Článek

Přes Facebook svolali pouliční párty: Přišly stovky lidí. Na policisty někdo hodil dýmovnici

 
Auta, baby, chlast! To mělo být motto pouliční párty, kterou přes sociální sítě svolala partička lanžhotských hiphoperů. Na akci dorazily tři stovky lidí, které musela rozehnat policie.
22.09.2015 11:35 |

podobné články

Podobné články

ZNÁTE HO? Kouč Sparty šel uklidnit fanoušky, tenhle GRÁZL po něm hodil dýmovnici

 
POMOZTE NAJÍT TOHOHLE VÝTRŽNÍKA!!! Sobotní zápas Sparty v Teplicích výrazně narušili neukáznění fanoušci pražského týmu. Vrcholem bylo, když šel lodivod Sparty Vítězslav Lavička uklidnit bouřící příznivce a jeden z nich po něm hodil dýmovnici. Jeho fotka je pod titulkem článku. Znáte ho? Napište nám na zpravy@nova.cz nebo volejte či pište SMS na 606 09 09 09.
04.05.2014 10:35 |

podobné články

Bílý dům byl dnes kvůli vhozené dýmovnici krátce uzavřen

 
Přes oplocení kolem Bílého domu někdo v úterý večer hodil něco jako dýmovnici v době, kdy u sídla amerického prezidenta demonstrovalo kolem 1250 lidí. Objekt byl krátce uzavřen a podezřelý předmět odstraněn, sdělil mluvčí tajných služeb.
18.01.2012 11:15 |

podobné články

V Olomouci se demonstrovalo proti uprchlíkům. Do davu někdo hodil dýmovnici

 
Sobotní shromáždění proti imigraci a za vystoupení z Evropské unie na olomouckém Horním náměstí narušili jeho odpůrci. Mezi demonstrující a příznivce Dělnické mládeže, kterých se sešlo podle policie necelých 500, vhodil někdo ze skupiny odpůrců dýmovnici. Byly zajištěny dvě osoby, řekl policejní mluvčí Josef Bednařík. V dalším případě pak mladík shodil ze stativu reprobednu.
31.10.2015 20:05 |

podobné články

ÚTOK na Amsterdam shop v Brně. Někdo tam hodil DÝMOVNICI!

 
Po útoku dýmovnicí proti prodejně drog v centru Brna museli hasiči jednoho přiotráveného člověka rozdýchávat. Případ převzala kriminálka.
08.04.2011 01:20 |

podobné články

Shromáždění proti imigraci v Olomouci narušili odpůrci dýmovnicí

 
Dnešní shromáždění proti imigraci a za vystoupení z Evropské unie na olomouckém Horním náměstí narušili jeho odpůrci. Mezi demonstrující a příznivce Dělnické mládeže, kterých se sešlo podle policie necelých 500, vhodil někdo ze skupiny odpůrců dýmovnici. Byly zajištěny dvě osoby, řekl ČTK policejní mluvčí Josef Bednařík.
01.11.2015 06:01 |

podobné články

Na CzechTeku jim hodili policisté dýmovnici do auta. Dostanou 100 tisíc

 
Vrchní soud v Praze v úterý zvýšil odškodnění pro dva účastníky festivalu CzechTek v roce 2005, kterým policisté vhodili dýmovnici do automobilu.
29.06.2010 11:50 |

podobné články

Pouliční umělci loni způsobili stovky přestupků. Někteří odmítají vinu přiznat

 
Pouliční umění na veřejných prostranstvích Prahy reguluje městská vyhláška, která v současném znění platí už téměř rok. Loni pražští strážníci museli řešit více než dvě stovky přestupků „buskerů“, tedy lidí, kteří se pouliční zábavě svého okolí věnují. Policisté se většinou snaží domlouvat, dochází ale také k situacím, kdy umělci své pochybení nechtějí přiznat.
01.02.2017 17:45 |

podobné články

V centru Prahy společně truchlily stovky fanoušků Jacksona

 
Stovky fanoušků v neděli odpoledne přišly na Staroměstském náměstí v Praze uctít památku amerického zpěváka Michaela Jacksona, který ve věku 50 let ve čtvrtek náhle zemřel v Los Angeles. Na pietní vzpomínku se svolali přes komunitní internetové stránky Facebook.
28.06.2009 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků)

Stovky lidí přišly na Jacksonův koncert, přestože je týdny mrtvý

 
Před londýnskou O2 Arénou, kde se měl v pondělí konat koncert Michaela Jacksona, se podle BBC shromáždily stovky fanoušků, přestože jejich idol již v červnu zemřel. Skalní fandové tam svolali prostřednictvím internetových stránek Facebook svéráznou popovou "mši" se svíčkami a květinami.
14.07.2009 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků)

Party na Parukářce: Svolali ji přes Facebook, přijeli na ně policisté

 
Ohňová show za zvuku bubnů. Tak to vypadalo ve čtvrtek večer na Parukářce. Zhruba 200 lidí si v parku udělalo nepovolenou party. Rušili noční klid a rozdělávali oheň tam, kde to není povolené. Policisté proto zakročili a vyzvali skupinu, ať se rozejde.
08.04.2016 15:30 |

podobné články

Rozloučení s Michaelem Jacksonem na 'Staromáku'

 
FOTOGALERIE: Stovky fanoušků se v neděli odpoledne přišly na Staroměstském náměstí v Praze uctít památku amerického zpěváka Michaela Jacksona. Na pietní vzpomínku se svolali přes komunitní internetové stránky Facebook.
28.06.2009 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků)

5 věcí, které na silvestrovské párty nesmí chybět

 
Co podle vás nesmí chybět na silvestrovské párty? Je to hromada dobrého jídla? Nebo naopak nekonečné množství alkoholu, který poteče proudem? Nebo byste se na silvestrovské párty nedokázali obejít bez partičky stejně naladěných lidí, s nimiž si poslední den v roce užijete na maximum? Jestliže budete zítra pořádat párty na oslavu posledního dne v roce, pak si určitě chcete dát záležet, aby vše proběhlo tak, jak by proběhnout mělo a chcete se stát perfektními hostiteli. Proto vám v dnešním článku poradíme, co nesmí chybět na silvestrovské párty, o které se bude mluvit ještě dlouho poté! 5 věcí, které musíte mít na silvestrovské párty! Níže najdete stručný seznam věcí, které podle nás na silvestrovském večírku rozhodně nesmí chybět
30.12.2017 09:50 |

podobné články

Mrakodrapy vytlačují z ulic Hongkongu legendární pouliční jídelny

 
Pouliční jídelny a stánky s kantonskými specialitami ještě nedávno spoluvytvářely pravou hongkongskou atmosféru. Jenže tradiční stravovny vytlačují z ulic mrakodrapy i fastfoody, kterým dává přednost místní mládež. Přesto se pouliční jídelny ještě pořád drží při životě, byť jen na vlásku. 
02.06.2015 16:51 |

podobné články

Pepřáky, obušky, cihly: Hongkongem otřásají pouliční nepokoje, kvůli stánkařům

 
Hongkong zažívá nejhorší pouliční násilí od demonstrací za demokracii na konci roku 2014. Policisté se v ulicích města střetli s aktivisty, když se úřady pokusily vystrnadit z ulic nelegální pouliční prodavače. Policie použila obušky a pepřové spreje, napsala agentura Reuters.
09.02.2016 07:20 |

podobné články

Dívka z pražských Kunratic svolala přes Facebook párty: Přišlo 60 neznámých lidí, zdemolovali dům rodičů

 
Projekt X po česku! Rodiče odjeli na víkend, a tak jejich dcerka neváhala a uspořádala přes Facebook párty. Dorazilo na ni přes 60 lidí, kteří dům jejích rodičů totálně zdemolovali. Podle policie škoda přesahuje půl milionu korun a účastníkům večírku hrozí až rok vězení.
04.02.2015 11:00 |

podobné články

Puberťáci svolali party přes Facebook, zničili při ní dům za deset milionů!

 
Tento vzorec už je dobře známý: Odečtěte rodiče a přičtěte teenagera, který je sám doma. Vynásobte to množstvím přátel, kteří jsou pozváni na velkolepou party prostřednictvím sociálních sítí, a vyjde vám… pořádný průšvih.
10.04.2013 16:35 |

podobné články

V tomhle paneláku se pořád něco děje! Na každém patře jede party s jinou celebritou!

 
V paneláku, nebo spíš v "lukrativním bytovém domě":http://www.extra.cz/pubertaci-svolali-party-pres-facebook-znicili-pri-ni-dum-za-deset-milionu, jako je tenhle, by chtěli žít i zarputilí zastánci podnikatelského baroka! Luxusní výšková budova v Los Angeles střeží totiž hnízda minimálně deseti hollywoodských hvězd, takže po nocích tam musí být docela legrace!
11.01.2014 13:55 |

podobné články

Fanoušek Brna hodil na hřiště dýmovnici. Skončil na policii

 
Pouze jeden incident museli řešit policisté v pátek večer při fotbalovém utkání 2. ligy mezi Jihlavou a Zbrojovkou Brno. Rizikový zápas se ale obešel bez větších výtržností, potvrdila jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.
05.11.2011 10:50 |

podobné články

Demonstrace za zemřelého migranta v Madridu si vyžádala několik zraněných

 
Skoro dvě desítky zraněných, většinou z řad policistů, si vyžádaly noční střety demonstrantů s policií v centru Madridu. Důvodem nepokojů, při nichž protestující zapalovali popelnice a házeli na policisty kamení, bylo úmrtí senegalského pouličního prodavače. Ten zemřel na srdeční zástavu zřejmě poté, co utíkal před policií. Uvedla to dnes španělská média. Na večer svolali pouliční prodejci z řad migrantů demonstraci do madridské čtvrti, kde se události staly.
16.03.2018 12:30 |

podobné články