Prevc v Bischofshofenu nepřipustil drama a slaví premiérové vítězství na Turné

Slovinec Peter Prevc suverénním vítězstvím v rakouském Bischofshofenu potvrdil svůj triumf na Turné čtyř můstků. Třiadvacetiletý skokan se tak stal teprve druhým slovinským vítězem prestižního seriálu a zároveň ukončil osmiletou nadvládu rakouských skokanů.  Z českých skokanů nejvíce dařilo Romanu Koudelkovi, který v celkovém hodnocení obsadil čtrnácté místo.
06.01.2016 19:45 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků)

Prevc znovu vylepšil rekord můstku v Kulmu a je novým světovým šampionem

Slovinský suverén této sezony Peter Prevc je novým mistrem světa v letech na lyžích. Třiadvacetiletý Prevc se vedení v soutěži ujal po třetím kole, ve kterém znovu vylepšil rekord můstku v Kulmu. Jury následně kvůli silnému větru zrušila poslední kolo.
16.01.2016 16:25 |

Koudelka skončil v Ga-Pa osmý, vedení na Turné se ujal Prevc

Druhý závod Turné čtyř můstků v německém Garmisch-Partenkirchenu vyhrál lídr Světového poháru Slovinec Peter Prevc, který se tak ujal průběžného vedení i na tomto tradičním podniku. Z českých skokanů se vyznamenal především Roman Koudelka, který skončil na osmém místě. Bodovali i Lukáš Hlava, Jakub Janda a Jan Matura.
01.01.2016 16:30 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Prevc v Innsbrucku deklasoval soupeře, mezi nejlepší dvacítkou tři Češi

Suverénním vítězem třetího pokračování Turné čtyř můstků se stal Slovinec Petr Prevc, jenž druhého Severina Freunda porazil o jedenáct bodů. Závod v rakouském Innsbrucku vyšel českým skokanům, kteří se se tak mohli radovat z trojnásobného zastoupení v elitní dvacítce.
03.01.2016 17:40 |

Kvalifikace v Bischofshofenu byla zrušena. Skákat se bude až zítra

Kvalifikace na poslední závod Turné čtyř můstků byla ve čtvrtek v rakouském Bischofshofenu kvůli nepřízni počasí zrušena a přeložena na pátek.
05.01.2012 16:30 |

Čeští skokané se seřadili od 10. do 12. místa. Prevc potvrdil skvělou formu

Roman Koudelka, Jan Matura a Jakub Janda se v závodu Světového poháru v německém Willingenu seřadili od desátého do dvanáctého místa. Skvělou formu potvrdil Peter Prevc, který znovu nenašel v závodě konkurenci, a navýšil tak náskok v čele průběžného pořadí seriálu před dnes třetím Němcem Severinem Freundem na 245 bodů.
10.01.2016 18:26 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Peter Freund (1 článek)

Koudelka skončil na Turné devátý, zvítězil Rakušan Kraft

Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil na Turné čtyř můstků deváté místo. V dnešním posledním závodu v rakouském Bischofshofenu skončil třináctý, což byl pro něj nejhorší výkon v sezoně. První triumf ve Světovém poháru vybojoval domácí Michael Hayböck, celkovým vítězem Turné se stal další Rakušan Stefan Kraft.
06.01.2015 19:46 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Michael Michael (992 článků)

Koudelka skončil na Turné devátý, králem je Rakušan Kraft

Turné čtyř můstků je minulostí. Tradiční skokanský seriál skončil závodem v rakouském Bischofshofenu, kde se znovu neztratil ani Roman Koudelka. Díky 13. místu udržel nejlepší český reprezentant v konečném pořadí devátou pozici. Králem Turné se stal Rakušan Stefan Kraft.
06.01.2015 21:52 |

TURNÉ: Všech pět českých skokanů postupuje

Do závěrečného závodu Turné čtyř můstků v rakouském Bischofshofenu se kvalifikovalo všech pět českých skokanů.
05.01.2011 18:30 |

V posledním závodu Turné bude Matura skákat proti Koudelkovi

V závěrečném závodu Turné čtyř můstků v Bischofshofenu se ve čtvrtek představí všech pět českých skokanů na lyžích.
06.01.2011 08:00 |

Do posledního závodu Turné prošli tři Češi. Matura předčil Koudelku

Na start závěrečného dílu Turné čtyř můstků se v rakouském Bischofshofenu postaví trojice českých skokanů. V kvalifikaci se nejlepším výkonem blýskl Jan Matura, který obsadil 12. místo a předčil i jistého postupujícího Romana Koudelku. Do první padesátky se vešel i Jakub Janda. Vyhrál Rakušan Michael Hayböck.
05.01.2015 19:42 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Michael Michael (992 článků)

Hamilton na Monze nepřipustil drama. Rosbergovi shořel motor

Velkou cenu Itálie vyhrál stylem start-cíl úřadující světový šampión Lewis Hamilton, pro nějž se jedná o jubilejní čtyřicáté vítězství ve formuli 1.   Druhý Sebastian Vettel dokončil závod s téměř půlminutovou ztrátou na britského jezdce.
06.09.2015 16:06 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Morgenstern suverénně opanoval Turné. Čechům se nevedlo

Nejlepší Čech Koudelka byl v Bischofshofenu 25.
06.01.2011 18:15 |

Turné ovládl Schlierenzauer, Koudelka celkově pátý

V Bischofshofenu vyhrál Morgenstern
06.01.2012 19:40 |

Koudelka byl v Engelbergu jedenáctý, bratři Prevcové přepsali historii

Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil v závodě Světového poháru v Engelbergu 11. místo. Z vítězství se radoval průběžný lídr celkového žebříčku Slovinec Peter Prevc, na stříbrný stupínek vystoupal jeho mladší bratr Domenem. Společně se tak postarali o premiérový sourozenecký triumf v historii SP.
19.12.2015 17:35 |

Liberec drama nepřipustil. Olomouc vyprovodila Aberdeen

Slovan Liberec - Vadúz 2:0. Olomouc - Aberdeen 3:0
06.08.2009 19:55 |

Překvapení v Paříži! Muguruzaová zdolala světovou jedničku a slaví titul

Dvaadvacetiletá španělská tenistka Garbiñe Muguruzaová porazila ve finále Roland Garros ženskou světovou jedničku Serenu Williamsovou ve dvou setech 7:5 a 6:4 a slaví premiérové vítězství na grandslamovém turnaji. O dvanáct let starší Američanka tak dál čeká na svůj dvaadvacátý triumf na turnaji velké čtyřky, na grandslamový titul naposledy dosáhla na loňském Wimbledonu.
04.06.2016 19:35 |

Slováci získali vítězství naděje. Spadl mi kámen ze srdce, řekl Vůjtek

Hokejisté Slovenska si na mistrovství světa v Minsku připsali premiérové vítězství až ve čtvrtém zápase. Svěřenci trenéra Vladimíra Vůjtka porazili Norsko 5:2 a posunuli se na 5. místo tabulky skupiny A. První vítězství mají i Švýcaři.
14.05.2014 23:30 |

Skokan Matura skončil ve Světovém poháru v Japonsku na osmém místě

Skokan na lyžích Jan Matura skončil na děleném osmém místě v dnešním dílu Světového poháru v japonském Sapporu a potřetí v sezoně se dostal do elitní desítky. Závod, v němž chyběla většina skokanů ze světové špičky, opanovali Slovinci - vyhrál Peter Prevc před Jernejem Damjanem. Třetí byl domácí skokan Noriaki Kasai.
25.01.2014 15:45 |

Osobnosti: Peter (8 článků) , Jan Matura (48 článků) , Jernej Damjan (1 článek) , Noriaki Kasai (4 články)

Koudelka si v Sapporu doskočil pro třetí místo

Skokan na lyžích Roman Koudelka se v závodě Světového poháru v Sapporu vrátil na stupně vítězů, vybojoval si bronzovou příčku. Překonali ho jen první Slovinec Peter Prevc a rakouský skokan Stefan Kraft.
24.01.2015 14:12 |