hodnoceno 360 vzorků ze 113 pivovarů v 70 zemích.
27.06.2013 17:00 |

Takhle paří olympijská vítězka: Podívejte se, jak Eva Samková slavila zlatou olympijskou medaili

Snowboardistka Eva Samková oslavovala zlatou olympijskou medaili. V Praze uspořádala pro své přátele a fanoušky pořádný mejdan. I když po celý večer nevypila ani deci alkoholu, byla to pořádná jízda a Eva měla neustále pusu od ucha k uchu.
04.03.2014 14:05 |

Osobnosti: Eva Samková (70 článků)

Michal Hašek předal zlatou medaili hejtmana za záchranu lidského života

Hejtman Michal Hašek předal v úterý 12. května 2015 v Brně zlatou medaili hejtmana Jihomoravského kraje Michaele Brtevníkové za záchranu lidského života.
12.05.2015 14:34 |

Osobnosti: Michal Hašek (2284 článků)

Světlý ležák Czechvar z Budvaru získal zlatou medaili v USA

Světlý ležák „Czechvar“ z pivovaru Budějovický Budvar získal zlatou medaili v 19. ročníku soutěže „Great International Beer & Cider Competition“, která se konala v Providence (stát Rhode Island). Prémiový světlý ležák je pro Budějovický Budvar klíčovým druhem piva – na jeho celkové produkci měl loni podíl téměř 60% a na exportu asi 90%. Do USA, Kanady a některých dalších zemí se tento ležák vyváží pod značkou „Czechvar“, ve většině zemí se ale prodává pod značkou „Budweiser Budvar“, případně „Budějovický Budvar“.
04.11.2015 19:51 |

Světlý ležák Czechvar z Budějovického Budvaru získal zlatou medaili v USA

Světlý ležák z pivovaru Budějovický Budvar získal další zlatou medaili v mezinárodní soutěži. Do letošního, již 16. ročníku „Los Angeles International Beer Competition“, bylo přihlášeno 1000 vzorků piva v 97 kategoriích.
16.05.2016 15:00 |

Světlý ležák Pardál Echt získal zlatou medaili v soutěži Monde Selection

Světlý ležák Pardál Echt získal zlatou medaili v 55. ročníku soutěže Monde Selection. Monde Selection patří mezi nejprestižnější a největší mezinárodní soutěže pro hodnocení kvality. Letos bylo v sedmi kategoriích přihlášeno celkem 2 938 produktů z 82 států všech kontinentů. V kategorii piva bylo hodnoceno 294 vzorků piva z 90 pivovarů v 58 zemích.
24.06.2016 11:20 |

Srdcař Krpálek dojal celé Česko: Zlatou medaili věnoval svému zesnulému kamarádovi!

Navenek možná působí jako gladiátor, ovšem uvnitř je to člověk s velkým srdcem. Zlatý medailista Lukáš Krpálek věnoval svoji zlatou medaili zesnulému parťákovi Alexandru Jurečkovi. Tímto gestem dojal celý svět!
12.08.2016 12:05 |

Osobnosti: Lukáš Krpálek (63 článků)

Bronzové Rio. Medailová bilance vyznívá hrozivě, Češi však v Brazílii nepropadli

Nejhorší medailová bilance na olympijských hrách od roku 1932. S takovou vizitkou se vrací česká výprava z letních her v Riu de Janeiro. Rozhodně však nelze hovořit o totálním neúspěchu. Čeští sportovci vybojovali v Brazílii jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí. V žebříčku národů, ve kterém Česká republika obsadila až 43. místo, se nicméně na prvním místě zohledňuje hodnota cenného kovu. A zlatou medaili se podařilo ukořistit pouze Lukáši Krpálkovi.
22.08.2016 04:30 |

Ultralehký letoun z ČVUT v Praze získal zlatou medaili na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

České vysoké učení technického v Praze se na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně prezentuje s ultralehkým dvoumístným letounem UL-39 ALBI. Ten odbornou komisi zaujal natolik, že v kategorii Inovace v transportu a logistice získal Zlatou medaili MSV 2016.
05.10.2016 15:35 |

Kovosvit MAS získal na MSV v Brně zlatou medaili a podepsal kontrakty v řádu desítek milionů korun

Zlatou medaili za stroj WeldPrint 5X převzali na slavnostním večeru Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně Libor Kuchař, generální ředitel Kovosvitu MAS, a Michael Valášek, děkan Fakulty strojní ČVUT. Oceněný stroj umožňující 3D tisk kovu a obrábění v jednom prostoru je výsledkem několikaleté spolupráce tradiční strojírenské firmy ze Sezimova Ústí s akademickou sférou.
13.10.2017 14:50 |

Osobnosti: Michael Michael (1102 článků)

Klaus vrátil medaili strážníkovi, který se jí vzdal na protest proti amnestii

Bývalý prezident Václav Klaus vrátil medaili, kterou mu na protest proti novoroční amnestii poslal strážník z Třebenic na Litoměřicku Tomáš Rotbauer. Klausův spolupracovník Ladislav Jakl v průvodním dopisu muži napsal, že si medaili zaslouží, neboť ji za zadržení pachatelů dostal jako ocenění od společnosti. Rotbauer v reakci uvedl, že medaili již Klausovi vracet nebude a patrně ji vydraží pro charitu.
16.04.2013 16:35 |

Osobnosti: Václav Klaus (8800 článků)

Jak se začlenit v nové práci?

Máme-li nastoupit do nového zaměstnání, hemží se naší hlavou miliony otázek. Bude se nám v nové práci dařit? Budeme vycházet s nadřízeným? Jak se začlenit v práci a zapadnout mezi kolegy? Jak udělat dobrý dojem? Tohle je jen chabý výčet otázek, na které s blížícím se dnem nástupu hledáme odpověď. Pokud nastupujete na pozici, kde budete muset vycházet se svými kolegy, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak se začlenit. Udělat dobrý dojem na samotném začátku je nutnost, to ví přece každý. Jenže jak na to? Co udělat, abyste nic nepokazili a noví kolegové si na vás za vašimi zády nemuseli ukazovat prstem? 3 tipy jak se začlenit v práci Přijít jako nováček do nové práce je situace, ze které je většina lidí nervózní. A logicky. Pokud opouštíte zaměstnání, ve kterém jste již nějaký čas působili, měli jste zde známé či kamarády a možná i nějaké slovo, pak je pro vás pozice nováčka obrovskou změnou. A je potřeba se s ní vypořádat tak, abyste nezapůsobili jako plachá myška ani jako nafrněná ženská s nosem pořádně nahoru. Takže jak na to?! Tip první: tady žádné slovo nemáte Na samotném začátku je důležité uvědomit si jeden fakt: tady nejste ve své bývalé práci, jste na novém místě, s novými lidmi, nadřízenými i pravidly, které musíte respektovat. Co tím chceme říci? Pokud jste  na bývalé pozici měli nějaké slovo a mohli jste o něčem rozhodovat, aniž byste se museli ohlížet na názory druhých, tady taková práva nemáte. Jste noví, tzv. bažanti, kteří musí – jak se říká – držet jazyk za zuby a krok. Žádné vyskakování. Tip druhý: vychloubání se dobrý dojem nedělá S naším prvním tipem souvisí i druhý: vychloubání, vytahování nebo natřásání se před novými kolegy, co všechno jste dokázali, čeho jste dosáhli a jak moc jste byli ceněni na bývalé pozici, nemá v... Čtěte více Příspěvek Jak se začlenit v nové práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2017 08:25 |