Článek

Prezident Zeman: Nevydávám se za všeználka, který všemu rozumí

 
Projev prezidenta republiky při setkání s Radou seniorů:
05.10.2015 11:06 |

podobné články

Podobné články

Prezident Zeman: Nevydávám za všeználka, který všemu rozumí

 
Projev prezidenta republiky při setkání s Radou seniorů:
05.10.2015 10:56 |

podobné články

Komentář Františky: Titán Okamura rozumí všemu, ale módě ne

 
Podnikatel, spisovatel, bloger, v Tokiu narozený Titán Tomio Okamura, jenž rozumí všemu a ničemu, se stal senátorem, což jej utvrdilo v dojmu, že by měl být i prezidentem. Pokud to myslí vážně, měl by značně zapracovat na své image včetně šatníku. To, co předvedl na party jisté značky elektronických cigaret, je důkazem.
01.11.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2013 článků)

Prezident Miloš Zeman promluvil o sebevraždě Ivety Bartošové. Prý ví, kdo za to může

 
Prezident republiky Miloš Zeman se rozhodl dát svému národu na srozuměnou názor na sebevraždu Ivety Bartošové  (✝48) . Na rozdíl od všeználka Jaromíra Jágra si ale rozhodně nemyslí, že na vině jsou novináři. Naopak, z podílu na smrti zpěvačky viní její okolí. I hlava státu tak už nepřímo obvinila Josefa Rychtáře  (56) (a patrně i další lidi) z toho, že nemá úplně čisté svědomí.
14.05.2014 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , Iveta Bartošová (6693 článků) , Miloš Zeman (20443 článků) , Josef Rychtář (1326 článků)

Stanislav Němec: Nula a osobnost

 
Někteří lidé trpí utkvělou představou, že rozumí úplně všemu, jsou etalonem vší moudrosti a morálky, a jako takoví mají samozřejmě nutkavou potřebu také se ke všemu vyjadřovat. Jedním z těch, kteří kdykoliv poučí kohokoli o čemkoli, je také senátor Jan Veleba. Dokáže plynně pohovořit o kůrovci na Šumavě, nebezpečí průjezdu amerického konvoje, škodlivosti protiruských sankcí, zvrhlosti skupiny Pussy Riot, či zavzpomínat na socialistické zemědělství, které nám záviděl celý svět.
06.09.2016 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Němec (49 článků)

Havlíček (ČSSD): Krize jménem Bátora aneb Rozuzlení jsme mohli čekat, nebo ne?

 
S údivem a mírným úsměvem na rtech jsem sledoval právě končící krizi této vlády. Nechci se pasovat do role všeználka, který se střetává se svými souputníky v politických diskusích a s jistotou pronáší své prognózy, jež se již následující týden ukáží.
07.09.2011 09:25 |

podobné články

Prostřeno! Nešika Petr málem zapálí kuchyň

 
Číšník Petr (27), který si v prvním díle Prostřena hrál na všeználka, málem při vaření zapálí maminčinu kuchyň. Při flambování si totiž počíná tak nešikovně, že už mohl být i oheň na střeše!
06.03.2012 06:20 |

podobné články

Havlík (Občané.cz): Veřejnoprávní = veřejnost a právo, nebo ne?

 
Díky nevlídnému nedělnímu počasí jsem po delší době shlédl část nedělní debaty všeználka Václava Moravce a jeho hostů. Tentokráte si nepozval svého osobního přítele z vlády.
29.03.2011 13:40 |

podobné články

Proč Soukup nenáviděl Bartošovou: Byť vkleče, tak neúspěšně škemral o soulož!

 
Starý známý Ondřej Soukup (62)se rád staví do role všeználka a skutečné autority, po jaké každé dívčí srdce touží. Jeho duši však zahalí temný stín pokaždé, když si vzpomene na zesnulou Ivetu Bartošovou (†48). Ta si mnohá tajemství odnesla na onen svět. Jenže to, které by hudební skladatel tak rád vymazal ze své paměti a života, stihla prostořeká Iveta vytroubit do celého světa!
24.05.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (306 článků) , Iveta Bartošová (6693 článků)

Proč Soukup nenáviděl Bartošovou: Byť vkleče, tak neúspěšně škemral o soulož!

 
Starý známý Ondřej Soukup (62)se rád staví do role všeználka a skutečné autority, po jaké každé dívčí srdce touží. Jeho duši však zahalí temný stín pokaždé, když si vzpomene na zesnulou Ivetu Bartošovou (†48). Ta si mnohá tajemství odnesla na onen svět. Jenže to, které by hudební skladatel tak rád vymazal ze své paměti a života, stihla prostořeká Iveta vytroubit do celého světa!
26.05.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (306 článků) , Iveta Bartošová (6693 článků)

Bohdalová (ČSSD): Veto bez logiky

 
Nikdo nerozumí všemu. Ani Miloš Zeman. Prezident této země není odborník na školství, což lze odpustit, protože – jak bylo řečeno – nikdo nerozumí všemu.
23.05.2016 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20443 článků)

Daniel Hůlka: Zeman je na tom s pitím jako já, taky alkohol nesmí

 
Zpěvák Daniel Hůlka kandiduje ve volbách za Stranu práv občanů Zemanovce. Prezident Miloš Zeman je jeho idol a narážky na jeho kladný vztah k alkoholu odráží tím, že kvůli cukrovce pít nemůže. V tom si s ním Hůlka rozumí, protože taky musí abstinovat. Další články k tématu: Fandí ti prezident Zeman, vzkázal zpěvák Hůlka boxerovi Konečnému Zemanovi věnovali hymnu. Hůlka zpíval, kamarád z Jičína hrál na flétnu VIDEO: Hůlka gratuloval Zemanovi hymnou, zpíval ji ve volebním štábu Hůlka se ze zánětu slinivky zotavuje pomalu, už ale zajde i na pivo S režisérem Bednárikem se v Bratislavě rozloučil i Hůlka písní z Draculy
27.09.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (645 článků) , Miloš Zeman (20443 článků)

Prezident Zeman se v otevřeném rozhovoru opřel do premiéra: Zrádce Sobotka omlouvá svou zradu a lže

 
EXKLUZIVNĚ Prezident Miloš Zeman v den dvouletého výročí své inaugurace pro ParlamentníListy.cz komentuje aktuální zahraniční i domácí dění. Prezident odmítá neúčast na oslavě konce války v Moskvě, neboť by šlo o urážku obětí padlých vojáků. Nebývale ostře pak Zeman kritizoval Bohuslava Sobotku. Ten prý lže, když tvrdí, že Zeman po prezidentské volbě v roce 2003 poškozoval ČSSD. "Zrádce omlouvá svoji vlastní zradu," řekl ostře prezident Miloš Zeman.
08.03.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20443 článků)

Nakrmí vepře, uřídí kombajn, rozumí všemu? Komentátor má pocit, že Zemana je všude plno

 
Analytik Jan Macháček hodnotí počínání prezidenta Miloše Zemana v poslední době, reakce premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), ministra financí Andreje Babiše (ANO) a médií. Ačkoli se po zmařeném puči v ČSSD zdálo, že je Zeman na ústupu, dnes se ukazuje opak.
22.10.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12389 článků) , Miloš Zeman (20443 článků) , Jan Bohuslav (58 článků)

Terence Blanchard: George Lucas je člověk, který rozumí věci

 
V Praze natáčel americký trumpetista Terence Blanchard. "Spolu s producenty Georgem Lucasem a Rickem McCallumem jsme tu od neděle do pondělí do noci natáčeli v Rudolfinu moji hudbu k filmu Red Tails. Česká filmharmonie byla výborná a spolupráce skvělá, jsem z ní nadšen. Lucas rozumí věci, dává prostor svým spolupracovníkům, a já jen doufám, že jsem ho nezklamal," řekl v rozhovoru pro Právo Blanchard.
09.06.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Terence Blanchard (2 články) , George Lucas (44 článků)

Rusko vždy rozumělo a rozumí jen síle, míní kněz Halík

 
Rusko vždy rozumělo a rozumí jen síle, míní kněz a filosof Tomáš Halík, který nedávno jako první Čech získal Templetonovu cenu. V rozhovoru pro ČT popsal, proč je podle něj dobře, že je Česká republika v NATO.
14.03.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (426 článků)

Nejlépe rozumí češtině, říkají Norové o záhadném muži

 
Norové tvrdí, že muž , který si nepamatuje ani vlastní jméno, rozumí nejlépe češtině. I on sám si myslí, že by možná mohl z Česka pocházet. Vyšetřování, na kterém se podílí i Česká republika, však stále pokračuje.
09.04.2014 16:00 |

podobné články

Putin rozumí síle. Podle toho s ním musíme jednat, říká lídr KDU-ČSL a popichuje vládní partnery

 
ROZHOVOR Lidoveckou jedničkou do evropských voleb je Pavel Svoboda. I on sleduje dění na Ukrajině. Vstup ruských vojsk ke svém sousedovi považuje za reálnou hrozbu. „Putin rozumí síle. Když EU a USA prokáží silný postoj, tak bude možné s ním jednat,“ vysvětlil ParlamentnímListům.cz Svoboda, který zároveň nesouhlasí s politikou Lubomíra Zaorálka (ČSSD) vůči Číně.
06.05.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Pavel Svoboda (355 článků) , Pavel Svoboda (354 článků) , Pavel Svoboda (355 článků) , Pavel Svoboda (355 článků)

Záhada: Veverky, ptáci i stonožky si rozumí všude na světě. Kromě Nového Zélandu

 
Nevadí, že jde o jiné druhy - veverky a malí ptáci si navzájem rozumí. Díky důmyslnému komunikačnímu systému, který se pokouší rozklíčovat americký odborník na zvířecí komunikaci Erick Greene, si tak mohou vzájemně zachránit životy. Využít toho se pokouší i stonožky.
11.10.2015 07:15 |

podobné články

Stromy a houby si spolu rozumí: Přečtěte si, které druhy hub najdete pod kterým stromem!

 
Symbiotické soužití houby a stromu je v přírodě velmi časté. Stačí jen vědět, který strom hostí které houby a můžete se vydat téměř na jistotu! Přečtěte si, které druhy si spolu rozumí...
05.09.2017 08:05 |

podobné články