Článek

Prezident Carter (92) je čiperka: Líbal ženu na baseballu!

 
O víkendu oslavil 92. narozeniny, loni (úspěšně) bojoval s rakovinou mozku, přesto je někdejší americký prezident Jimmy Carter pořád ve skvělé formě.
05.10.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Carter (23 článků)
Podobné články

Zemřel americký boxer Rubin "Hurricane" Carter, bylo mu 76 let

 
Americký boxer Rubin Carter přezdívaný Hurikán zemřel ve věku 76 let v neděli v Torontu. Carter byl v šedesátých letech nespravedlivě odsouzen za vraždu, což zničilo jeho kariéru boxerského šampiona střední váhy a učinilo z něj mezinárodní symbol rasové nespravedlnosti. Smrt oznámil boxerův přítel John Artis. V posledních letech se Carter potýkal s rakovinou prostaty.
21.04.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: John Carter (3 články)

Exprezident Carter jede do KLDR s prosíkem. Clinton uspěl

 
Bývalý americký prezident Jimmy Carter pojede do Severní Koreje, aby tam dosáhl propuštění vězněného Američana. Carter se tak pokusí o stejný kousek, který se v loňském roce povedl Billu Clintonovi, informuje v úterý agentura Reuters.
24.08.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (224 článků) , Jimmy Carter (23 článků)

Zákeřná těhotenská preeklampsie: Emily po narození vážila jen 740 gramů, dnes je z ní čiperka

 
Když šla Aneta Drábková (30) na běžné těhotenské vyšetření, lékaři zjistili, že miminko může být v ohrožení života. Hned poslali Anetu do nemocnice a zřejmě tak malé Emily zachránili život. Holčička se narodila o deset týdnů dříve, vážila jen tři čtvrtě kila a měřila 34 centimetrů! Dnes je jí rok a půl a je z ní pěkná čiperka.
24.12.2017 06:50 |

podobné články

Nick Carter z Backstreet Boys se oženil, bratr Aaron nepřišel

 
Někdejší dívčí idol Nick Carter se v 34 letech oženil se svou dlouholetou přítelkyni Lauren Kittovou (30). Na svatbě chyběl jeho mladší bratr Aaron Carter.
18.09.2009 10:25 |

podobné články

Helen Bonham Carter: Ze strašidla Kleopatrou. Je to vůbec ona?

 
Britská herečka Helen Bonham Carter (47) se v žebříčcích o největší hollywoodské strašidlo pravidelně umisťuje na prvních místech. Její nepovedené outfity a šílené účesy jsou postrachem každého stylisty a zdálo by se, že udělat z herečky opravdickou kost, je zkrátka nemožné. Opak je ale pravdou. Carter je jako Elizabeth Taylor zatraceně sexy.
31.07.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Taylor (169 článků) , Elizabeth Taylor (132 článků)

7 neuvěřitelných proměn Heleny Bonham Carter: Svůdná Elizabeth Taylor, lidumilná šimpanzice a další

 
Fantastická britská herečka "Helena Bonham Carter":http://www.extra.cz/tema/helena-bonham-carter (47) bývá často terčem módních kritiků. Její oblečení často působí, jakoby jeho nositelka patřila do jiné doby, a oproti ostatním hereckým kolegyním, které se mohou přetrhnout, aby na červeném koberci byly za hvězdy, Helenu najdete v oblečení, za které by zasloužila trošku posmažit v módním pekle.
23.11.2013 13:12 |

podobné články

Osobnosti: Helena Bonham Carter (12 článků) , Elizabeth Taylor (169 článků) , Elizabeth Taylor (132 článků) , Helena Carter (29 článků)

Viki, ty máš ale zákus! Antonín Duchoslav po premiéře Kameňáku vášnivě líbal Zawadskou!

 
Ačkoliv má doma manželku, nic mu nebrání v tom, aby líbal jiné ženy. Herec Jan Antonín Duchoslav (50) alias Viky Cabadaj se po premiéře Vánočního kameňáku utrhl ze řetězu a divoce líbal svoji hereckou kolegyni.
01.12.2015 13:00 |

podobné články

Bachař Líbal dostal za uplácení podmínku na tři roky. Je to spiknutí, tvrdí

 
Táborský soud ve středu uložil bývalému řediteli litoměřické vazební věznice Tomáši Líbalovi podmíněný trest tři roky za podplácení a nedovolené ozbrojování. Obžaloba tvrdí, že Líbal loni v létě nabídl tehdejšímu řediteli vězeňské služby Pavlu Ondráškovi v zotavovacím zařízení Pracov na Táborsku úplatek za to, že jej dostane zpět na místo náměstka generálního ředitele vězeňské služby. Úplatek se pokusil dát ještě na několika dalších schůzkách. Středeční rozsudek není pravomocný, Líbal se proti verdiktu na místě odvolal.
23.08.2016 15:10 |

podobné články

VIDEO: Nejlepší chycení míčku v historii baseballu, Japonec napodobil Spidermana

 
Japonského hráče baseballu Masata Akamatsu zná díky jeho povedenému kousku prakticky celý svět.
06.08.2010 15:50 |

podobné články

VIDEO: Hokejový obránce Hamrlík se proměnil v hráče baseballu

 
Český obránce Montrealu Roman Hamrlík je bezesporu výborným hokejistou, ale v utkání proti Ottawě dokázal, že by byl možná stejně dobrým hráčem baseballu. Důkazem budiž jeho gól, jímž pečetil v 57. minutě vítězství svého týmu 4:1.
08.12.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hamrlík (40 článků)

Oplácaná Pink při baseballu: Na fotografy křičela a naštvaně ukazovala vztyčený prostředníček

 
Čerstvá maminka Pink je poslední dobou mnohem podrážděnější, když ve své blízkosti vidí fotografy. Naposledy se chovala dost nevybíravým způsobem v sobotu, kdy ji paparazzi chtěli zvěčnit při hraní baseballu. Zpěvačka se na ně obořila verbálně i neslušnými gesty. Nejspíš není zrovna nadšená, že se opět bude psát, jak se jí ani po dvou měsících od porodu nepodařilo ztratit nic ze svých v těhotenství nabraných kilogramů.
27.07.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Oplácaná Pink při baseballu: Na fotografy křičela a sprostě gestikulovala

 
Čerstvá maminka Pink je poslední dobou mnohem podrážděnější, když ve své blízkosti vidí fotografy. Naposledy se chovala dost nevybíravým způsobem v sobotu, kdy ji paparazzi chtěli zvěčnit při hraní baseballu. Zpěvačka se na ně obořila verbálně i neslušnými gesty. Nejspíš není zrovna nadšená, že se opět bude psát, jak se jí ani po dvou měsících od porodu nepodařilo ztratit nic ze svých v těhotenství nabraných kilogramů.
27.07.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Primátor Onderka poblahopřál mistrům republiky v baseballu

 
Mistry republiky v baseballu v kategorii družstev mužů přijal v pondělí odpoledne na Nové radnici primátor města Brna Roman Onderka.
15.11.2011 11:30 |

podobné články

Obrovské neštěstí na baseballu! Chlapec (9) zemřel poté, co ho hráč omylem praštil pálkou!

 
Devítiletý hráč baseballu Kaiser Carlisle zemřel poté, co ho při zápasu dospělý hráč omylem trefil pálkou.
05.08.2015 14:56 |

podobné články

Jaderná válka by zničila lidstvo. Doufám, že to Trump ví. V USA máme řadu jiných problémů k řešení, varuje exprezident Jimmy Carter

 
Jimmy Carter, 39. prezident Spojených států amerických, připomněl svému nástupci Donaldu Trumpovi něco, co měli před Trumpem na mysli všichni šéfové Bílého domu, a pokud chce Trump jednat jako odpovědný prezident, měl by to mít ve vztahu ke KLDR, Rusku a Sýrii na mysli i on. Na co by tedy Trump neměl zapomínat?
12.04.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Carter (23 článků) , Donald Trump (3650 článků)

Zpěvák Aaron Carter se chce usadit, chce mít ženu a děti!

 
Zpěvák Aaron Carter tvrdí, že ho svět nepochopil. Když totiž loni v létě přiznal, že se mu líbí muži stejně jako ženy, neznamenalo jeho bisexuální vyznání, že bude žít s mužem. Naopak dlouhodobě si hledá partnerku, s níž by mohl zplodit a vychovávat děti.
28.03.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Aaron Carter (12 článků)

Jimmy Carter přicestoval do KLDR. Pomáhá vězňovi

 
Bývalý americký prezident Jimmy Carter ve středu přiletěl do Severní Koreje, aby se tam pokusil vyjednat propuštění vězněného Američana Aijalona Mahliho Gomese. Informuje o tom agentura Reuters.
25.08.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Carter (23 článků)

Carter uspěl v komunistické KLDR. Propustili vězně z USA

 
Bývalý americký prezident Jimmy Carter vyjednal při návštěvě Severní Koreje propuštění Američana Aijalona Mahliho Gomese. Informovala o tom v pátek stanice BBC.
27.08.2010 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Carter (23 článků)

Novým šéfem Pentagonu bude Ashton Carter

 
Novým ministrem obrany USA bude Ashton Carter. Nahradí tak Chucka Hagela, který rezignoval. Svého nominanta oficiálně oznámil americký prezident Barack Obama v pátek odpoledne. Ještě ho musí schválit Senát.
05.12.2014 15:07 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2408 článků)