Článek

Prezident Zeman: Jak dlouho budeme čekat? Jak dlouho budeme jen kondolovat?

 
Projev prezidenta republiky v rámci 71. Zasedání Valného shromáždění OSN
22.09.2016 11:55 |

podobné články

Podobné články

Rusové sami sobě. Můžete kondolovat na internetu Havlovi

 
Dva mladí Rusové založili internetové stránky, kde mohou lidé kondolovat a vyjadřovat soustrast k úmrtí Václava Havla.
23.12.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4786 článků)

Pohřeb Bořka Šípka (†66): Proč se nemohlo kondolovat!

 
S architektem Bořkem Šípkem (†66), který minulou sobotu podlehl zákeřné nemoci, se dnes v 11 hodin v krematoriu v pražském Motole konalo poslední rozloučení. Kondolovat se ale nemohlo...
20.02.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Šípek (273 článků)

Češi mohou kondolovat blízkým obětí z Británie na velvyslanectví

 
Češi budou moci kondolovat blízkým obětí nočního útoku v Manchesteru od středy na britském velvyslanectví v Praze. Oznámil to dnes ČTK mluvčí ambasády Jiří Šebek.
23.05.2017 19:55 |

podobné články

Václav Havel, "náš" prezident. Zde můžete kondolovat

 
Zemřel Václav Havel, první český prezident. Světoznámý státník, dramatik, disident a dlouholetý český prezident skonal ve věku 75 let.
18.12.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4786 článků)

Sledovali jsme ONLINE: Zákaz kondolencí na pohřbu Bořka Šípka! Vzkazy jen diamantem

 
Přátelé a příbuzní architekta Bořka Šípka (†66), který minulou sobotu podlehl rakovině, se s ním dnes hodinu před polednem rozloučili. Jeho rodina smutečním hostům zakázala osobní kondolence. Pokud chtěli smuteční hosté kondolovat, museli tak učinit diamantem do skleněné kondolenční knihy! Zvláštností na pohřbu slavného architekta ale bylo víc...
20.02.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Šípek (273 článků)

Trump jedná bezprecedentně, říká Zaorálek. Na nového velvyslance USA prý budeme čekat dlouho

 
Šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek (ČSSD) se obává, že Česko bude dlouho čekat na nového amerického velvyslance. Celou situaci kolem odvolání všech velvyslanců budoucím americkým prezidentem Donaldem Trumpem považuje za bezprecedentní. Zprávu přinesla ČTK.
14.01.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3542 článků) , Lubomír Zaorálek (2394 článků)

Za Castra se kondolovat nemusí, vysvětluje Špaček. „Hrad správně mlčí“

 
Projevit lítost, nebo raději mlčet? Po ohlášení smrti kubánského exprezidenta Fidela Castra byla na politicích znát opatrnost, s jakou vystupovali na toto téma. Někteří teď pykají za přílišnou vstřícnost, někteří raději volili velmi povšechné komentáře, jiní mlčí. A jak pro Blesk.cz potvrdil odborník na etiketu a komunikaci Ladislav Špaček, i to je správná volba.
03.12.2016 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Fidel Castro (191 článků)

Prezident Zeman se v otevřeném rozhovoru opřel do premiéra: Zrádce Sobotka omlouvá svou zradu a lže

 
EXKLUZIVNĚ Prezident Miloš Zeman v den dvouletého výročí své inaugurace pro ParlamentníListy.cz komentuje aktuální zahraniční i domácí dění. Prezident odmítá neúčast na oslavě konce války v Moskvě, neboť by šlo o urážku obětí padlých vojáků. Nebývale ostře pak Zeman kritizoval Bohuslava Sobotku. Ten prý lže, když tvrdí, že Zeman po prezidentské volbě v roce 2003 poškozoval ČSSD. "Zrádce omlouvá svoji vlastní zradu," řekl ostře prezident Miloš Zeman.
08.03.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9438 článků) , Miloš Zeman (20167 článků)

Kim posiluje svoji pozici, postavil se do čela strany

 
Nový severokorejský vůdce Kim Čong-un byl dnes v ústředním listu KLDR prezentován ve funkci šéfa nejvyššího stranického grémia, a posílil tak svou kontrolu nad centrálními orgány po náhlé smrti svého otce. List Rodong sinmun v komentáři označil Kima za šéfa ústředního výboru vládnoucí Korejské strany práce. Do KLDR zároveň zamířily dvě skupiny Jihokorejců, kteří chtějí v Pchjongjangu kondolovat.
26.12.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1275 článků)

Zpráva o smrti Whitney Houston šokovala i české hvězdy: Truchlí Bílá i Bagárová

 
Jakmile se zprávy o úmrtí Whitney Houston chopila světová média, začali rodině zesnulé zpěvačky kondolovat její kolegové ze showbyznysu. Smutná zpráva o odchodu jednoho z největších hlasů v dějinách populární hudby zasáhla i české umělce.
14.02.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (469 článků)

6 podivných návštěv v domě Ivety Bartošové (†48): Nejšílenější byl ďábel!

 
Od tragické smrti Ivety Bartošové (†48) přijal vdovec Josef Rychtář (56) v jejím domě v Praze-Uhříněvsi už desítky návštěv. Některé byly klidné, některé dost ujeté. Nedělní Aha! sestavilo žebříček šesti NEJ hostů, kteří mu v posledních dnech dorazili do ulice U Říčanky kondolovat.
12.05.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

6 podivných návštěv v domě Ivety Bartošové (†48): Nejšílenější byl ďábel!

 
Od tragické smrti Ivety Bartošové (†48) přijal vdovec Josef Rychtář (56) v jejím domě v Praze-Uhříněvsi už desítky návštěv. Některé byly klidné, některé dost ujeté. Nedělní Aha! sestavilo žebříček šesti NEJ hostů, kteří mu v posledních dnech dorazili do ulice U Říčanky kondolovat.
12.05.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

SOLIDARITA S FRANCIÍ: Kondolujte, posílejte vzkazy

 
Brutální útok na redakci francouzského satirického časopisu Charlie Hebdo otřásl nejen Francií, ale i Evropou a světem. Česko nevyjímaje. Pokud chcete také projevit účast či kondolovat, nabízíme vám tu možnost...
07.01.2015 18:21 |

podobné články

Rozzlobený manžel zabité Češky: Merkelová chtěla teroristický útok zamést pod koberec

 
Očekával bych, že nám německá kancléřka Angela Merkelová bude kondolovat, říká v rozhovoru s ČTK Petr Čižmár, jehož manželka zemřela před rokem při teroristickém útoku v Berlíně.
10.12.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2082 článků)

„Ani mi neřekli, zda mají ženu v mrazáku.“ Petrovi zabil ženu terorista, Němci mlčeli

 
Očekával bych, že nám německá kancléřka Angela Merkelová bude kondolovat, říká v rozhovoru Petr Čižmár, jehož manželka zemřela před rokem při teroristickém útoku v Berlíně. Naďa Čižmárová se stala jednou z 12 obětí útoku radikálního islamisty na vánoční trh. Její manžel, který tehdy prožil tři dny hrozivé nejistoty, je přesvědčen, že stačilo málo a ještě by žila. Německé úřady podle něj ale mnohokrát pochybily. Němečtí politici zase odmítli přijmout zodpovědnost, míní.
10.12.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2082 článků)

Pane redaktore, teď jste řekl prázdnou floskuli. Prezident Zeman opět po letech rozebral rozhlasáka, kterého kdysi složil anglickým slovíčkem

 
Exkluzivním hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl po dlouhé době prezident Miloš Zeman. Usedl proti moderátorovi Janu Pokornému a spustil svůj tradiční slovní koncert. Došlo na Čínu, Zemanovy cesty do krajů i na politologa Jiřího Pehe, který prý navrhuje nesmysly. Pokorný musel napjatě čekat, zda prezident použije podobná sprostá slova jako před třemi lety, kdy v rozhovoru s ním prezident pronesl v přímém přenosu slovo „kunda“. V narážce na skupinu Pussy Riot.
24.07.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (341 článků) , Jan Pokorný (126 článků) , Miloš Zeman (20167 článků) , Jiří Pokorný (37 článků)

,,Ať žije Zeman! Ať žije Zeman! Ať žije Zeman!" A prezident mával. To Praha dlouho nezažila

 
„Ať žije Zeman, ať žije Zeman“. Sborové skandování se v úterý večer neslo Prahou od Strakovy akademie. Tam prezident dorazil na jednání Bezpečnostní rady státu a pozdravit a podpořit jej před Úřad vlády přišli sympatizanti Bloku proti islámu a Úsvitu- Národní koalice.
07.10.2015 06:51 |

podobné články

VIDEO „Ať žije Zeman! Ať žije Zeman! Ať žije Zeman!“ A prezident mával. To Praha dlouho nezažila

 
„Ať žije Zeman, ať žije Zeman.“ Sborové skandování se v úterý večer neslo Prahou od Strakovy akademie. Tam prezident dorazil na jednání Bezpečnostní rady státu a pozdravit a podpořit jej před Úřad vlády přišli sympatizanti Bloku proti islámu a Úsvitu - Národní koalice.
07.10.2015 06:55 |

podobné články

Chinaski: Není na co čekat, to je vzkaz spíš pro nás

 
Hitů Chinaski si užijí Litoměřice, Děčín i Most, kina i stánky nabízejí jejich Autopohádky. Amarok Tour 2011, jarní šňůra pop rockových Chinaski po kulturních domech ČR, startuje ve čtvrtek 7. dubna v Kulturním domě v Litoměřicích. Hostovat na ní bude zpěvačka Katarína Knechtová s kapelou, známá už jako vokalistka hitové skupiny Peha i autorka hitu Bože moj z Kubiskova velkofilmu Bathory. Hned třetím koncertem šňůry Chinaski v Česku bude jejich vystoupení v pátek 15. dubna v Děčíně. Ale to ještě stále není pro sever Čech s koncerty Chinaski konec. Do třetice všeho dobrého zahrají v pátek 13. května v Mostě – na koupališti Ressl. Aktuálně Chinaski zahrají hudbu ze svých posledních dvou desek – loňské „Není na co čekat“ a jarní novinky „Autopohádky“ s hostující Lucií Bílou a novým hitem i klipem Duše z gumy. „Tato písnička samozřejmě nesmí na turné Chinaski chybět,“ uvedla Johana Turnerová, PR spolupracovnice Chinaski. Chinaski v současnosti jsou Michal Malátný (zpěv), František Táborský , Petr Kužvart, Štěpán Škoch, Ondřej Škoch a Otakar Petřina jr. Bubeník a syn slavného rockera, známý také jako kontroverzní hiphoper Marpo, přišel do kapely poté, co jí v roce 2008 na motorce tragicky zahynul kapelník, bubeník/autor textů Pavel Grohman, spoluzakladatel kapely Chinaski. V létě to bude smutné tříleté výročí... V rozhovoru odpovídal Michal Malátný, zpěvák a zakladatel Chinaski. Na CD Není na co čekat má text písní Kérka, Jak mám to říct, Kompy, Sen 1996, Hádalo se i Šatna.
08.04.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2235 článků) , Michal Malátný (104 článků) , Pavel Grohman (11 článků) , František Táborský (49 článků) , Štěpán Škoch (3 články) , Petr Kužvart (6 článků) , Otakar Petřina (3 články) , Katarína Knechtová (32 článků) , Ondřej Škoch (5 článků)