Článek

Prezident Zeman: Poprvé v životě odmítnu odpovědět na otázku, kterou mi tazatel přečte z papíru

 
Projev prezidenta republiky při setkání se studenty klatovských středních škol
09.02.2016 20:45 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Svatební róby z toaletního papíru ušetří náklady

 
Potřebujete ušetřit peníze za veselku? Pořiďte si svatební šaty z toaletního papíru. Podle amerických designérů vám stačí několik rolí, páska, lepidlo, jehla a nit. Další články k tématu: VIDEO: Vdávat se můžete i v toaletním papíru Kouzlo se dá vydupat i z ruličky od toaletního papíru. V Paříži to umějí
28.06.2012 13:10 |

podobné články

Proč Čuba nešel na neschopenku? „Bez komentáře,“ vzkázal Veleba pracujícím

 
Na nejzásadnější otázku, která vyvstává kolem absence Františka Čuby (SPO) v Senátu, odmítl jeho stranický šéf Jan Veleba odpovědět. Blesk.cz ho požádal, ať pracujícím, kteří na nemocenskou musí, nebo jsou nuceni čerpat řádnou dovolenou, vysvětlí, proč se stejně nezachoval i téměř 10 měsíců absentující senátor. Veleba ale na klíčovou otázku odmítl odpovědět.
14.06.2017 19:10 |

podobné články

Brexit, nebo ne? Mayová odmítla odpovědět, jak by nyní hlasovala o odchodu z EU

 
Theresa Mayová odmítla odpovědět na otázku, jak by se rozhodla, kdyby měla znovu možnost hlasovat o brexitu. Britská premiérka se opakovaně vyhýbá odpovědi na tuto otázku. Stejně tomu bylo i při včerejším rozhovoru. Mayová nedala jasnou odpověď, místo toho řekla, že by musela zvážit všechna pro a proti a samozřejmě všechno zasadit do současného kontextu.
11.10.2017 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (115 článků)

Arab v průměru přečte za rok šest stránek, Čech třináct knih

 
Arabské dítě se podle výzkumu věnuje čtení pouze šest minut ročně, oproti Američanovi, který za rok přečte sedm knih. Vyplývá to ze zprávy nevládní organizace Al-Fikr al-Arabí, která se zabývá otázkami kulturního rozvoje.
16.07.2012 14:15 |

podobné články

Děti přečtou ročně 13 a více knih

 
Podle aktuálního průzkumu projektu Čtení pomáhá přečte nadpoloviční většina oslovených dětí ročně 13 a více knih. Jen jedno procento respondentů uvedlo, že za dané období přečte maximálně dvě knížky.
26.08.2015 11:50 |

podobné články

Pane ministře Hermane, co jste dělal s Halíkem v Oxfordu? Na čtenářský dotaz přišla zajímavá odpověď

 
Na profilu ministra kultury Daniela Hermana na ParlamentníchListech.cz se objevil dotaz v podobě odkazu na článek, kladoucí otázky po nedávné ministrovy cesty do Oxfordu, kde s Tomášem Halíkem odhaloval Lavičku Václava Havla. Na otázku, co všechno ministr Herman při státní nívštěvě dělal, se odpovědi nedostalo. Zato se tazatel dozvěděl, že v budování politických vztahů není nad osobní setkání, a jaká letadla provozuje Hermanovo ministerstvo.
11.12.2014 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4783 článků) , Tomáš Halík (421 článků) , Daniel Herman (1046 článků)

Japonci vymysleli zařízení na výrobu domácího toaletního papíru

 
Japonská společnost Oriental vyrábí stroj, který přímo na pracovišti přemění vyřazený papír v papír toaletní. Rozstříhá, rozdrtí, s vodou promíchá 40 stránek nepotřebného papíru formátu A4, směs vysuší a vylisuje a za půl hodiny nabídne roličku kvalitního toaletního papíru, informoval britský list The Daily Telegraph.
02.02.2010 09:05 |

podobné články

Recyklování papíru je jen módní záležitost, přírodu vůbec nešetří, říká odborník

 
Stále více společností se prezentuje faktem, že podporuje ochranu přírody využíváním recyklovaného papíru. Ve skutečnosti je však proklamovaná ekologičnost znovu zpracovaného papíru pouhou chimérou. Nejenže proces recyklace není ekologický. Pro životní prostředí je dokonce vysoce neohleduplný.
03.10.2013 11:40 |

podobné články

Džeko: Kvůli Juventusu klidně znovu odmítnu Manchester City

 
Bývalý nejlepší střelec české Gambrinus ligy stále neví, kam z Wolfsburgu přestoupí. Problémem je balík peněz, který za něj Němci požadují.
22.07.2010 15:15 |

podobné články

Šéf F1 Bernie Ecclestone: V Brazílii mu unesli tchyni!

 
Znáte ten vtip, jak zvoní telefon a ze sluchátka se ozve: „Unesli jsme tvou tchyni! Okamžitě pošli výkupné 10 milionů korun!“„A když odmítnu zaplatit?“„Tak ti ji naklonujeme!“
27.07.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bernie Ecclestone (106 článků)

To zas bude uragán: Až si zde kavárna přečte, co Miloš Zeman řekl Vladimiru Putinovi...

 
Prezident Miloš Zeman se setkal s šéfem Kremlu Vladimirem Putinem. Hlava ruského státu českého prezidenta přijala ve své letní rezidenci Bočarov ručej v Soči. Zeman v úvodu odmítl tlumočníci s tím, že čeští novináři rusky umí a není jejích služeb zapotřebí. Dále Putinovi řekl, že Bašár Asad je dle jeho názoru demokraticky zvolený prezident.
21.11.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2979 článků) , Miloš Zeman (20131 článků)

Kuře strčené ve vagině, sex v muzeu. Jelcin byl to nejhorší, dal Rusko Západu zdarma. Promlouvá slavný disident, který si bere jídlo bez placení, teď bydlí u Schwarzenberga a Putin ho chce zpět

 
ROZHOVOR ParlamentníListy.cz získaly velmi pozoruhodný rozhovor. Na straně zpovídaného v něm stál ruský umělec, zakladatel skupiny „Vojna“ a jeho žena, jež s ním skupinu, kterou celosvětově proslavily politické performance, zakládala. Jako tazatel pak vystupuje neméně originální český umělec Milan Kohout.
19.11.2016 04:50 |

podobné články

Radim Valenčík: Do Nového roku - Pokračování dějinného zlomu

 
Kdo není slepý, vidí, že rok od roku přibývá problémů, které nás ohrožují, dokonce začínají ohrožovat samotné naše přežití . Co a proč se odehrává? Odpovědět na tuto otázku není jednoduché, ale je nejvyšší čas na ni odpovědět, pokud máme tomu, co nás ohrožuje, účinně čelit.
28.12.2017 16:25 |

podobné články

Melanie Gideonová: Každý chce věřit v pravou, neustávající lásku

 
Melanie Gideonová, rodačka z nejmenšího amerického státu Rhode Island, která s manželem a synem žije v San Francisku, vydala loni v květnu román s názvem Manželka 22. Bylo to vlastně krycí jméno ženy, která s neznámým mužem, vystupujícím jako Tazatel 101, začala anonymní internetovou diskusi o sobě, tajných snech a podobě manželského soužití. Autorka odpověděla na otázky Práva.
21.03.2013 09:00 |

podobné články

Nezlehčujte totalitu. Už to nechci zažít, napomenul čtenáře Sobotka z ODS

 
Proč pořád lžete? Tak se ptá jeden ze čtenářů ParlamentníchListů.cz senátora Přemysla Sobotky (ODS). Tazatel zpochybňuje Sobotkovo tvrzení, že děti lidí, kteří nebyli v KSČ, nemohli studovat, a že mnozí, kteří neabsolvovali VUML, přišli o svou práci. K osobě nového předsedy ODS Fialy Sobotka říká, že byl zvolen za mimořádných podmínek a pro mimořádné úkoly.
29.01.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (461 článků)

Profesor Keller mezi lidmi: Zdražování, obtížný tazatel i důvod, proč už nekouká na televizi

 
REPORTÁŽ Přijetí eura prý nemusí znamenat zdražování. Pokud nemá být Evropa strašákem, měla by se změnit. I tyto názory padly na debatě s profesorem Janem Kellerem v Krnově, na které se sociolog dostal také do důrazné diskuse s jiným kandidátem do Evropského parlamentu, jenž se na Kellera přišel podívat.
13.03.2014 07:00 |

podobné články

Zahradník (ODS): Euro nebo Koruna?

 
"Když podepíšu petici pro zachování české koruny, co tím získám? Jakou váhu má můj podpis? A máte pro petici podporu i v politice?" Tak se mě ptá jeden tazatel. Rád bych odpověděl nejen jemu,ale komukoliv, komu je osud Koruny blízký.
02.04.2014 08:55 |

podobné články

Bandera byl nácek, ale jen trochu. Čtenář svým dotazem vyprovokoval komunistu Skálu k opravdu hutné přednášce

 
Z PROFILŮ Místopředseda KSČM pro ideologii, propagandu a mediální činnost Josef Skála se pustil do debaty s jedním ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Přeli se o Ukrajinu. Tazatel měl za to, že bychom měli Ukrajinu podpořit a vyčetl Skálovi, že je vůči této zemi příliš nenávistný. Komunistický politik kontroval, že Ukrajince má z duše rád a právě proto nemůže vystát občany, kteří dovedli zemi až ke strašnému krveprolití.
26.12.2016 14:10 |

podobné články

Trump kácí dohodu o klimatu: Oteplování se už dřív vysmíval, použil i vulgarismy

 
Poté, co americký prezident Donald Trump oznámil, že USA odstoupí od pařížské dohody o klimatu, mělo by být snadné odpovědět si na otázku, zda Trump změně klimatu věří. Opak je ale pravdou. V Bílém domě bylo na tuto otázku téměř nemožné dostat odpověď, napsala dnes agentura AP.
03.06.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3527 článků)