Článek

Prezident Zeman: Knížka, to je ze všech kamarádů ten nejvěrnější

 
Projev prezidenta republiky při zahájení školního roku
02.09.2015 18:42 |

podobné články

Podobné články

Nejvěrnější hollywoodská manželka slaví jubileum: Takhle vypadala před víc jak padesáti lety v bikinách

 
Žena, která coby půvabná blondýnka na filmovém plátně debutovala přesně před šedesáti lety a mohla by být klidně označena za nejvěrnější hollywoodskou manželku všech dob, právě dnes slaví významné životní jubileum. Osudová žena jednoho z nejfešnějších hollywoodských krasavců a držitelka Oscara Joanne Woodwardová je pětaosmdesátnicí.
27.02.2015 13:55 |

podobné články

Psí slečna Pekharta: Nejvěrnější fanynka!

 
Co si člověk neudělá sám, to nemá. I příznivce si reprezentační útočník Tomáš Pekhart (23) musel osobně vychovat! Dvouletou psí slečnu Cintii oblékl do starého dresu s číslem 8 a fotku s popiskem »Moje nejvěrnější fanynka« umístil na Twitteru.
20.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Pekhart (57 článků)

Nejvěrnější zákazníky má Kaufland

 
Pravidelné měření nákupního chování Incoma Shopping Monitor 2014 ukázalo, že koncentrace českého trhu v roce 2013 zůstala velmi podobná roku předcházejícímu. Pět největších obchodních řetězců s rychloobrátkovým zbožím získalo 70 procent českých domácností jako svých věrných zákazníků. Nejvěrnější jsou čeští nakupující řetězci Kaufland, následují Penny Market a Albert, dále Tesco a Lidl.
29.05.2014 12:31 |

podobné články

Nejdelší kniha na světě měří 43 metrů. Další REKORDY

 
Český knižní trh obohatila unikátní knížka. Když se román Jacka Kerouaca rozloží, měří 43 metrů. Je to nejdelší knížka na světě.
25.07.2009 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jack Kerouac (6 článků)

Střípky z kongresu: Otrávení delegáti a Nečasova knížka, kterou nikdo nečetl

 
Deník Hospodářské noviny (HN) shrnuje, co vše se na víkendovém kongresu ODS stalo. „Občanští demokraté mluvili o změně, ve vedení ale převažují dosavadní tváře,“ napsal provokativně. Kuriozity ze sjezdu? Kuloáry plné delegátů s lhostejným výrazem, kteří nešetřili kritikou. Nečasova knížka Cesta k důvěře pak podle HN mizela rychle v aktovkách. Četl ji vůbec někdo?
05.11.2012 09:05 |

podobné články

Střípky z kongresu: Otrávení delegáti a Nečasova knížka, kterou nikdo nečetl

 
Deník Hospodářské noviny (HN) shrnuje, co vše se na víkendovém kongresu ODS stalo. „Občanští demokraté mluvili o změně, ve vedení ale převažují dosavadní tváře,“ napsal provokativně. Kuriozity ze sjezdu? Kuloáry plné delegátů s lhostejným výrazem, kteří nešetřili kritikou. Nečasova knížka Cesta k důvěře pak podle HN mizela rychle v aktovkách. Četl ji vůbec někdo?
05.11.2012 09:40 |

podobné články

Co vám nesmí chybět na dovolené? Pěkná knížka! 10 tipů na super letní čtení

 
Pere slunce a tak se chystáte se k vodě? Nebo zavření doma koukáte na déšť za oknem? Letošní léto je nevyzpytatelné. Dobrá knížka ale nezklame nikdy. Aha! nabízí tipy na skvělé letní čtení. Zapomeňte na počasí a ponořte se do knížek plných napětí, intrik nebo lásky.
20.08.2016 12:10 |

podobné články

Recenze: Modrá knížka o běhání a o životě. Snůška banalit, nebo motivační kniha, jak má být?

 
Jedni ji vzývají, druhé rozčiluje. Nic mezi tím v internetových diskusích zřejmě nenajdete. Modrá knížka o běhání a o životě autorů Miloše Škorpila a Pavla Kosorina je na tom zkrátka jako běhání samo.
23.10.2017 15:40 |

podobné články

Prezident Zeman se v otevřeném rozhovoru opřel do premiéra: Zrádce Sobotka omlouvá svou zradu a lže

 
EXKLUZIVNĚ Prezident Miloš Zeman v den dvouletého výročí své inaugurace pro ParlamentníListy.cz komentuje aktuální zahraniční i domácí dění. Prezident odmítá neúčast na oslavě konce války v Moskvě, neboť by šlo o urážku obětí padlých vojáků. Nebývale ostře pak Zeman kritizoval Bohuslava Sobotku. Ten prý lže, když tvrdí, že Zeman po prezidentské volbě v roce 2003 poškozoval ČSSD. "Zrádce omlouvá svoji vlastní zradu," řekl ostře prezident Miloš Zeman.
08.03.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Miloš Zeman (20953 článků)

Banda Zemanových kamarádů v mikinách! "Křupan" Zeman teď nevylézá, bojí se. Aktivista Němec pálí do Hradu

 
ROZHOVOR Máme-li prezidenta křupana, jak říká protizemanovský topkař Jan Němec, co čekáme, že ze svého národa vychová? Je to prý jako v rodině. Na Masaryka nemá ani Havel. Je to tu jak za Husáka. A kdo přijde na udělování státních vyznamenání? Asi zase „banda Zemanových kamarádů v mikinách“, dodává pardubický politik, který stál za manifestační peticí za odstoupení prezidenta Miloše Zemana. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz padne také pár slov k Andreji Babišovi a „lepším zítřkům“, které už nastaly.
28.10.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Němec (49 článků) , Miloš Zeman (20953 článků)

Kdo slavil po boku Zemana? Šéf gigantu ČEZ, muži z Hradu, mediální magnát Soukup i Okamura

 
Jakmile bylo jasné, že Miloš Zeman (73) zůstane na Pražském hradě dalších pět let, sešli se na pódiu salonku pražského Top hotelu jeho nejvěrnější. Některé tváře se daly očekávat, jiné méně. Leccos o dalším vývoji na politické scéně může napovídat přítomnost předsedů ČSSD a Okamurovců. Pozoruhodná byla i přítomnost Daniela Beneše, šéfa ČEZu. Se staronovým prezidentem ho pojí nejen zájem o tuto zlatou žílu národního rozpočtu, ale také rodinné vazby. S Benešovým otcem měl totiž Zeman velmi blízký, až takřka rodinný vztah.
28.01.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20953 článků)

Vince Vaughn si odmítá koupit mobil. Telefonuje od kamarádů

 
Ačkoliv bere dvacet milionů dolarů za film, peníze utracené za mobilní telefon mu přijdou jako vyhozené z okna. Kdykoli se potřebuje Vince Vaughn někomu dovolat, půjčí si telefon od kolegů či kamarádů. „Mám z mobilu upřímnou hrůzu. Když ho člověk má, neustále mu někdo volá, píše textovky a otravuje,“ vysvětluje hvězda filmu Rozchod , proč si ho ještě nepořídila.
16.11.2009 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (18 článků)

Bikšit aneb Příběhy fernetumilovných kamarádů z dílny Sorry

 
Vydavatelství Maťa přichází v edici Česká radost se souborem krátkých epizod ze života pěti svérázných kamarádů, tentokráte pod názvem Bikšit. Čtenáři se již mohli s partičkou v knižní podobě setkat před deseti lety, kdy nakladatelství Plejáda vydalo sbírku Sorry aneb Bikšitův kalendář, ilustrovanou Markem Doušou.
05.01.2010 14:05 |

podobné články

Za smrt kamarádů dva roky basy!

 
Dva roky nepodmíněně a zákaz řízení na pět let. Tak zní včerejší rozsudek zlínského soudu v případu Petra Čápka (23), který zavinil smrt dvou kamarádů.
24.02.2011 12:05 |

podobné články

Smrt tří kamarádů ve vraku auta: Zabila je zatažená brzda?

 
Jihočeští policisté stále zjišťují, co přesně stálo za smrtí trojice kamarádů – řidiče Jirky (†20), Radka (†20) a Tomáše (†19), kteří zemřeli 21. července po nárazu do stromu u Čápova Dvora v Táboře. Policie čeká na výsledky toxikologické expertizy. Kriminalisté teď pracují i s verzí, že za smrtícím smykem stálo osudné zatažení za ruční brzdu!
31.07.2012 12:10 |

podobné články

Pohřbili trojici kamarádů: Petr (†17), Filip (†18) a Alexandra (†17) zahynuli při autonehodě!

 
Nikomu ze tří rodin a desítek kamarádů se v tak krásném a sluncem zalitém dni nechtělo uvěřit, že Filipa S. (†18), Alexandru S. (†17), Petra U. (†17) a Karolínu K. (†17) už nikdy neuvidí.
21.08.2012 12:10 |

podobné články

Ano, tihle se spolu přátelí: 7 slavných dvojic - nerozlučných kamarádů - 2. díl

 
Jak jsme "psali již minule":http://www.extra.cz/sok-slavni-se-mezi-sebou-prateli-zde-je-7-slavnych-dvojic-nerozlucnych-kamaradu, opravdu se občas stane, že se celebrity nežalují, ale kamarádí.
15.09.2013 18:00 |

podobné články

Zničený Petr Janda (71): Pochoval 8 kamarádů za 2 roky!

 
Cestu do krematoria už má rocker Petr Janda (71) pěkně prošlápnutou. Za poslední dva roky tady vyprovodil na poslední cestu sedm kamarádů. Památku osmého uctil jen kousek od svého domu.
28.11.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (694 článků) , Petr Janda (694 článků)

Hnyková (Úsvit): Ples Kamarádů otevřených srdcí otevřel srdce všem přítomným

 
V pátek se uskutečnil již sedmý ročník plesu Kamarádů otevřených srdcí. V kulturním domě v Bludově na Šumpersku se nás tak sešlo více než dvě stě, kteří se chtěli bavit a přispět na dobrou věc.
17.03.2014 16:25 |

podobné články