Článek

Prezident Zeman: Poprvé v životě odmítnu odpovědět na otázku, kterou mi tazatel přečte z papíru

 
Projev prezidenta republiky při setkání se studenty klatovských středních škol
09.02.2016 20:45 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Svatební róby z toaletního papíru ušetří náklady

 
Potřebujete ušetřit peníze za veselku? Pořiďte si svatební šaty z toaletního papíru. Podle amerických designérů vám stačí několik rolí, páska, lepidlo, jehla a nit. Další články k tématu: VIDEO: Vdávat se můžete i v toaletním papíru Kouzlo se dá vydupat i z ruličky od toaletního papíru. V Paříži to umějí
28.06.2012 13:10 |

podobné články

Arab v průměru přečte za rok šest stránek, Čech třináct knih

 
Arabské dítě se podle výzkumu věnuje čtení pouze šest minut ročně, oproti Američanovi, který za rok přečte sedm knih. Vyplývá to ze zprávy nevládní organizace Al-Fikr al-Arabí, která se zabývá otázkami kulturního rozvoje.
16.07.2012 14:15 |

podobné články

Děti přečtou ročně 13 a více knih

 
Podle aktuálního průzkumu projektu Čtení pomáhá přečte nadpoloviční většina oslovených dětí ročně 13 a více knih. Jen jedno procento respondentů uvedlo, že za dané období přečte maximálně dvě knížky.
26.08.2015 11:50 |

podobné články

Pane ministře Hermane, co jste dělal s Halíkem v Oxfordu? Na čtenářský dotaz přišla zajímavá odpověď

 
Na profilu ministra kultury Daniela Hermana na ParlamentníchListech.cz se objevil dotaz v podobě odkazu na článek, kladoucí otázky po nedávné ministrovy cesty do Oxfordu, kde s Tomášem Halíkem odhaloval Lavičku Václava Havla. Na otázku, co všechno ministr Herman při státní nívštěvě dělal, se odpovědi nedostalo. Zato se tazatel dozvěděl, že v budování politických vztahů není nad osobní setkání, a jaká letadla provozuje Hermanovo ministerstvo.
11.12.2014 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4486 článků) , Tomáš Halík (372 článků) , Daniel Herman (895 článků)

Japonci vymysleli zařízení na výrobu domácího toaletního papíru

 
Japonská společnost Oriental vyrábí stroj, který přímo na pracovišti přemění vyřazený papír v papír toaletní. Rozstříhá, rozdrtí, s vodou promíchá 40 stránek nepotřebného papíru formátu A4, směs vysuší a vylisuje a za půl hodiny nabídne roličku kvalitního toaletního papíru, informoval britský list The Daily Telegraph.
02.02.2010 09:05 |

podobné články

Recyklování papíru je jen módní záležitost, přírodu vůbec nešetří, říká odborník

 
Stále více společností se prezentuje faktem, že podporuje ochranu přírody využíváním recyklovaného papíru. Ve skutečnosti je však proklamovaná ekologičnost znovu zpracovaného papíru pouhou chimérou. Nejenže proces recyklace není ekologický. Pro životní prostředí je dokonce vysoce neohleduplný.
03.10.2013 11:40 |

podobné články

Džeko: Kvůli Juventusu klidně znovu odmítnu Manchester City

 
Bývalý nejlepší střelec české Gambrinus ligy stále neví, kam z Wolfsburgu přestoupí. Problémem je balík peněz, který za něj Němci požadují.
22.07.2010 15:15 |

podobné články

Šéf F1 Bernie Ecclestone: V Brazílii mu unesli tchyni!

 
Znáte ten vtip, jak zvoní telefon a ze sluchátka se ozve: „Unesli jsme tvou tchyni! Okamžitě pošli výkupné 10 milionů korun!“„A když odmítnu zaplatit?“„Tak ti ji naklonujeme!“
27.07.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bernie Ecclestone (105 článků)

Kuře strčené ve vagině, sex v muzeu. Jelcin byl to nejhorší, dal Rusko Západu zdarma. Promlouvá slavný disident, který si bere jídlo bez placení, teď bydlí u Schwarzenberga a Putin ho chce zpět

 
ROZHOVOR ParlamentníListy.cz získaly velmi pozoruhodný rozhovor. Na straně zpovídaného v něm stál ruský umělec, zakladatel skupiny „Vojna“ a jeho žena, jež s ním skupinu, kterou celosvětově proslavily politické performance, zakládala. Jako tazatel pak vystupuje neméně originální český umělec Milan Kohout.
19.11.2016 04:50 |

podobné články

Melanie Gideonová: Každý chce věřit v pravou, neustávající lásku

 
Melanie Gideonová, rodačka z nejmenšího amerického státu Rhode Island, která s manželem a synem žije v San Francisku, vydala loni v květnu román s názvem Manželka 22. Bylo to vlastně krycí jméno ženy, která s neznámým mužem, vystupujícím jako Tazatel 101, začala anonymní internetovou diskusi o sobě, tajných snech a podobě manželského soužití. Autorka odpověděla na otázky Práva.
21.03.2013 09:00 |

podobné články

Nezlehčujte totalitu. Už to nechci zažít, napomenul čtenáře Sobotka z ODS

 
Proč pořád lžete? Tak se ptá jeden ze čtenářů ParlamentníchListů.cz senátora Přemysla Sobotky (ODS). Tazatel zpochybňuje Sobotkovo tvrzení, že děti lidí, kteří nebyli v KSČ, nemohli studovat, a že mnozí, kteří neabsolvovali VUML, přišli o svou práci. K osobě nového předsedy ODS Fialy Sobotka říká, že byl zvolen za mimořádných podmínek a pro mimořádné úkoly.
29.01.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (451 článků)

Profesor Keller mezi lidmi: Zdražování, obtížný tazatel i důvod, proč už nekouká na televizi

 
REPORTÁŽ Přijetí eura prý nemusí znamenat zdražování. Pokud nemá být Evropa strašákem, měla by se změnit. I tyto názory padly na debatě s profesorem Janem Kellerem v Krnově, na které se sociolog dostal také do důrazné diskuse s jiným kandidátem do Evropského parlamentu, jenž se na Kellera přišel podívat.
13.03.2014 07:00 |

podobné články

Zahradník (ODS): Euro nebo Koruna?

 
"Když podepíšu petici pro zachování české koruny, co tím získám? Jakou váhu má můj podpis? A máte pro petici podporu i v politice?" Tak se mě ptá jeden tazatel. Rád bych odpověděl nejen jemu,ale komukoliv, komu je osud Koruny blízký.
02.04.2014 08:55 |

podobné články

Bandera byl nácek, ale jen trochu. Čtenář svým dotazem vyprovokoval komunistu Skálu k opravdu hutné přednášce

 
Z PROFILŮ Místopředseda KSČM pro ideologii, propagandu a mediální činnost Josef Skála se pustil do debaty s jedním ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Přeli se o Ukrajinu. Tazatel měl za to, že bychom měli Ukrajinu podpořit a vyčetl Skálovi, že je vůči této zemi příliš nenávistný. Komunistický politik kontroval, že Ukrajince má z duše rád a právě proto nemůže vystát občany, kteří dovedli zemi až ke strašnému krveprolití.
26.12.2016 14:10 |

podobné články

Prezident Zeman se v otevřeném rozhovoru opřel do premiéra: Zrádce Sobotka omlouvá svou zradu a lže

 
EXKLUZIVNĚ Prezident Miloš Zeman v den dvouletého výročí své inaugurace pro ParlamentníListy.cz komentuje aktuální zahraniční i domácí dění. Prezident odmítá neúčast na oslavě konce války v Moskvě, neboť by šlo o urážku obětí padlých vojáků. Nebývale ostře pak Zeman kritizoval Bohuslava Sobotku. Ten prý lže, když tvrdí, že Zeman po prezidentské volbě v roce 2003 poškozoval ČSSD. "Zrádce omlouvá svoji vlastní zradu," řekl ostře prezident Miloš Zeman.
08.03.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8733 článků) , Miloš Zeman (17031 článků)

Dekadentní okénko Olgy Path: Co lze s určitostí odpovědět na jednu z nejvšetečnějších a nejnezodpověditelnějších otázek lidstva? Tohle!

 
Jedna z otázek, na kterou nikdy nevím, co mám vlastně pořádně odpovědět, ale která i přesto patří v lidském světě k takovým těm "základním", zní: "Co posloucháš?" To je totiž tak různé, jak různé jsou člověkovy nálady a stavy - někdy to jsou "Spice Girls":http://www.extra.cz/tema/spice-girls, někdy to jsou Pulp, jindy to jsou staré písničky z Divadla Semafor a když jsem ve speciálním rozpoložení, nepohrdnu třeba ani nějakým skočným country. Proč ne.
23.02.2014 21:15 |

podobné články

Pamatujete si na video s prvním polibkem First Kiss? Tohle je další verze, ale s dotýkáním se pornohvězd!

 
"Video s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, ve kterém se objevilo několik lidí, kteří se viděli poprvé v životě a před kamerou se měli líbat, se stalo obrovským hitem. Nehledě na to, že se později ukázalo, že v něm "vystupují zpěváci z nezávislých kapel nebo modelky":http://www.extra.cz/videli-jste-to-video-ve-kterem-se-dvacet-nahodnych-lidi-poprve-liba-cele-je-to-podvod-hraji-v-nem-profesionalni-modelky-a-herci. Popularita tohoto videa spustila i několik zajímavých kopií, mezi nimi například "video, ve kterém se cizí lidé poprvé svlékali":http://www.extra.cz/pamatujete-se-na-video-kde-se-cizi-lide-poprve-libali-tak-tohle-je-video-kde-se-cizi-lide-poprve-svlekaji.
14.10.2014 22:25 |

podobné články

Ať žije prezident! vítalo nacpané náměstí Zemana. Fuj, křičelo na dívku, která ho vyzvala k odstoupení. A co se dělo dál? Podívejte se, stojí to za to

 
REPORTÁŽ Nadšené ovace přerušoval pískot při návštěvě prezidenta v Opavě. Na velmi bouřlivém setkání plném emocí se prezident Miloš Zeman vyjádřil ke své cestě do Číny a k vulgárním výrazům v Hovorech z Lán: „Včera jsem se s asi dvěma a půl tisíci lidmi v Havířově rozloučil slovy: Lituji, že jste mi nepoložili žádnou otázku o mých údajných vulgarismech. Já vám děkuji, že jste to tady napravila,“ reagoval Zeman na položenou otázku od tazatelky, která Zemana také vyzvala k rezignaci. V debatě pak byla řeč i o vylupování očí v Tibetu.
11.11.2014 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17031 článků)

Které sporty jsou pro ženy nejvhodnější?

 
Fyzický pohyb je pro každého z nás nesmírně důležitý. Každý dospělý člověk by se měl zdravému pohybu věnovat alespoň jednu hodinu denně. Když se řekne sport, vybaví si většina z nás fotbal, hokej, tenis florbal, což jsou sporty náročné na fyzičku. I ženy rády sportují, jejích cílem je ale najít takový druh sportu, který je bude nejen bavit, ale který jim především pomůže shodit přebytečná kila a zpevnit si postavu. Které sporty jsou nejvhodnější volbou právě pro ženy, kterým nejde ani tak o vrcholovou kondici, jako o lepší pocit ze sebe sama či redukci nadbytečné váhy? Na tuto otázku jsme se vám rozhodli odpovědět prostřednictvím dnešního článku plného sportů, kterým se mohou věnovat především ženy! Sporty vhodné pro ženy – vyberete si? Ačkoli se dnes budeme bavit o sportech vhodných pro něžné pohlaví, rozhodně tím nechceme říci, že se těmto aktivitám nemohou věnovat i muži. Klidně. My jsme se jen zaměřili na inspiraci pro ty z vás, kteří uvažují o nějakém sportu, ale neumí si vybrat nebo se rozhodnout. Tak se nechte inspirovat námi, troufneme si tvrdit, že rozhodně je z čeho vybírat! Běh – klasika, která se neomrzí Běhání patří mezi sporty, kterým se můžete věnovat prakticky kdykoli, kdekoli a v kterémkoli věku. Úžasné na něm je, že k němu rovněž nepotřebujete drahé vybavení a vystačíte si tak jen s kvalitní obuví a funkčním oblečením. Běhat se dá ráno i odpoledne, běhat můžete v lese nebo ve městě, rovněž můžete běhat solo nebo s někým, což je ihned větší zábava. A na otázku, zda se právě touto aktivitou dá zhubnout, máme jednu příjemnou odpověď: No samozřejmě! Pilates – typicky ženská záležitost Pilates se řadí mezi aktivity, které jsou tak nějak automaticky spojované právě s něžným pohlavím, byť se samozřejmě najdou mužské výjimky, které se tomuto sportu rovněž s oblibou... Čtěte více Příspěvek Které sporty jsou pro ženy nejvhodnější? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články