Článek

Převratný návrh Aleše Hušáka: Milion každému, kdo do třiceti pěti let přivede na svět tři děti

 
ROZHOVOR „Ano, pro politiky nezajímavé téma při čtyřletém mandátu, protože nepřemýšlí o budoucnosti národa, ač o tom často žvaní. Pokud budu zvolen, stanu se v tomto případě hlasem národa, který nutně potřebuje nové občany. Je to stejně důležité, jako můj jiný návrh na zavedení minimálního starobního důchodu ve výši 15 000 korun těm, kdo pracovali a nebrali jenom sociální dávky. Mohl jsem si vybrat možná atraktivnější téma, mně se ale zdá, že tohle jsou témata životní. Připomínám tím jednu parlamentní stranu, která často hovoří o rodině, ale neudělala pro ni vůbec nic," soudí senátní kandidát Hušák.
02.10.2016 10:05 |

podobné články

Podobné články

Hušáka odvolají v úterý, i když nebude. Prádlera nechce KKCG

 
Už jen pár dní dělí Aleše Hušáka od chvíle, kdy ztratí poslední zbytky dohledu nad Sazkou. Deníku Mladá Fronta Dnes totiž šéf největšího akcionáře Sazky Pavel Kořan potvrdil, že v úterý Hušáka odvolá z čela představenstva. Nejpravděpodobnějším kandidátem na funkci nového šéfa představenstva je pak zřejmě někdejší finanční ředitel Sazky Jan Prádler. Jenže i ten je pod palbou kritiky.
15.07.2011 10:30 |

podobné články

ČSTV chce žalovat Hušáka, náhrada škody činí 900 milionů, píše server

 
Předseda Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV) Miroslav Jansta chystá žalobu na bývalého ředitele loterijní společnosti Sazky Aleše Hušáka za to, že ji přivedl do konkurzu. Náhradu škody vyčíslil na nejméně 900 milionů korun, informuje server iHNed.cz. Usnesení, aby svaz Hušáka žaloval, chce Jansta prosadit na sobotním sjezdu ČSTV.
27.04.2012 07:15 |

podobné články

ČSTV chystá žalobu na Hušáka za to, že ji přivedl do konkursu

 
Předseda Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV) Miroslav Jansta chystá žalobu na bývalého ředitele loterijní společnosti Sazky Aleše Hušáka za to, že ji přivedl do konkursu. Náhradu škody vyčíslil na nejméně 900 milionů korun, informuje server iHNed.cz. Usnesení, aby svaz Hušáka žaloval, chce Jansta prosadit na sobotním sjezdu ČSTV.
28.04.2012 13:25 |

podobné články

Svaz tělovýchovy žaluje bývalého estébáka Hušáka o necelou miliardu korun

 
Český svaz tělesné výchovy (ČSTV) žaluje bývalého ředitele Sazky Aleše Hušáka o 951,480.000 korun z titulu náhrady škody a ušlého zisku. Další dva miliony korun ČSTV žádá po Hušákovi za poškození dobrého jména svazu i českého sportu obecně a chce od Hušáka také omluvu. 
15.04.2013 16:45 |

podobné články

Policie se zajímá o exšéfa Sazky Hušáka kvůli pokusu o podvod

 
Pražská policie se podle informací ČTK zajímá o bývalého ředitele loterijní společnosti Sazka Aleše Hušáka. Kriminalisté prověřují, zda se šestapadesátiletý právník nepokusil podvodně vylákat z podnikatelů Martina Ulčáka a Marka Dospivy 50 milionů korun. Vyjádření Hušáka ČTK shání.
11.10.2013 15:25 |

podobné články

VH Sazky odmítla vstup strategického investora i odvolání Hušáka

 
Mimořádná valná hromada Sazky v úterý zamítla návrh na změnu stanov, který by umožnil vstup strategického investora do společnosti. Potvrdil to mluvčí Sazky Jan Tuna. Změny blokuje většinový akcionář - tedy ČSTV, který zabránil i odvolání šéfa firmy Aleše Hušáka.
15.03.2011 12:30 |

podobné články

Pravicový sociolog: Gottwald a kníže by si mohli podat ruce. Havel pohrdal pracujícími. Za Husáka vyrůstali kvalitnější lidé, náš systém vytváří flákače

 
25 LET OD LISTOPADU '89 Podle pravicového sociologa Petra Hampla náš sociální systém začal vytvářet profesionální flákače. Pád komunistického režimu nezpůsobili disidenti a Havel byl typický elitář, který pohrdal normálními pracujícími lidmi. Za Klause se žilo lidem nejlíp. Gottwald a Schwarzenberg nebo Šabatová by si v lecčem mohli podat ruce. Za Husáka dle něho vyrůstali kvalitnější lidé než dnes. Babiš je určitou obdobou Gustáva Husáka, jeho diktatura bude ale třeba lepší než Brusel. TOP 09 prosazuje totalitní ideologie.
30.09.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Gustáv Husák (110 článků)

Představenstvo Sazky se rozpadlo, Hušáka nemá kdo odvolat

 
Naděje věřitelů Sazky a insolvenčního správce Josefa Cupky, že se ze Sazky podaří odvolat jejího generálního ředitele Aleše Hušáka, podle dnešních Hospodářských novin definitivně padly.
06.06.2011 07:40 |

podobné články

Kdo nahradí Hušáka v čele Sazky? Mohl by to být prezident tenistů KADERKA!

 
Nástupcem Aleše Hušáka v čele loterijní společnosti Sazka by se mohl stát prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka. Uvedl to v pondělí deník Lidové noviny (LN).
18.07.2011 14:40 |

podobné články

Hampl (APAČI 2017): Méně svobodní než za Husáka

 
Víra, že žijeme ve společnosti svobodnější, než jaká byla za Husáka, dostala další trhlinu. Úředníkům pražského magistrátu se nelíbilo Konvičkovo představení, tak mu prostě zrušili svobodu projevu. A bylo to. Čtenář si možná řekne: „To je Konvičkův problém. Když se já nebudu do ničeho plést, nic mi nehrozí.“ Ale pamatujete? Přesně tohle jsme si říkali za Husáka.
11.09.2016 18:50 |

podobné články

Advokát exšéfa Sazky Hušáka jde k soudu kvůli znásilnění a zpronevěře

 
Pražský advokát František Šejnost, který zastupoval například exšéfa Sazky Aleše Hušáka, byl obžalován ze tří trestných činů.
13.04.2012 17:30 |

podobné články

Soudí se s Bakalou. Hušáka nenávidí: Jeho chlapi mě zmlátili do bezvědomí

 
PŘÍBĚH Třítýdenní hladovkou roku 1998 protestoval Bohumil Vejtasa proti způsobu hospodaření ve společnosti Sazka. „Uplynulo třináct let a teď došlo na má slova,“ říká předseda Strany občanské sebeobrany. V kauze Sazka podal trestní oznámení, v němž odhaduje desetimiliardovou škodu při tunelování naší největší loterijní společnosti organizovanou skupinou jejího vedení. Nepřímo tak obviňuje i šéfa představenstva Sazky Aleše Hušáka, jehož možné odvolání bylo odloženo na příští měsíc.
20.07.2011 11:50 |

podobné články

Žaloba na Hušáka: Soukromé letadlo nebo nemovitosti

 
Deník Insider se dostal k textu žaloby, kterou na exšéfa Sazky Aleše Hušáka právě dnes podala ČSTV, někdejší největší akcionář firmy. Po bývalém generálním řediteli Sazky v ní požaduje necelou miliardu korun a omluvu. Insider píše, že čtyřiačtyřicet stran žaloby a 144 příloh je dosud nejobsáhlejším popisem největšího krachu posledních let v tuzemské ekonomice.
12.04.2013 14:05 |

podobné články

Bývalého šéfa Sazky Hušáka obvinili z podvodu, hrozí mu 10 let!

 
Pražská policie v úterý obvinila bývalého šéfa společnosti Sazka Aleše Hušáka z pokusu o podvod. Kauza se týká směnky na 50 milionů korun, kterou chtěl Hušák vyplatit od podnikatelů Martina Ulčáka a Marka Dospivy. V případě prokázání viny mu hrozí až desetileté vězení. O posunu v kauze dnes ČTK informovala mluvčí pražských policistů Jana Rösslerová.
26.02.2014 12:50 |

podobné články

Převratný objev! Naděje pro neplodné páry: První žena otěhotněla po novém léku

 
Novou šanci těm, kdo dosud nemohli mít vlastní děti, dává Fakultní nemocnice (FN) Brno. Jejímu Centru asistované reprodukce se podařilo první těhotenství díky novému přípravku. Podle lékařů jde o převratný preparát.
19.08.2017 05:15 |

podobné články

Šéf Sazky měl vyhrožovat městu, policie případ odložila

 
Policie odložila případ údajného vyhrožování šéfa Sazky Aleše Hušáka vedení Františkových Lázní. Řekl to starosta města Ivo Mlátilík, který na Hušáka letos v květnu podal trestní oznámení.
12.10.2010 18:55 |

podobné články

Valná hromada Sazky: ČSTV odvolání Hušáka nechce

 
Akcionáři loterijní společnosti Sazka se na úterní mimořádné valné hromadě budou zabývat odvoláním ředitele a šéfa představenstva firmy Aleše Hušáka ze všech funkcí, změnou stanov, jež by umožnila vstup strategického partnera, a návrhy na změny v řízení Sazky.
14.03.2011 16:10 |

podobné články

Proměna šéfa Sazky Hušáka: Je pod prášky?

 
Dokonalou proměnu osobnosti Aleše Hušáka mohli včera sledovat diváci na ČT1 v pořadu Otázky Václava Moravce. Šéf loterijní společnosti Sazka, který je znám především svým chladnokrevným vystupováním a kamennou tváří, byl jako vyměněný!
28.03.2011 12:20 |

podobné články

PPF a KKCG: Dluhy Sazky zaplatíme hned po odchodu Hušáka

 
Největší věřitelé loterijní společnosti Sazka, skupina PPF a KKCG Structured Finance, jsou připraveni poskytnout peníze na výplatu všech výher, včetně dlužných částek u provozovatelů loterijních a mobilních terminálů, okamžitě po odchodu Aleše Hušáka z vedení Sazky.
04.04.2011 19:05 |

podobné články