Článek

Přes milion Jihokorejců naštvala premiérka. Vyšli opět masově do ulic

 
Více než milion lidí demonstruje proti prezidentce Jižní Koreje, proti nim stojí zhruba 25 tisíc policistů. Tak to vypadá aktuálně v hlavním městě Soulu a na dalších místech. Informovala o tom britská BBC. Protesty proti Pak Kun-hje pokračují už pátý víkend. Cesty k sídlu hlavy státu, Modrému domu, policie podle agentury AFP uzavřela.
26.11.2016 14:55 |

podobné články

Podobné články

Za svůj vzhled zaplatili neskutečný balík: 5 proměn mladých Jihokorejců, na jejichž plastiky padly desítky platů jejich rodičů

 
Vypadat dobře = zaplatit majlant. Tak tahle rovnice je obzvlášť u mladé generace Jihokorejců docela "populární":http://www.extra.cz/tema/popularita. Nejenže se sami nechávají vylepšovat, ale stávají se chodící reklamou tamního "chirurgického":http://www.extra.cz/tema/chirurgie byznysu. Turistika do Jižní Korey za lepším vzhledem je ve světě stále oblíbenější. Za nárůst poptávky může také fakt, že jsou zde zákroky mnohonásobně levnější než v jiných částech světa.
27.01.2014 14:30 |

podobné články

Statisíce Jihokorejců protestují proti své prezidentce. Kvůli podvodnici

 
Čtvrtou sobotu po sobě tisíce Jihokorejců demonstrovaly proti prezidentce Pak Kun-hje. Nespokojenost občanů vyvolaly informace o vlivu, který na prezidentku měla její důvěrnice, jež je nyní kvůli podvodům zatčená.
19.11.2016 17:40 |

podobné články

Vtípek se sexy Nikolou

 
Byl jeden manžel který nenáviděl kočku své ženy, a tak se rozhodl, že nejlepší bude, když se kočka "ztratí". Vzal jí do auta a odvezl 20 ulic od domu, tam jí vyložil z auta a spokojeně odjíždí domů. Když se vrátí, kočka pokojně sedí před dveřmi svého domu. Nervózní manžel zopakoval operaci, ale tentokrát jí odvezl 40 ulic od domova. Když se vrátí, kočka opět sedí spokojeně u dveří. To už manžela dopálilo, chytil kočku a vezl jí 10 ulic v pravo, dalších 15 ulic rovně a 12 ulic doleva a potom 35 ulic na sever, vyhodil kočku a říká:
11.11.2013 06:21 |

podobné články

Studenti opět vyšli do ulic na protest proti reformám

 
Brněnští studenti dnes vyšli do ulic na protest proti plánovaným reformám vysokého školství. Z Moravského náměstí vyrazili na pochod městem. Byla jich podle odhadu i pořadatelů více než tisícovka. Studenti chtěli dát jednoznačně najevo svůj nesouhlas s navrhovanou podobou zákona o vysokých školách a zákona o finanční pomoci studentům. Skandovali hesla jako Stáhněte reformy nebo Dobeše do koše.
01.02.2012 18:45 |

podobné články

Slováci opět vyšli do ulic na protest proti korupci v politice

 
Slováci dnes potřetí vyšli do ulic na protest proti údajné korupci v politice. Shromáždění v centru Bratislavy ale tentokráte přilákalo mnohem méně lidí než před týdnem, kdy pochod ulicemi metropole vyvrcholil potyčkou části demonstrantů s policii. Dnešní protest podpořili hackeři ze skupiny Anonymous, kteří vyřadili z provozu vybrané internetové stránky.
10.02.2012 17:50 |

podobné články

Němci vyšli do ulic! Protestují proti americkému špiclování internetu

 
Němci dnes vyšli do ulic, aby dali najevo svůj protoest proti americkému sledování internetové komunikace. Na tento fakt upozornil nedávno bývalý agent Edward Snowden.
27.07.2013 21:45 |

podobné články

Policisté v ohni. No-go zóny. Francouzští strážci pořádku toho mají dost. Vyšli do ulic

 
Francouzští policisté toho mají plné zuby. Vyšli do ulic Paříže, protože se bojí o svou bezpečnost. Vyděsil je případ čtyř kolegů, kteří málem uhořeli v policejním voze po útoku gangu. Francouzští pravicoví politici v čele s exprezidentem Nicolasem Sarkozym obviňují současného prezidenta Francoise Hollanda, že za jeho vlády významně narostl počet tzv. no-go zón, kde vládnou gangy migrantů a kam se policisté bojí vstoupit.
19.10.2016 22:55 |

podobné články

V pařížské no-go zóně se agresivní dav pokusil upálit dva policisty. Muži zákona vyšli do ulic a protestují proti vládě

 
Důvěra francouzských policistů ve vládu práva byla narušena. Členové ozbrojených složek vyšli do ulic a protestují proti tomu, že v tzv. no-go zónách neplatí francouzské právo. Francouzská vláda dosud existenci no-go zón bagatelizovala. Poslední kapkou bylo, když se dav agresorů pokusil upálit dva policisty - osmadvacetiletého strážníka a jeho kolegyni.
28.10.2016 13:45 |

podobné články

Demonstranti v Kyjevě opět vyšli do ulic. Neustoupili ani před zákazy úřadů

 
Tisíce stoupenců ukrajinské opozice dnes opět demonstrují v Kyjevě, přestože úřady masové akce v centru města zakázaly. Ukrajinská vláda pohrozila dalšími zásahy, které provázely již sobotní protesty. Přesto se podle agentury Reuters do centra metropole vydalo několik desítek tisíc lidí a směřují opět k Náměstí nezávislosti, kde policisté v sobotu ráno proti demonstrantům tvrdě zasáhli. 
01.12.2013 14:35 |

podobné články

Jdeme do ulic. Ti, co lžou o našich dějinách, totiž vycházejí do ulic také. Byla chyba se spoléhat na NATO, zní od českých veteránů

 
Důvěra Čechů ve vlastní armádu v dnešní nebezpečné době stoupá, přesto jí v současné době berou spíše jako cizím zájmům sloužící zahraniční expediční sbor, říká předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička. Podle něj bude nutné, aby kvůli přepisování dějin váleční veteráni vyšli do ulic a připomněli politikům jejich vlastní nedávné sliby. Vodička, kterého v roce 2013 vyznamenal prezident republiky Miloš Zeman Medailí Za zásluhy v oblasti bezpečnosti státu a občanů, také kritizoval exministra obrany Alexandra Vondru za rušení jednotek Aktivních záloh a politickou šikanu vlastenců, kteří v ní chtěli sloužit.
28.04.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1123 článků) , Miloš Zeman (20121 článků)

FOTO: Návrhář chce na Severní Koreu shodit bombu masové svůdnosti - svoje spodky!

 
Zbraně masové svůdnosti prý vyrábí designér Björn Borg. Novou podzimní kampaň „Björn Borg říká JA! zbraním masové svůdnosti“ chce šířit po celém světě a brzy se dočkají nebývalého dárku také obyvatelé Pchjongjangu.
16.10.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Björn Borg (14 článků)

Slovenská premiérka Radičová jako od Dráculy

 
Co to má slovenská premiérka Iveta Radičová (53) na sobě? Černý mundúr namísto elegantní róby připomíná spíše hábit hraběte Draculy, s kterým by jistě premiérka uspěla v Transylvánii. Ne tak na předávání amerického ocenění Žena roku 2010 časopisu Glamour, kde se na červeném koberci v newyorské Carnegie Hall potkala s takovými hvězdami, jako jsou Julia Roberts, Hilary Swank nebo Demi Moore.
10.11.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (251 článků) , Demi Moore (570 článků) , Hilary Swank (29 článků) , Iveta Radičová (122 článků)

ODS si nemůže dopřát žádné vnitřní hrátky, varuje "premiérka" Němcová

 
Možná první premiérka Česka Miroslava Němcová si je velmi dobře vědoma toho, že jde se svou kůží na trh a nebude to jednoduché. Přesto věří, že jako premiérka může uspět. Ministr financí Miroslav Kalousek nabídl řešení personálního problému, který přinesla ODS. Místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek znovu a znovu prohlašuje, že pod touto vládou Česko trpí.
19.06.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2391 článků) , Miroslava Němcová (1359 článků) , Miroslav Kalousek (6343 článků)

Tomáš Zdechovský: Reportáž ČT byla velká reklama na Barnevernet. Plná lží a mýtů. I norská premiérka mi totiž přiznala...

 
ROZHOVOR "Norská premiérka mi nedávno při rozhovoru přiznala, že Norsko není schopné kontrolovat všechny úředníky Barnevernetu, kteří i podle ní dělají chyby. A byla v reportáži ČT zmíněná premiérka? Když toto tvrdí, také manipuluje s fakty a lže? Podle mě byla reportáž jednostranná a nevyvážená bez toho, aby opravdu reflektovala to obrovské množství případů násilného odebírání dětí v Norsku, které se ukázaly jako přehmaty," uvádí v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) v reakci na nedělní pořad ČT 168, v němž byl kritizován.
01.03.2016 04:45 |

podobné články

Syrská opozice odsoudila Asadův projev a opět vyšla do ulic

 
Syřany demonstrující už přes tři měsíce proti režimu prezidenta Bašára Asada podle agentury Reuters prezidentův pondělní projev k národu zklamal a na protest vyšli do ulic na předměstích Damašku a v řadě dalších měst.
20.06.2011 14:55 |

podobné články

Britští studenti se opět vydali do ulic, protestovali proti školnému

 
Britští studenti vyšli v úterý opět do londýnských do ulic, aby už potřetí za poslední týdny protestovali proti zvyšování školného. Informuje o tom agentura AFP.
01.12.2010 12:30 |

podobné články

Syřané znovu vyšli do ulic, policie zastřelila přes 70 lidí!

 
Tisíce Syřanů po tradičních pátečních modlitbách vyšly do ulic měst po celé zemi protestovat proti vládě prezidenta Bašára Asada. Policie střílela do demonstrantů, podle lidskoprávních aktivistů zemřelo nejméně 72 osob, informují agentury Reuters a AFP.
22.04.2011 22:10 |

podobné články

Nečas zase ustoupil VV. Pojďte do ulic, vyzývá Vaše Věc

 
Petr Duchoslav, který přispívá na web předsedy NS-LEV 21 Jiřího Paroubka, vyzývá občany, aby vyšli do ulic a zatlačili na vládu, aby se konaly předčasné volby. Nelíbí se mu, že premiér Petr Nečas opět ustoupil Věcem veřejným.
08.04.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3405 článků) , Petr Nečas (9257 článků)

Bulhaři vyšli opět do ulic: Chtějí lepší život!

 
Desítky tisíc Bulharů nespokojených s vysokými životními náklady a korupcí dnes vyrazily do ulic po celé zemi. Nepokoje v Bulharsku trvají už několik týdnů a situace se neuklidnila ani po odstoupení kabinetu premiéra Bojka Borisova před deseti dny.
03.03.2013 23:20 |

podobné články