Článek

Prezident Zeman: Tak to se mi ještě nikdy nestalo... Občas nějaký ten problém nezaškodí

 
Projev prezidenta republiky při tiskové konferenci k ukončení návštěvy Pardubického kraje:
19.09.2016 09:15 |

podobné články

Podobné články

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1417 článků) , David Beckham (964 článků)

Prezident Zeman se v otevřeném rozhovoru opřel do premiéra: Zrádce Sobotka omlouvá svou zradu a lže

 
EXKLUZIVNĚ Prezident Miloš Zeman v den dvouletého výročí své inaugurace pro ParlamentníListy.cz komentuje aktuální zahraniční i domácí dění. Prezident odmítá neúčast na oslavě konce války v Moskvě, neboť by šlo o urážku obětí padlých vojáků. Nebývale ostře pak Zeman kritizoval Bohuslava Sobotku. Ten prý lže, když tvrdí, že Zeman po prezidentské volbě v roce 2003 poškozoval ČSSD. "Zrádce omlouvá svoji vlastní zradu," řekl ostře prezident Miloš Zeman.
08.03.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7376 článků) , Miloš Zeman (15242 článků)

Okouzlete chlapa: Řeč těla ho pomůže sbalit!

 
Umíte používat ženské zbraně? První dojem je důležitý, nezaškodí se tedy naučit základní triky a tak muži, který vás zaujal, vyjádřit své pocity. A to bez jediného slova!
31.12.2011 15:25 |

podobné články

To by se za Havla nikdy nestalo. Tajemník exprezidenta kvílí nad tím, co se stalo na Hradě

 
Redaktor Hospodářských novin Radek Bartoníček požádal tajemníka bývalého prezidenta Václava Havla Vladimíra Hanzela, aby se ve stručnosti vyjádřil k nové funkci hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. Ten se totiž dnes jako zástupce prezidenta setkal s Petrem Bystroněm, šéfem bavorské organizace Alternativy pro Německo. To by se za Havla nikdy nestalo, řekl Hanzel.
16.05.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4249 článků) , Jiří Havel (292 článků) , Radek Petr (153 článků) , Petr Václav (646 článků) , Jiří Havel (292 článků)

Odlehčené dobroty

 
Máte po svátcích nějaké to kilo navíc? Pak určitě nezaškodí připravit si zdravější a méně kalorické pokrmy. Zkuste vsadit třeba na rybí nebo kuřecí maso, zeleninu a lehké dezerty s ovocem. Vybrali jsme pro vás pět receptů, které potvrzují, že i zdravá jídla mohou chutnat výtečně.
29.01.2010 00:10 |

podobné články

Když je osel ženichem aneb rozvod v průběhu dějin

 
Zlí jazykové tvrdí, že "rozchod od stolu i lože" se od sňatku liší hlavně tím, že ho oba partneři neoslavují společně, ale každý sám. V ČR je pak rozvodovost enormně vysoká, i proto asi nezaškodí malá exkurze do historie…
22.05.2011 11:00 |

podobné články

Autem po Evropě: Víte, kde nesmíte za volant nahoře bez? A kde potřebujete dvoje brýle?

 
Prázdniny jsou v plném proudu! Pokud se zrovna chystáte na dovolenou, nezaškodí připomenout si pravidla na evropských silnicích. Některá vás určitě překvapí!
30.06.2013 07:35 |

podobné články

Trochu strachu nezaškodí: Mrkněte na Aňu Geislerovou v novém českém hororu Polednice

 
Jedna z nejobsazovanějších domácích hereček Aňa Geislerová  (39) a herecká dáma Daniela Kolářová se setkávají v hlavních rolích původního českého hororu Polednice. Film, který se natáčel v průběhu srpna a září hlavně na Berounsku, má nyní finální střih a vstupuje do poslední, postprodukční fáze. Při této příležitosti nabízejí tvůrci jako ochutnávku první ukázky z filmu.
25.12.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (105 článků)

Proběhlo cvičení aktivních záloh. Analytik Martin Koller poté napsal...

 
REPORTÁŽ Ve výcvikovém prostoru Libavá končí cvičení jednotek Aktivní zálohy AČR Hradba 2016 zaměřené na přípravu ochrany teritoria, včetně hranic a důležitých objektů. Důvodem povolání aktivních záloh na cvičení je jejich sladění a prověření schopnosti k operačnímu nasazení na území státu. I když to nikdo neříká nahlas, všem je jasné, že cvičení je reakcí na ohrožení ilegálními islámskými migranty. Nezaškodí, jestliže si o aktivních záložácích, jejich historii a současnosti něco povíme.
16.04.2016 14:50 |

podobné články

Úchylná poradna: Po dvou číslech lehne. Je to problém?

 
Jirka: Zdravíčko, doktore Zvíře. Mám takový problém, že po dvou číslech mi občas nechce pořádně stát. Nejdřív jako že ano, že jde do toho, ale jek ho vytáhnu, zase si lehne. To už se mi stalo víckrát. Je to nějaký zásadní problém? Něco, s čím se mám obrátit na lékaře?
21.02.2011 00:55 |

podobné články

Ten ví, co lovit! Žralok využil nepozornosti potápěče a ukradl mu foťák za více než 200 tisíc

 
Zvířata jsou častokrát chytřejší, než si myslíme. Pokud nějaký článek začíná těmito slovy, většinou následuje nějaký vtipný popis toho, co vyváděl některý z domácích mazlíčků, ať už pes, či kočka. Hrdina dnešního příběhu je ale obyvatelem oceánu a jen zázrakem se při jeho počinu nikomu nic nestalo. Jde totiž o "žraloka":http://www.extra.cz/neuveritelna-fotka-muz-se-snazi-dostat-ze-zralokova-zaludku-jaky-je-za-ni-pribeh se sklony k kleptomanii.
30.10.2013 07:35 |

podobné články

Zahrajeme si na vojáčky, máme flinty a bodáčky

 
Kupuju občas našemu batoleti leporela, protože těm teď dává přednost před všemi hračkami a já si nejspíš naivně myslím, že jak jednou začne, už s knížkami nikdy nepřestane. Většinu máme se zvířátky, dětskými říkankami, občas se najde nějaký ten dopravní prostředek či farmář řídící traktor. Myslela jsem si, že tím je obsahový potenciál leporel vcelku vyčerpán a že už existují pouze různé barevné či početní variace na výše uvedená témata.
25.07.2012 05:50 |

podobné články

Miloš Zeman: Slivovici piji až před spaním, protože trochu uspává

 
Prezidentský kandidát Miloš Zeman odmítá obvinění, že by byl alkoholikem. Podle něj je to jedna z nejhorších a nespravedlivých pomluv o něm. Přiznal ale, že občas si dá skleničku a nejradši má slivovici. Pije ji však až po práci a před spaním. Hlavním důvodem je to, že se po ní dobře usíná. Další články k tématu: Knížata zdegenerovala, opřel se v duelu do svého rivala Zeman Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga OBRAZEM: Zlozvyky kandidátů. Kníže usíná, Zeman kontroluje čas KOMENTÁŘ: Zeman se nemá proč zlobit. S Mečiarem má mnoho společného Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15242 článků)

Žhavý kvíz nejen pro pány: Poznáte, která rajcovní blondýna drží za prsa neméně rajcovní brunetku?

 
Na party, kterou pořádá "DJ Uwa":http://www.extra.cz/tema/dj-uwa, se snad ještě nikdy nestalo, že by nějaký návštěvník odcházel domů znuděný či s pocitem, že strávil promarněný večer. A to platí i pro dvě mladé celebritní hvězdičky, které se na sebe v prostorách baru COCO tak silně přitiskly, že být bez oblečení, tak si netroufáme odhadnout, k čemu by došlo.
18.01.2014 17:45 |

podobné články

Drzost, která nezná mezí: Do Buckinghamského paláce se dostali zloději, komu za to nechá královna setnout hlavu?

 
Krást se sice nemá, ale občas není na škodu, když se nějaký ten kriminálník vytáhne se svým uměním, protože jak jinak byste věděli, že děláte něco špatně a váš majetek je nevhodně chráněn? Přesně tuhle lekci dostali hlavouni ve Scotland Yardu a na britském ministerstvu vnitra, protože dva lapkové se vydali spolu pro nějaký báječný lup a namířili si to přímo do Buckinghamského paláce. Kam se dostali úplně bez potíží.
07.09.2013 15:45 |

podobné články

Tady se kontroluje, až když je nějaký problém, kritizuje komunista

 
Podle komunisty Pavla Kováčika současná vláda kontroluje vše až poté, co se objeví nějaký problém – a tedy pozdě. Narážel tím na současnou aféru s metanolem, kdy kvůli otravě zemřelo již 23 lidí.
18.09.2012 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (192 článků)

Pozor! Tato jídla pro lidi psům nikdy nedávejte. Můžou je i zabít!

 
Asi každý majitel psa ví, co a kdy má jeho čtyřnohý přítel správně jíst. Problém je ten, že ne vždycky to vědí všichni z jeho okolí. Občas jsou to děti, občas někdo z rodiny nebo z přátel a někdy i samotný páníček podlehne těm smutným loudícím očím a od stolu něco upustí. Víte, která jídla ale mohou vašemu psovi ublížit anebo ho dokonce i zabít?
20.04.2016 06:20 |

podobné články

Když se sex nevydaří: Jaké se vám staly trapasy?

 
Můžeme se tvářit, že se nám to nikdy nestalo, nebo si na toto téma můžeme dělat srandu mezi přítelkyněmi. Nějaký ten sexuální trapas jsme už asi zažila každá z nás. Některé se o ně podělily.
15.04.2012 20:10 |

podobné články

Známá zpěvačka podlehla trendu ‚ukaž co nejvíc‘ a v odvážném kostýmu ukázala neforemné tvary

 
Nějaký čas o ní nebylo slyšet, a tak se možná skomírající slávu snaží Ashanti nakopnout tím, co poslední dobou zabírá nejlépe - co nejodhalenějšími modely. Jenže ty si zdaleka nemůže dovolit každý. Zpěvačky navíc musí mít na paměti, že před kamerou a objektivem fotoaparátu nikdy nebudou vypadat tak štíhlé jako před zrcadlem, jelikož technika vždy nějaký ten centimetr na objemu nelítostně přidá.
07.03.2014 20:00 |

podobné články