Článek

Přes mrtvoly do otroctví, vlády nás zaprodají. Hájkův web píše o smlouvě, která změní naše životy

 
Ivan Poledník na serveru Protiproud napsal k výročí smrti amerického prezidenta Ronalda Reagana tezi o blízké budoucnosti, kterak nás naše vlády zaprodají mezinárodním korporacím formou TTIP. Podepíšou náš ortel, aniž si přečtou celou smlouvu.
05.06.2015 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Ronald Reagan (97 článků) , Ivan Ivan (861 článků)
Podobné články

V Česku jsou tisíce moderních otroků, na světě jich je téměř 36 milionů

 
Na světě žije podle organizace na ochranu lidských práv Walk Free Foundation téměř 36 milionů lidí v otroctví. Nejhůře je na tom Indie, ve které se otroctví týká více než 14 milionů osob. V Česku definici moderního otroctví splňuje téměř 38 tisíc lidí.
18.11.2014 16:21 |

podobné články

Hájkův Protiproud: McDonald je dílem satanistů a iluminátů

 
Smyslem světoznámé firmy McDonald je lákat děti do „chrámů obžerství“ a ničit jejich tělo i duši. Píše to Hájkův magazín Protiproud.
21.02.2014 15:45 |

podobné články

Konečná (KSČM): Když se škrtne NE

 
Konec minulého roku do značné míry ovládla nevůle ze strany vedení Evropského parlamentu umožnit některým výborům vyjádřit se ke smlouvě CETA. Tlak malých frakcí a občanské společnosti však zaznamenal úspěch, když bylo umožněno několika výborům ke smlouvě kritickým se k ní vyjádřit, a nakonec o svých doporučeních Parlamentu i hlasovat. Radost progresivních sil však byla vystřídána šokem, když sociální demokraté zase jednou zradili své voliče a občany EU. ? Konec minulého roku do značné míry ovládla nevůle ze strany vedení Evropského parlamentu umožnit některým výborům vyjádřit se ke smlouvě CETA. Tlak malých frakcí a občanské společnosti však zaznamenal úspěch, když bylo umožněno několika výborům ke smlouvě kritickým se k ní vyjádřit, a nakonec o svých doporučeních Parlamentu i hlasovat. Radost progresivních sil však byla vystřídána šokem, když sociální demokraté zase jednou zradili své voliče a občany EU.
14.01.2017 15:40 |

podobné články

Hájkův web píše o velké lidové akci na Slovensku, kterou prý česká média zatloukla

 
Ve východoslovenských Košicích vyšlo v neděli do ulic na sto tisíc lidí. Zúčastnili se Národního pochodu za život, jehož organizátoři chtěli podpořit právo lidské bytosti na důstojný život, právo dítěte na otce a matku a institut manželství jako svazek muže a ženy. Web Petra Hájka Protiproud.cz uvádí, že česká média o akci záměrně mlčela.
24.09.2013 13:25 |

podobné články

Ženy a dívky, zbystřete! Tohle je 10 věcí, které se vám stanou, pokud vás dnes nikdo nepolíbí pod rozkvetlým stromem!

 
Tradiční "prvomájový polibek":http://www.extra.cz/tema/1-kveten, který straší nezadané ženy a dívky víc než morová rána, má zaručit jejich krásu, zdraví, mladost a plodnost - alespoň na jeden rok dopředu. Některé z nás jsou proto ochotné pojistit si tenhle benefit tím, že se zaprodají ošklivému sousedovi nebo homosexuálnímu kamarádovi skrze příslib opulentní večeře za jediný polibek pod rozkvetlou třešní v parku.
01.05.2014 21:30 |

podobné články

Co dělali němečtí vojáci na východě Ukrajiny? Hájkův web vytáhl nejasnost

 
Někteří němečtí politici si začali klást otázky, co dělali němečtí vojáci v civilu na východě Ukrajiny. Web Petra Hájka Protiprud si ale klade otázku, proč tatáž otázka nezaznívá i z české strany, když se nás to týká. Otázku by měl klást např. údajně podprůměrný herec Martin Stropnický, toho času ministr obrany za hnutí ANO. OBSE prý sehrála roli „užitečného idiota“.
08.05.2014 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1618 článků)

Placení demonstranti, západní provokatéři. Hájkův web překvapuje textem o "revoluci" na Ukrajině

 
Západní síly se přes své placené demonstranty a provokatéry snaží na Ukrajině vyvolat občanskou válku. Takto vidí současnou ukrajinskou situaci web Petra Hájka Protiproud.cz. Publicista Václav Danda mluví o tom, že nejde ani tak o Ukrajinu, ale cílem je oslabit Rusko, které je podle něho hrází proti vzrůstající moci „Nového světového řádu“.
04.12.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (735 článků)

Čtvrt století internetu: Jak světová síť změnila naše životy a jak je ještě změní

 
Letos je tomu čtvrt století, co Sir Tim Bernes Lee dal přístup k WWW stránkám široké veřejnosti. Web a internet jako takový od té doby změnil životy milionů lidí.
31.08.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Tim Lee (2 články)

Hájkův web píše o tajemném pozadí vraždy Romana Housky

 
Přispěvatel serveru Petra Hájka Protiproud.cz Václav Danda ve svém článku píše o dosud neobjasněné vraždě vlivného sociálního demokrata a partnera náměstkyně severočeského hejtmana Jany Vaňhové Romana Housky, která šokovala českou veřejnost. Mnohé prý naznačuje, že vše může být jinak, než se zdá. Vražda Housky mohla být součástí boje o moc v ČSSD, spekuluje Danda.
22.11.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hájek (10 článků) , Petr Václav (735 článků)

Spiknutí Kalouska a Sobotky! Všechno bylo připravené, píše Hájkův web

 
TOP 09 se objala s ČSSD a spolu s komunisty prosazují předčasné volby. Místopředseda TOPky Miroslav Kalousek měl prý svůj aršík s podpisy pro vyvolání předčasných voleb připraven už několik týdnů, čekal jen na vhodnou příležitost. Na povolební spolupráci se svým přítelem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) jsou domluveni už dávno. To vše píše server Protiproud.
14.08.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Miroslav Kalousek (6346 článků)

Hysterie, nestydatý Schwarzenberg, píše Hájkův web a vyvrací srovnání Krymu a Sudet

 
Publicista Tomáš Kaláb na serveru Petra Hájka Protiproud.cz píše o mediální válce o interpretaci událostí na Ukrajině. Vadí mu srovnávání Krymu 2014 a Sudet z roku 1938. Kritizuje „mediální mainstream“. Zaznamenává ale i jistý obrat od černobílého vidění ukrajinského převratu.
14.03.2014 14:40 |

podobné články

Biologická zbraň? Uměle vypěstovaný virus? Hájkův web píše o ebole

 
Internetový magazín Protiproud Petra Hájka píše o šíření eboly. Zabývá se otázkou, zda je tento virus uměle vypěstovaný, nebo zda jde o imunitní reakci planety proti přemnoženému druhu – „planetární nemoci“. „Je aktivní kmen eboly biologickou zbraní?" ptá se autor.
24.10.2014 16:40 |

podobné články

Klausův vicekancléř Hájek nekončí. Spustí vlastní web protiproud

 
Bývalý vicekancléř exprezidenta Václava Klause Petr Hájek spouští vlastní web  Protiproud  s podtitulem "kontrarevoluční magazín". Uvedl to dnes server  Parlamentnílisty.cz . Podle odpočtu na webu Protiproud začne Hájkův magazín fungovat zhruba za 24 dní. Při popisu webu Hájek opět kritizoval Klausova předchůdce Václava Havla. Podle Hájka "zvítězila havlistická revoluce a pravici sluší pouze kontrarevoluce". 
08.03.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4785 článků) , Václav Klaus (8978 článků) , Petr Václav (735 článků)

Hájkův web napsal o Bakalovi. To se prý z novin nikdy nedozvíte

 
Web Petra Hájka se v souvislosti s děním kolem OKD zaměřil na výrazného finančníka Zdeňka Bakalu. Nyní prý upadl v nemilosti a všichni politici se od něj chtějí distancovat, přitom kdysi mu pomohli Bohuslav Sobotka a Miroslav Kalousek.
21.09.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Miroslav Kalousek (6346 článků)

Hackeři napadli web UniCredit Bank. Údajně měl heslo "Banka123"

 
Hackeři dnes napadli web UniCredit Bank. Uvedl to server  Živě.cz . Útok ale zřejmě nesouvisel se sérií napadení českých webů z minulých dní, byl proveden jiným způsobem. Na rozdíl od předchozích útoků hackeři web nezahltili. Údajně jim pomohlo slabé heslo administrátora stránek, které znělo "Banka123". Na web banky hackeři vyvěsili své prohlášení, stránky vypadly jen na pět minut, píše server. 
11.03.2013 20:45 |

podobné články

Policie hledala zmizelého a našla dvě mrtvoly. Šlo o vraždu, nebo sebevraždu?

 
Hledali zmizelého a našli dvě mrtvoly. Policie dnes ráno objevila v pražském bytě na Proseku dvě mrtvoly. Šlo ale o náhodu. Policisté si do bytu šli pro 52letého invalidu, který byl pohřešován. Muže našli a s ním i dvě mrtvá těla.
27.03.2015 10:35 |

podobné články

Takto Hájkův web píše o dětské masturbaci

 
Jakub Sluka, přispěvatel serveru Protiproud.cz bývalého vicekancléře prezidenta Petra Hájka, ve svém článku s titulkem "Zločiny na dětské duši nenechávají chladnými stále větší počet normálních lidí: Evropa by chtěla učit tříleté děti masturbovat? Už je to ale i u nás..." kritizuje text "Standardy pro sexuální výchovu v Evropě", který vyšel v roce 2010.
06.11.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Sluka (1 článek)

Svoboda a přímá demokracie: Cenzurují nás! Za vaše peníze...

 
Česká televize a Český rozhlas doslova CENZURUJÍ mě a naše hnutí SPD. Přestože máme po třech měsících od založení skvělé volební preference téměř 5% a nadále stoupáme a podporuje nás statisíce občanů ČR, kteří televizi i rozhlas povinně platí, tak Česká televize i Český rozhlas ODMÍTAJÍ prezentovat naše názory, odmítají vysílat naše tiskové konference a odmítají mě pozvat do pořadů, stejně jako zástupce jiných parlamentních stran. Proto nás není vůbec v televizi vidět a v rozhlase slyšet. Důvod je jednoduchý - naše názory jsou nepohodlné a proto naše hnutí cenzurují. ZA VAŠE PENÍZE.
11.10.2015 14:06 |

podobné články

Paroubek: Dny dluhového otroctví

 
Kromě dnů daňové svobody je třeba připomínat i dny, kdy se pohybujeme v dluhovém otroctví. To má několik podob. První je obsluha státního dluhu, která spočívá v úhradě úrokových sazeb a v refinancování splatných emisí.
12.06.2014 14:20 |

podobné články