Prevc v Innsbrucku deklasoval soupeře, mezi nejlepší dvacítkou tři Češi

Suverénním vítězem třetího pokračování Turné čtyř můstků se stal Slovinec Petr Prevc, jenž druhého Severina Freunda porazil o jedenáct bodů. Závod v rakouském Innsbrucku vyšel českým skokanům, kteří se se tak mohli radovat z trojnásobného zastoupení v elitní dvacítce.
03.01.2016 17:40 |

Prevc znovu vylepšil rekord můstku v Kulmu a je novým světovým šampionem

Slovinský suverén této sezony Peter Prevc je novým mistrem světa v letech na lyžích. Třiadvacetiletý Prevc se vedení v soutěži ujal po třetím kole, ve kterém znovu vylepšil rekord můstku v Kulmu. Jury následně kvůli silnému větru zrušila poslední kolo.
16.01.2016 16:25 |

Koudelka skončil v Ga-Pa osmý, vedení na Turné se ujal Prevc

Druhý závod Turné čtyř můstků v německém Garmisch-Partenkirchenu vyhrál lídr Světového poháru Slovinec Peter Prevc, který se tak ujal průběžného vedení i na tomto tradičním podniku. Z českých skokanů se vyznamenal především Roman Koudelka, který skončil na osmém místě. Bodovali i Lukáš Hlava, Jakub Janda a Jan Matura.
01.01.2016 16:30 |

Osobnosti: Jakub Janda (316 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Prevc v Bischofshofenu nepřipustil drama a slaví premiérové vítězství na Turné

Slovinec Peter Prevc suverénním vítězstvím v rakouském Bischofshofenu potvrdil svůj triumf na Turné čtyř můstků. Třiadvacetiletý skokan se tak stal teprve druhým slovinským vítězem prestižního seriálu a zároveň ukončil osmiletou nadvládu rakouských skokanů.  Z českých skokanů nejvíce dařilo Romanu Koudelkovi, který v celkovém hodnocení obsadil čtrnácté místo.
06.01.2016 19:45 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků)

Čeští skokané se seřadili od 10. do 12. místa. Prevc potvrdil skvělou formu

Roman Koudelka, Jan Matura a Jakub Janda se v závodu Světového poháru v německém Willingenu seřadili od desátého do dvanáctého místa. Skvělou formu potvrdil Peter Prevc, který znovu nenašel v závodě konkurenci, a navýšil tak náskok v čele průběžného pořadí seriálu před dnes třetím Němcem Severinem Freundem na 245 bodů.
10.01.2016 18:26 |

Osobnosti: Jakub Janda (316 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Peter Freund (1 článek)

6 způsobů, jak překonat krizi osobnosti mezi dvacítkou a třicítkou

Lidé mezi dvacítkou a třicítkou jsou náchylní k depresím, protože jsou někde na pomezí mezi studentským životem a životem dospělého. Už nejsou studenty a zároveň si musí začít budovat vlastní život, kariéru a ujasnit si, co vlastně od života chtějí. Spoustě z nich to hned nevychází tak, jak by si představovali, a mají sklon lámat nad vším hůl. Zde je návod, jak nepropadnout skepsi.
12.11.2013 19:46 |

10 předsevzetí, která by si měli do nového roku dát lidé mezi dvacítkou a třicítkou

Je vám mezi dvacítkou a třicítkou? Následující desatero si zapište tučným písmem na nástěnku. Bude se vám příští rok hodit.
31.12.2013 15:15 |

10 předsevzetí, která by si měli do roku 2016 dát lidé mezi dvacítkou a třicítkou

31.12.2015 17:21 |

Členové sdružení IVČRN byli napadeni dvacítkou muslimů při sběru podpisů pod petici proti kvótám na imigranty

Členové sdružení IVČRN byli při sběru podpisů pod petici proti kvótám na imigranty napadeni dvacítkou muslimů. Na místě zasahovala čtyři policejní auta.
29.05.2015 20:21 |

Skokan Schlierenzauer se vrátí do SP v Innsbrucku

Rakouský skokan na lyžích Gregor Schlierenzauer se v Innsbrucku, třetím závodě Turné čtyř můstků, vrátí do Světového poháru.
01.01.2011 12:35 |

Osobnosti: Gregor Schlierenzauer (18 článků)

Morgenstern vyhrál v Innsbrucku třetí závod Turné čtyř můstků

Domácí závodník Thomas Morgenstern vyhrál v pondělí v rakouském Innsbrucku třetí závod Turné čtyř můstků.
03.01.2011 17:10 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků)

Koudelka byl na Turné znovu vidět, v kvalifikaci v Innsbrucku byl šestý

Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil v kvalifikaci na závod Turné čtyři můstků v rakouském Innsbrucku 6. místo. Vyhrál Polák Stoch.
03.01.2012 15:45 |

Koudelka se v Innsbrucku blýskl nejlepším umístěním na Turné, byl pátý

Rakušan Andreas Kofler vyhrál třetí závod skokanského Turné čtyř můstků v Innsbrucku. Ve větrné loterii porazil druhého krajana Gregora Schlierenzauera a třetího Japonce Taku Takeuchiho, nejlepším Čechem byl pátý Roman Koudelka.
04.01.2012 16:30 |

Osobnosti: Andreas Kofler (5 článků) , Gregor Schlierenzauer (18 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

U Innsbrucku se zřítilo malé letadlo. Šest lidí zemřelo

Nedaleko rakouského Innsbrucku se zřítilo malé letadlo. Z osmi lidí přežili jen dva, kteří byli převezeni do nemocnice.
30.09.2012 15:00 |

V Innsbrucku se kvůli větru skákalo jen jedno kolo, zvítězil Koivuranta

Finský skokan na lyžích Anssi Koivuranta vyhrál jednokolový závod Turné čtyř můstků v Innsbrucku.
04.01.2014 17:10 |

Osobnosti: Anssi Koivuranta (1 článek)

Kvalifikace v Innsbrucku: Koudelka byl 4., Janda překvapil

Trojice českých skokanů se představí ve třetím závodu Turné čtyř můstků v rakouském Innsbrucku. Kromě Romana Koudelky, který měl postup jistý, uspěli v kvalifikaci také Jakub Janda s Janem Maturou.
03.01.2015 16:22 |

Osobnosti: Jakub Janda (316 článků) , Jan Matura (48 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

Skokan Koudelka byl v Innsbrucku desátý, vyhrál Němec Freitag

Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil ve třetím závodu Turné čtyř můstků v rakouském Innsbrucku desáté místo.
04.01.2015 18:56 |

Koudelka zápasil v Innsbrucku s větrem. Skončil desátý

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil ve třetím závodu Turné čtyř můstků v rakouském Innsbrucku na 10. místě. Před závěrečným dílem seriálu si v průběžném pořadí pohoršil o jednu příčku a je devátý. Závod vyhrál Němec Richard Freitag před domácím Stefanem Kraftem.
04.01.2015 20:02 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Richard Freitag (6 článků)

Dálkař Juška potvrdil své kvality, v Innsbrucku skočil 815 centimetrů

Halové evropské stříbro nebylo náhodou. Dálkař Radek Juška o tom podal důkaz na mítinku v Innsbrucku, kde doskočil na metu 815 centimetrů.
31.05.2015 11:46 |

Zvon na počest Havla odlijí v Innsbrucku. Před 18 lety se tam podruhé narodil

Na počest Václava Havla v pátek odlije zvon Václav zvonařská dílna Grassmayr v rakouském Innsbrucku. Bývalý československý a český prezident se v místní nemocnici před 18 lety podrobil operaci, která mu zachránila život. Zvon bude následně zavěšen a používán v pražském kostele sv. Havla. Ve své tiskové zprávě to uvedla Nadace Charty 77.
16.12.2016 07:10 |

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků)